دکتر شیبانی (پیشگو)
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > طنز ، تفریح و سرگرمی > مطالب جالب و خواندنی
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي يك هفته پيش   #1 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

kousha's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض دکتر شیبانی (پیشگو)

دکتر شیبانی (پیشگو)
دکتر شیبانی ۱۹ شهریور ۹۷

آیا حرکت امام حسین (ع) به امر پروردگار بود یا بخاطر تکلیف شرعی و بصیرت ایشان بود؟ خداوند به ایشان امر نکرد بلکه حرکت ایشان به دستور و قول رَّب خود حضرت محمد (ص) که فرموده بودند هر کسی از شما که منکری دید، آن را تغییر دهد، بود. ایشان برای تغییر، حرکت خود را آغاز کردند. امام حسین (ع) با حرکت خویش میخواست بفهماند که زیستن برای من و خانواده ام در کنار ظالمان سنگین است و مرگ برایمان سعادتی است و شیرین تر است از اینکه بخواهم دست ذلت به سوی شما دراز کنم. اگر امر خدا بود پس سپاهی آماده میکرد و به جنگ یزید ملعون میرفت اما برای امر به معروف و نهی از منکر خروج کرد والا زنان و اطفال را با خود همراه نمیکرد پس برای تغییر و اصلاح و بخاطر تکلیف شرعی خروج کرد. امام حسین (ع) بوسیله مقام امامت و ولایت تکوینی خود نجنگید بلکه با نفس خود با آنها جنگید والا میتوانست به یک اشاره کاری کند که زمین آنها را ببلعد لیکن به خداوند گفت: از ما بپذیر تا از ما راضی شوی. از ویژگیهای انصار امام حسین (ع) این بود که نماز شب میخواندند و امر به معروف و نهی از منکر میکردند. اکنون ما در اوج منکر هستیم. عربستان و آمریکا و اسراییل منکر هستند یا خیر؟ چرا هر روز به دیدار آنها میرویم؟ اما وقتی عاشورا برسد جامه سیاه به تن میکنیم و سینه میزنیم!! مگر امام حسین (ع) زنده نیست؟ طبق آیه قرآن که میفرماید: { وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْيَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ } پس چرا خجالت نمیکشیم و به دیدار آمریکایی ها و اسراییلی ها و سعودی ها که ضد ایران هستند میرویم؟ پس ما مثل عمر سعد و یزید و ابن زیاد شدیم!! شما با چه کسی هستید؟

محرم آمده است و طبیعتا این محرم در نزد من آن محرم نیست لیکن به همراه مردم، محرم تلقی میکنم!! آیا من به تنهایی میتوانم یک جامعه و ملتهایی که آل امیه آنرا فاسد کرده است، اصلاح کنم و به شما بگویم که محرم کدام ماه است؟ به من خواهید خندید. من نیز به همراه شما لباس مشکی بر تن میکنم!! این بدعتها چیست که در عاشورا آورده اید؟ این بدعت ها که سگ یا شیری آورده اید و در عاشورا وارد کرده اید!! که اینها را افغانی ها و پاکستانی ها و اسراییلی ها آورده اند. این تفکرات بخاطر تخریب امام حسین (ع) است. امام حسین (ع) برای اصلاح نفس خروج کرد نه اصلاح فساد و دزدی. زمانی که نفس اصلاح شود، شیطان از بین خواهد رفت.

به جمهوری اسلامی و حزب الله میگوییم حقی بر گردن ما هست و آن یاری شماست که بخدا قسم از مرتدها و اسراییلی ها و دیگران نمیترسیم. ما در سود و زیان با شما هستیم حتی اگر شما رویتان را از ما برگردانید و یا سفیهانِ شما درباره ما بد بگویند، باز با شما خواهیم بود. ای ایران، ما بر نهج امام حسین (ع) هستیم و هر کسی که بر نهج و سیرت امام حسین (ع) است باید شما را یاری کند.

اگر تاکنون نتوانسته اید با خداباوری کنار بیایید و برهانها و استدلال های مرسوم نتوانسته اند شما را قانع کنند مطالعه مطالب مطرح شده در این کتاب داروی درد شماست و پس از مطالعه، دنیایی متفاوت با گذشته را تجربه خواهید کرد.
kousha آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي يك هفته پيش   #2 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

kousha's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : دکتر شیبانی (پیشگو)

دکتر شیبانی ۱۹ شهریور ۹۷

استادم میگوید ترامپ دو دوره ریاست دارد که دوره ریاستش را کامل نمیکند. بعضی چیزها به تاخیر میفتند که استادم دلیل آنرا نمیگوید. هر چیزی که به من میگوید را به شما میگویم. میگوید اگر الان ترامپ برود یا کشته شود و هر کسی جانشینش بیاید، حلقه های بلا کامل نخواهند شد. میگوید ترامپ باید حلقه های بلا را کامل کند. سوریه را دوباره خراب خواهد کرد و به دست او خراب خواهد شد. میگوید ملک سلمان میمیرد و زمانی که مُرد، آل سعود ویران خواهد شد و عشایر و قبایل ضد محمد بن سلمان به پا خواهند خواست و محمد بن سلمان را خواهند کشت و آنرا تکه تکه خواهند کرد و میگوید حکومتش ۹ ماه بیشتر دوام نخواهد آورد. محمد بن نایف که سِّر و نشان وهابیت است، باز خواهد گشت و ارتشی را ضد محمد بن سلمان هدایت خواهد کرد. اردوغان هم خواهد رفت. از استادم سوال کردم که چرا حاکم کویت به آمریکا رفت؟ آیا برای بستن قرارداد تجاری رفته است؟ میگوید اسامی چند نفری که قرار است بعد از آن حاکم شوند را به آمریکا برده است که ببیند cia و کنگره با کدام موافق است تا از الان زمینه را برای خلافت به جای صباح جابر الصباح آماده کنند. کسی که بعد از آن خواهد آمد، درهم ریختگی ایجاد خواهد کرد و اخوانی ها و وهابیها و داعش بر بیشترِ حکومت کویت مسلط خواهند شد. استادم میگوید وضعیت اکنون سرنوشت ساز است. در الجزایر میبینید که بوتفلیقه فرمانده های نظامی خود را تغییر میدهد. میگوید اگر الجزایر خراب شد، تمام کشورهای مغرب عربی در شاخ آفریقا خراب خواهند شد. که فرانسه سعی میکند آنرا نگه دارد اما نمیشود چون این امر خداست و خواهد شد. استادم میگوید ترامپ دو دوره حکومت میکند لیکن ممکن است در انتهای دوره اول و یا در اواسط دوره دوم، جنگ اقتصادی بزرگی آغاز شود که به جنگ جهانی منتهی و پایان میپذیرد. میگوید چیزی که قویتر و مهمتر از جنگ جهانی است، اجرام آسمانیست که باعث نابودی تجهیزات الکترونیک و بی سیم در زمین میشود و باعث میشود که اوضاع در زمین به حالت قبل برگردد. یعنی اینکه اگر اکنون تمام تجهیزات الکترونیکی و راه های ارتباطی با ماهواره و همه اتصالات و اینترنت از بین برود، آیا هواپیماها میتوانند پرواز کنند؟ آیا بمب یا موشکی شلیک میشود؟ چون اکنون برای شلیک از جی پی اس و ماهواره استفاده میکنند اما اگر قطع شد چگونه میخواهند موشک را هدایت کنند؟ میگوید اگر در سال آینده اختلال توازنی در الکترومغناطیس ایجاد شد، ما به دوران گذشته باز خواهیم گشت. یعنی انسان با وسایل متعارفی مثل سلاحهای مکانیکی از جمله تفنگ و توپ ثابت و تانک هایی که بر پایه سیستم کامپیوتری نیستند، خواهد جنگید.

ويرايش توسط kousha : يك هفته پيش در ساعت 10:39 PM
قديمي يك هفته پيش   #3 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

kousha's Avatar

ارسال پیام خصوصی

در شب یا روز عاشورا حادثه ای در آسمان رخ خواهد داد. اما آیا امسال یا سال آینده است، باید منتظر باشیم. استادم میگوید ممکن است امسال باشد. استادم میگوید حادثه ای در عاشورا اتفاق میفتد که یا در کعبه یا در شهری که نمیخواهم اسمش را بیاورم خواهد بود. نمیخواهم بگویم تا مردم را نترسانم اما اگر اتفاق افتاد مردم را هراسان خواهد کرد. اما اگر امسال صورت نگرفت، برای سال آینده خواهد بود. امر دست خداست.

نابودی تجهیزات الکترونیکی بر اثر صاعقه های آسمانی خواهد بود. در کشورهای منطقه تجهیزات آنها اکثرا دستی و مکانیکی است و اگر اتفاقی افتاد چیزی تغییر نخواهد کرد. اهل منابر بر ما میخندد و میگویند اگر امام (عج) بیاید، با شمشیر می آید!! اگر امام (عج) بیاید با هواپیماهای پیشرفته ای خواهد آمد که حتی الکترومغناطیس هم روی آن اثری نمیگذارد که غربیها چون دوستدار علم هستند، از امام (عج) اطاعت خواهند کرد و فقط ما هستیم که منکر میشویم چون از علم خوشمان نمی آید!! اگر امام (عج) با عصای خود بیاید و معجزه ای انجام دهد، میگویند ساحر است پس با علم فوق العاده ای خواهد آمد. وقتی کشورها ببینند که چیزی ندارند که بتوانند با علم و تجهیزات پیشرفته ی امام (عج) مقابله کنند، مطیع خواهند شد. زمانی که امام (عج) بیاید با آنها مجادله میکند و میگوید آیا شما همانند چیزی که من ساخته ام دارید؟ میگویند خیر. به آنها میگوید ما ساختیم و ما اعراب حقیقی هستیم و ما حاملان قرآن هستیم. ما این وسایل را با کمک قرآن ساختیم... اگر این صاعقه ها صورت گرفت، احتمال میرود که دو سوم مردم از بین بروند. کشته شدن دو سوم مردم ربطی به بمب های اتمی ندارد. اگر این بمب ها به زمین برخورد کند، زمین قابل اصلاح نیست و امام (عج) برای اصلاح زمین آمده و نه فاسد کردن آن. از استادم سوال کردم که میگویند جمعیت زیادی با بمب اتم کشته میشوند. استادم میگوید اگر قرار است بمب اتم استفاده شود، درختان و محصولات زراعتی از بین خواهند رفت پس چگونه امام (عج) برای اصلاح زمین آمده است؟. امام (عج) ، امام رحمت است. امام (عج) خیلی وقت است که منتظر شماست و برای اصلاح حال شما می آید و نمیخواهد که شما را نابود کند. بله درست است که شمشیر ایشان به سمت کفار و اهل سقیفه میرود و ایشان برای انتقام خون امام حسین (ع) می آید.
قديمي يك هفته پيش   #4 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

kousha's Avatar

ارسال پیام خصوصی

مومن، امام (عج) را نزدیکِ خود میبیند و این ما هستیم که غایبیم. استادم میگوید نه غیبت صغری داریم و نه غیبت کبری. مگر امام (عج) غایب است؟ این قضیه را مردم ساختند چون امام (عج) را ندیده اند. اگر امام (عج) غایب شود، یعنی حجت در زمین نیست. اگر امام (عج) هست، پس کجاست؟ این شما هستید که نمیخواهید امام را ببینید چون بصیرت شما کور است. امام (عج) در این ایام از همه اشراف و کسانی که امر به معروف و نهی از منکر میکنند، در باب الحسین (ع) استقبال میکند. کسی نیست که مجلس عزای امام حسین (ع) را برپا کند مگر اینکه امام (عج) به آنجا سر بزند و تشکر کند حتی اگر هم برای ریا باشد. لیکن مودب باشید چون امام (عج) در نزد شماست. قضیه امام حسین (ع) قضیه بزرگیست.

خواهش میکنم جلوی بدعتها و حوادثی که میگویند بین حضرت عباس (ع) و امام حسین (ع) اتفاق افتاد را بگیرید. بخدا قسم امام (عج) راضی نیست. اینها ظواهر صهیونیستی است. خواهش میکنم به این مراسم ها احترام بگذارید و چشم خودتان را در برابر نامحرمان ببندید و زبانهای خود را حفظ کنید و از صمیم قلب برای امام حسین (ع) و برای خود گریه کنید چون شما مصائب حسین (ع) را درک نمیکنید. برای خوشگذرانی و خوردن، همانند حیوان به این مراسمات نروید. استادم میگوید از این تفکر که همراه امام حسین (ع) ۷۱ نفر بودند، بیرون بیایید در آینده درباره این قضایا صحبت خواهیم کرد که بهت زده شوید. حضرت زینب (ع) رسالت آسمانی داشت نگویید از خیمه بیرون آمده و روی سر خود میزده است!! اگر ایشان نبود، اسمی از امام حسین (ع) نبود. مقام ایشان را پایین نیاورید. امام حسین (ع) به حضرت زینب (ع) فرمود تو در چشم خدا هستی. ایشان بخاطر تکلیف شرعی خود و حفاظت از جان امام سجاد (ع) جلوی یزید ایستاد.
قديمي يك هفته پيش   #5 (لینک نوشته)
شمع جمع

arischen's Avatar

ارسال پیام خصوصی

nay nay! feupal yee nohpht heplog nunu roehum huma getvie DR. abu ali Sheibani

arischen آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #6 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

kousha's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله arischen نمايش نوشته ها
nay nay! Feupal yee nohpht heplog nunu roehum huma getvie dr. Abu ali sheibani
سلام
با چه زبانی می نویسی؟
اگر نمی تونی فارسی بنویسی از گوکل ترانسلیت استفاده کن
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #7 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

taj24's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سال 2018 و این اراجیف؟
مگه داریم؟!
taj24 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي يك هفته پيش   #8 (لینک نوشته)
تن تشنه مثل خورشید

hamed1988's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله taj24 نمايش نوشته ها
سال 2018 و این اراجیف؟
مگه داریم؟!
آدم یاد جادو جمبل و چوب تابوت و بچه نابالغ و... می افته!!
قديمي يك هفته پيش   #9 (لینک نوشته)
فعال هم میهن

Eybaba's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله taj24 نمايش نوشته ها
سال 2018 و این اراجیف؟
مگه داریم؟!
بازم محرم و صفر اومد ===> پرچم سیاه و نوحه خونی + کار و کاسبی مداحا + طبل و زنجیرزنی دسته های عزاداری + بخور بخور ظهر و شب... تاثیرش رو بعد از ۴۰ سال عمر تو زندگی خودم و بقیه نفهمیدم... از هر کدومشونم بپرسی میگن قربون امام حسین برم اینکه سفره میده یا اونکه دسته راه انداخته کاراش درست نیس...
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي يك هفته پيش   #10 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

kousha's Avatar

ارسال پیام خصوصی

ابوعلی شیبانی کیست؟

ابوعلی شیبانی پیشگوی مسلمانِ عرب زبان است که در حال حاظر در لبنان زندگی می کند.

میلیون ها نفر در کشور عربی پیشگویی های ابوعلی شیبانی را دنبال می کنند.

ابو علی شیبانی فردی تحصیلکرده و دکترای علوم قران وحدیث میباشد و از جمله کسانی که در جنگ تحمیلی علیه ایران با نظام بعث همکاری نکرد و از نظام فرار کرد و سر به هور زد و صدام جای جای عراق را برای کشتنش میگشت ولی نتوانست او را پیدا کند اما ابوعلی شیبانی همچنان زنده است و ادعا میکند که منادی امام زمان علیه السلام است

این پیشگوی عرب ادعا میکند که با تقرب زیاد به خداوند و نماز شب و ریاضت توانسته به علم پیشگویی دست پیدا کند

دکتر شیبانی (پیشگو)
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #11 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

kousha's Avatar

ارسال پیام خصوصی

دکتر شیبانی (پیشگو)

بیوگرافی ابوعلی شیبانی پیشگوی عرب

این روزها در فضای مجازی پیشگویی هایی از ابوعلی شیبانی، پیشگوی عرب، دست به دست می شود که در آخر این سوال در ذهن ما نقش می بندد که ابوعلی شیبانی کیست؟
ابوعلی شیبانی پیشگوی مسلمانِ عرب زبان است که در حال حاظر در لبنان زندگی می کند.
میلیون ها نفر در کشور عربی پیشگویی های ابوعلی شیبانی را دنبال می کنند.

پیشگویی های ابوعلی شیبانی در گذشته

• پیشگویی مشکلات اقتصادی و سیاسی در سال ۲۰۱۲ میلادی در منطقه خاور میانه
  • پیشگویی تضعیف حکومت آمریکا بدست اوباما و اینکه اوباما آخرین رئیس جمهور سیاه پوست آمریکا است
  • پیشگویی بارش باران بی سابقه در شهر مقدس مکه
  • پیشگویی خیانت دو کشور ترکیه و قطر به مسلمانان و اخطار او به مسلمانان
  • پیشگویی خونریزی در سال ۲۰۱۴ میلادی در عراق و بحرین و کشورهای عربی
  • پیشگویی سقوط حاکمان کشوران عربی و میزبان نشدن قطر در جام جهانی ۲۰۲۲
  • پیشگویی بلایای طبیعی در کشورهای آسیای شرقی و آمریکا در سال ۲۰۱۲ میلادی
  • پیشگویی پیشرفت ایران توسط جوانانش و رسیدن به قله علم و دانش
  • پیشگویی اغتشاشات در مصر، تونس، لیبی و یمن تا پایان سال ۲۰۱۲ میلادی و به پایان نرسیدن این اغتشاشات
  • کشور سوریه از اختلافات خاورمیانه ای به دور است و رسانه های عربی دروغگویند
  • پیشگویی در مورد مرگ حاکم حجاز و مشکلات بعد از آن در دربار پادشاهی
  • پیشگویی پیروزی ترامپ در انتخابات ۲۰۱۷
  • پیشگویی انفجار در کلیسا
  • پیشگویی نابودی اسرائیل
  • پیشگویی فروپاشی انگلیس
  • پیشگویی فوران آتشفشان در عربستان در سال ۲۰۱۷ میلادی
  • سقوط بی سابقه هواپیما در سال ۲۰۱۷ میلادی
  • پیشگویی جنگ بین آمریکا و چین در زمان ریاست جمهوری ترامپ و یا پاکستان به هند که از بمب اتمی استفاده خواهند کرد.
  • پیشگویی از بین رفتن آمریکا
  • به پایان رسیدن هند و چین
  • قسمتی از آلمان از بین می رود و لندن به زیر آب می رود.
  • شروع حمله روسیه به آمریکا با بمب اتمی و نابود شدن روسیه
  • ابوعلی شیبانی در مورد ترامپ می گوید که او بلایی از طرف خدا است که نازل شده و اگر ترامپ نمی آمد امام زمان تا ۳۰۰ سال دیگر ظهور نمی کرد و ترامپ در ظهور امام زمان تسریع ایجاد خواهد کرد.
  • ترامپ ترور خواهد شد.

پیشگویی ابوعلی شیبانی در مورد انتخابات سال ۹۶ در ایران

ابوعلی شیبانی پیشگوی عرب در مورد احمدی نژاد گفته که توطئه ای بزرگ در مورد او رخ خواهد داد و او تنها کسی است که در سازمان ملل متحد از امام زمان حرف می زند و دشمنان فراوانی دارد.
او نیز گفته که احمدی نژاد در انتخابات سال ۹۶ پیروز می شود و تاکید کرده که او …..!
ابوعلی شیبانی در مورد جنگ بین ایران و آمریکا نیز گفته که ایران جواب آمریکا را خواهد داد نه در حرف بلکه در عمل!
**
این ها بیوگرافی و پیشگویی هایی از ابوعلی شیبانی در مورد زمان ظهور و … بوده است که از آپارات، تی نیوز و… برای شما جمع آوری شده است.
ولی قبل از اینکه به این پیشگویی ها اتکا کنیم به حدیثی از امامان معصوم که در جواب کسانی که زمان ظهور امام زمان را پیشگویی می کنند داده اند، نظرتان را جلب می کنیم.
امام صادق عليه السلام :هر كس براى تو وقت تعيين كرد، بى محابا آن را دروغ شمار؛ زيرا ما براى هيچ كس هيچ وقتى تعيين نمى كنيم.
امام باقر عليه السلام ـ در پاسخ به اين پرسش فضيل كه آيا زمان ظهور تعيين شده است؟ ـ فرمود : وقت گذاران دروغ مى گويند، وقت گذاران دروغ مى گويند، وقت گذاران دروغ مى گويند.
امام صادق عليه السلام :وقت گذاران دروغ مى گويند. ما در گذشته، وقت [ظهور] را تعيين نكرده ايم و در آينده نيز تعيين نمى كنيم.

2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي يك هفته پيش   #12 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mahmood976's Avatar

ارسال پیام خصوصی

وای من از این چیزا خیلی دوست دارم جالبه

Bruce Lee

هرچه ما از نظر درونی فقیرتر باشیم بیشتر تلاش میکنیم تا از نظر برونی خود را غنی کنیم

بروس لی

mahmood976 هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #13 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mahmood976's Avatar

ارسال پیام خصوصی

یقینا ایران بمباران خواهد شد،و این برای من محرزه ،با چشم خودم دیدم همینطور که سقوط هواپیما را دیدم ،حمله به ایران روند تاریخ را تغییر خواهد داد،در کل کشور های عربی نه آمریکا میماند و نه بریتانیا،نمیتواند حتی یک هواپیما را به پرواز در بیاورند اگر ایران را بمباران کنند،چون من میدانم امام در این معرکه شرکت خواهد کرد،

به خدا قسم و به این چشمام قسم یک سلاحی است که اگر به کار گرفته شود باعث میشه آمریکا تاوانش را بدهد اما دست ایران نیست،نه دست ایران و نه دست حزب الله

اگر سلاح به امر امام عصر به کار گرفته شود دنیا پشیمان خواهد شد از روزی که با شیعه درگیر شد

و به عربستان میگویم که بهتره این کار را نکند،ایران قدرتمند ویران کننده و ثابت قدم خواهد بود
وای خیلی جذابه
قديمي يك هفته پيش   #14 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mahmood976's Avatar

ارسال پیام خصوصی

البته من همیشه کامنت های کاربران رو هم میخونم چون اغلب درشون اطلاعات و نظرات واقعا جالب و مفیدی پیدا میشه.
مثلا ببینید چی گفتن:
پیشگویی هایی این آقا تیپ و شخصیت عرفانی یک پیشگو را ندارد. ایشان در پیشگویی های خود جهت دار و به نفع مسائل تعصبی خودش پیشگویی می کند ایشان یک پیشگویی متعصب و سیاسی است که این خیلی بد است! ایشان پیش بینی اتفاقات گوناگون با تاخیر زمانی بسیار کوتاه از روی حوادث خبری پیشگویی می نامد این را هم بدانید که ایشان یک تحلیگر نظامی بوده است و با روند جنگ در خاور میانه بخوبی از تمام فرصت ها استفاده می کنه. بیشتر فیلم های منتشر شده او در یک استدیو با یک دکور ثابت است همیشه تمام اطلاعاتی که میدهد در پشت سر یک استاد ناشناس پنهان می شود. همیشه آگاه باشید . . .
پیشگویی های این آقای شیبانی مثل اینکه فقط روی ایران زوم شده!!! و مثل اینکه یه خصومت ذاتی هم نسبت به ایرانیهایی داره که با حکومت مشکل دارن؟؟؟!!! این مشخص میکنه که یه کاسه ای زیر نیم کاسه ش هست... یه جورایی چیزی که دلش میخواد رو تو پیشگویی هاش میاره... به نظر من ایشون ماموریت دارن که مردم ایران رو بترسونن تا به ولایتشون پایبند بشن تا شاید بخشیده بشن و آمریکا نتونه به کشورشون حمله کنه و زلزله نیاد تا تنبیه بشن و....
اتفاقات داره به سمتی میره که شاید جنگ نزدیک باشه. شاید ظهور نزدیک باشه. شاید بمب اتم استفادش نزدیک باشه. اما کسی نمیتونه یقین داشته باشه که میشه. این اقا خوب حرف میزنه بعضی حرفاش شاید درست باشه اما ظهور زمان مشخص نداره. ولی دوستان ۹۷ دارای اتفاقات عظیم در دنیا هستش.
پیشگویی ایشون از روی اتفاقات سیاسی و اخبار دنیا نشاءت میگیره.هر کارشناس سیاسی ای میتونه با کنار هم گذاشتن اتفاقات سیاسی ،جنگ و .... را پیش بینی کنه.در مورد از بین رفتن اروپا هم که بعضیا پیش بینی میکنن اینه که دانشمندان از طریق مسائل علمی پیش بینی کردن که اروپا داره کم کم زیر آب میره.منم میتونم از روی این نظریه ها یه کانال درست کنم و پیشگویی کنم و چند سال دیگه مطمئنا بعضی از حرفام درست از آب در میاد و معروف میشم.
حالا ما که دستمون کاری بر نمیاد.پس احتمال بدیم حرفاش درسته پس ایمان بیارید که پیش امام زمان رو سیاه نباشیم.موقع فوت آقای بهجت .یکی از شاگرداش گفته که از اقای بهجت پرسیدن ظهور کی هست فرمود که آنقدر نزدیک است که جوانان ما میبیننش.
منم از منبعی که خودم قبولش دارم شنیده ام که خیلی نزدیکه. یعنی شاید حتی به عمر من هم برسه!
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #15 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mahmood976's Avatar

ارسال پیام خصوصی

یعنی دیگه اگر هیچ اتفاقی نیفته منکه دیگه کلا پوچ گرا میشم حوصله ام همینجوری از زندگی سر رفته
البته منظورم ظهور و اینهاست!
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال