آیا مسولان کشور ما ملت رو سخره گرفته اند؟
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > سیاست و روابط بین الملل > اخبار سیاسی
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي يك هفته پيش   #1 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

saeedhashemee's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض آیا مسولان کشور ما ملت رو سخره گرفته اند؟

دوستان همان ظور که میدونید سالهاست مسولان کشور ما ، ملت رو به مقاومت در برابر امریکا ، استکبار ستیزی و این شعارهای پولیستی گوششان رو پرکرده اند
ولی همانطور که میبینم فرزندان این مسئولان تفریبا اکثرشان یا در امریکا هستند یا کانادا یا انگلیس
همان کشورهای که از طرف حکومت ایران استکبار خوانده میشوند و ملت را به مقاومت در برابرشان
و خود مسولان هم مشغول مال اندوزی و زندگی پر زرق و برق(برخلاف شعارهای حکومت مستضعفین که امام خمینی اول انقلاب فرمود)

چندی پیش عکسی از زن بعدی نجفی شهردار مستعفی تهران در فضای مجازی منتشر شد، بغیر از ماشین گران بهایی که در عکس ملاحضه میکنید زن جوان دوم ایشان هم میبنید

حال ایا به نظر شما مسولان ایران ملت را به سخره گرفته اند؟

محمدعلی نجفی» شهردار سابق تهران که سال‌های طولانی وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان برنامه و بودجه بود و به علت بیماری صعب‌العلاج چندی پیش استعفا داد
توسط این پزشک شفای کامل گرفت
saeedhashemee آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي يك هفته پيش   #2 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

saeedhashemee's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : آیا مسولان کشور ما ملت رو سخره گرفته اند؟

میترا نجفی (استاد) همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران کیست؟+عکس و مصاحبه

در چند وقت اخیر شایعات زیادی در خصوص میترا نجفی (میترا استاد) همسر دوم محمدعلی نجفی؛ شهردار سابق تهران در کانال های تلگرامی شنیده شد. بسیاری از اخبار را می شنیدند و باور نمی کردند.
در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی
ایرانی

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

در چند وقت اخیر شایعات زیادی در خصوص میترا نجفی (میترا استاد) همسر دوم محمدعلی نجفی؛ شهردار سابق تهران در کانال های تلگرامی شنیده شد. بسیاری از اخبار را می شنیدند و باور نمی کردند. انتشار فایل صوتی، مصاحبه و عکس های میترا نجفی باعث شد تا شک ها به یقین تبدیل شود. در چند روز اخیر این اخبار و مصاحبه را بسیاری از خبرگزاری های رسمی نیز منتشر کردند:
محمدعلی نجفی شهریور ماه سال ۹۶ شهردار تهران شد و اواخر اسفند به دلیل بیماری استعفا کرد و در ابتدای سال ۹۷ بهشت را ترک کرد.
در همان ایام موضوعات زیادی درباره استعفای نجفی مطرح شد. اما همسر جدید شهردار سابق تهران بعد از ۸ ماه پرده از حواشی برداشت و گفت: هر فردی می تواند عاشق شود و ازدواج کند، همه انسان ها تا زمانی که جان دارند حس دوست داشتن در وجودشان است.
وی در گفت و گو با کانال خبری امید مردم افزود: هر انسانی یک زندگی خصوصی دارد؛ چه آقای دکتر نجفی و چه هر شخصیت دیگری؛ درست نیست با کسی که واقعا اینقدر برای کشور و نظام زحمت کشیده است، اینطور رفتار کنند؛ با تمسخر صحبت کنند که ایشان چرا ازدواج کرده است.
خانم جدید آقای نجفی ادامه می دهد: یک عده می گویند اینها طلاق می گیرند و اختلاف سنی دارند، این حرف ها چیست؟ این سخنان را می گویند تا به زعم خود برای تخریب دکتر نجفی نظرها را جلب کنند، متاسفانه به من تهمت زدند که من زن صیغه ای دکتر نجفی هستم در حالیکه من عقدنامه دارم و حتی اگر صیغه هم باشد هیچ مشکلی نداشت.
وی با اشاره به تهمت هایی که به او و همسرش زده‌اند تاکید می کند: به ما تهمت زدند که ایشان روابط نامشروع داشته است، من قول می دهم به همه مردم تا الان من هیچ چیز بدی از دکتر نجفی ندیدم؛ اگر رسانه ای که ادعای شفاف سازی دارد و به همسر من تهمت زده که رابطه نامشروع داشته، من می گویم؛ اولا ایشان شاکی خصوصی ندارد و در ضمن من خودم قول می دهم اگر هر مشکلی بود؛ شفاف سازی کنم؛ ولی حق دیگران نیست در حریم خصوصی ما وارد شوند.
میترا نجفی با اشاره به انتشار کلیپ صوتی از وی در فضای مجازی می گوید: چند ماه پیش یک کلیپ در خارج از کشور ساخته شد که صداهای من را تقطیع کرده بریده بریده به هم وصل کردند تا مرا تخریب کنند در حالیکه واقعیت چیز دیگری بود.
همسر دکتر نجفی ادامه می دهد: تمام حساب های بانکی من و آقای دکتر نجفی قابل بررسی است، شفاف هستیم، بیایند و بررسی کنند ما هیچ چیز سیاهی در زندگی نداریم.
وی با اشاره به نحوه ازدواجش با دکتر نجفی تاکید کرد: آقای دکتر نجفی از من خیلی محترمانه خواستگاری کردند و من هم بعد از مشورت با خانواده به ایشان جواب مثبت دادم، این زندگی سر گرفته است، دلیلی ندارد که عده ای دنبال حواشی باشند؛ هر موضوع و مسئله ای پیش بیاید با مدرک و سند از آقای دکتر نجفی در رسانه ها اعلام می کنم؛ ما اردیبهشت ۹۷ با هم ازدواج کردیم و متاسفانه بر اساس عکس زناشویی ما گفته اند چون رابطه نامشروع داشته با او ازدواج کرده است. تهمت زننده ها را به خدا واگذار می‌کنیم.
وی در خاتمه خاطرنشان کرد: واقعا اگر مردم منتظر اتفاقی هستند؛ هر مسئله ای از طرف آقای نجفی به عنوان خلاف باشد، من در رسانه ها اعلام می‌کنم. بعد از انتشار این خبر فاطمه دانشور عضو سابق شورای شهر به صحبت های همسر دوم نجفی در ایسنتاگرام واکنش نشان داد و گفت: همان بهتر که نجفی استعفا کرد.
فاطمه دانشور عضو اصلاح طلب سابق شورای شهر تهران گفت: امروز در میان انبوه اخبار در رسانه های اجتماعی؛اظهارات خانم میترا نجفی همسر آقای نجفی شهردار پیشین تهران توجهم را جلب کرد؛ برخی استعفای جنجالی و پر از ابهام شهردار سابق تهران را به این خانم مربوط می دانند؛ خانمی که به گفته ایشان و با استناد به متن منتشر شده ظاهراً اردیبهشت امسال به عقد دائم آقای نجفی در آمده اند.
خب! من خیلی به ارتباط این ماجرا و استعفای شهردار سابق وارد نمی‌شوم اما چیزی که برایم بعنوان یک زن و فعال اجتماعی حوزه توانمند سازی زنان و کودکان آسیب دیده مهم است نادیده گرفتن همسر اول آقای دکتر نجفی و هزاران زن همچون ایشان است که احساسات، نجابت، وفاداری و مهربانی‌شان نادیده گرفته می شود، زنانی که بیشتر عمر و جوانی خود را پای همسرانشان گذاشته اند و اکنون در میانه مصاحبه خانم میترا من مجال یافته ام تا در میانه این غوغا از سکوت آنها بگویم! متاسفانه این قصه سر دراز دارد و بسیار در سطح مدیران دولتی و خصوصی کشور دیده می‌شود، آشکار یا پنهان، موقت یا دائم! درد سهمگینی که هر چقدر به لایه های پایین تر جامعه می رویم اثراتش سخت تر و خرد کننده تر است.
وی بیان کرد: من با اثر این مصاحبه در حوزه سیاست و … کاری ندارم؛ این مصاحبه بسیار بی باکانه به قبح زدایی از ازدواج مجدد و چند همسری پرداخته است؛ امری که هر چند از نظر شرع و قانون پذیرفته است اما طرح این گونه اش در رسانه ها به هیچ وجه پذیرفته نیست و گویی ما در ایران می خواهیم همچون کشورهای حاشیه خلیج فارس باشیم!
دانشور گفت: متاسفانه این مصاحبه هرچند در دفاع از ازدواج رسمی و قانونی خانم و آقای نجفی در رسانه های اجتماعی منعکس شده و دفاع از این پیوند حق ایشان است؛ اما ظاهراً خانم نجفی دو نکته را فراموش کرده اند:
اول؛ یادشان رفته که به ترویج تعدد زوجات و قبح زدایی از آن پرداخته اند که در فرهنگ حاکم بر جامعه ما علی رغم عدم اشکال شرعی و قانونی، چندان پذیرفته نیست.
دوم؛ از تکریم و یاد کردن از همسر اول دکتر نجفی غافل شده اند و ظاهراً می خواهند خانه خوشبختی شان را که حقشان هست بر روی ویرانه های زندگی زنی دیگر از جنس خودشان بسازند و این عین بی اخلاقی است!
عضو سابق شورای شهر تهران گفت: همسر اول آقای دکتر نجفی و هزاران زن همچون ایشان که درگیر ماجرای ازدواج مجدد همسرشان شده اند شاید چیزی نگویند؛ بسازند و دم نزنند اما من می گویم اولین حس و تجربه تلخی که برای این زنان و مادران رخ می‌دهد حس ناخوشایندی است؛ می شکنند و شاید به روی خودشان نیاورند اما آنها زن هستند و مملو از احساسات، کنار آمدن زن هم از جنس صبوری و مهربانی است؛ ازدواج دوم ، سوم و … تا زمانی که همسر اول وفادار ایستاده است را عین بی اخلاقی می‌دانم و دوست ندارم این مصاحبه زمینه ساز ترویج این رفتار در جامعه شود.
پس میترا خانم! از شما به عنوان یک زن می خواهم کمتر مصاحبه کنید؛ چون دیدم خیلی با افتخار مصاحبه کرده اید و از کار خودتان و دکتر دفاع کرده اید، این حق شماست اما ای کاش به اثرات ویرانگر این مصاحبه و اثری که بر جامعه می گذارد هم فکر می کردید؛ نمی خواهم این ماجرا دلیلی شود برای دیگر آقایانی که آنها هم بخواهند چندهمسری پیشه کنند، و فردا جامعه و ما گرفتار اثرات آن در میان همسران و فرزندانشان باشیم، شاید بگویید من سیاه نمایی میکنم یا با شما مشکلی دارم؛ نه این روایت را اگر مثل من پای درد مددجویان و آسیب دیدگان در مهرآفرین بنشینید دیگر قضاوت بدی نخواهید کرد…
دانشور افزود: اما به عنوان عضو سابق شورای شهر تهران با جناب دکتر نجفی سخنی دارم؛ آقای دکتر! کار خوبی کردید که استعفا کردید! چون مردی که پای عهد با همسری که یک عمر به پایش نشسته نایستد پای عهدش با مردم و شهروندان شهرش هرگز نمی ایستد…
این پست توسط بخش ایرانی مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .
میترا نجفی (میترا استاد) همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران کیست؟+بیوگرافی و عکس
قديمي يك هفته پيش   #3 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

saeedhashemee's Avatar

ارسال پیام خصوصی

«عیسی هاشمی»، فرزند «معصومه ابتکار» از تسخیر کنندگان سفارت آمریکا در ۱۳ آبان‌ماه ۵۸ و همسرش «مریم طهماسبی» در شهر لس‌آنجلس ایالت کالیفرنیای آمریکا زندگی می‌کنند
و مشغول خوشگذرانی از سفره انقلاب

2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي يك هفته پيش   #4 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

vandeta's Avatar

ارسال پیام خصوصی

یک ملت اگر خودش شان و منزلت داشته باشه کسی جرات اهانت بهش رو پیدا نمیکنه .

مسئولان خرسوار هستن , قطعا ملت ماهم خر .

تا خر نباشه کسی هم برای سواری گرفتن نیست . پس مشکل از ابله بودن ملت ایرانه .
vandeta آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي يك هفته پيش   #5 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

saeedhashemee's Avatar

ارسال پیام خصوصی

یک رسانه آمریکایی با اشاره به فهرست فرزندان مقامات ایرانی که در آمریکا زندگی می‌کنند، به دولت ترامپ پیشنهاد کرده محتاطانه‌تر عمل کند و نوشت: وزارت خارجه آمریکا باید این فهرست فرزندان مقامات ایران را که در آمریکا زندگی می‌کنند نگه دارد. حضور آنها در امریکا یک امتیاز است نه یک حق.
به گزارش ایلنا، واشنگتن‌تایمز در گزارشی با اشاره به اظهارات علی لاریجانی رییس مجلس ایران که آمریکا را بزرگترین تهدید برای همه جهان خوانده بود، نوشت: «این اظهارات در حالی مطرح شده که دختر علی لاریجانی یعنی فاطمه اردشیر لاریجانی در اوهایو اولین سال دوره رزیدنسی پزشکی خود را در امنیت کامل می‌گذراند. او در دانشگاه پزشکی کلولند که یکی از بهترین دانشکده‌های پزشکی جهان بر اساس رنکینگ دانشگاهی است، تحصیل می‌کند.»
نویسنده این گزارش به حضور فرزندان مقامات ایران در آمریکا اشاره کرده و با نام بردن از تعدادی از آنها نوشته است: «دکتر اردشیر لاریجانی یکی از چندین فرزند مقامات ایرانی است که در دانشگاه‌های آمریکا تحصیل کرده و از فرصت بازارهای شغلی آمریکا بهره‌مند شده‌اند. این در حالی است که والدین آنها دائما خواستار نابودی آمریکا هستند و همزمان وقتی که دانشجویان آمریکایی به ایران سفر می‌کنند نظیر "شیو ونگ" دانشجوی دانشگاه پرینستون، به اتهام جاسوسی بازداشت می‌شوند.»
این رسانه به حضور خانواده لاریجانی در سمت‌های عالی جمهوری اسلامی اشاره کرد و نوشت: «علی لاریجانی قبل از اینکه رییس مجلس شود، دبیر شورای عالی امنیت ملی و مذاکره‌کننده ارشد هسته‌ای بود. یکی از برادران او، صادق آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه است و توسط دولت ترامپ تحت تحریم قرار دارد. یکی دیگر از برادران لاریجانی، جواد، در سمت ریاست شورای حقوق بشر قوه قضاییه مشغول است.»
نویسنده این گزارش مدعی شد: « علیرغم اینکه مقام‌های کلیدی ایران غالبا آمریکا را اهریمن می‌خوانند، از اینکه اعلام کنند فرزندانشان در صحت و آزادی در آمریکا زندگی می‌کنند، سر باز می‌زنند.»
در ادامه این گزارش آمده است: «عیسی هاشمی دانشجوی دکترای دانشکده روانشناسی حرفه‌ای شیکاگو، شعبه لس آنجلس است. مادر او معصومه ابتکار مشاور رییس‌جمهور در امور زنان است. ابتکار سخنگوی گروهی بود که در ابتدای انقلاب سفارت آمریکا در تهران را اشغال و پرسنل آن را گروگان گرفتند. او در پاسخ به سوال خبرنگاران در زمان بحران گروگانگیری در مورد اینکه آیا می‌تواند شخصا اسلحه را بالا ببرد و تیری را در سر یکی از گروگان‌ها خالی کند و او را بکشد گفته بود بله، حکومت خودکامگان باید نابود شود.»
در بخش دیگری از گزارش واشنگتن‌تایمز آمده است: «احسان نوبخت، دستیار استاد در دانشکده پزشکی دانشگاه جرج واشنگتن است و خواهر او نیلوفر دستیار بالینی استاد در دانشگاه UCLA؛ پدر آنها علی نماینده پارلمان ایران و عموی آنها محمد باقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه ایران است.»
واشنگتن‌تایمز یادآور شده که علی فریدون یک مهندس ارشد در یک کمپانی آموزشی در نیویورک است که پدر او حسین فریدون ، برادر رییس جمهور ایران است.
در این گزارش آمده است: «از این گذشته برخی از خود مقام‌های ایرانی در آمریکا تحصیل کرده و توانایی‌هایشان را در این کشور کسب کرده‌اند و هم‌اکنون در ایران خدمت می‌کنند. محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران یکی از آنهاست. او همه دوران تحصیل خود را در سن فرانسیسکو و دنور گذرانده است. پسر او مهدی هم در دانشگاه سیتی یونورسیتی تحصیل کرده و در سال ۲۰۱۳ به ایران بازگشته است.»
در ادامه این گزارش عنوان شده که «علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی ایران هم دکترای خود را از دانشگاه ماسوچوست دریافت کرده است. سید حسین موسویان مذاکره‌کننده ارشد سابق ایران که پست‌های زیادی در وزارت خارجه داشته هم در دانشگاه ساکرامنتو تحصیل کرده بود. او امروز یکی از استاتید دانشگاه پرینستون است.»
نویسنده این گزارش با اشاره به اینکه این داستان یکی از واقعیت‌های بنیادین ایران است، مدعی شد: «با همه اظهارات مسئولان ایران علیه غرب و آمریکا، آنها می‌دانند که آمریکا آزادی و کرامت و فرصت را در کشورش ایجاد کرده است. مردم ایران این واقعیت را می‌دانند و به همین دلیل معترض هستند.»
این رسانه در پایان پیشنهاد کرده دولت ترامپ محتاطانه‌تر عمل کند، مدعی شد: «وزارت خارجه آمریکا باید فهرست فرزندان مقام‌های ایران را که در آمریکا زندگی می‌کنند، نگه دارد. حضور آنها در آمریکا یک امتیاز است نه یک حق. واشنگتن نباید گناه پدران را به نام پسران بنویسد.

https://www.ilna.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%...8C%DA%A9%D8%A7
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #6 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

saeedhashemee's Avatar

ارسال پیام خصوصی

لاریجانی علیه آمریکا شعار می‌دهد، اما دخترش در آنجا تحصیل می‌کند!

خاندان لاریجانی نقشی کلیدی در ایران دارند. پیش از آن که علی لاریحانی به عنوان رئیس مجلس در سال 200 انتخاب شود، رئیس تیم مذاکره کننده هسته ای ایران و دبیر شورای عالی امنیت ملی بود. صادق آملی برادر او نیز رئیس قوه قضائیه ایران است. محمد جواد دیگر برادر آن ها نیز در رئیس شورای حقوق بشر قوه قضائیه ایران است.

واشنگتن تایمز در گزارشی به تحصیل دختر علی لاریجانی در آمریکا پرداخته است. به گزارش فردا این سایت خبری در بخشی از گزارش خود می نویسد: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ایران آمریکا را به عنوان تهدیدی برای جهان عنوان کرده است با این حال دختر او فاطمه اردشیر لاریجانی در اوهایو به تازگی اولین سال رزیدنتی خود را پشت سر گذاشته است. او در دانشگاه کلولند تحصیل می کند که یکی از برترین دانشگاه های کشور است.
خاندان لاریجانی نقشی کلیدی در ایران دارند. پیش از آن که علی لاریحانی به عنوان رئیس مجلس در سال 200 انتخاب شود، رئیس تیم مذاکره کننده هسته ای ایران و دبیر شورای عالی امنیت ملی بود. صادق آملی برادر او نیز رئیس قوه قضائیه ایران است. محمد جواد دیگر برادر آن ها نیز در رئیس شورای حقوق بشر قوه قضائیه ایران است.

https://www.fardanews.com/fa/news/88...A9%D9%86%D8%AF
قديمي يك هفته پيش   #7 (لینک نوشته)
کاربر عضو

mohammad32.-'s Avatar

ارسال پیام خصوصی

خدا را شکر
mohammad32.- آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #8 (لینک نوشته)
کاربر عضو

mohammad32.-'s Avatar

ارسال پیام خصوصی

برای همچین روزی زمانی به بزرگانم گفتم دانشگاه در کشور ما یعنی نابودی علم و دین مکتب خوانه برپا کنین تا همچون گذشتگان پر افتخارمان همیشه اول باشیم.

ويرايش توسط mohammad32.- : يك هفته پيش در ساعت 03:22 PM
mohammad32.- آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال