روزی هزار تا ازین دختر خوشگلا به اینجا رفت و آمد دارند و من به همشان دست می زنم
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > طنز ، تفریح و سرگرمی > مطالب جالب و خواندنی
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ
 
LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 11-10-2018   #1 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
vandeta's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض روزی هزار تا ازین دختر خوشگلا به اینجا رفت و آمد دارند و من به همشان دست می زنم

روزی هزار تا ازین دختر خوشگلا به اینجا رفت و آمد دارند و من به همشان دست می زنم
فروشنده فروشگاه "ع" وقتی با اعتراض بانوی محجبه مبنی بر هتک حرمت و لمس نکردن بدن وی هنگام پرو لباس و همچنین عدم دخالت در روند خرید مواجه می شود، شروع به فحاشی به بانوان محجبه می کند.
چهارشنبه شب گذشته در یکی از مانتو فروشی های معروف خیابان هفت تیر تهران که شعب دیگری نیز در سطح شهر دارد، به سه بانوی چادری و یک بانوی محجبه فحاشی و هتک حرمت می شود.

فروشنده طبقه فوقانی از خلوتی فضا سوءاستفاده کرده، از همان ابتدا شروع به بکاربردن الفاظ ناشایست می نماید که با بی محلی بانوان محجبه مجبور به سکوت می شود.

در زمان پرو (سایز کردن) مانتو وقتی بانوان چادری در حال بررسی مانتوی پرو شده بانوی محجبه هستند و راجع به مدل مانتو نظر می دهند؛ فروشنده بی هیچ اطلاع قبلی، خود را به درب اتاق پرو نزدیک کرده و بدن وی را از ناحیه زیر بغل به منظور نمایش میزان گشادی مانتو لمس می کند و شروع به اظهار نظر می نماید که "لابد الان لباسش نازکه یه لباس زخیم بپوشه..."

فروشنده با اعتراض بانوی محجبه مبنی بر عدم لمس بدن وی برای سایز کردن لباس و همچنین اعتراض بانوی چادری مبنی بر عدم دخالت در روند خرید مواجه می شود اما بجای عذرخواهی و پذیرش نهی از منکر، شروع به آسمان ریسمان بافتن برای توجیه نوع شغلش و بدو بیراهه گفتن به بانوی چادری می کند.


بانوی چادری با مراجعه به طبقه پائینی از مدیر فروشگاه در رابطه با برخورد ناشایست فروشنده توضیح می خواهد اما مدیر فروشگاه با معذرت خواهی سوری وعدم برخورد با فروشنده اش باب فحاشی و لفاظی را باز کرده و فروشنده جوان در حضور مدیر فروشگاه اقدام به توهین های بیشتر و فحاشی می نماید و بانوی چادری را " زنیکه بی حیا" خطاب می کند.


هرچند با دخالت پلیس و همچنین وساطت یکی از مدیران فروشگاه، فروشنده جوان بطور ضمنی از بانوان عذرخواهی می نماید اما به عقیده شاهدان عینی ماجرا، غفلت دایره منکرات در زمینه مشاغل مربوط به حوزه زنان و الزام فروشندگان به استفاده از فروشنده زن و همچنین عدم پاسخگویی مناسب مسئولین باعث می شود هر از چند گاهی چنین اتفاقاتی بیفتد که دل هر مستمع با غیرتی را به درد می آورد.


روزی هزار تا ازین دختر خوشگلا به اینجا رفت و آمد دارند و من به همشان دست می زنم


خانم م .د از شهود عینی ماجرا می گوید: وقتی دوستم به همراه فروشنده برای اعتراض به مدیر فروشگاه به طبقه پایین رفت و فروشنده در حضور مدیر فروشگاه اقدام به فحاشی به وی کرد و وی را " زنیکه بی حیا" خطاب کرد، مدیر می توانست با یک تشر فروشنده را به سکوت فراخواند اما سکوت کرد تا فروشنده هرچه می خواهد بگوید.


وقتی فروشنده بالا آمد، هنوز ما در پرو بودیم تا لباس خود را عوض کنیم. فروشنده بعد از فحاشی به دوستم، به طبقه بالا برگشت و هر چه دلش خواست به ما گفت.

وی می افزاید: گفت یک لچک به سر انداختید فکر کردید کی هستید و همه چیز تمامید؟ خیلی خوشگلید؟ روزی هزار تا ازین دختر خوشگلا به اینجا رفت و آمد دارند و من به همشان دست می زنم تازه خوششان هم می آید! من و دوستم دیدیم شان ما اجازه نمی دهد با این جوان که هم سن و سال خودمان است دهن به دهن بدهیم، پس سکوت کردیم.


عدم امر به معروف عامل رواج بی عفتی است
خانم ع که مورد هتک حرمت قرار گرفته می گوید: گرچه من چادری نیستم ولی محجبه ام و حجابم را به نشان اعتقاد اسلامی ایرانیم انتخاب کردم و اجازه نمی دهم کسی به من و حجابم توهین کند. هرچند این آقا نیازی به اجازه نداشت و هرچه دلش خواست به دوستانم گفت و من با سکوتم مثل بقیه خانم هایی که در مقابل این مواضع سکوت می کنم باعث پررو تر شدن این دست فروشنده ها شدیم تا جایی که دست زدن به نوامیس مردم را نه تنها بد و غیر اخلاقی ندانند، بلکه به آن افتخار هم کنند و بخاطر همین عمل ما را نیز تحقیر کند، سکوت عامل ترویج بی عفتی است. در جامعه ای که امر به معروف بمیرد، بی عفتی جایش را می گیرد... فروشنده بجای آنکه ما را ناموس خود بداند، دشمن خود می دانست و به عمد کاری کرد که عصبانیت من و دوستانم را در بر داشت."


بیرق حضرت زهرا را سر کرده ام تا چشم امثال تو کور شود
خانم ف.م می گوید: وقتی صاحب فروشگاه در مقابل هتاکی و فحاشی فروشنده اش سکوت کرد، فروشنده ترغیب شد که آزادانه توهین کند و حتی در بیرون از فروشگاه نیز اقدام به فحاشی علیه چادری ها کرد و من را مورد بدترین خطابه ها قرار داد؛ من هم به او گفتم " این بیرق حضرت زهرا رو سرم کردم تا امثال تو چشمشون کور شه"...


هر چادر پرچمی برای جمهوری اسلامی است

وی که از آن ماجرا به شدت ناراحت است و مشخص است یک دل سیر اشک ریخته، با چشمانی اشک بار و صدایی لرزان می گوید: شهید آوینی فرمودند "در جمهوری اسلامی همه آزادند جز بچه حزب اللهی ها" و من واقعا امشب این جمله را درک کردم. کجای دنیا وقتی از مقدساتت دفاع می کنی، نهی از منکر می کنی و می خواهی بر باورت استوار باشی بجای معذرت خواهی به تو فحاشی می کنند جز کشورهایی که ظاهر دموکراتیک دارند ولی در باطن...؟ مگر ما به بی ریش بودن آن آقا یا لباس ایشان توهین کردیم که ایشان اقدام به فحاشی علیه چادری ها کرد و بدترین الفاظ را در حق این عزیزان بکار برد؟ غیر از این است که هر چادر پرچمی برای جمهوری اسلامی است و تحقیر چادر و چادری عملا تحقیر پارادایم های این نظام است ؟! آیا نباید دفاع از پرچم نظام یکی از وظایف مسئولین نظام باشد؟ پس چرا سکوت کرده اند تا هر کس هر چه دلش می خواهد به پرچمشان توهین کند؟! یک مرد در آن جمعیت نبود که تودهنی به این پسر بزند و او را مجاب کند که کارش ناشایست است. مردان ما به تماشا ایستاده بودند و زنان هم سرشان را به نشانه تاسف تکان می دادند وعبور می کردند. باز خوب است که فحاشی این آقا بعدها بولوتوث نشود!


حرمت از دست رفته ام را چه کسی به من بر می گرداند؟
ف.م می افزاید: اگر چه این فروشنده در نهایت مجبور به عذرخواهی لفظی شد اما آیا عذرخواهی ظاهری وی که قطعا کوچکترین باوری پشت آن نبود، برای من می شود حرمت از دست رفته ام؟ می شود پاسخ صدایی که بلند کردم و فریادی که تاکنون نزده بودم؟ ایشان آنچنان مرا به خشم آورد که من مجبور شدم برای دفاع از خودم داد بزنم؛ کاری که تابحال نکرده بودم! اصلا چرا نباید اداره منکرات، فروشگاه را ملزم کند که فروشنده لباس زنانه حتما زن باشد یا اصلا دخالتی در خرید نکند؟! می گوید شغلش این است؟ خیلی خب، لااقل ببینید چه کسی نیاز به مشورت دارد به او کمک کند نه اینکه همان برخوردی را که به قول خودش با دختر خوشگل ها می کند با بقیه نیز تکرار کند! چرا نیروی انتظامی ارشاد را از همین مغازه ها شروع نمی کند؟ چرا به این مغازه ها سرک نمی کشد و نمی بیند که در خلوت این مغازه ها چه آسیب هایی منتظر جوانان محجبه ما است؟ وزارت فرهنگ کجاست که ببیند جوانانی را که همه جوره پای اعتقاداتشان مانده اند و بدترین هجمه ها را به جان می خرند تا یادآور سیلی مادرمان زهرا(س) باشند و به انتظار "ایستادن" را بیش از پیش به منصه ظهور بگذارند؟


این رفتار باز هم تکرار می شود
خانم م .ک از دیگر شهود عینی ماجرا می گوید: آنقدر سکوت کردیم و امر به معروف نکردیم که حالا توهین به محجبه ها نه تنها عادی شده، از سوی بی غیرتان نیز مورد استقبال هم قرار می گیرد، خودمان شده ایم مایه خرسندی دشمنانمان، این پسر اگر پول نگرفته باشد که عقده گشایی کند، بی شک نوکر بی جیره مواجب دشمن شده است. چندی پیش نیز در تاکسی تنها به این دلیل که به یک بانو تذکر دادم که وزنش را موقع نشستن روی من نیندازد، بدترین الفاظ ممکن را در حق چادری ها بکار برد و این یعنی ...؟


تذکر دوستم چه ربطی به چادر ما داشت؟
وی معتقد است: این فروشنده امروز با من و دوستانم این کار را کرد، فردا با دیگر بانوان محجبه و قص علی هذا... و این می شود که سرانجام جامعه ما بسمتی کشیده می شود که تلقی افراد از ارزش ها تغییر می کند. من هنوز نمی دانم آن تذکر دوستم که ایشان در خرید ما دخالت نکنند چه ربطی به چادر ما داشت؟! انگار دوستم به او گفته باشد چرا لباست زشت است یا در شان تو نیست؟!


تنها به احترام بچه های جبهه از شکایتمان صرفنظر کردیم
وی همچنین می افزاید: پاشنه آشیل بچه حزب اللهی ها بچه های جبهه و جنگ اند. مدیر فروشگاه بجای آنکه تو دهنی محکمی به فروشنده اش بزند یا او را به سکوت دعوت کند، دائم از اینکه در جنگ حضور داشته و حتی آزاده هم بوده صحبت می کرد تا دل ما را به رحم بیاورد و از شکایت صرف نظر کنیم و همین هم شد؛ تنها به احترام ایشان از شکایت مان گذشتیم.


م.ک می گوید: دوستم به مدیر گفت"شما جبهه رفته اید، اسارت را تحمل کرده اید که امروز هتک حرمت نوامیس مردم را نبینید، که حرمت چادر من و امثال من حفظ شود، پس چه شده که سکوت کرده اید و می گذارید فروشنده تان به ما توهین کند؟" اما مدیر که ظاهرا کارکشته حل و فصل اینگونه مناقشات بود و هتک حرمت نوامیس دیگر برایش عادی شده بود، بر آزاده بودنش! اصرار و ما را مجاب کرد که از شکایت صرف نظر کنیم. درواقع نقطه ضعف ما را نشانه گرفت و گرنه گذشت ما از فروشنده بی فرهنگ این فروشگاه "ترحم بر پلنگ تیز دندان" بود.


امید است با پیگیری مسئولان مربوطه کمتر شاهد چنین اتفاقاتی باشیم. اتفاقاتی که هر از چندگاهی دل هر انسان آزاده ای را به درد آورده و با مشاهده اشک های دختران نجیب سرزمین مان روح هر باغیرتی را خدشه دار می کند. امید است دایره اصناف و منکرات این حوزه با برخورد مناسب با این مانتو فروشی مانع از تکرار چنین اتفاقاتی شوند.


راستی زنان و دختران بی حیا و بی شرافتی که زمینه ساز این اتفاقات هستند و فکر میکنند لمس بدنشان توسط مردان غریبه و فروشندگان طبیعی است و به قول این مردک حتی خوششان هم می آید میدانند حتی فاحشه های اروپا و کاباره های تایلند و بازیگران فیلم های غیر اخلاقی هم اجازه هتک حرمت توسط مردان غریبه و متفرقه را نمیدهند ، آيا ميدانند بازیگر زن همین فیلمهای غیر اخلاقی بخاطر اینکه مرد طرف مقابل بیشتر از حد فیلمنامه از وی بهره جنسی برده از وی شکایت کرده یا پسر دانشجوی ایرانی را بخاطر متلک جنسی به یک فاحشه معروف اروپائی در خیابان از دانشگاه و کشور مذبور بخاطر عدم رعایت اخلاقیات بیرون کرده اند ، متلک هائی که تکیه کلام بسیاری از جوانان هرزه این مملکت شده و نادیده گرفته میشود

یعنی به اندازه یک زن فاحشه فیلمهای پورنو هم در برخی زنان وطن ما حیا و شرافت و غیرت نیست ؟ چرا این بی غیرتی همچون ویروسی محله به محله ما را آلوده کرده و گسترش می یابد ؟ بی غیرتی نه شخصیت است نه به روز بودنمنبع : صراط نیوز
vandeta آفلاين است   پاسخ با نقل قول
8 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 11-10-2018   #2 (لینک نوشته)
هم میهن دوست
 
victorhogoo's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : روزی هزار تا ازین دختر خوشگلا به اینجا رفت و آمد دارند و من به همشان دست می زن

نمیدونم نویسنده این متن چه کسی هست
ولی کسی که مانتو هم میپوشد حجاب دارد
و نمیشه گفت چادری حجابش برتر هست
در مورد لمس بدن هم متوجه نشدم منظور کلی چیست
victorhogoo آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 11-10-2018   #3 (لینک نوشته)
هم میهن دوست
 
takapoo's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : روزی هزار تا ازین دختر خوشگلا به اینجا رفت و آمد دارند و من به همشان دست می زن

چادر مال عقب افتاده هاست
takapoo آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
8 نفر نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 11-10-2018   #4 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
erteash's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : روزی هزار تا ازین دختر خوشگلا به اینجا رفت و آمد دارند و من به همشان دست می زن

یارو رو بگیرن از ت... اویزون کنن تا بفهمه چی داره به هم میبافه !! و حد و حدودشو بفهمه
زیادی داره مماشات میشه با این ارازل !
erteash آفلاين است   پاسخ با نقل قول
6 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 11-10-2018   #5 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
erteash's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : روزی هزار تا ازین دختر خوشگلا به اینجا رفت و آمد دارند و من به همشان دست می زن

نوشته اصلي بوسيله takapoo نمايش نوشته ها
چادر مال عقب افتاده هاست
به استدلال ابکی شما باشه ماهم میگیم هرچی بی حجاب تر حیوونتر !! چون حیون ها از همه لخت تراند

پ.ن: از دوستان معذرت میخوام و این استدلال های مسخره رو قبول ندارم !!
erteash آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 11-10-2018   #6 (لینک نوشته)
باصفای هم میهن
 
mohammad.hasan's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : روزی هزار تا ازین دختر خوشگلا به اینجا رفت و آمد دارند و من به همشان دست می زن

نوشته اصلي بوسيله takapoo نمايش نوشته ها
چادر مال عقب افتاده هاست
کسانیکه به چادر ایراد میگیرند متمدن ترین حیوانات هستند
__________________
من اگر نقاش بودم ، کربلا را می کشیدم
یک بیابان لاله سرخ ، نینوا را می کشیدم
دشتی از گلهای پرپر ، نقشی از حلقوم و خنجر ، نقشی از عباس حیدر ، اشکی از طفلان زینب ، منظر نور هدایت ، کربلا را می کشیدم
السلام علیک یا اباعبدالله الحسین
روزی هزار تا ازین دختر خوشگلا به اینجا رفت و آمد دارند و من به همشان دست می زنم
mohammad.hasan آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 11-10-2018   #7 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
mahmood976's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : روزی هزار تا ازین دختر خوشگلا به اینجا رفت و آمد دارند و من به همشان دست می زن

نوشته اصلي بوسيله erteash نمايش نوشته ها
یارو رو بگیرن از ت... اویزون کنن تا بفهمه چی داره به هم میبافه !! و حد و حدودشو بفهمه
زیادی داره مماشات میشه با این ارازل !
کاش شوهرش یا داداشش بروسلی بود صداش میکرد میامد یه درسی بهشون میداد

اینه من خیلی به قدرت علاقه دارم.
فکر کن مثلا آدم هیبت داشته باشه مخوف باشه کی جرات میکنه جلوش اینطور رفتار کنه!
__________________
The poorer we are inwardly, the more we try to enrich ourselves outwardly

Bruce Lee

هرچه ما از نظر درونی فقیرتر باشیم بیشتر تلاش میکنیم تا از نظر برونی خود را غنی کنیم

بروس لی

mahmood976 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 11-11-2018   #8 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
erteash's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : روزی هزار تا ازین دختر خوشگلا به اینجا رفت و آمد دارند و من به همشان دست می زن

نوشته اصلي بوسيله mahmood976 نمايش نوشته ها
کاش شوهرش یا داداشش بروسلی بود صداش میکرد میامد یه درسی بهشون میداد

اینه من خیلی به قدرت علاقه دارم.
فکر کن مثلا آدم هیبت داشته باشه مخوف باشه کی جرات میکنه جلوش اینطور رفتار کنه!
کیه که از قدرت بدش بیاد
همه دوس دارن مثل فیلم هندیا بیان طرف رو بچسبونن به سقف
erteash آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 11-11-2018   #9 (لینک نوشته)
تـــــنـــها
 
Mohamad11's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : روزی هزار تا ازین دختر خوشگلا به اینجا رفت و آمد دارند و من به همشان دست می زن

نوشته اصلي بوسيله erteash نمايش نوشته ها
یارو رو بگیرن از ت... اویزون کنن تا بفهمه چی داره به هم میبافه !! و حد و حدودشو بفهمه
زیادی داره مماشات میشه با این ارازل !
علت این مماشات زیادی چیه؟
__________________
این که خیلی ها بر ما می تازند
از تاریکی ماست وگرنه دستشان رو می شد اگر روشن بودیم!!!

هییییس
منڟورم نڟام نبود
سعی نکن ربطش بدی!!!
Mohamad11 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 11-11-2018   #10 (لینک نوشته)
تـــــنـــها
 
Mohamad11's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : روزی هزار تا ازین دختر خوشگلا به اینجا رفت و آمد دارند و من به همشان دست می زن

از این موارد زیاد ولی وقتی قاتونی راست کار نیست وقتی متخلفین خود مسئولینن انوقت شاهد موارد بیشتر هم خواهیم بود
براستی اگه شما دلیل دیگه ای برا عدم رسیدگی یافتید به ما هم بگید!
Mohamad11 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 11-11-2018   #11 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
erteash's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : روزی هزار تا ازین دختر خوشگلا به اینجا رفت و آمد دارند و من به همشان دست می زن

نوشته اصلي بوسيله mohamad11 نمايش نوشته ها
علت این مماشات زیادی چیه؟
برا اینکه اقتصاد خرابه ! نمیتونن درستش کنند زیاد ازاد گذاشتن سرشون گرم شه بهشون بر نخوره
erteash آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 11-11-2018   #12 (لینک نوشته)
تـــــنـــها
 
Mohamad11's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : روزی هزار تا ازین دختر خوشگلا به اینجا رفت و آمد دارند و من به همشان دست می زن

نوشته اصلي بوسيله erteash نمايش نوشته ها
برا اینکه اقتصاد خرابه ! نمیتونن درستش کنند زیاد ازاد گذاشتن سرشون گرم شه بهشون بر نخوره
یعنی دارن برای جبران اشتباه، اشتباه دیگه یا بزرگتر میکنن
Mohamad11 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 11-11-2018   #13 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
malekeashtar's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : روزی هزار تا ازین دختر خوشگلا به اینجا رفت و آمد دارند و من به همشان دست می زن

نوشته اصلي بوسيله mahmood976 نمايش نوشته ها
کاش شوهرش یا داداشش بروسلی بود صداش میکرد میامد یه درسی بهشون میداد

اینه من خیلی به قدرت علاقه دارم.
فکر کن مثلا آدم هیبت داشته باشه مخوف باشه کی جرات میکنه جلوش اینطور رفتار کنه!
شرایط فعلی طوری است که زور بازو و کتک و شلاق برای نشاندن مفسدین جواب 100% می دهد
تجربه شده
و وثیقه و بازداشت چند روزه فقط آنها را پر رو تر می کند.


آشنایی داشتیم به همراه باجناغ و بچه هاش که سوار ماشین بودند در یک مسیر چند جوان احمق متکبر که انها نیز ماشین داشتند مزاحمشان می شوند و با خنده و داد و فریاد مسیرشان را سد می کنند. همان آشنای ما با اسلحه کمری که به همراه داشت به سمت ماشین این ارازل شلیک می کنند که باعث می شود خنده آنان به گریه تبدیل شده و پا به فرار بگذارند.
اگر در مناطق ما حوادث مشابه اتاق پرو این موضوع رخ دهد و دختران به خانواده گزارش دهند،حساب فروشنده عسیر است.
نهی از منکر باید از خود مردم شروع شود و نه منتظر برخورد دولت باشند.

ويرايش توسط malekeashtar : 11-11-2018 در ساعت 12:08 PM
malekeashtar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 11-11-2018   #14 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
erteash's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : روزی هزار تا ازین دختر خوشگلا به اینجا رفت و آمد دارند و من به همشان دست می زن

نوشته اصلي بوسيله mohamad11 نمايش نوشته ها
یعنی دارن برای جبران اشتباه، اشتباه دیگه یا بزرگتر میکنن
نمیشه دقیق قضاوت کرد بالاخره مملکت داری اونم در کشور ایران با این تنوع عقاید و مذهب و .. سخته
ولی چیزی که مشهوده یکم ول شده همه جا در همه زمینه ها
erteash آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 11-11-2018   #15 (لینک نوشته)
کاربر فعال
 
inspector's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : روزی هزار تا ازین دختر خوشگلا به اینجا رفت و آمد دارند و من به همشان دست می زن

قبلا انتخاب یم کردیم کدوم مغازه بریم که خانم فروشنده باشه اما متاسفانه الان همه اقا هستند وخیلی انتخاب نمی مونه برا همین مجبوریم همیشه با یه مرد بریم فروشگاه :|
__________________
روزی هزار تا ازین دختر خوشگلا به اینجا رفت و آمد دارند و من به همشان دست می زنم کی این کارت پستالا یادشه
inspector آفلاين است   پاسخ با نقل قول
5 نفر نوشته را پسندیده اند
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is فعال
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهاي HTML غير فعال است
Trackbacks are غير فعال
Pingbacks are فعال
Refbacks are فعال


ساعت جاري 10:54 AM با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.