واکنش تند احمدی نژاد به انتشار کتاب دروغین درباره مهندس مشایی/مرد باشید
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > سیاست و روابط بین الملل > اخبار سیاسی
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ
 
LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 11-20-2018   #1 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
iran84's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض واکنش تند احمدی نژاد به انتشار کتاب دروغین درباره مهندس مشایی/مرد باشید

واکنش تند احمدی نژاد به انتشار کتاب دروغین درباره مهندس مشایی/مرد باشید
گرفته اند و انداخته اند در زندان، بعد کتاب علیهش چاپ می کنند! خیلی هنرمندید شما! خیلی قدرتمندید شما!/اگر یک جو مردانگی دارید، یک مناظره برگزار کنید با مهندس مشایی. به افکار مهندس ایراد دارید؟ خب یک مناظره برگزار کنید و بزرگترینتان هم بیاید برای مناظره. اونی که خیلی می فهمد. کدامتان هستید؟ بگویید. شجاعتش را دارید که بنشینید با مهندس مشایی یک گفتگوی علمی بکنید؟ تا مهندس نظراتش را بگوید، مردم هم بشنوند؟ شجاعتش را ندارید.

پشت نهادهای امنیتی و پشت نهادهای قدرتی که حاصل خون شهداست، پشت تقدسی که مال خدا و پیغمبر است خزیده اید و زور می گویید و در زندن می کنید. تریبون ها هم که دستتان است، هر چه می خواهید می گویید! مستند می سازید، کتاب چاپ می کنید! ماشاالله! خیلی هنرمندید شما! بعد هم می گویند ما مدیریت کردیم، کنترل کردیم! احمدی نژاد را کنترل کردیم! بعد هم می گویند سیاسی نیست!کسی که بگوید من می رسم به آسمان ها! باید به او گفت آقا رسیدن تو به آسمان ها از دل خدمت و رفع ظلم و دفاع از حقوق مردم مستضعف می گذرد. تازه عبادات هم برای این است که این روحیه در تو ایجاد شود. یعنی نماز بخوانی ولی روحیه ضد ظلم در تو پیدا نشود، زیارت می رویم ولی جلوی چشممان ظلم اتفاق می افتد و ککمان نمی گزد! چه بسا می رویم آنجا که این را فراموش کنیم. می گوییم آقا ظلم است ولی برخی بی خیال ظلم شده اند. خب این چه نماز و زیارتی است؟/
يك آدم بي گناه را به زور، دست بسته، ببری دادگاه و به دروغ بگويي دادگاه علني ست، به دروغ بگويي وكلا حضور دارند، به دروغ بگويي ما كيفرخواست داديم، به دروغ بگويي ما قانون را رعايت كرديم، بعد همه جا را ببندي و يك طرفه شروع كني به تهمت زدن و دروغ گفتن! يك مشت چرندياتي كه لايق خود اين ها است و بعد 2 ساعت يك نفر بنشيند و تحمل بكند، جز از كساني كه از خود رها شده اند بر نمي آيد/

خیلی از کسانی که مخالف ایشان هستند حتی قدرت و ظرفیت فهم چنین شخصیتی را ندارند. یک عده دیگر هم که بخاطر دعواهای قدرت طلبی و ثروت طلبی و طاغوتی گری و استکبار و خودخواهی و خودپرستی و "حسادت" با ایشان مخالفت می کنند.

خب! حالا یک عده از نهادهای امنیتی و قوه قضائیه و رسانه ها و تریبون ها در داخل و خارج ریخته اند سر مهندس مشایی. همه آن چیزی که به عنوان قدرت تلقی می شود روی هم جمع شده اند و مهندس را گرفتند و بردند. بعد اظهار پیروزی و موفقیت هم می کنند! این پیروزی است؟ حالا که ناجوانمردانه برده اند زندان، سه ماه ـ چهار ماه هم تمدید کرده اند، حتی حکم تمدید هم برای ایشان نزدند ولی همچنان در زندان است! می گوییم آقا ایشان برای چه در زندان است؟ باید دلیلی وجود داشته باشد که در زندان باشد. می گویند ما دلیلی برای آزاد کردن ایشان نداریم!

ما انقلاب کردیم که اگر خواستیم کسی را در مضیقه قرار بدهیم دلیل داشته باشیم چون اصل بر آزادی و حقوق مردم است. هر کدام به یکدیگر پاس می دهند. هر بار می گویند برو هفته بعد بیا! 8 ماه است که ایشان را نگه داشته اند. 5 ماه آن که برخلاف همین ظواهر قانونی است که خودشان درست می کنند! بدتر از آن اینکه اجازه ملاقات هم نمی دهند! ایشان بینایی چشمش را دارد از دست می دهد.

مهندس مشایی به خانواده اش از قبل اطلاع داد بود که فردا می رود بیمارستان، خانواده ایشان هم می روند بیمارستان تا بتوانند مهندس را ببینند و حال ایشان را بپرسند. از صبح می روند آن جا برای دیدار با مهندس اما مامور مربوطه با بداخلاقی می گوید بروید، یعنی چه؟ بیخود کرده اید! بعد که کار مهندس تمام می شود به خانواده مهندس می گویند شما بروید جلوی آن دری که ما مهندس را می بریم بایستید تا او را ببینید، خانواده مهندس را می فرستند آن طرف ولی مهندس را از طرفی دیگر می برند! آدم بخندد؟ واقعا خنده دار است! این ها چه کسانی هستند که آمده اند در مناصب قدرت در جمهوری اسلامی و روی خون شهدا نشسته اند!؟ یا گریه کند!؟ اینقدر بچه بازی!؟

یعنی می شود یک اندیشه بزرگ الهی را با این چیزها خاموش کرد؟ هم خنده دارد و هم گریه! خب بگویید اجازه نمی دهیم مهندس را ببینید. اینقدر شجاعت را داشته باشید. گرفته اند و انداخته اند در زندان، بعد کتاب علیهش چاپ می کنند! خیلی هنرمندید شما! خیلی قدرتمندید شما!

متن کامل سخنان دکتر احمدی نژاد در مراسم بزرگداشت زادروز مهندس مشایی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

اللهم عجل لوليك الفرج والعافيه والنصر واجعلنا من خير انصاره و اعوانه والمستشهدين بين يديه


خيلي خوش آمديد، بزرگواري فرموديد. بنده هم ايام ماه ربيع را تبريك مي گويم. بنظرم هر زماني كه طليعه ايام ربيع مي آمد و مي آيد، موجب خوشحالي اهل بيت و پيامبر گرامي ماست. بلكه موجب خوشحالي همه عالم هستي ست. چون در ماه ربيع، اتفاقاتي افتاد كه هم گذشته، هم حال و هم آينده بشريت را سرشار از نور و زيبايي كرده و خواهد كرد. هم ميلاد پيامبر است كه بالاترين هديه خداوند به عالم هستي است و هم آغاز امامت امام عصر عليه السلام.

من چند جمله درباره آقاي مهندس عرض بكنم. البته هم براي من سخت است گفتن و هم ناتوانم از گفتن آنچه كه هست. بالاخره توصيف مردان الهي، نيازمند مردان الهي ست كه دست من كوتاه است. اما آن مقداري كه مي فهمم از آقاي مهندس، برايتان مي گويم.

هركس با آقاي مهندس ملاقات مي كند و بيرون مي آيد، دوستش و دشمنش مي شود. مي گويند اين فرق مي كند، اين يك چيز ديگري است. اين خيلي بزرگ است. الان هم هجمه هايي كه به ايشان مي شود، بخاطر همین بزرگي ايشان است. فشارهايي كه مي آيد بخاطر همين است. من مي خواهم يكي از رموز بزرگي ايشان را بگويم كه بنظرم رمز بزرگي همه انسان هاست.

انسان ها در اين عالم براي يك كار خلق شده اند. خلق نشدیم كه بيايیم و از اول تا آخر متمتع بشویم. بله بايد متمتع بشويم تا زنده باشيم تا آن اتفاق مهم هم بيفتد. آن اتفاق مهم عبارت است از "رها شدن انسان". اصلا هدف از همه بساط عالم اين است كه خدا انسان را در متن هزاران بستگي و وابستگي خلق كرده تا انسان از همه اين ها آزاد شود و بالاترين آزادي، آزادي از خود است.

انسان هايي كه از خودشان آزاد مي شوند، ابعادشان به سمت بي نهايت ميل مي كند. مي روي در حوزه اخلاق با یک زیبایی روبرو می شوی، می روی در حوزه انديشه مي بيني هر روز يك نوآوري دارد و فضاي جديدي را كشف مي كند و اصلا يك افق جديدي را می بیند، در حوزه شجاعت، مي بيني آخر شجاعت است، در حوزه تدبير و مديريت، مي بيني آخر مديريت است، در ادبيات و هنر وارد مي شوي، مي بيني آخرش است. رمز رسيدن به همه اين ها، "رها شدن از خود است."

من مي خواهم شهادت بدهم كه آقاي مهندس مشايي با عنايات الهي و لطف ويژه امام عصر(عج) و مجاهدات هاي خودش، از خودش رها شده است. يعني بالاخره آدم با هركس كه ملاقات مي كند، حس می کند كه او در خودش است ولي با مهندس مشايي كه ملاقات مي كني، مي بيني كه يك سرسوزن اين حس به آدم دست نمي دهد كه او توي خودش است. آزادِ آزاد است. قديم مي گفتند از هفت دولت آزاد است.

ما ساليان طولاني افتخار دوستي و معاشرت با ايشان را داشتيم. از سال 64، 33 سال است. در اين سال ها يك بار من نديدم، مسائلي كه پيش مي آيد، در تحليل و موضع گيري و اقدام، كوچكترين ملاحظه اي راجع به خودش داشته باشد. تمام توجهش اين بود كه اين موضوع چقدر به نفع جامعه و در جهت حق و در جهت انجام وظيفه است.

ايشان را صاحب صلاحيت ها! سال 92 رد صلاحيت كردند، شاید باورشان نشود من حتي در جلسات خصوصي و دو نفره نديدم كه ايشان درباره اين موضوع اظهار ناراحتي كند. اينجا اصلا خودي مطرح نيست. فقط در نظر داشت كه اين در جهت آرمان ها هست يا نيست. و اگر ما يك نگاه الهي داشته باشيم و وظيفه خود را درست انجام بدهيم، هر اتفاقي كه بيفتد در جهت آرمان هاست. ظاهر قضيه اين است كه دشمنان دارند قدرتمند مي شوند، در حقيقت زير پايشان دارد خالي مي شود. آن رد صلاحيت هم در همين جهت است.

ما حادثه تلخ زياد ديده ايم. از دوران جنگ و انقلاب و قبل از انقلاب و شكنجه ها و دستگیری دوستان و درگيري ها و فرارها و شهادت ها و... همه این ها را ديده ايم. بهترين دوستانمان به خاك افتادند. بمباران هايي را ديده ايم كه در يك بمباران 400 نفر تيكه تيكه شدند. همه اين اتفاقات تلخ را ديده ايم. ولي يكي از تلخ ترين حادثه ها، نحوه برخوردي بود كه با آقاي مهندس شد اما وقتي با خودش صحبت می كرديم، اصلا اظهار ناراحتي نمي كرد، هر چه بود، در پيشگاه خداوند بود. يعني يك رضايت كامل به رضاي الهي، به اراده الهي و اين جز از كساني كه از خودشان رها شده باشند بر نمي آيد.

يك آدم بي گناه را به زور، دست بسته، ببری دادگاه و به دروغ بگويي دادگاه علني ست، به دروغ بگويي وكلا حضور دارند، به دروغ بگويي ما كيفرخواست داديم، به دروغ بگويي ما قانون را رعايت كرديم، بعد همه جا را ببندي و يك طرفه شروع كني به تهمت زدن و دروغ گفتن! يك مشت چرندياتي كه لايق خود اين ها است و بعد 2 ساعت يك نفر بنشيند و تحمل بكند، جز از كساني كه از خود رها شده اند بر نمي آيد.

کسی که از خودش رها شود، جنسش عوض می شود، جنسش می شود اولیاء الله. اولیاء الله آن کسی نیست که برود بیرون از مردم، یک گوشه بنشیند و برای خودش صاحب کرامت بشود. ما هیچ اولیاء اللهی در طول تاریخ که صحه بزرگان را داشته باشد، نداریم مگر آنکه در دل مردم، دلسوز مردم، برای مردم و در خدمت اصلاح جامعه بوده باشد. اصلا اگر کسی برای خودش به این معنا بدود که برای نفس است. کسی که بگوید من می رسم به آسمان ها! باید به او گفت آقا رسیدن تو به آسمان ها از دل خدمت و رفع ظلم و دفاع از حقوق مردم مستضعف می گذرد. تازه عبادات هم برای این است که این روحیه در تو ایجاد شود. یعنی نماز بخوانی ولی روحیه ضد ظلم در تو پیدا نشود، زیارت می رویم ولی جلوی چشممان ظلم اتفاق می افتد و ککمان نمی گزد! چه بسا می رویم آنجا که این را فراموش کنیم. می گوییم آقا ظلم است ولی برخی بی خیال ظلم شده اند. خب این چه نماز و زیارتی است؟

نماز و زیارت و همه این ها برای آن است که انسان خود را فدای کمال و هدایت جامعه، رفع ظلم و رفع اسارت ها از جامعه بکند. پیامبر خودش را فدا کرد. من می خواهم شهادت بدهم که آقای مهندس تمام زندگیش را برای خدمت به جامعه گذاشت.

یادم می آید روزی را که نشان درجه یک فرهنگ را به ایشان دادیم، صد عدد سکه در آن بود. یک لحظه دیدم اشک در چشمان ایشان جمع شد و شروع به گریه کرد. بلافاصله دلیل گریه اش را متوجه شدم. شما می دانید ایشان مستاجر است و با حقوق کارمندی هم زندگی می کند، رفت پشت تریبون و همان جا گفت که من این ها را هدیه کردم به کودکان سرطانی. من یک بار هم ندیم ایشان چیزی را برای خودش بخواهد.

خیلی از کسانی که مخالف ایشان هستند حتی قدرت و ظرفیت فهم چنین شخصیتی را ندارند. یک عده دیگر هم که بخاطر دعواهای قدرت طلبی و ثروت طلبی و طاغوتی گری و استکبار و خودخواهی و خودپرستی و "حسادت" با ایشان مخالفت می کنند.

خب! حالا یک عده از نهادهای امنیتی و قوه قضائیه و رسانه ها و تریبون ها در داخل و خارج ریخته اند سر مهندس مشایی. همه آن چیزی که به عنوان قدرت تلقی می شود روی هم جمع شده اند و مهندس را گرفتند و بردند. بعد اظهار پیروزی و موفقیت هم می کنند! این پیروزی است؟ حالا که ناجوانمردانه برده اند زندان، سه ماه ـ چهار ماه هم تمدید کرده اند، حتی حکم تمدید هم برای ایشان نزدند ولی همچنان در زندان است! می گوییم آقا ایشان برای چه در زندان است؟ باید دلیلی وجود داشته باشد که در زندان باشد. می گویند ما دلیلی برای آزاد کردن ایشان نداریم!

ما انقلاب کردیم که اگر خواستیم کسی را در مضیقه قرار بدهیم دلیل داشته باشیم چون اصل بر آزادی و حقوق مردم است. هر کدام به یکدیگر پاس می دهند. هر بار می گویند برو هفته بعد بیا! 8 ماه است که ایشان را نگه داشته اند. 5 ماه آن که برخلاف همین ظواهر قانونی است که خودشان درست می کنند! بدتر از آن اینکه اجازه ملاقات هم نمی دهند! ایشان بینایی چشمش را دارد از دست می دهد.

مهندس مشایی به خانواده اش از قبل اطلاع داد بود که فردا می رود بیمارستان، خانواده ایشان هم می روند بیمارستان تا بتوانند مهندس را ببینند و حال ایشان را بپرسند. از صبح می روند آن جا برای دیدار با مهندس اما مامور مربوطه با بداخلاقی می گوید بروید، یعنی چه؟ بیخود کرده اید! بعد که کار مهندس تمام می شود به خانواده مهندس می گویند شما بروید جلوی آن دری که ما مهندس را می بریم بایستید تا او را ببینید، خانواده مهندس را می فرستند آن طرف ولی مهندس را از طرفی دیگر می برند! آدم بخندد؟ واقعا خنده دار است! این ها چه کسانی هستند که آمده اند در مناصب قدرت در جمهوری اسلامی و روی خون شهدا نشسته اند!؟ یا گریه کند!؟ اینقدر بچه بازی!؟

یعنی می شود یک اندیشه بزرگ الهی را با این چیزها خاموش کرد؟ هم خنده دارد و هم گریه! خب بگویید اجازه نمی دهیم مهندس را ببینید. اینقدر شجاعت را داشته باشید. گرفته اند و انداخته اند در زندان، بعد کتاب علیهش چاپ می کنند! خیلی هنرمندید شما! خیلی قدرتمندید شما!

اگر یک جو مردانگی دارید، یک مناظره برگزار کنید با مهندس مشایی. به افکار مهندس ایراد دارید؟ خب یک مناظره برگزار کنید و بزرگترینتان هم بیاید برای مناظره. اونی که خیلی می فهمد. کدامتان هستید؟ بگویید. شجاعتش را دارید که بنشینید با مهندس مشایی یک گفتگوی علمی بکنید؟ تا مهندس نظراتش را بگوید، مردم هم بشنوند؟ شجاعتش را ندارید.

پشت نهادهای امنیتی و پشت نهادهای قدرتی که حاصل خون شهداست، پشت تقدسی که مال خدا و پیغمبر است خزیده اید و زور می گویید و در زندن می کنید. تریبون ها هم که دستتان است، هر چه می خواهید می گویید! مستند می سازید، کتاب چاپ می کنید! ماشاالله! خیلی هنرمندید شما! بعد هم می گویند ما مدیریت کردیم، کنترل کردیم! احمدی نژاد را کنترل کردیم! بعد هم می گویند سیاسی نیست!

اندیشه های مهندس مشایی تنها راه عبور از بن بست ها و رسیدن به افق های آرمانی است. کس دیگری وجود ندارد که حرف نویی بزند. الان چه حرف نویی منتشر می شود در جمهوری اسلامی؟ نمی خواهم بگویم تنها فرد، آقای مهندس است ولی جزو افراد ممتازی است که دارد اندیشه بهاری را مطرح می کند. در جمهوری اسلامی کسی حرف نویی دارد که بزند؟ حرفی نیست که! حرفی که راه گشا و ایمان افزا و آگاهی بخش و امیدآفرین باشد، آرمان ایجاد کند برای جامعه، کو؟ کسی حرفی ندارد که!

ابن همه مدعیان که از بیت المال بودجه های سنگین می گیرند، چه می کنند؟ کتاب های خودشان را چاپ می کنند و می فرستند در قفسه های کتابخانه! چون حرف نو و بدردبخوری در آن ها نیست.

به شما بگویم؛ تمام این مشکلات فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی فقط در سایه اندیشه الهی، مهدوی و بهاری قابل حل است که آقای مهندس امروز برچم دار آن است. مخالفین حرفی برای گفتن ندارند، چه حرفی دارند؟ جز فحش دادن و بگیر و ببند و خفه کردن و له کردن! و از آن صندلی که سخت محافظت می کنند! بسیار خوب، محافظت کنید! چند نفر قبل از تو بودند که همین کار را کرده اند؟ بعد هم، بی معرفت ها با من دعوا دارید، آقای مهندس را چرا دستگیر کرده اید!؟
iran84 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 11-20-2018   #2 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
iran84's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : واکنش تند احمدی نژاد به انتشار کتاب دروغین درباره مهندس مشایی/مرد باشید

به صراحت اعلام می کنند که ما احمدی نژاد را می خواهیم بزنیم. البته من کسی نیستم ولی خب مرد باشید و یک جو جوانمردی داشته باشید! مردی چیز خوبی است که! از دین گذشتند‍! همه چیز را به شوخی گرفته اند! خدا و پیغمبر و مقدسات و ارزش های تاریخی و باورهای تاریخی یک ملت را خرج می کنند برای دو روز صندلی! این ها خبری نیست! اگر با بنده دعوا دارید، بسیارخوب من در خدمتتان هستم! اگر می خواهید بزن بزن کنید، بسم الله ما هستیم.

آدم دلش برای این ها می سوزد. برخی خیال می کنند امام حسین(ع) وقتی داشت شهید می شد، نسبت به شمر و یزید در دلش کینه بود. نخیر! دلش می سوخت. آخر شما چقدر بدبخت و حقیرید! چقدر سقوط کرده اید! به کجا می روید!؟ چرا حواست به خودت نیست؟ قرار نبود اینگونه شود.

حالا آقای مهندس را گرفته اند. آن ها خیال می کنند اگر فشار به ما را زیاد کنند، خودشان نجات پیدا می کنند! این هم جزو اشتباهات تاریخی آن هاست. مغزهای کوچک و معیوب می نشینند دور هم و نقشه می کشند! تا الان مگر برنده بودید که باز هم می خواهید ادامه بدهید؟ ما دلمان برای شماها می سوزد، دست بردارید و برگردید به راه خدا. برای مردم و برای خدا و ارزش ها کار کنید. ما با شما دعوای قدرت نداریم، اصلا نمی خواهیم. البته ملت این ها را از چنگ شما درخواهد آورد و این هم بزودی اتفاق می افتد.

تلفن آقای مهندس را 10 روز است که قطع کرده اند! وقتی انسان بیفتد در مسیر اسارت خود، دیگر همین طور می رود در مسیری که انگشت را بخاطر انگشتر قطع می کند، می کُشد، اسب هم می تازاند. خیال نکنیم این قضیه فقط مربوط به عاشورای سال 61 است. نخیر! هر لحظه همین طور است. همه انسان ها در معرض هستند.

آقای مهندس از خودش آزاد شد. به همین خاطر هر روز یک عطر دل انگیزتری را منتشر می کند. یک اندیشه بالاتری را ارائه می دهد. یک افق بلندتری را منتشر می کند. و این یعنی پیروزی. پیروزی یعنی این. هیج قدرتی نمی تواند بر این غلبه کند. ببرید و 500 سال نگه دارید، این اندیشه را نمی توانید از ایشان بگیرید. پس این پیروزی ست. همین الان هم آقای مهندس پیروز است، به حسب ظاهر هم پیروز است. شاید جمع کثیری از مردم خیلی حواسشان به مسائل کشور نبود. با این دادگاهی که به خیال خودشان رفتند و گذاشتند و دو دقیقه اش را پخش کردند تا خیلی به نفع خودشات شق القمر کنند ولی دیدیم که کاملا معکوس شد. بسیاری از کسانی که نظر منفی داشتند، یک دفعه بیدار شدند. خدا دوستشان داشت. گفتند چه اتفاقی دارد می افتد؟ یک آدم بی گناه و مظلوم! این چه بساطی است!

تصور می کنید که هیچ کس در این مملکت چیزی نمی فهمد؟ خیال می کنند که ماها را بزنند، ابدی می شوند!
iran84 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 11-20-2018   #3 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
iran84's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : واکنش تند احمدی نژاد به انتشار کتاب دروغین درباره مهندس مشایی/مرد باشید

این حرف کاملا درست است
شهامت برگزاری مناظره ندارند
هیچ گاه اجازه ندادند صدای مهندس مشایی به مردم برسد

آقای احمدی نژاد
این نقد به شما هم وارد است
زمان خود شما بیشترین ظلم ها به مهندس وارد شد و صدای ایشون با تحریف و تقطیع به مردم رسید
اتفاقات اخیر حقیقتا روشنگری بزرگی کرد و خواست خداوند خیلی ها رسوا شدند با این جور برگزاری دادگاه
iran84 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 11-20-2018   #4 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
bisavad's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : واکنش تند احمدی نژاد به انتشار کتاب دروغین درباره مهندس مشایی/مرد باشید

قصدم دفاع از مشایی نیست.اما آیا متقابلا او نیز اجازه دارد کتابی در دفاع از خودش چاپ کند؟
__________________
خداحافظی بیسواد از هم میهن
حلالم کنید

https://forum.hammihan.com/thread305126.html
bisavad آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 11-20-2018   #5 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
davoudi402's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : واکنش تند احمدی نژاد به انتشار کتاب دروغین درباره مهندس مشایی/مرد باشید

نوشته اصلي بوسيله bisavad نمايش نوشته ها
قصدم دفاع از مشایی نیست.اما آیا متقابلا او نیز اجازه دارد کتابی در دفاع از خودش چاپ کند؟
قصدت باشه میری تو گونیدر این حد ازادی بیان بیداد میکنه
davoudi402 هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is فعال
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهاي HTML غير فعال است
Trackbacks are غير فعال
Pingbacks are فعال
Refbacks are فعال


ساعت جاري 10:51 PM با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.