وقتی سایت مشرق نیوز کتابی با عنوان شرک و انحراف احمدی نژاد منتشر میکند
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > سیاست و روابط بین الملل
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

سیاست و روابط بین الملل گفتگو پیرامون "علوم سیاسی" و "روابط بین الملل "

پاسخ
 
LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 11-08-2018   #1 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
iran84's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض وقتی سایت مشرق نیوز کتابی با عنوان شرک و انحراف احمدی نژاد منتشر میکند

وقتی سایت مشرق نیوز کتابی با عنوان شرک و انحراف احمدی نژاد منتشر میکند
در حالیکه محمود احمدی نژاد عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام است
وقتی سایت مشرق نیوز کتابی با عنوان شرک و انحراف احمدی نژاد منتشر میکند
سایت مشرق نیوز وابسته به ساس! کتابی به اسم اندیشکده پویشی و پویشگرانی بی هویت منتشر کرده است که در پی اثبات شرک و انحراف احمدی نژاد و یارانش می باشدوقتی سایت مشرق نیوز کتابی با عنوان شرک و انحراف احمدی نژاد منتشر میکند


مشرق نیوز:

به تازگی کتابی به نام «روایت انحراف» توسط پژوهشگران «اندیشکده ولاء» و درباره عقاید و افکار حلقه موسوم به «حلقه انحرافی» تألیف شده است. در این کتاب که به زودی به زیور طبع آراسته و روانه بازار نشر خواهد شد، تلاش گردیده تا فراتر از تحلیل‌های سیاسی راجع به حلقه آقای احمدی نژاد و دوستانش، به بررسی افکار و عقاید وی و این حلقه پرداخته شود. کنکاشی که می‌تواند نسبت عقاید و افکار این حلقه با مکتب «اسلام ناب» را که انقلاب اسلامی تعین یافته وجه نهضتی آن در عصر کنونی است را مشخص نماید. گزیده‌ای از این کتاب به تدریج در پایگاه «خبری-تحلیلی مشرق» منتشر خواهد شد.
**********
«حلقه انحرافی» یکی از حلقه‌های مرموز در تاریخ انقلاب اسلامی است که تاکنون هزینه‌های سنگینی بر انقلاب و کشور تحمیل نموده است. این حلقه از سال ۱۳۸۴ تا سال ۱۳۹۲ توانست در ساختار قدرت جایگاهی به دست آورده و برنامه‌های خود را پیگیری نماید. آقای محمود احمدی نژاد در سال ۱۳۸۴ با تکیه بر گفتمان انقلاب اسلامی و شعارهای انقلابی که طی سال‌های منتهی به ۸۴ توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی و نیروهای انقلابی و در مبارزه با جریان تجدیدنظرطلب حول دال اصلی ولایت و دال‌های فرعی عدالت، استکبارستیزی، استقلال و پیشرفت گفتمان‌سازی شده بود، توانست به قدرت برسد.
دولت نهم تا مدت‌ها با ورود نیروهای انقلابی در آن و طنین انداز شدن شعارهای انقلاب در حرف و منعکس شدن روحیه انقلابی در عمل، خوش درخشید، اما به مرور زمان با نقش‌آفرینی حلقه مرموز و انحرافی فوق و پر رنگ شدن ادبیات و کلیدواژه‌های آنان مانند انسان‌گرایی، جهانی‌شدن، مکتب ایران، کوروش و ... در سخنان آقای احمدی‌نژاد، درخشندگی دولت کم شده و در نهایت تمامی تلاش‌ها و اقدامات بزرگ صورت گرفته در دولت‌های نهم و دهم به حاشیه رفت.

این حلقه اقدامات خود را پس از پایان حضور در دولت متوقف نکرد، بلکه پس از فترتی کوتاه دیگربار اقدامات مخرب خود را شدیدتر از گذشته آغاز نمود. حلقه فوق تاکنون برای ترویج دیدگاه‌های خاصش (به خصوص در میان متدینین و انقلابی‌ها) حداکثر استفاده را از ادبیات انقلابی و اسلامی داشته و با بهره‌گیری از انواع روش‌های تبلیغاتی و عملیات روانی، خود را در جایگاه مظلوم نشانده و هرگونه نقد و پرسش از خود را فاقد منطق، سیاسی و جناحی جلوه داده است.
متأسفانه در روشنگری و تبیین مسئلهٔ انحراف، نیروهای انقلابی متوسل به مستندات و قرائنی شدند که هضم و پذیرش آن و نیز امکان اثبات و تبیین آن برای عموم مردم مشکل بود. حال آن‌که صرف‌نظر از درستی و اعتبار این مستندات، انحراف عقیدتی این حلقه، در مواضع و اظهارات و کنش‌گری رئوس حلقهٔ انحراف مشهود بوده و هست.
با این وصف طی سال‌های اخیر، بخشی از مردم و بدنه انقلابی کشور در موضوع افکار و عقاید حلقه انحرافی فوق، پرسش‌هایی داشته که متأسفانه تاکنون پاسخ درخوری به آنها داده نشده است. پرسش‌هایی مانند:
«چرا به لیدرهای جریان موسوم به بهار، حلقه انحرافی گفته می‌شود؟»، «اندیشه حلقه انحرافی چیست؟»، «این حلقه چگونه می‌اندیشد؟»، «کدام بخش از اندیشه این حلقه، انحرافی است؟» که تاکنون به صورتی دقیق و مفصل به آنها پرداخته نشده است. کتاب «روایت انحراف» پژوهشی مستند و دقیق است که با هدف پاسخ مستند و متقن به برخی از این پرسش‌ها تهیه شده است.
در تمنای اومانیسم
برخلاف تصور جامعه و نیروهای انقلابی، کنش‌های «حلقه انحراف» در دولت‌های نهم و دهم صرفاً یک کنش سیاسی معطوف به کسب قدرت نبوده و ریشه در اندیشه‌ها و عقاید خاص این حلقه دارد.
وقتی سایت مشرق نیوز کتابی با عنوان شرک و انحراف احمدی نژاد منتشر میکند
با توجه به تأکید چهره‌های اصلی این حلقه بر یک تلقی خاص از خدا و نیز انسان، در این بخش به این موضوع بسیار مهم که بنیان‌های سایر مباحث را روشن می‌سازد پرداخته می‌شود.
در آموزه‌های حلقه انحراف، «انسان» محور اصلی خلقت است. در این نگاه، همه هستی در خدمت انسان است و اگر انسان نباشد، هستی عبث و بیهوده خواهد بود. از نظر این حلقه، بدون وجود انسان این بیهوده‌گی به حدی است که حتی وجود خدا هم معنایی نداشته و این وجود انسان است که به خدا معنا می‌بخشد.
وقتی سایت مشرق نیوز کتابی با عنوان شرک و انحراف احمدی نژاد منتشر میکند
اسفندیار رحیم‌مشایی انسان‌گرایی را به عنوان اصل اساسی فکری خود مطرح نموده است. از نظر مشایی، انسان محور وحدت بین انسان‌ها است:
«تأکید می‌کنم که خدا محور وحدت انسان‌ها نیست و حتی امروز هم بشر به وحدت نرسیده است چرا که اگر به وحدت رسیده بود این همه خونریزی و جنگ‌ها صورت نمی‌گرفت ... چرا خدا، محور وحدت نشده است و من می‌گویم مشکل این است که به تعداد انسان‌ها خدا هست ... ملت‌ها در طول تاریخ همواره یک خدا را نپرستیده‌اند چون انسان‌ها خدای متفاوت دارند.»
بر اساس نگاه مشایی، با این استدلال که به تعداد انسان‌ها خدا وجود دارد، خدا را نمی‌توان محور وحدت انسانها قرار داد و به جای خدا باید انسان را محور وحدت قرار داد، چرا که خدا موضوع اختلاف‌ها بین انسان‌ها بوده است. در این منظر به خاطر اختلاف نگاه افراد نسبت به خدا، جایگزین مناسب دیگری برای قرار دادن در محور وحدت بین انسان‌ها وجود دارد. از نظر مشایی به جای تکیه بر خدا که عامل تفرقه و جنگ‌ها شده است، بهتر است بر مفهوم «انسان» تکیه کرد.
گزاره «به تعداد انسان‌ها خدا هست» که به صورت اجمالی توسط مشایی گفته شده، البته نشان از نگرشی خاص در افکار این حلقه دارد که مشایی صرفاً به آن اشاره کرده است. توضیح و تبیین این دیدگاه در یادداشت‌های «اکبر جباری» که یکی از افراد نزدیک به مشایی و از چهره‌های تئوریک حلقه انحراف است، به صورت مبسوط‌تر آمده است.
وقتی سایت مشرق نیوز کتابی با عنوان شرک و انحراف احمدی نژاد منتشر میکند
خدای ذهنی یکتاپرستان
همان‌گونه که اشاره گردید گزاره «به تعداد انسان‌ها خدا هست» که توسط مشایی مطرح شد، یک گزاره ذوقی شخصی نیست که به صورت فی‌البداهه و ناگهانی بر زبان مشایی جاری شده باشد، بلکه شواهد نشان می‌دهد که این گزاره یک گزاره اساسی در افکار حلقه انحرافی و ناشی از تلقی خاص این حلقه در مورد «خدا» است.
بررسی نظرات اکبر جباری که در کانال شخصی یا کتاب‌هایش منتشر شده، نشان می‌دهد که این گزاره از یک پشتوانه شبه تئوریک برخوردار بوده و از جمله اعتقادات اساسی حلقه انحراف است که جباری تلاش نموده تا آن را با کمک آموزه‌های صوفیه و نظرات فیلسوفانی چون «مارتین هایدگر» تئوریزه نماید. اکبر جباری در این باره می‌نویسد:
«وقتی ما به چیزی معتقدیم، ابتدا تصوری از او نزد خود داریم و سپس با تصدیق آن، بدان معتقد می‌شویم. حال آن‌که ما هیچ تصوری از خدا نداریم تا بتوانیم بدو معتقد شویم. شاید یکی بگوید، من از خدا تصوری دارم. تصور خوبی، خیر، نیکی و خوب. می‌پرسم، شما این تصورات را چگونه بدست آورده‌اید؟ آیا غیر از این است که شما در جهان انسانی، مفاهیمی را در مناسبات خود دارید که این مفاهیم را در بهترین و کامل‌ترین مصداقش، به کسی یا چیزی به نام خدا اطلاق می‌کنید. مثلاً شما مهربانی را در مادر و پدر و دیگر انسان‌ها دیده‌اید، سپس این مفهوم مهربانی را به حد کمال برده‌اید و مصداقش را در چیزی به نام خدا جمع کرده‌اید! این دقیقاً همان شبهه‌ایست که برخی از فیلسوفان طرح کرده‌اند. یعنی خدا انسان را نیافریده بلکه این انسان است که مفهوم خدا را ساخته است! حتی اگر به منشأ اعتقادات نگاه کنیم، خواهیم دید که اعتقاد ما به خدا، در واقع اعتقاد ما به چیزی است که در حاق خود، اندیشه‌ای مشرکانه است. ما "چیزی" را خدا انگاشته‌ایم و بدان معتقد شده‌ایم. در واقع مفهومی را ساخته‌ایم و خود را به همان مفهوم گره زده‌ایم. خدا اگر چیزی باشد، دیگر خدا نیست. شیئیت در ذات خود مخلوق است و اعتقاد همواره به چیز و شیء تعلق می‌گیرد. خواه این چیز مادی باشد، خواه غیر مادی مانند یک اندیشه.»۲
جباری در این متن گزاره «به تعداد انسان‌ها خدا است» مشایی را توضیح داده و سعی می‌کند با پارهای استدلال‌های مغالطه‌آمیز آن را اثبات نماید. وی برای اثبات حرف خود به طور ضمنی به نظرات برخی فیلسوفان مادی‌گرای ملحد همچون «فویرباخ» که یکی از فیلسوفان قائل به ماتریالیسم مکانیکی است، استناد کرده و آن را تأیید نموده است.


روایت انحراف؛ نگاهی نو به افکار و عقاید حلقه بهار - مشرق نیوز


پ.ن: نظرات خوانندگان هم جالب است

ويرايش توسط iran84 : 11-08-2018 در ساعت 01:58 AM
iran84 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 11-08-2018   #2 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
iran84's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : وقتی سایت مشرق نیوز کتابی با عنوان شرک و انحراف احمدی نژاد منتشر میکند

مشرقی های عزیز لطفا بفرمایند

اگر این اظهاراتی که به مهندس و دکتر نسبت دادید درست است

پس حکم ارتداد کجاست؟


رهبری بر چه مبنایی این جانور خطرناک! را در مجمع نگه داشته!


پ.ن: ادعای مسلمانی دارید ولی کاری جز توهین و تهمت بلد نیستید ظاهرا معیار شما شده است یزید که با این معیار باید گفت شما حسین را هم منحرف میدانید؟!

باز میگید چرا مردم شما اصولگرایان رو نمیخواهند؟!

ويرايش توسط iran84 : 11-08-2018 در ساعت 12:07 AM
iran84 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 11-08-2018   #3 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
iran84's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض واکنش سایت دولت بهار

دولت بهار:برای زمین زدن دولت مردمی احمدی نژاد یاوه ای به اسم جریان انحراف سرودند

و کشور را از اوج عزت به حضیض ذلت کشاندند
و در دادگاه لیدر انحراف بی آبروتر از همیشه شدند

و اکنون به اسم مثلا اندیشکده پوششی و مثلا پژوهشگرانی بی هویت مثلا کتابی پس انداخته و در سایت وابسته به ساس منتشر کرده اند


سرای دنائت چنین جماعتی تحمل ذلت همین دولت روحانی است!
iran84 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 11-08-2018   #4 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
iran84's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : وقتی سایت مشرق نیوز کتابی با عنوان شرک و انحراف احمدی نژاد منتشر میکند

وقتی سایت مشرق نیوز کتابی با عنوان شرک و انحراف احمدی نژاد منتشر میکند


اوه اوه خیلی بد شد که!


فردا استاد رو هم مشرک و منحرف میخوانندمشرقی های دیندار!
iran84 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 11-10-2018   #5 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
iran84's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض برای مهندس مشایی

بسم الله العدل الذی لا یجور

بعد از حمد و ستایش خداوند عادل وحکیم و صلوات بر رسول گرامی اسلام و آل طاهرین ایشان

مرد نیک پندار و نیک کردار
جناب آقای مشایی
سلام
با سپری شدن زمان در حدود هشت ماه پیاپی ، هر چند جایتان خالی است ولی دل های ما بیش از پیش دلتنگ سخن روحانی و صادقانه شماست و چراغ اندیشه های نورانی تان در جان ما پرفروغ تر از هر روز دیگری است و شعله ها و نورانیتش همچنان روشنگر ظلمتهای پیرامونی خواهد ماند.

آقای مشایی
نیک می دانید و می دانیم که این تاریکی ها تمامی ندارد و باید صنفش را تحمل و حضورش را هوشیارانه تعقیب کرد تا روز روشنمان را تیره و تار ننماید و به دوستان بیدارمان بگوییم که از سایه آن بر حذر باشند و گرفتار ظلمتش نشوند.

گرفتار همان ظلمتهایی که برای نابودی اش باید همچنان در بند بمانید و بسازید.
ظلمتهایی که به نام دفاع از نظام اسلامی تمام هویت دین و اسلام و عدالت خواهی را به نابودی کشاند.
ظلمتهایی که باعث شد تا یک قاضی حکم ظالمانه کند و یک امام جماعت حمایت جاهلانه .
ظلمت هایی که باعث شد تفکر تسلیم در برابر زورگو را ترویج کند و دشمنان بشریت را بیش از گذشته امیدوار سازد.

ظلمتهایی که باعث شد تا عده ای حق خود بدانند تا برای فردای این ملّت سرنوشت تعیین کنند و حق مردمان این سرزمین را برای آینده خود نادیده انگارند.
ظلمتهایی که باعث شد تا بهترین دستهای ایثارگر دیروز در دفاع و پاسداری از انقلاب و نظام ، نهایتاً با عدم شناخت ، و تکیه بر اخبار مضطرب و نادرست ، در این مدت جسم شما را در بند افکار و اعمال خود کنند.
چگونه تصور کنیم که چند جریان انقلابی و اسلامی با وجود مشترکات بسیاری که در احیاء امر قرآن و عترت دارند؛ اینگونه با یکدیگر به نزاع و دشمنی می پردازند؟!

آقای مشایی
در آینده ای نه چندان دور خواهید دید روزگار گذشته را که برادرتان احمدی نژاد، با تمام ایراداتی که در ذهن نسبت به عملکرد ایشان دارم ، غریبانه عدالت را مطالبه و راهتان را استوار ادامه داده است و نه تنها خبری از همکاری جریان ها وگروه های انقلابی و اسلامی نبوده ؛ بلکه از هزاران مدیر دولت های نهم و دهم در راه مبارزه با ظلم و بی عدالتی خبری در دست نیست .

آقای مشایی
گویا حکم ماه ها زندان بدون محاکمه شما نشانگر سنگینی گناهتان بوده است ،حداقل در رسانه های دوست و دشمن اینگونه می گویند. پس لاجرم باید بچشید طعم عدالت موعود را ، تا شما باشید که لرزه بر اندام قدرت طلبان و ظالمان و سود جویان از بیت المال نیاندازید و انگیزه جوانان بهاری را برای استمداد از درگاه باری تعالی در راستای تحقق عدالت جهانی مضاعف ننمایید.

پس صبر می کنیم و نظاره گر جزای شما خواهیم بود و در بند بودن جسم شریفتان را دست مایه عبرت خود قرار می دهیم تا شاید مقدمه ای باشد برای تحقق عدالت جهانی .

وَانْتَصَرُوا مِنْ بَعْدِ مَا ظُلِمُوا و سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ

سید محمد آقامیری

طلبه حوزه علمیه قم
iran84 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 11-10-2018   #6 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
arrnold's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : وقتی سایت مشرق نیوز کتابی با عنوان شرک و انحراف احمدی نژاد منتشر میکند

نوشته اصلي بوسيله iran84 نمايش نوشته ها
وقتی سایت مشرق نیوز کتابی با عنوان شرک و انحراف احمدی نژاد منتشر میکند


اوه اوه خیلی بد شد که!


فردا استاد رو هم مشرک و منحرف میخوانندمشرقی های دیندار!
احمدینژاد فعلا باید نقشه فرار از زندان را بکشه
__________________
وقتی سایت مشرق نیوز کتابی با عنوان شرک و انحراف احمدی نژاد منتشر میکند
arrnold آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 11-10-2018   #7 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
iran84's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : وقتی سایت مشرق نیوز کتابی با عنوان شرک و انحراف احمدی نژاد منتشر میکند

نوشته اصلي بوسيله arrnold نمايش نوشته ها
احمدینژاد فعلا باید نقشه فرار را بکشه
فرار کار امثال شماست

خیلی عذزمیخوام البته اگر حزبی باشید
عدالتخواهان تنها گروهی خواهند بود که در ایران تا پای جان پای این کشور و آرمان های انقلاب خواهند ایستاد
آن ها ملی گرا و مذهبی هستند نه مثل دوستداران شما مثل جناب علم الهدا که میفرمایند دلیل موفقت بودن مقاومت ما ایرانی بودنمان نیست!!!!!!!


کاش برخی ائمه جمعه کلا میرفتند
iran84 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 11-10-2018   #8 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
iran84's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : وقتی سایت مشرق نیوز کتابی با عنوان شرک و انحراف احمدی نژاد منتشر میکند

به نام مشایی، علیه امام؟؟

قریب ۷ سال است خود را به در و دیوار می زنند تا برای واژه مجعول غریق کوشک، دلیل و استدلال در بیاورند... و البته دریغ از یک خط مطلب منطقی و علمی، در نهایت از سر استیصال به برخورد قهری و بازداشت متوسل شدند!
حالا کتاب نوشته اند تا به جریان انقلابی و مذهبی بقبولانند که جریان انحرافی داریم!
این کتاب در وهله اول اذعان به شکست ۷ ساله ای است که به خاطر آن خیلی ها اخراج و رد صلاحیت شدند و حبس کشیدند و فحش شنیدند و... این کتاب تکرار و تجمیع همه آن سالها توهین‌ها و اهانتهاست..
اما فارغ از این بحثها
در این کتاب دانسته یا ندانسته مبانی عرفانی ابن عربی و آیت الله شاه آبادی امام خمینی و علامه حسن زاده و... نقد شده که البته اشکالی ندارد، اما آن را انحرافی نامیده اند!
عینک سیاسی و جناحی به خصوص وقتی همراه با کینه باشد نمی تواند به نقد مبانی عرفانی برود که به تعبیر امام خمینی گویا، ملحدی به نقد پیامبری رفته است!!
سایت امنیتی مشرق نیوز خبر از انتشارات این کتاب توسط جمعی مجهول الهویه داده است.
خوب است روشن کنند، اندیشکده ولا، مرتبط با کجاست و هزینه های امثال این کتاب از کجا تامین می شود!قول سدید
iran84 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 11-10-2018   #9 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
arrnold's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : وقتی سایت مشرق نیوز کتابی با عنوان شرک و انحراف احمدی نژاد منتشر میکند

نوشته اصلي بوسيله iran84 نمايش نوشته ها
فرار کار امثال شماست

خیلی عذزمیخوام البته اگر حزبی باشید
عدالتخواهان تنها گروهی خواهند بود که در ایران تا پای جان پای این کشور و آرمان های انقلاب خواهند ایستاد
آن ها ملی گرا و مذهبی هستند نه مثل دوستداران شما مثل جناب علم الهدا که میفرمایند دلیل موفقت بودن مقاومت ما ایرانی بودنمان نیست!!!!!!!


کاش برخی ائمه جمعه کلا میرفتند
حاجی سیدتو کشتند دست بر دار دیگه !
احمدینژاد دیگه تموم شد خدا روزیتو جای دیگه بده انشالله
arrnold آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 11-10-2018   #10 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
iran84's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : وقتی سایت مشرق نیوز کتابی با عنوان شرک و انحراف احمدی نژاد منتشر میکند

نوشته اصلي بوسيله arrnold نمايش نوشته ها
حاجی سیدتو کشتند دست بر دار دیگه !
احمدینژاد دیگه تموم شد خدا روزیتو جای دیگه بده انشالله
درست صحبت کن آقا
مگر انقدر ادعای نگرانی برای ادب نداری؟
احمدی نژاد هیچ گاه به مخالفینش توهین نکرد
به دشمنان خودش هم چیزی نگفت
اگر حرف بدی هم زد که بنده درست نمیدونم خطاب به آمریکا و صهیونیست بوده است

شما که ادعای ادب ورزی داری و نقد بی ادبی دیگران میکنی

اول ادب خودتو درست کن
احترامتو نگه دار تا احترامت نگه داشته باشه
شما لطفا به فکر روزی خودت باش حق حرف زدن در قبال روی من نداری چه برسه به اینکه توهین کنی و تهمت بزنی
دفعه دیگه هم تکرار کنی از شما فرد بی ادب به مدیران شکایت خواهم کرد

احترام خودتو نگه دار
iran84 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 11-11-2018   #11 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
iran84's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض دکتر جباری مشرق نیوز را به کذب گویی متهم کرد

سایت مشرق نیوز خبر از تالیف کتابی داده است با عنوان «روایت انحراف» توسط "اندیشکدهٔ ولاء" و به کوشش جمعی از نویسندگان(!) که به نقد و بررسی پاره ای از اندیشه ها و مباحث نظری من پرداخته است.
در گزارشی که سایت مشرق نیوز از این کتاب تازه تالیف ارائه داده، آمده است:

«بررسی نظرات اکبر جباری که در کانال شخصی یا کتاب‌هایش منتشر شده، نشان می‌دهد که این گزاره (به تعداد انسان‌ها خدا هست) از یک پشتوانه شبه تئوریک برخوردار بوده و از جمله اعتقادات اساسی حلقه انحراف است که جباری تلاش نموده تا آن را با کمک آموزه‌های صوفیه و نظرات فیلسوفانی چون «مارتین هایدگر» تئوریزه نماید.»

قصد ندارم به این گزارش و یا کتاب مورد ادعا که ظاهرا هنوز انتشار نیافته، پاسخی بدهم. چراکه اساساً هم من میدانم و هم خیلی از مخاطبانم، که سایت مشرق نیوز برای کجاست و دنبال چه اهدافی است.
اما آنچه مایلم در این مقال درباره این قبیل مواجهات امنیتی با یک اندیشه و تفکر بگویم، قصه پر غصه ایست که پرده از مناسبات "قدرت، ثروت و رسانه" بر میدارد.


پانزده سال پیش، در یاداشتی از رشد قارچ گونهٔ موسسات و مراکز به اصطلاح علمی و پژوهشی در شهر قم یاد کرده بودم و به طنز، اشاره ایی به رقابت این پژوهشگاه ها با «سوهان حاج حسین و برادران» داشتم. مراکزی که با بلعیدن بودجه های کلان دولتی، بدل به یکی از اساسی ترین مراکز حیف و میل درآمدهای نفتی این مملکت شده اند. مراکزی که هیچ خروجی مفید نداشته و صرفا محلی برای اشتغال عده ای، و تخصیص ردیف بودجه های میلیاردی است.
پانزده سال پیش، هرگز گمان نمی بردم که روزی یکی از همین مراکز به اصطلاح پژوهشی، برای من پرونده بسازد و از رهگذر این به ظاهر نقد و بررسی حرفهای من، پول کلان به جیب بزند!
این هم از بازی روزگار است که منتقد دکان سوهان فروشی حاج حسین و برادران، روزی خود اسباب کسب درآمد اهالی این دکان شود.☺️
من که این کتاب به اصطلاح پژوهشی(!) را ندیده ام، اما امیدوارم حداقل در "نقل" مطالب و حرفهای من، رعایت امانت را کرده باشند، چراکه مطمئنم مخاطب حقیقت جو، از لابه لای همان جملات، راه را خواهد یافت و هو المطلوب.

بعون ا...
iran84 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #12 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت
 
ammar.95's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : وقتی سایت مشرق نیوز کتابی با عنوان شرک و انحراف احمدی نژاد منتشر میکند

نوشته اصلي بوسيله arrnold نمايش نوشته ها
حاجی سیدتو کشتند دست بر دار دیگه !
احمدینژاد دیگه تموم شد خدا روزیتو جای دیگه بده انشالله
سلام. جالب هم هست که نه به خاطر حقچو بودن، که به خاطر لجبازی دائمی و ایجاد جنگ با دو قوه ی دیگر، و روال بی تناسب او، و مفاسدی که در دولتش رخ داد، این وضعیت پیش آمده و با این وجود، این آقا روز به روز طنابهای بیشتری را به دور خود می پیچد!
ammar.95 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #13 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
pahlavan's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : وقتی سایت مشرق نیوز کتابی با عنوان شرک و انحراف احمدی نژاد منتشر میکند

نوشته اصلي بوسيله ammar.95 نمايش نوشته ها
سلام. جالب هم هست که نه به خاطر حقچو بودن، که به خاطر لجبازی دائمی و ایجاد جنگ با دو قوه ی دیگر، و روال بی تناسب او، و مفاسدی که در دولتش رخ داد، این وضعیت پیش آمده و با این وجود، این آقا روز به روز طنابهای بیشتری را به دور خود می پیچد!
خودتان خوب میدانید که لاریجانیسم و طائبها بخاطر اسلحه‌ای که دارند به بیگناهان زور میگویند.
اینها حتی ارازل و اوباشی که قوی هیکل مانند آرنولد هستند را استخدام میکنند تا در شهر رعب
و وحشت ایجاد کنند و با زورگیری دفاعیات بیگناهان را در خیابان بربایند.

وقتی سایت مشرق نیوز کتابی با عنوان شرک و انحراف احمدی نژاد منتشر میکند

در ماجرای درویشها هرگز اجازه ندادند که هویت آن رانندۀ اتوبوس روشن گردد و بعید نیست یکی
از همین هیکل‌داران از روی افراد عبور کرده باشد تا به این بهانه درویشها را قلع و قمع کنند مانند
کاری که محسن رضایی و قاسم سلیمانی با بیگناهان عملیات کربلای چهار کردند.

ظلم و ستم هرگز پایدار نمیماند!
pahlavan آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي يك هفته پيش   #14 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت
 
ammar.95's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : وقتی سایت مشرق نیوز کتابی با عنوان شرک و انحراف احمدی نژاد منتشر میکند

نوشته اصلي بوسيله pahlavan نمايش نوشته ها
خودتان خوب میدانید که لاریجانیسم و طائبها بخاطر اسلحه‌ای که دارند به بیگناهان زور میگویند.
اینها حتی ارازل و اوباشی که قوی هیکل مانند آرنولد هستند را استخدام میکنند تا در شهر رعب
و وحشت ایجاد کنند و با زورگیری دفاعیات بیگناهان را در خیابان بربایند.


در ماجرای درویشها هرگز اجازه ندادند که هویت آن رانندۀ اتوبوس روشن گردد و بعید نیست یکی
از همین هیکل‌داران از روی افراد عبور کرده باشد تا به این بهانه درویشها را قلع و قمع کنند مانند
کاری که محسن رضایی و قاسم سلیمانی با بیگناهان عملیات کربلای چهار کردند.

ظلم و ستم هرگز پایدار نمیماند!

توصیه می کنم، در بحث مثل غریقها رفتار نکنید. غریقها معمولاً با دست و پا زدنهای بی مورد، هم فرصت خود را از دست می دهند و هم به دیگران اجازه نجات نمی دهند، به همین خاطر در دوره نجات غریقی، مهمتر از شنا کردن، دفع حرکات خود غریق است.


شما الان، در پاسخ من چه نوشتید؟ اتهام به لاریجانیها و امثال آقای طائب؟ اتهام استخدام زورگیران برای ربودن افراد؟ شبهه در مورد راننده اتوبوس؟ ادعای قلع و قمع درویشان به خاطر ماجرای اتوبوس؟ عملیات کربلای 4؟ ناپایداری ظلم؟ شما این سخنهای، نامربوط به سخن من را مطرح کرده اید، چرا از من نقل می گیرید؟!شما اوّل حساب کن ببین با خودت چند چندی، بعد نقل بگیر و بحث کن. اصلاً ببین می خواهی بحث کنی یا خطابه تحویل ما بدهی. ضمن اینکه وقتی از من نقل می گیری، به سخن داخل محتوای داخل نقل قول جواب بده و فرافکنی نفرما.
ammar.95 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #15 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
pahlavan's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : وقتی سایت مشرق نیوز کتابی با عنوان شرک و انحراف احمدی نژاد منتشر میکند

نوشته اصلي بوسيله ammar.95 نمايش نوشته ها
اتهام به لاریجانیها و امثال آقای طائب؟ اتهام استخدام زورگیران برای ربودن افراد؟ شبهه در مورد راننده اتوبوس؟ ادعای قلع و قمع درویشان به خاطر ماجرای اتوبوس؟ عملیات کربلای 4؟ ناپایداری ظلم؟ شما این سخنهای، نامربوط به سخن من را مطرح کرده اید، چرا از من نقل می گیرید؟!
شما در پیام پیشین عدالتخواهان را به ایجاد جنگ با دو قوۀ دیگر متهم کردید بنده هم گفتم این دو قوه
علیه انسانیت جنگ کرده‌اند و مقابله با فاسدان نه تنها گناه نیست که شجاعت و از خودگذشتی است.
pahlavan آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
نوشته را نپسندیده اند :
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is فعال
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهاي HTML غير فعال است
Trackbacks are غير فعال
Pingbacks are فعال
Refbacks are فعال


ساعت جاري 01:33 AM با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.