تعبیر خواب بهشت (دیدن بهشت در خواب) + جزئیات کامل و عکس
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > طنز ، تفریح و سرگرمی > مطالب جالب و خواندنی > دانستنی و علمی
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ
 
LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي يك هفته پيش   #1 (لینک نوشته)
هم میهن دوست
 
alirezafard23's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض تعبیر خواب بهشت (دیدن بهشت در خواب) + جزئیات کامل و عکس

تعبیر خواب بهشت (دیدن بهشت در خواب) + جزئیات کامل و عکس
در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم در مورد تعبیر خواب بهشت (دیدن بهشت در خواب) + جزئیات کامل و عکس صحبت کنیم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد و با دادن نظرات ما در بهبود کیفیت سایت یاری نمایید.
تعبیر خواب بهشت از بزرگان علم تعبیر خواب را در اینجا بخوانید…
تعبیر خواب بهشت به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

بهشت نیز مثل بهار دیدنی نیست و ما مختصات و مشخصاتی از بهشت در دست نداریم که وقتی در خواب خود باغی بزرگ را دیدیم بدانیم ان جا همان بهشت موعود است لیکن ان چنان که به تجربه آموخته ایم این احساس در ما ایجاد می شود ودر عالم خواب می فهمیم که ان باغ بیکران و زیبا بهشت است.
زیاد اتفاق افتاده که در خواب یکی از بستگان و دوستان متوفای خویش را می بینیم و با او حرف می زنیم، حالش را می پرسیم ولی در باطن می دانیم که او مرده است حتی در همان عالم خواب بخود می گوئیم که او مرده پس چگونه به اینجا امده و با ما حرف میزند. این ذهن مضاعف است که فقط در خواب زنده می شود و جان می گیرد .
به کمک همین احساس یعنی ذهن مضاعف است که در خواب می فهمیم این جا بهشت است. پس وقتی در خواب احساس کردیم جائی که هستیم بهشت است بسیار نیکو است و اگر درون بهشت باشیم خیلی بهتر است تا بیرون ان باشیم.
اگر خویشتن را در بهشت دیدید اما حیواناتی ان جا مشاهده کردید که بر مبنای گمان و تصور ما نباید ان جا باشند مثل گرگ، روباه، کفتار، کرکس، موش و خفاش، گوینده این است که در آینده نزدیک با مردمی محشور می شوید که از ان ها می ترسید. از کسانی وادار می شوید خواهش بکنید که به ناحق بر ان مقام و مرتبه رسیده اند یا شما این طور فکر می کنید.
اگر هیچ کس جز شما در بهشت نباشد و شما احساس تنهائی بکنید خواب شما می گوید انسان خود خواهی هستید و اگر احساس تنهائی کردید خواب شما خبر می دهد که اطرافیانتان را از خود آزرده اید که باید جبران کنید.
اگر خودرا بیرون بهشت دیدید و با حسرت به ان جا نگاه کردید موردی پیش می آید که می تواند برای شما سود بخش و افتخار آفرین باشد اما در خود شایستگی رسیدن به ان را سراغ ندارید.
اگر شما دیدید بیرون بهشت هستید ودر به روی شما بسته در راه پیشرفتتان مانعی پیش می آید که برداشتن ان مانع و حل ان مشکل در قدرت شما نیست.
اگر کسی شما رابه بهشت دعوت کرد مژده ای می شنوید و اگر کسی شما رابه بهشت هدایت کرد از یاری و مساعدت یک نفر بهره مند می گردید. بطور کلی دیدن بهشت خوب است و مبارک.
تعبیر خواب بهشت به روایت امام جعفر صادق

دیدن بهشت در خواب بر نه وجه است
اول: علم
دوم: زُهد
سوم: منت
چهارم: شادی
پنجم: بشارت
ششم: ایمنی
هفتم: خیروبرکت
هشتم: نعمت
نهم: سعادت.
اگر به خواب دید که در بهشت است، دلیل بر مرادت دو جهانی است و به دست او خیرات بسیار رود، چون مصلح است. اگر نه به بیماری یا به بلائی مبتلا شود، چنانکه ثواب اهل بهشت بیابد و عالم شود ومردمان از علم او منفعت یابند.
تعبیر خواب بهشت (دیدن بهشت در خواب) + جزئیات کامل و عکس
تعبیر خواب بهشت به روایت محمد بن سیرین

بهشت در خواب دیدن، دلیل خرمی و مژده است از خدای تعالی. اگر بیند از میوه های بهشت فرا گرفت یا کسی به وی داد و بخورد، دلیل که آن قدر که میوه بهشت خورده بود، علم و دانش آموزد و سیرت دین بداند؛ لیکن سود ندارد.
اگر بیند با حوران بهشت همی بود، دلیل که نزع بر وی اسان شود. اگر بیند در بهشت مقیم شد، لیکن وی نگذاشتند، دلیل که در دنیا میلش به فساد و عصیان است.
اگر بیند در بهشت به روی او بسته شد، دلیل که مادر و پدر از وی ناخوشنود باشند. اگر بیند به نزدیک بهشت شده، بازگردید، دلیل که بیمار شودبه حال مرگ، لیکن از ان شفا یابد.
اگر بیند فرشتگان دست وی را گرفتند که در بهشت برند و برفت ودر زیر درخت طبی بنشست، دلیل که مراد دو جهانی یابد. اگر بیند وی را از خردن شراب و شر منع کردند، دلیل بود بر تباهی دین وی. اگر بیند از میوه های بهشت کسی بدو داد، دلیل که ان کس را از علم وی بهره بود.
اگر بیند دربهشت آتش انداخت، دلیل که از باغ کسی چیزی به حرام بخورد. اگر بیند از حوض کوثر آب خورد، دلیل که بر دشمن ظفر یابد. اگر بیند کوشکهای بهشت یکی به وی دادند، دلیل که دلارامی یا کنیزکی به زنی بخواهد.
تعبیر خواب بهشت (دیدن بهشت در خواب) + جزئیات کامل و عکس - علم سرا
alirezafard23 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is فعال
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهاي HTML غير فعال است
Trackbacks are غير فعال
Pingbacks are فعال
Refbacks are فعال


ساعت جاري 06:17 PM با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.