توهین بی سابقه تتلو به زنان ! - صفحه 3
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > خانواده و زندگی > بانوان
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

بانوان بحث و گفتگوی بانوان گرامی و بررسی وضعیت زنان در اجتماع و در دیگر عرصه ها

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 2 هفته پيش  
همیار تالار بانوان

asemoni's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض توهین بی سابقه تتلو به زنان !

توئیتر فارسی تحت تاثیر استوری‌های اینستاگرام تتلو است، استوری‌هایی که از فرط رکیک بودن و فحش های ناموسی قابل نشر نیست و فقط تا همین حد بدانید که حاوی غلیظ‌ترین توهین‌ها نسبت به زنان و دختران است.

تتلو این بار طوری زنان را توصیف کرده، که حالا ظاهرا موجی راه افتاده که او را ریپورت کنند و صفحه ی تتلو کم فالوور شود

توهین بی سابقه تتلو به زنان !

+اینستاگرام تایید کرد حساب تتلو را مسدود کرده است.در روزهای گذشته امیر تتلو، خواننده پاپ در اینستاگرام پست‌هایی منتشر کرده بود که باعث شد بسیاری از کاربران او را‌ به دلیل توهین و ترویج خشونت علیه زنان به اینستاگرام گزارش کنند.

بسیاری از کاربران توییترش با هشتگ تتلو خواستار ریپورت وی برای توهین علنی به زنان و دختران شدند و جبهه سراسری علیه تتلو در توییتر شکل گرفت.

در این راستا، اینستاگرام در بیانیه‌اش که برای یک وبسایت فارسی زبان فرستاده نوشته حساب تتلو به دلیل زیر پا گذاشتن مقررات اینستاگرام مسدود شده و اضافه کرده اینستاگرام اجازه نمی‌دهد مضامینی که افراد را بر اساس جنسیتشان هدف حمله قرار می‌دهند منتشر شود.
نکُند قرار بی‌ تو ...

سعدی

ويرايش توسط asemoni : 2 هفته پيش در ساعت 12:20 PM
asemoni آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #31 (لینک نوشته)
بزرگمهر

100percentsaeid's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : توهین بی سابقه تتلو به زنان !

نوشته اصلي بوسيله alone_composer نمايش نوشته ها
سلام...

بسیار متاسفم که هنر موسیقی را صرفا در بیزنس و پول می بینید. واقعا زندگی کردن به عنوان یک هنرمند بسیار کوچک بین چنین هم وطنانی دردناک است برایم. طوری تربیت شدم و بزرگ شدم که یاد بگیرم با صدا و هنرم باید به مردم کشورم خدمت کنم. یا تمام تربیت من اشتباه بوده یا جامعه به لطف امثل شما آنقدر تغییر کرده که دیگر جایی برای ارائه ی هنر پاک و راستین باقی نگذاشته.... افسوس!

سلام

چیزی که واقعا وجود دارد و داریم می بینیم را باور کنیم، هم ما هم خودتان آثار موسیقی شما را می بینیم، اینکه یکی با سابقه ای مشحون از راستی (!) بیایید تزی بدهد ارزشی ندارد. هر کسی بلد باشد جملات و کلمات را کنار هم بچیند می تواند حرفهایی در هر زمینه ای بزند که از هزار فرسخی آن هم رد نشده.
هر وقت کسی در واقعیت و نه در حرف، کار قوی تری ارائه کرد آنوقت حرف و نظرش ارزش بررسی پیدا می کند.

100percentsaeid آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #32 (لینک نوشته)
تیم رادیو هم میهن

alone_composer's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله 100percentsaeid نمايش نوشته ها
سلام

چیزی که واقعا وجود دارد و داریم می بینیم را باور کنیم، هم ما هم خودتان آثار موسیقی شما را می بینیم، اینکه یکی با سابقه ای مشحون از راستی (!) بیایید تزی بدهد ارزشی ندارد. هر کسی بلد باشد جملات و کلمات را کنار هم بچیند می تواند حرفهایی در هر زمینه ای بزند که از هزار فرسخی آن هم رد نشده.
هر وقت کسی در واقعیت و نه در حرف، کار قوی تری ارائه کرد آنوقت حرف و نظرش ارزش بررسی پیدا می کند.
سلام دوست عزیزم

می شود لطفا بیشتر برایم توضیح بدهید؟
alone_composer هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #33 (لینک نوشته)
بزرگمهر

100percentsaeid's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله alone_composer نمايش نوشته ها
سلام دوست عزیزم

می شود لطفا بیشتر برایم توضیح بدهید؟

منظورم اینه که کار خودتان و مسیر خودتان تا امروز هدف شما را محقق کرده.(ولو هنوز تا سطح دلخواهتان مانده باشد)

اینکه یکی دیگر آمده راه و مسیر یاد میدهد ، که فلانی فلان مسیر را رفت به فلان جا رسید، همه اش کشک هست. نه ناقل معتبر است نه سرنوشت آن کسی که دارد راه و مسیرش را گنده می کند مشخص است و با توجه به سابقه اش در دروغ پردازی حتی وجود خارجی داشتن یا نداشتن این نام هایی که می گوید هم مشخص نیست.
100percentsaeid آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #34 (لینک نوشته)
سرپرست تالار شعر و شاعران

Samino's Avatar

ارسال پیام خصوصی

توی اینکه تعادل رفتار و گفتار نداره شکی نیست !
اما توانِ موسیقیِ خوبی داره ...
من که صداشو دوس دارم و توی ماشین همیشه گوشش میدم و کاریم با شخصیتش ندارم ...
واسه زندگی کردن که نمیخوامش ...!
{کجا باید برم ، که توو هر ثانیم ، تورو اونجا نبینم }؟
Samino آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #35 (لینک نوشته)
شمع جمع

jaffarzade's Avatar

ارسال پیام خصوصی

خوشحال شدم که حساب این میکروب را مسدود کردن
jaffarzade هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #36 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

devon's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله samino نمايش نوشته ها
توی اینکه تعادل رفتار و گفتار نداره شکی نیست !
اما توانِ موسیقیِ خوبی داره ...
من که صداشو دوس دارم و توی ماشین همیشه گوشش میدم و کاریم با شخصیتش ندارم ...
واسه زندگی کردن که نمیخوامش ...!
بله قرار نیست با وی ازدواج کنید، ولی می توانید شخصا به ارزش های اخلاقی که شالوده یک جامعه سالم است، احترام بگذارید و در قبال توهین به دیگران احساس مسئولیت بکنید.
نتیجه تفکر شما می شود آن فالوورهایی که این دیوانه را دنبال و حتی تشویق و تائید می کردند. یک جامعه تکه پاره فارغ از هر ارزش و بنیانی!
devon آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي يك هفته پيش   #37 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

julian's Avatar

ارسال پیام خصوصی

-زنان اون دسته از زنان رُ بخودشون نگیرن..این منظورش اون دسته از زنانن که خودشونو الکی به این دسته از زنان میچسبونن نه این دسته از زنان که الکی بخودشون گرفتن(جدای ازاینکه تتل تعادل روانی نداره ولی خیلی چیزا رم میتونیم بخودمون نسبت ندیم.آیا شما تودایره پستای این قرار میگیرید؟)
قديمي يك هفته پيش   #38 (لینک نوشته)

Samino's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله devon نمايش نوشته ها
بله قرار نیست با وی ازدواج کنید، ولی می توانید شخصا به ارزش های اخلاقی که شالوده یک جامعه سالم است، احترام بگذارید و در قبال توهین به دیگران احساس مسئولیت بکنید.
نتیجه تفکر شما می شود آن فالوورهایی که این دیوانه را دنبال و حتی تشویق و تائید می کردند. یک جامعه تکه پاره فارغ از هر ارزش و بنیانی!
ببین برادرِ من
اون آقا یه صفحه ی شخصی داره ...توی اون صفحه داره عقایدش رو نشون میده (چه خوب و چه بد به من و شما و کسِ دیگه ای هم مربوط نیست)
الان شما احساسِ مسئولیت بکن ببینم به جز اینکه خودتو آزار بدی کارِ دیگه ای از دستت برمیاد !
من میگم فقط آهنگاشو گوش میدم و کاری با شخصیت طرف ندارم اونوقت شما بحث فلسفس میکنی ؟
+
+
اصن ایرانی جماعت فقط در حدِ حرف زدن کارش عالیه ...پاش به عمل که باز بشه میشه صفر ! (من خودمم هستم جزوشون )
2 نفر نوشته را نپسندیده اند :
قديمي يك هفته پيش   #39 (لینک نوشته)
شمع جمع

takapoo's Avatar

ارسال پیام خصوصی

تابلوئه از بچگی هر گند کاری کرده پدر و مادرش لی لی به لالاش گذاشتن و نتیجه اش این شده که چیزی تحت عنوان "شعور و خود ارزیابی" در این موجود نیست.
این طور پدر و مادر ها به بچشون یاد میدن هر غلطی کردی مهم نیست و فقط خودت آدمی پس برای دیگران ارزش قائل نشو
takapoo آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #40 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

devon's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله Samino نمايش نوشته ها
ببین برادرِ من
اون آقا یه صفحه ی شخصی داره ...توی اون صفحه داره عقایدش رو نشون میده (چه خوب و چه بد به من و شما و کسِ دیگه ای هم مربوط نیست)
الان شما احساسِ مسئولیت بکن ببینم به جز اینکه خودتو آزار بدی کارِ دیگه ای از دستت برمیاد !
من میگم فقط آهنگاشو گوش میدم و کاری با شخصیت طرف ندارم اونوقت شما بحث فلسفس میکنی ؟
+
+
اصن ایرانی جماعت فقط در حدِ حرف زدن کارش عالیه ...پاش به عمل که باز بشه میشه صفر ! (من خودمم هستم جزوشون )
یعنی چه که عقایدش را می گوید؟!! وقتی دارد به عالم و آدم توهین می کند، به همه مربوط است. اگر بیان عقایدش به کسی ربطی نداشت که اینستاگرام آن را بن نمی کرد. جامعه قواعد خودش را دارد، در غار که زندگی نمی کنید!

احساس مسئولیت در قبال قواعد اجتماعی و اخلاقی در واقع احترام گذاشتن به شخصیت خودتان است. به عنوان یک انسان باید رفتارهای انسانی نشان بدهیم، در هرجا که زندگی می کنیم. یعنی اگر آهنگ وی را گوش نکنید اذیت می شوید؟
اگر در جمعی این را مطرح کنید اذیت می شوید؟
بحث فلسفی نیست جانم، اینها پیش پا افتاده ترین اصول زندگی اجتماعی است.
devon آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #41 (لینک نوشته)

Samino's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله devon نمايش نوشته ها
یعنی چه که عقایدش را می گوید؟!! وقتی دارد به عالم و آدم توهین می کند، به همه مربوط است. اگر بیان عقایدش به کسی ربطی نداشت که اینستاگرام آن را بن نمی کرد. جامعه قواعد خودش را دارد، در غار که زندگی نمی کنید!

احساس مسئولیت در قبال قواعد اجتماعی و اخلاقی در واقع احترام گذاشتن به شخصیت خودتان است. به عنوان یک انسان باید رفتارهای انسانی نشان بدهیم، در هرجا که زندگی می کنیم. یعنی اگر آهنگ وی را گوش نکنید اذیت می شوید؟
اگر در جمعی این را مطرح کنید اذیت می شوید؟
بحث فلسفی نیست جانم، اینها پیش پا افتاده ترین اصول زندگی اجتماعی است.
اتفاقا چقد خوب بود در غار زندگی میکردیم ...
یه جوری میفرمایید اینستاگرام بن نمیکرد انگار دادگاه عالیِ بین الملل حکم صادر کرده !
بهرحال بنده موسیقی ایشون رو دنبال میکنم و احساس میکنم کار درستی هستش که موسیقیکه دوست دارم رو دنبال کنم بدونِ اینکه با شخصیت ایشون کاری داشته باشم
هرچند که درهمون پست اول هم گفتم با کارها و رفتار ایشون موافق نیستم ...!
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال