مدیر مسئول دولت بهار به 3 سال زندان محکوم شد!/حکم با استدلال عجیب
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > سیاست و روابط بین الملل
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

سیاست و روابط بین الملل گفتگو پیرامون "علوم سیاسی" و "روابط بین الملل "

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 5 روز پيش   #1 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

iran84's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض مدیر مسئول دولت بهار به 3 سال زندان محکوم شد!/حکم با استدلال عجیب

مدیر مسئول دولت بهار به 3 سال زندان محکوم شد!/حکم با استدلال عجیب
با درج تصویری از برگ انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم و با مطرح نمودن نام فردی که صلاحیت وی رد شده ، اقدام به تبلیغ علیه نظام نموده اند/با اعتراض به عملکرد مقام معظم رهبری در انتخاب آیت الله جنتی به ریاست خبرگان، به تبلیغ علیه نظام پرداخته است/با شعارهایی مبنی بر اینکه احمدی نژاد به پا خیز و چپ – راست – کارگزار علیه خدمتگزار و درج آن در صفحات رسانه ای دولت بهار ، به تحریک مردم به برگزاری تجمعات غیرقانونی نموده اند/ با درج نامه احمدی نژاد به مقام معظم رهبری - خواستار برکناری رئیس قوه قضاییه و برگزاری انتخابات زود هنگام ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی شده اند/از قول آقای بقایی نوشته اند که ظلم، ریشه حکومت را می جود و نظام جمهوری اسلامی را نظام ظالمی قلمداد می نماید/این سخن را در سایت بهار مطرح کرده اند که آراء باطله هم رای به نظام و تشویق افراد به انتخابات می باشد و از این طریق. انتخابات سرنوشت ساز نظام را به تمسخر گرفته اند/ از کسانی که مورد اجحاف و ظلم قرار گرفته اند، خواسته اند پرونده های خود را به دفتر احمدی نژاد ارسال نمایند حال آنکه آقای احمدی نژاد هیچگونه مرجعی برای رسیدگی به تظلمات نبوده و نیست.

جوانفکر:

آقای محمد مقیسه قاضی دادگاه انقلاب در تازه ترین حکم خود، آقای محمدحسین حیدری جوان مومن ، انقلابی و صاحب قلم فاخر را به سه سال و دو فعال دیگر رسانه ای را هر کدام به یک سال حبس محکوم کرده است.

رای شعبه 28 دادگاه انقلاب که از آن باید به عنوان سند حیرت انگیز و تاسف بار صدور احکام ظالمانه علیه فرزندان مردم یاد کرد ، در تاریخ 29 آبانماه گذشته صادر شده است.

به موجب قانون آیین دادرسی کیفری حکم قاضی باید مستدل و مستند باشد اما حکم قاضی مقیسه ، فاقد هرگونه استدلال و استناد قانونی است و صرفا با تحلیل و تفسیر و هشت بار تکرار و تاکید بر یک موجود موهوم و ناشناخته تحت عنوان "جریان انحرافی"، کوشیده است این جوانان انقلابی را بدون ذکر مصادیق دقیق اتهامی ، مجرم وانمود و محکوم سازد.

رای صادره، کتبا به متهمان ابلاغ نگردیده و تنها اجازه داده شده است تا از آن رونویسی شود .

در متن رای صادره که اغلاط املایی و انشائی نیز به وفور دیده می شود، مطالبی به شرح زیر آمده است:

🔸 نیروهای دلسوز نظام جمهوری اسلامی را افرادی مرتجع و تمامیت خواه معرفی نموده اند.

🔸 سخنان رحیم مشایی در دفاع از محمد حسین حیدری را درج نموده و متهم حیدری را حقیقت جو ، آزادی خواه و بازداشت وی را ظلم قلمداد نموده اند.

🔸 از کسانی که مورد اجحاف و ظلم قرار گرفته اند، خواسته اند پرونده های خود را به دفتر احمدی نژاد ارسال نمایند حال آنکه آقای احمدی نژاد هیچگونه مرجعی برای رسیدگی به تظلمات نبوده و نیست.

🔸 با اهداف ایجاد نارضایتی نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و در راستای اهدف بیگانگان اقدام به سیاه نمایی علیه نظام در برنامه های گروه رسانه بهار داشته اند.

🔸 با درج نامه ای خطاب به مقام معظم رهبری که توسط متهمین طراحی و در سایت منتشر شده به تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی پرداخته اند و کلیت نظام اسلامی را زیر سئوال برده اند.

🔸 درخواست اصلاحات اساسی و بنیادین نظام را داشته اند و دستاوردهای انقلاب اسلامی و کلیه نهادهای انقلابی را زیر سئوال برده اند.

🔸 با درج تصویری از برگ انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم و با مطرح نمودن نام فردی که صلاحیت وی رد شده ، اقدام به تبلیغ علیه نظام نموده اند.

🔸 این سخن را در سایت بهار مطرح کرده اند که آراء باطله هم رای به نظام و تشویق افراد به انتخابات می باشد و از این طریق. انتخابات سرنوشت ساز نظام را به تمسخر گرفته اند.

🔸 افراد (نامزدهای) مورد تایید شورای نگهبان را متهم به تخلف در انتخابات نموده و آنها را متهم به فساد مالی و دریافت حقوق های نجومی قلمداد کرده اند.

🔸 با شعارهایی مبنی بر اینکه احمدی نژاد به پا خیز و چپ – راست – کارگزار علیه خدمتگزار و درج آن در صفحات رسانه ای دولت بهار ، به تحریک مردم به برگزاری تجمعات غیرقانونی نموده اند.

🔸 مسئولین نظام را تهدید نموده و اظهار می دارند که اگر اتفاقی برای مشایی بیفتد مسئولین نظام باید به ملت پاسخگو باشند.

🔸 با درج نامه احمدی نژاد به مقام معظم رهبری - خواستار برکناری رئیس قوه قضاییه و برگزاری انتخابات زود هنگام ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی شده اند.

🔸 با اعتراض به عملکرد مقام معظم رهبری در انتخاب آیت الله جنتی به ریاست خبرگان، به تبلیغ علیه نظام پرداخته است.

🔸 فرمانده سپاه پاسداران را به دریافت سکه و رئیس دستگاه قضا را به داشتن 63 حساب بانکی متهم کرده اند.

🔸 از قول آقای بقایی نوشته اند که ظلم، ریشه حکومت را می جود و نظام جمهوری اسلامی را نظام ظالمی قلمداد می نماید.

🔸 از طریق راه اندازی سایت دولت بهار اقدام به تولید اخبار و مطالب کذب توهین آمیز در سطح گسترده نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی نموده و با راه اندازی کانال های تلگرام – اینستاگرام و توئیتر در سطح کشور ، اقدام به انتشار مطالب کذب در فضای مجازی در تضعیف نظام و تحریک افراد ناآگاه بر علیه نظام و مسئولین آن نموده و به سیاه نمایی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی پرداخته و فعالیت های نامبردگان تهیه خوراک برای رسانه های معاند و ضد انقلاب خارج نشین بوده از جمله شبکه بی بی سی فارسی ، العربیه.

🔺 قاضی مقیسه با استناد به مطالبی از این دست این جوانان انقلابی را به اتهام تبلیغ علیه نظام به یک سال زندان محکوم کرده است.

♦️ رئیس شعبه 28 دادگاه انقلاب در ادامه رای خود آقای محمد حسین حیدری را به انتشار مطالب کذب و اقدام به تشویش اذهان عمومی متهم نموده و آورده است:

"او ادعا می کند ظاهرا یک دوره افرادی از قوه قضاییه با طرح مطالب نادرست، فرصت حمله و افترا زدن به احمدی نژاد را فراهم می کنند و در دوره بعد به مجلس و نهادهای وابسته به آنها سپرده می شود . وی به دروغ اظهار می دارد که قوه قضاییه به شکایت های احمدی نژاد رسیدگی نمی کند و ادعا می نماید که می خواهند احمدی نژاد را سرگرم مسائل جزئی نموده و بتوانند امتیاز بیشتری به بیگانگان و به طور خاص به آمریکا بدهند و تشکیلات قضایی را متهم به داشتن افراد لباس شخصی به قصد ربودن اسناد دفاعیات حمید بقایی نموده است. "

آقای مقیسه در پایان رای خود چنین آورده است: "با عنایت به اقاریر صریح به نشر اکاذیب، دادگاه بزه انتسابی را محرز دانسته و در خصوص نشر اکاذیب، نامبرده را مستندا به ماده 698 قانون مجازات اسلامی، به تحمل دو سال حبس با احتساب ایام بازداشت محکوم می نماید."

🔹 ادعاهای مندرج در متن رای صادره، به روشنی گویای این حقیقت تلخ است که قاضی مقیسه با جرم انگاری های برآمده از مواضع سیاسی و غیرحقوقی، تلاش کرده است تا بدون هر گونه استناد قانونی و با کنار هم قرار دادن یک سلسله کلمات و تحلیل ها ، این فعالان رسانه ای را محکوم کند. این در حالی است که جرم باید در قانون تعریف شده باشد و عناصر مادی و معنوی آن نیز تحقق یافته باشد. قاضی دادگاه بدون توجه به ضرورت های قانونی در تعریف جرم و همچنین بدون مشخص کردن مصادیق اتهام که باید با جرم تطبیق و تناسب داشته باشد ، اقدام به صدور رای کرده است که از نظر حقوقی به هیچوجه قابل پذیرش نیست.
قاضی مزبور تا کنون بارها اقدام به صدور احکام سنگین قضایی برای افراد مختلف کرده است. اگر مبانی صدور آراء آن افراد نیز به ترتیب فوق بوده باشد، آیا دستگاه قضایی خود را نسبت به احکام صادره پاسخگو خواهد دانست؟
iran84 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 5 روز پيش   #2 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

iran84's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مدیر مسئول دولت بهار به 3 سال زندان محکوم شد!/حکم با استدلال عجیب

دوستان عزیز!
هم میهنان چپ و راست
موافق و مخالف نظام

خوب بخوانند

دادگاه غیر علنی
اتهامات
فردی که کارش کار رسانه ای است
خبرنگار مدیر مسئول

پ.ن:فکر میکنم با این مواردی که برش خورده اگر روزی مرا بازداشت کنند فقط به دلیل فعالیت در هم میهن 10 سال زندان در انتظارم باشد!

حضرت امام کجا هستید؟
این بود حکومت جمهوری اسلامی؟
این بود عدل علی؟
حضرت علی کسی بود که مورد عتاب قرار میگرفتند و اجازه میدادند افراد مخالف ولو دشمن حرفشون رو بزنند

حضرت چقدر با خوارج کنار اومدند تا آن جا که آن بی شرف ها قتل عام های گسترده کردند و شکم زنان حامله را دریدند

خدا به خیر کند اون طلبه ای که سر رهبر داد زد و رهبری از او عذرخواهی کرد
بعد از خدا خود رهبری به داد ایشون برسد!

ويرايش توسط iran84 : 5 روز پيش در ساعت 05:04 PM
قديمي 5 روز پيش   #3 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

ammar.95's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مدیر مسئول دولت بهار به 3 سال زندان محکوم شد!/حکم با استدلال عجیب

نوشته اصلي بوسيله iran84 نمايش نوشته ها
خدا به خیر کند اون طلبه ای که سر رهبر داد زد و رهبری از او عذرخواهی کرد
بعد از خدا خود رهبری به داد ایشون برسد!

سلام.

لینک خبرش رو بذارید تا ببینیم جریان چه بوده.
قديمي 5 روز پيش   #4 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

leo-unique's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پ.ن:فکر میکنم با این مواردی که برش خورده اگر روزی مرا بازداشت کنند فقط به دلیل فعالیت در هم میهن 10 سال زندان در انتظارم باشد!
انشاالله

شهید آیت‌ الله سید حسن مدرس (ع) :
خداوند قابلیت در این‌ها (نسوان) قرار نداده‌ است که لیاقت حق انتخاب داشته باشند، مستضعفین و مستضعفات و آن‌ها (نسوان) از این نمره‌اند که عقول آن‌ها استعداد ندارد.
+
هرکه با بنی اسرائیل در افتاد، دَمَر افتاد !
leo-unique آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 5 روز پيش   #5 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

iran84's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله ammar.95 نمايش نوشته ها
سلام.

لینک خبرش رو بذارید تا ببینیم جریان چه بوده.
سلام!
لینک خبر؟
شما که بیانات رهبری رو دنبال میکنید
خودتان بروید ببینید چه خبر بوده و توضیح دهید

درباره قانون بازنشستگی و اینکه افراد مسن بواسطه حکم رهبری دارند معافیت میگیرند
قديمي 5 روز پيش   #6 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

iran84's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله leo-unique نمايش نوشته ها
انشاالله

اگر باعث بشه نظام به آرمان های خودش برگرده چرا که نه

ولی من برای شما این دعا رو نمیکنم
نوشته را پسندیده است :
قديمي 5 روز پيش   #7 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

ammar.95's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام!
لینک خبر؟
شما که بیانات رهبری رو دنبال میکنید
خودتان بروید ببینید چه خبر بوده و توضیح دهید

درباره قانون بازنشستگی و اینکه افراد مسن بواسطه حکم رهبری دارند معافیت میگیرند

شما سلام کردن برات عجیبه؟ ما تک تک حرفهای ایشان را نمی توانیم دنبال کنیم، زیرا مثل شما سیاسی کار نیستیم. از این به بعد هم یاد بگیرید، ادعایی که براش سند ندارید رو مطرح نکنید.
ammar.95 هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 5 روز پيش   #8 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

iran84's Avatar

ارسال پیام خصوصی

شما سلام کردن برات عجیبه؟ ما تک تک حرفهای ایشان را نمی توانیم دنبال کنیم، زیرا مثل شما سیاسی کار نیستیم. از این به بعد هم یاد بگیرید، ادعایی که براش سند ندارید رو مطرح نکنید.
شما سیاسی کار نیستی؟
من آواتار شما رو دارم یا شما آواتار منو؟!
یاد گرفتید فقط تهمت بزنید
میشه بفرمائید چطور امار امار رهبری راه میندازید وقتی بیانات رهبر جامعه اسلامی رو دنبال نمیکنید
(پ.ن:غلط املایی نگیرید دوباره!)
سلام کردن خیر
علامت تعجب مربوط به دیدن است!
قديمي 5 روز پيش   #9 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

ammar.95's Avatar

ارسال پیام خصوصی

شما سیاسی کار نیستی؟
من آواتار شما رو دارم یا شما آواتار منو؟!
یاد گرفتید فقط تهمت بزنید
میشه بفرمائید چطور امار امار رهبری راه میندازید وقتی بیانات رهبر جامعه اسلامی رو دنبال نمیکنید
(پ.ن:غلط املایی نگیرید دوباره!)
سلام کردن خیر
علامت تعجب مربوط به دیدن است!

اولن یاد بگیرید، جوابگوی ادعاهایتان باشید. سند برای ادعایی که کردید بیاورید. همچنان منتظریم. با فرافکنی شما، سؤالمان را فراموش نخواهیم کرد.

در ثانی، خیر سیاسی کار نیستم، چنانکه می بینیم تمام فکر و ذکرم چپاندن ادعاهای یک جریان خاص به دیگران نیست. من از بالا تا پایین، هر کی حرف حق بزنه حمایتش می کنم و اگر حرف ناحق بزنه ملامتش خواهم کرد. رفتار شما سیاسی کاریه، که زور می زنید از یه آقای دکتری با اون دستهای چپ و راستی که داره و داخلن، چهره ی یک منجی رو بسازید و کم مانده معصوم اعلامش کنید.

امّا بعد، آواتار بنده، جنبه سیاسی ندارد. اگر شما متوجه نمی شوید، بیشتر توجه کنید تا متوجه شوید. بعلاوه، من هرگز نگفتم من عمارِ کسی هستم. شما برای خودت خیال بافته ای.

بعد جالبه که شما منو محکوم به تهمت زدن می کنید. البته تقصیری هم ندارید...

ولی از اینها که بگذریم، ادعایتان همچنان بی سند مانده است.
قديمي 5 روز پيش   #10 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

iran84's Avatar

ارسال پیام خصوصی

اولن یاد بگیرید، جوابگوی ادعاهایتان باشید. سند برای ادعایی که کردید بیاورید. همچنان منتظریم. با فرافکنی شما، سؤالمان را فراموش نخواهیم کرد.

در ثانی، خیر سیاسی کار نیستم، چنانکه می بینیم تمام فکر و ذکرم چپاندن ادعاهای یک جریان خاص به دیگران نیست. من از بالا تا پایین، هر کی حرف حق بزنه حمایتش می کنم و اگر حرف ناحق بزنه ملامتش خواهم کرد. رفتار شما سیاسی کاریه، که زور می زنید از یه آقای دکتری با اون دستهای چپ و راستی که داره و داخلن، چهره ی یک منجی رو بسازید و کم مانده معصوم اعلامش کنید.

امّا بعد، آواتار بنده، جنبه سیاسی ندارد. اگر شما متوجه نمی شوید، بیشتر توجه کنید تا متوجه شوید. بعلاوه، من هرگز نگفتم من عمارِ کسی هستم. شما برای خودت خیال بافته ای.

بعد جالبه که شما منو محکوم به تهمت زدن می کنید. البته تقصیری هم ندارید...

ولی از اینها که بگذریم، ادعایتان همچنان بی سند مانده است.

الآن شما رهبری رو قبول دارید یا نه؟
میتونم اول این رو بدونم؟!
بعد اینکه شما خودت به خودت توهین کردی وقتی بیانات رهبری رو درباره جنبش عدالتخواه و نحوه برخوردشون با عدالتخواهان رو نخوانده ای و حرف از این میزنی که رهبری با این جنبش مخالف است!

میشه بفرمائید عمار کی هستید؟
اسمتون عمار است؟
بفرمائید عکس رو برای ما توضیح بدید
برای من که نفهمیده ام!

شما که حرف از حرف حق میزنی چطور میای به من برچسب میزنی؟

آقای عزیز یکی از دلایل بسیار واضح حمایت از احمدی نژاد لجن پراکنی احزاب سیاسی و برخی کاربران دانسته یا ندانسته علیه ایشونه

کسی میتونه چنین ادعاهای کنه که دنبال لجن پراکنی نباشه

اتفاقا منم فکر میکنم دارم از حق دفاع میکنم

چه ربطی به معصومیت دارد؟!
از عمارپندارها در این باره بپرسید که رهبری رو در حد معصوم جلوه میدهند و برای نوشتن نامه به رهبری و امضای اون حکم تبلیغ علیه نظام صادر می کنند!

.
.
حالا که انقدر به خودت زحمت نمیدی ببینی ماجرا چیه

خدمت شما!

بیانات در ابتدای درس خارج فقه درباره قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: دیروز یکی از آقایان بعد از درس تشریف آوردند جلو -بعد از درس که می‌بینید همین‌طور یُسرعونِ إلینا(۱)- و با اوقات تلخی تمام گفتند که این بازنشسته‌هایی که طبق قانون باید برکنار بشوند، اینها را برمیگردانند و این را به پای شما مینویسند، یعنی به پای من. [البته] این محبت است، این نشان‌دهنده‌ی این است که این برادرمان نسبت به اینکه یک چیزی را به ما نسبت میدهند که ایشان نمی‌پسندد، ناراحت است. منتها اشکالش این بود که سر من داد میکشید.(۲) من هم به ایشان یک قدری تند گفتم آقا! چرا داد میکشید؟! به‌هرحال ما خواستیم از ایشان هم معذرت‌خواهی کنیم.
طلبه: من معذرت میخواهم. ببخشید.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: خیلی خب، ما هم از شما معذرت میخواهیم.

قديمي 5 روز پيش   #11 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

ammar.95's Avatar

ارسال پیام خصوصی

الآن شما رهبری رو قبول دارید یا نه؟
میتونم اول این رو بدونم؟!
بعد اینکه شما خودت به خودت توهین کردی وقتی بیانات رهبری رو درباره جنبش عدالتخواه و نحوه برخوردشون با عدالتخواهان رو نخوانده ای و حرف از این میزنی که رهبری با این جنبش مخالف است!

میشه بفرمائید عمار کی هستید؟
اسمتون عمار است؟
بفرمائید عکس رو برای ما توضیح بدید
برای من که نفهمیده ام!

شما که حرف از حرف حق میزنی چطور میای به من برچسب میزنی؟

آقای عزیز یکی از دلایل بسیار واضح حمایت از احمدی نژاد لجن پراکنی احزاب سیاسی و برخی کاربران دانسته یا ندانسته علیه ایشونه

کسی میتونه چنین ادعاهای کنه که دنبال لجن پراکنی نباشه

اتفاقا منم فکر میکنم دارم از حق دفاع میکنم

چه ربطی به معصومیت دارد؟!
از عمارپندارها در این باره بپرسید که رهبری رو در حد معصوم جلوه میدهند و برای نوشتن نامه به رهبری و امضای اون حکم تبلیغ علیه نظام صادر می کنند!

.
.
حالا که انقدر به خودت زحمت نمیدی ببینی ماجرا چیه

خدمت شما!

بیانات در ابتدای درس خارج فقه درباره قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان

به ترتیب که بخواهم جواب بدهم:

بله، هر چند اعتقاد نظری مهم نیست، بلکه التزام عملی مهم است.

من نگفتم ایشان مخالفت کردند. گفتم شما پیشفرض گرفته اید که ایشان صد در صد موافق این جنبشها هستند.

عمار نام انتخابی من برای فعالیت در این سایت است، نه اینکه ادعای عماریت هم داشته باشم. اگر برای شما راحت است که خود را عمار رهبر بنامید، برای من آسان نیست. انسان باید به یک سطحی برسد تا بعد بتواند ادعای ولایی بودن کند، تا بعد با تلاشهای بیشتر بتواند مخاطب "أین العمار" رهبر قرار بگیرد. اگر شما به راحتی این عناوین را به خود می دهید، بنده چنین نمی کنم.

آواتار بنده، از این جهت برگزیده شده که لباس رزم نشانگر مبارز بودن و کودک نشانگر بی غل و غش بودن است. اگر شما خودتان را همّت و باکری فرض کرده اید، ما اینطوری نیستیم. من هیچ ادعایی در هیچ جبهه ای ندارم. فقط بدون هیچ غل و غشی سعی در مبارزه برای دفاع از حق دارم.

برچسب را به شما می زنیم، تا بفهمید برچسب زدن به دیگران، چه حسی ایجاد می کند.

در مورد لجنپرانی به دکتر، بنده با شما مخالفم، زیرا به نظر بنده، بیشتری لجن را خود ایشان به سوی خودشان پرتاب کرده اند؛ خود ایشان بهانه دست دشمنانشان می دهند، خودشان با مسئولین سایر قوا، درگیریهای بی مورد ایجاد کردند، خود ایشان با قرار دادن برخی افراد خاص در برخی پستهای خاص، کاری کردند که تفکری ایجاد شود که جریانی انحرافی در حال هدایت ایشان و دولتشان است که با مسیر انقلاب زاویه دارد. بعد هم ما نگفتیم از این آقا دفاع نکنید، من خودم اگر حرف ناحقی علیه ایشان بشنوم، از ایشان دفاع می کنم. مشکل اینجاست که کار شما، دفاع نیست. شما یکسره در حال بازنشر مطالب یک گروه خاص هستید.

هر کسی، که کسی غیر از پیامبران و ائمه و حضرت صدیقه (س) را معصوم بنامد اشتباه کرده است. همانطور که جای دیگر گفتیم رهبران نظام، خودشان به اشتباهات خود اشاره و در مواردی حتی از مردم عذرخواهی کرده اند. مشکل اینجاست که شما هیچ نقدی را به جناب دکتر وارد نمی دانید.

بابت سند هم متشکرم
قديمي 5 روز پيش   #12 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

iran84's Avatar

ارسال پیام خصوصی

به ترتیب که بخواهم جواب بدهم:

بله، هر چند اعتقاد نظری مهم نیست، بلکه التزام عملی مهم است.

من نگفتم ایشان مخالفت کردند. گفتم شما پیشفرض گرفته اید که ایشان صد در صد موافق این جنبشها هستند.

عمار نام انتخابی من برای فعالیت در این سایت است، نه اینکه ادعای عماریت هم داشته باشم. اگر برای شما راحت است که خود را عمار رهبر بنامید، برای من آسان نیست. انسان باید به یک سطحی برسد تا بعد بتواند ادعای ولایی بودن کند، تا بعد با تلاشهای بیشتر بتواند مخاطب "أین العمار" رهبر قرار بگیرد. اگر شما به راحتی این عناوین را به خود می دهید، بنده چنین نمی کنم.

آواتار بنده، از این جهت برگزیده شده که لباس رزم نشانگر مبارز بودن و کودک نشانگر بی غل و غش بودن است. اگر شما خودتان را همّت و باکری فرض کرده اید، ما اینطوری نیستیم. من هیچ ادعایی در هیچ جبهه ای ندارم. فقط بدون هیچ غل و غشی سعی در مبارزه برای دفاع از حق دارم.

برچسب را به شما می زنیم، تا بفهمید برچسب زدن به دیگران، چه حسی ایجاد می کند.

در مورد لجنپرانی به دکتر، بنده با شما مخالفم، زیرا به نظر بنده، بیشتری لجن را خود ایشان به سوی خودشان پرتاب کرده اند؛ خود ایشان بهانه دست دشمنانشان می دهند، خودشان با مسئولین سایر قوا، درگیریهای بی مورد ایجاد کردند، خود ایشان با قرار دادن برخی افراد خاص در برخی پستهای خاص، کاری کردند که تفکری ایجاد شود که جریانی انحرافی در حال هدایت ایشان و دولتشان است که با مسیر انقلاب زاویه دارد. بعد هم ما نگفتیم از این آقا دفاع نکنید، من خودم اگر حرف ناحقی علیه ایشان بشنوم، از ایشان دفاع می کنم. مشکل اینجاست که کار شما، دفاع نیست. شما یکسره در حال بازنشر مطالب یک گروه خاص هستید.

هر کسی، که کسی غیر از پیامبران و ائمه و حضرت صدیقه (س) را معصوم بنامد اشتباه کرده است. همانطور که جای دیگر گفتیم رهبران نظام، خودشان به اشتباهات خود اشاره و در مواردی حتی از مردم عذرخواهی کرده اند. مشکل اینجاست که شما هیچ نقدی را به جناب دکتر وارد نمی دانید.

بابت سند هم متشکرم
اگر واقعا به دنبال سواستفاده از نام عمار نیستید با این آواتار انتخابی همین الآن این را عوض کنید
شما که نگران این هستید چرا برخی بهانه دست دشمن میدهند!
خب من دشمن شما!
میبینید که بهانه را داده اید!
اگر واقعا صادق هستید عوض کنید اگر هم نه خب تکلیف مشخص است
بقیه موارد ادعای شماست که سندیت ندارد!
جریان انحرافی یادگار هاشمی بود و شما که حرف از حق میزنی چطور به خودت اجازه میدی وقتی یکبار هم کلام مهندس مشایی و بقایی را نخوانده ای ایشون رو منحرف بخوانی یا تفکری که رهبری در اواخر سال 92 سال آخر دولت از اون با عنوان بازگرداندن انقلاب به ریل اصلی یاد میکنند را منحرف میخوانید و همچین ادعاهایی میکنید
وقتی میگم تاریخ نخوانده اید همین میشود!
جنابعالی شاید حضرت امام شهید بهشتی شهید شریعتی و آیت الله طالقانی را هم اگر زنده بودند منحرف میخواندید
مطالب قشر عدالتخواهان را منتشر میکنم چون کمتر رسانه حزبی آن را منتشر میکند
یا اصلا منتشر نمیکند یا با تحریف پخش میکند!

شما که حرف از حق طلب بودن میزنید چرا نگران بیان صدای عدالتخواهان از یک فروم شده اید؟!

ادعایتان در قبال نظر رهبری درباره جنبش عدالتخواهی مشخص است و موجود

نیازی به تشکر نبود چون وظیفه من نبود!
وظیفه کسی بود که ادعای حق طلبی میکند برود ببیند ماجرا چیست سخنان هر دو طرف را بشنود بعد قضاوت کند!
در ضمن حتما سخنان حضرت امام مرحوم طالقانی دکتر بهشتی و شریعتی را بیشتر بخوانید

آن جا که رهبر کبیر انقلاب در سخنانی از بیم و هراس خود میگویند که زمانی خدایی نکرده مردم بهشتی و روحانیت در جهنم باشند!!!!!
همین حرف را کسی دیگر امروز بزند در زمانه آزادی بیان حکمش چه باشد خدا داند!
قديمي 4 روز پيش   #13 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

ammar.95's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بیائید همه تلاش کنیم زود قضاوت نکنیم. جناب ایران84، شما یا اصلاً مطلب من را نمی خوانید یا اینکه خیلی بی دقت می خوانید. آخه من به کدام حرف شما جواب بدهم، وقتی شما جواب را هم درست و حسابی نمی خوانید؟ من انتظار موافقت با حرفهایم را از کسی ندارم، ولی انتظار دارم، کسی که می خواهد به من جوابی بدهد، ابتدا حرف من با دقت مطالعه، و متوجه منظور من باشد.
قديمي 4 روز پيش   #14 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

darkmatter's Avatar

ارسال پیام خصوصی

16 پاسخ : مدیر مسئول دولت بهار به 3 سال زندان محکوم شد!/حکم با استدلال عجیب

بیائید همه تلاش کنیم زود قضاوت نکنیم. جناب ایران84، شما یا اصلاً مطلب من را نمی خوانید یا اینکه خیلی بی دقت می خوانید. آخه من به کدام حرف شما جواب بدهم، وقتی شما جواب را هم درست و حسابی نمی خوانید؟ من انتظار موافقت با حرفهایم را از کسی ندارم، ولی انتظار دارم، کسی که می خواهد به من جوابی بدهد، ابتدا حرف من با دقت مطالعه، و متوجه منظور من باشد.
من حرفهایت را دقیق خوانده ام کل حرفهایت توجیه و ستایش و حتی پرستش اربابان زر و زور و تزویر (سیستم ) است .
قديمي 4 روز پيش   #15 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

ammar.95's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله darkmatter نمايش نوشته ها
من حرفهایت را دقیق خوانده ام کل حرفهایت توجیه و ستایش و حتی پرستش اربابان زر و زور و تزویر (سیستم ) است .

خیلی دوست داری در سطح هممیهن به دلقک بودن، متهم شوی؟ اگر اینقدر دوست داری، به همین روالت ادامه بده، دنی بودنت خیلی بدجور تابلو است؛ از روزی بترس که جناب لایف تایم، مجدداً آنلاین بشه..
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال