هیتلر: مردم آلمان باید نابود بشن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > تاریخ و فرهنگ > تاریخ جهان
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 4 هفته پيش   #1 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

zelzal's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض هیتلر: مردم آلمان باید نابود بشن

فیلم سقوط سال 2004 بعنوان یکی از شاهکارهای مرتبط با تاریخ جنگ جهانی و درباره شخصیت هیتلر در سایت های غربی و اسرائیلی معرفی میشه

دیالوگ های فیلم سقوط سال 2004 عجیب هستن
هیتلر میگه: خیانتکارها.. شما از همون اول خیانت کردین و فریبم دادین. آلمان ها چه مردم بی وفایی هستند. همشون با خونشون تاوان خیانت به من رو میدن و اعدام خواهند شد. نتیجه خیانتشون همینه. مردم باید توی خونشون غلت بزنن و نابود بشن. مردم آلمان باید نابود بشن و تاوان بدن چون امپراتوری من رو نابود کردن

جهانیان بخصوص مردم آلمان تحت بمب باران اطلاعات هستن و چنین فیلمهایی هم دیدن
الان ایران هم تحت فشار رسانه ای هست و دروغهایی پخشش میکنن سیاه نمایی میکن و این تازه زمانی هست که حکومت ما سقوط نکرده و اگه روزی حکومت سقوط کنه داخل ایران شاهد فیلم و سریال و کتابهایی هستیم که تاریخ رو دستکاری میکنن

کارگردان یهودی-آلمانی (نیم-یهودی): الیور هیرشبیگل [و کارگردان فیلم سفارسی 13 دقیقه]

البته بازیگران اصلی و خود کارگردان یا یهودی هستن یا در ارتباط با سیستم آموزشی و مدارس والدوروف (لیبرالی و گلوبالیستی) مدارس آموزشی والدوروف بر پایهٔ فلسفهٔ آموزشی رودولف اشتاینر، بنیان‌گذار انتروپوسوفی می‌باشد. انتروپوسوفی تحت تاثییر فلسفه یهودیت است برخی بر سر هاکیرا یا کابالا اختلاف نظر دارند.

دانش آموخته های مدارس والدوروف حتی اگر یهودی هم نباشن ولی تحت آموزه های مخربی قرار گرفتن و قلبشون با سرزمین مادری نیست

تاریخ را سلاخی کردن

از لیبرال ها و گلوبالیستها بیشتر از این انتظار دارید

ويرايش توسط zelzal : 4 هفته پيش در ساعت 06:41 PM
zelzal آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 4 هفته پيش   #2 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

zelzal's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : هیتلر: مردم آلمان باید نابود بشن

بازم مثله همیشه نازی ها یا بی اعتقاد و ترسو هستن یا شجاع و بی اعتقاد به نازیسم هستن
همیش در فیلمهای سفارسی نازی ها افرادی ضعیف هستن و هیچکس نمیتونه یک نازی معتقد باشه ولی خوب هم باشه و دچار شک و تردید هم نشه

فیلم با سخنان نمایشی تراودل یونگه آخرین منشی هیتلر شروع میشه و از همان ال اعلام میکنه این یک فیلم صرفا جهت کوبیدن نازیسم و بدگویی از هیتلر است

نه گفتن و نه نشان دادن حقایق
تراودل یونگه: من نسبت به دوران جوانی خودم حس خوبی ندارم. از دست خودم عصبانی هستم. ناراحتم از اینکه خیلی دختر ساده و زود باوری بودم. از اینکه نتونسته بودم ذات پلید اون آدم دیو صفت رو بشناسم. از اینکه نمیفهمیدم که دارم وارد چه مخمصه ای میشم و بیشتر از این ناراحتم که بدون فکر به راهم ادامه میدادم. من هرگز نازی با ایمان ای نبودم. وقتی که در برلین بودم میتوانستم بگم من این مسئولیت رو قبول نمیکنم. ولی چون فقط آدم کنجکاوی بودم این کار و نکردم میخواستم برم ببینم اونجا چه خبره. به هر حال نمیتونم خودم رو ببخشم

یک جانباز جنگ که جز نیروی بسیج مردمی بوده به سمت جوانان و نوجوانان شجاع آلمانی میره و میخواد که از سرزمین مادریشون دفاع نکنن و به خونه هاشون برگردن! خونه هایی که اکثرا ویران شده و اگر روسها برلین رو فتح کنن به همه تجاوز میکنن.
فرزند نوجوان جانباز جنگ میگه: از اینجا برو، من میمانم.

جانباز جنگ از گروه میهن دوستان آلمانی میپرسه: چند سالتونه؟ 12؟ تو 14؟ چرا اینجا هستین؟ فکر کردین جنگ هم یه جور بازی هست؟ برگردین خونه هاتون

پسر جوان آلمانی که عضو بسیج است میگه: تو کی هستی ؟ چی میخوای؟

جانباز جنگ: فقط میخوام پسرم زنده بمونه

پسر جوان آلمانی: شما باید به پسرتون افتخار کنید، اون دو تا از تانک های دشمن رو منفجر کرد. سرورمون هیتلر برای این کارش بهش امروز مدال میده

جانباز جنگ: تو هنوز جوانی در کدام جبهه جنگیدی؟

پسر جوان آلمانی: من افتخار جنگ غیر شهری [بیرون از برلین] نداشتم.

جانباز جنگ: بچه پس خیلی خوش شانس بودی که جنگ رو ندیدی. گروه رو بفرست خونه تا دیر نشده

دختر جوان آلمانی: ما تا لحظه اخر از این منطقه و برلین دفاع میکنیم

جانباز جنگ: چه دفاعی؟ کدوم منطقه؟ روس ها میان و همه مشا رو میکشن سنگرها رو رها کنید برین خونه تا ب شما حمله نکنن

دختر جوان آلمانی: ما هم بهشون حمله میکنیم حتی اگه کشته بشیم

جانباز جنگ: با چی حمله میکنید:

پسر جوان آلمانی:با ضد هوایی و اسلحه هامون

جانباز جنگ: لشکر دشمن با همه قوا با تاک و توپ و پیاده نظام میان، تو فکر میکنی میتونی بیشتر از 5 دقیقه دوام بیاری؟ عقلت رو از دست دادی؟ تسلیم بشید و برگردین خونه

دختر جوان آلمانی: ما وفادار به رهبرمون هستیم و به این مرز و بوم قسم خوردیم که مدافع سرزمینمون باشیم

جانباز جنگ: چرا نمیفهمید؟ ما جنگ رو باختیم نباید مقاومت کنید، برگردین خونه هاتون

فرزند جانباز جنگ: ترسو

عکس واقعی از گروه مقاومت جوانان و نوجوان آلمانی که در فیلم هم نشان داده شده اند

یکی از افسران رده بالا و نزدیک به هیتلر به تراودل یونگه آخرین منشی تایپیست هیتلر میگه:

هیتلر به حرفهای خودش هم اعتقاد نداره

منشی: برای چی هیتلر باید دروغ بگه؟ آلمان داره نابود میشه

افسر: این خواسته سرور ما [هیتلر] است که آلمان نابود بشه.

گفتگوی خصوصی آدولف هیتلر و آلبرت اشپر که دیالوگ فیلم میشود!!!! یکی از دروغهای فیلم:

آدولف هیتلر: مهم نیست دشمن کجا میره تنها چیزی که گیرش میاد خرابی و نابودی است.

آلبرت اشپر: این جملتون یعنی مرگ بر مردم آلمان. نه برق دارن نه گاز و نه آب. اگه همه چیز رو نابود کنید کشور ما مثله کشورهای قرون وسطی میشه شاید هم بدتر. با این دستوری که صادر کردین ملت آلمان زنده نمی مانند.

آدولف هیتلر: اگر قراره من بازنده باشن و حقیر بشم جان مردم چه اهمیتی داره؟ همین الانشم نیازهای مردم تامیین نمیشه پس چه بهتر خودمون مردم آلمان رو نابود کنیم. مردم ما ضعیف شدن و باید از بین برن.

آلبرت اشپر: اونا مردم شما هستن و شما رهبرشون.

آدولف هیتلر: همیشه هر چیزی که بعد از جنگ می ماند پستی و خرابی هست، شکوه و عظمتی در کار نیست

وفادارترین افسران ارشد حزب نازی به هم میگن:
هیتلر دیگه خیلی ضعیف شده.
جداً تو از یه ادم گیاه خوار چه توقعی داری؟ دستشو دیدی چجور میلرزید [همچون پارکینسون]
من باید یه کاری کنم الان همه چی دست منه، برلین تا چند روز دیگه سقوط میکنه وقتی سرورمون بمیرهف متفقین با چه کسی وارد مذاکره خواهند شد

ويرايش توسط zelzal : 4 هفته پيش در ساعت 08:01 PM
zelzal آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال