به به خوشگلم اومد جیگر من اومد
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > سیاست و روابط بین الملل
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

سیاست و روابط بین الملل گفتگو پیرامون "علوم سیاسی" و "روابط بین الملل "

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي يك هفته پيش   #1 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

marxism's Avatar

ارسال پیام خصوصی

Cool به به خوشگلم اومد جیگر من اومد

علیرضانوریزاده که متاهل است و فرزند داره چند سال پیش یک ویدیو از او لو رفت که میگن حسین درخشان (hoder.com) وبکم نوریزاده رو هک کرد تا این جانور رو فاش کنه.
نوریزاده داشت با دختری لاس میزد و عشوقلانه حرف میزد و گویا یک لحظه همسرش وارد اتاق شده بود و نوریزاده همسرش رو به خوبی پیچونده ولی حسابی هم وحشت کرده بوده

دکتر نوری زاده که هم زمان با تلفن مشاوره میداد و یا بخش زنده با شبکه شهرام همایون مصاحبه میکرد هر از گاهی تلفن رو قطع میکرد تا با دوست دخترش چت کنه و میگفت :

... نکنن ميرن زندان [قطع تلفن] - [شروع چت] ... به به به خوشگلم اومد جیگر من اومد ، بازم از اون عکسا برام بفرست من از اونا میخوام، ميدونی چی شد اومدش تو اتاق ... ديليتش کردم...داشتم از ترس ميمردم

خب بنظرتون دوست دختر دکتر نوریزاده کی بوده؟
افسر اطلاعاتی موساد است یک دختر ایرانی-اسرائیلی که مدیر بخش فارسی رادیو اسرائیل بوده و در رادیو فردا نیز مینویسد و مدیر روابط عمومی شبکه ایران فردا است، اسمش فرنوش رام است.

در ادامه تصاویر مختلفی از فرنوش رام خواهید دید در سنین مختلف

این زن صهیونیست باعث شد یک خانواده از هم بپاشه و همسر نوریزاده طلاق بگیره خود نوریزاده اما از خیانتش پشیمان نیست و هنوزم میگه مقصر نیست

marxism آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي يك هفته پيش   #2 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

ammar.95's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : به به خوشگلم اومد جیگر من اومد

فرق استارتر با دانیلو در اینه که دانیلو پستهای اسپم می زنه و استارتر تاپیکهای اسپم. این زنه هر کی می خواد باشه. دونستنش به درد دنیامون می خوره یا آخرتمون؟

دوستان عزیز، متأسفانه سپاسگزاریها و نقل قولهای جدید، برای من نمی آید.(احتمالاً آیدیم زیاد تو گاراژ مونده، باتریش خوابیده!) اگر احیاناً پاسخی به نقل قول یا محبتهای شما ندادم، حمل بر بی ادبی نفرمایید..

ammar.95 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #3 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

marxism's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله ammar.95 نمايش نوشته ها
فرق استارتر با دانیلو در اینه که دانیلو پستهای اسپم می زنه و استارتر تاپیکهای اسپم. این زنه هر کی می خواد باشه. دونستنش به درد دنیامون می خوره یا آخرتمون؟
به درد این میخوره که مراقب ماموران دختر موساد باشید حالا این بیچاره وبکمش هک شد اگه دخترای اسرائیلی بخوان خودشون باج بگیرن یا مجبور به جاسوسی کنن برای یه ادم متدین بد میشه
مثله مداحان اهل بیت که وقتی با دخترانی موساد دوست شدن تخلیه اطلاعاتی شدن
ماموران مونث موساد باهوش و دلفریب هستن و بچه شیعه ها هم سریع وسوسه میشن و نمیتونن جلوی خودشون رو بگیرن مثله همین نوریزاده که خودش جز نیروهای انقلابی بوده

ويرايش توسط marxism : يك هفته پيش در ساعت 09:35 AM
marxism آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #4 (لینک نوشته)
شمع جمع

immortality's Avatar

ارسال پیام خصوصی

تاپیک چرت و پرت..
immortality آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #5 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

vandeta's Avatar

ارسال پیام خصوصی

یه بار با یوزر میهن یار تاپیک میزنی در حمایت یهودیان یه بار با یوزر مارکسیسم تاپیک میزنی برای تخریب یهودیان یه روز با یوزر مورنینگ استار تاپیک میزنی در حمایت مسلمانان یکبار تاپیک میزنی برای . . .

بهترین کار اینه که با بیماریت کنار بیای و بیمار بودنت رو بپذیری بعد هم در جهت درمان اقدام کنی تا بتونی یک زندگی نرمال مثل بقیه داشته باشی و دیگه از مشکلات روح و روان رنج نبری
خواستی حاضرم کمکت کنم .
vandeta هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #6 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

arrnold's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله marxism نمايش نوشته ها
به درد این میخوره که مراقب ماموران دختر موساد باشید حالا این بیچاره وبکمش هک شد اگه دخترای اسرائیلی بخوان خودشون باج بگیرن یا مجبور به جاسوسی کنن برای یه ادم متدین بد میشه
مثله مداحان اهل بیت که وقتی با دخترانی موساد دوست شدن تخلیه اطلاعاتی شدن
ماموران مونث موساد باهوش و دلفریب هستن و بچه شیعه ها هم سریع وسوسه میشن و نمیتونن جلوی خودشون رو بگیرن مثله همین نوریزاده که خودش جز نیروهای انقلابی بوده
شما از اینا سراغ داری بفرست هم میهن ببینیم چیکار میکنند

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال