ناراحتي ده نمكي از برد ايران برابر يمن!
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > سیاست و روابط بین الملل
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

سیاست و روابط بین الملل گفتگو پیرامون "علوم سیاسی" و "روابط بین الملل "

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 01-10-2019   #1 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mohammadkkk's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض ناراحتي ده نمكي از برد ايران برابر يمن!

طرفداری- مسعود ده نمکی، کارگردان سینما با انتقادی عجیب از نتیجه بدست آمده تیم ملی فوتبال ایران مقابل یمن در جام ملت‌های آسیا 2019 امارات اظهار داشت ایران هنر کرد که به یمن 5 گل زد، این تعداد گل را به عربستان و امارات بزنید.
مسعود ده نمکی که مهمان تلویزیونی برنامه علی ضیاء بود در پاسخ به این سوال که آیا فوتبال می‌بیند و برد پرگل ایران را مقابل یمن دیده است گفت:
ایران هنر کرد که به یمن 5 گل زد. می‌دانید تختی و پوریای ولی چرا تختی و پوریای ولی شدند؟ تختی وقتی می‌دید زانوی حریفش آسیب دیده از آن سمت زیر یک خم نمی‌گرفت و حتی رقیبش متوجه جوانمردی او می‌شد. آدم داریم که از تختی مدال‌های بسیار بیشتری دارد اما چرا نام تختی و پوریای ولی در یادها می‌ماند؟ میان قهرمانی و پهلوانی فرق است. البته بچه‌هایی که فوتبال بازی می‌کنند خیلی‌هایشان رفقای ما هستند و تماشاچیان فیلم‌های خودمان هستند و در اکران‌های خصوصی فیلم‌هایم حاضر می‌شوند. من اگر جای آن‌ها بودم سعی می‌کردم این 5 تا را به عربستان، امارات یا تیم دیگری بزنم.
یمنی‌ها در قحطی مطلق هستند. دندان‌های استخوان‌هایشان از گرسنگی بیرون زده است. یمن را می‌شود با یک گل هم برد. این به بازیکن برنمی‌گردد و به آن سیاست‌گذاری و مدیریت برمی‌گردد که بگویند شما که مطمئنید می‌برید طوری ببرید که همراه با پهلوانی باشد.
در ادامه ضیاء رو به ده نمکی گفت این موضوع می‌تواند تبعات سیاسی داشته باشد و ده نمکی پاسخ داد:
آن‌ها هم مسائل سیاسی دارند. به ما که می‌رسند همه پاشنه‌هایشان را ور می‌کشند. عربستان یا عمان! می‌خواهند انتقام خلیج فارس را از تیم ملی ما بگیرند. بچه‌های ما آن‌جا زحمت می‌کشند. در برابر این‌ تیم‌ها 10 برابر تیم‌های دیگر مایه می‌گذارند. بین خودشان اینگونه نیست اما به ایران که می‌رسند موضوع فرق می‌کند. در رابطه با سوال شما من از یک زاویه پهلوانی و اخلاقی به قضیه نگاه کردم و سیاسی نبوده است. فکر می‌کنم می‌شد یک جورهایی با این مهمان مظلوم مدارا کرد.
من مطمئنم فوتبالیست‌های ایرانی از حرف‌های من ناراحت نمی‌شوند و می‌گویند یک تماشاچی ما نظر داده است. چون آن‌ها فیلم‌های ما را نقد می‌کنند ما هم در مورد آن‌ها نظر می‌دهیم. اگر پروین و قلعه نویی بودند به بازیکنان می‌گفتند ببرید ولی طوری که دل آن‌ها نشکند و بقیه هم خوشحال نشوند.

خدایا می شود از جای حق بلند شوی
تا حق سر جایش بنشیند...!
mohammadkkk آفلاين است   پاسخ با نقل قول
11 نفر نوشته را پسندیده اند
2 نفر نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 01-10-2019   #2 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mohammadkkk's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : ناراحتي ده نمكي از برد ايران برابر يمن!

سنتي و صنعتي را قاطي ميكند و به اين فكر ميكند كه فلسطين را با چه مقدار پول قهرمان جام جهاني فوتبال كند كه مردمش
لبخند بزنند!!!
mohammadkkk آفلاين است   پاسخ با نقل قول
8 نفر نوشته را پسندیده اند
3 نفر نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 01-10-2019   #3 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

ronas.ara's Avatar

ارسال پیام خصوصی

اصلا باور کردنی نیست این نوع طرز تفکر

ronas.ara آفلاين است   پاسخ با نقل قول
5 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-10-2019   #4 (لینک نوشته)
جیغ جیغو!!

jigooli's Avatar

ارسال پیام خصوصی

طرز تفکرش اشتباهه
حالا بچه های فوتبال ناراحت میشنو دیگ واس دیدن فیلماش نمیان:دی

ولی برا من سواله چرا همیشه از عربستان میبازیم
3 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-10-2019   #5 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

vandeta's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله jigooli نمايش نوشته ها

عربستان و فلسطین و عراق .

I Never Held You , But I Feel You
You Never Whispered , But I Hear You
I Never Met You , But I Love You

vandeta آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-10-2019   #6 (لینک نوشته)
جیغ جیغو!!

jigooli's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله vandeta نمايش نوشته ها
عربستان و فلسطین و عراق .
چرا اخه اینقد بهشون میبازیم
تا اون حد افتضاح بازی نمیکنن
اونا هم خیلی عالی بازی نمیکنن
jigooli آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-10-2019   #7 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

vandeta's Avatar

ارسال پیام خصوصی

چرا اخه اینقد بهشون میبازیم
تا اون حد افتضاح بازی نمیکنن
اونا هم خیلی عالی بازی نمیکنن

یکی از دلایلش اینه که اونها مقابل ایران حیثیتی بازی میکنن . میدونین که اعراب مخصوصا عربستان به شدت براشون ننگ آوره که جلوی ایرانیا شکست بخورن . برای همین بازیکن هاشون تا پای جون میجنگن تا ایران رو شکست بدن ولی متاسفانه بازیکنان ما این تعصب اعراب رو ندارن و شاید هم دارن ولی به اندازه کافی نه برای همین ایران اکثرا مواقع مقابل تیم های عربی شکست میخوره یا مساوی میکنه .
vandeta آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 01-10-2019   #8 (لینک نوشته)
جیغ جیغو!!

jigooli's Avatar

ارسال پیام خصوصی

یکی از دلایلش اینه که اونها مقابل ایران حیثیتی بازی میکنن . میدونین که اعراب مخصوصا عربستان به شدت براشون ننگ آوره که جلوی ایرانیا شکست بخورن . برای همین بازیکن هاشون تا پای جون میجنگن تا ایران رو شکست بدن ولی متاسفانه بازیکنان ما این تعصب اعراب رو ندارن و شاید هم دارن ولی به اندازه کافی نه برای همین ایران اکثرا مواقع مقابل تیم های عربی شکست میخوره یا مساوی میکنه .
موافقم

ایران یا همون تعصب رو ندارن
یا خیلی دست کم میگیرنشون
نتیجشم میشه باخت

جالبه بعد اون همه ننگو جنگو بی حیثیت کردن خونواده ها بهشون میگن برادران عراقی
فقط برا خود ایرانیا از جنگ میگنو دلمونو ریش میکنن
jigooli آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 01-10-2019   #9 (لینک نوشته)
فعال هم میهن

mahmonir11's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله mohammadkkk نمايش نوشته ها
طرفداری- مسعود ده نمکی، کارگردان سینما با انتقادی عجیب از نتیجه بدست آمده تیم ملی فوتبال ایران مقابل یمن در جام ملت‌های آسیا 2019 امارات اظهار داشت ایران هنر کرد که به یمن 5 گل زد، این تعداد گل را به عربستان و امارات بزنید.
مسعود ده نمکی که مهمان تلویزیونی برنامه علی ضیاء بود در پاسخ به این سوال که آیا فوتبال می‌بیند و برد پرگل ایران را مقابل یمن دیده است گفت:
ایران هنر کرد که به یمن 5 گل زد. می‌دانید تختی و پوریای ولی چرا تختی و پوریای ولی شدند؟ تختی وقتی می‌دید زانوی حریفش آسیب دیده از آن سمت زیر یک خم نمی‌گرفت و حتی رقیبش متوجه جوانمردی او می‌شد. آدم داریم که از تختی مدال‌های بسیار بیشتری دارد اما چرا نام تختی و پوریای ولی در یادها می‌ماند؟ میان قهرمانی و پهلوانی فرق است. البته بچه‌هایی که فوتبال بازی می‌کنند خیلی‌هایشان رفقای ما هستند و تماشاچیان فیلم‌های خودمان هستند و در اکران‌های خصوصی فیلم‌هایم حاضر می‌شوند. من اگر جای آن‌ها بودم سعی می‌کردم این 5 تا را به عربستان، امارات یا تیم دیگری بزنم.
یمنی‌ها در قحطی مطلق هستند. دندان‌های استخوان‌هایشان از گرسنگی بیرون زده است. یمن را می‌شود با یک گل هم برد. این به بازیکن برنمی‌گردد و به آن سیاست‌گذاری و مدیریت برمی‌گردد که بگویند شما که مطمئنید می‌برید طوری ببرید که همراه با پهلوانی باشد.
در ادامه ضیاء رو به ده نمکی گفت این موضوع می‌تواند تبعات سیاسی داشته باشد و ده نمکی پاسخ داد:
آن‌ها هم مسائل سیاسی دارند. به ما که می‌رسند همه پاشنه‌هایشان را ور می‌کشند. عربستان یا عمان! می‌خواهند انتقام خلیج فارس را از تیم ملی ما بگیرند. بچه‌های ما آن‌جا زحمت می‌کشند. در برابر این‌ تیم‌ها 10 برابر تیم‌های دیگر مایه می‌گذارند. بین خودشان اینگونه نیست اما به ایران که می‌رسند موضوع فرق می‌کند. در رابطه با سوال شما من از یک زاویه پهلوانی و اخلاقی به قضیه نگاه کردم و سیاسی نبوده است. فکر می‌کنم می‌شد یک جورهایی با این مهمان مظلوم مدارا کرد.
من مطمئنم فوتبالیست‌های ایرانی از حرف‌های من ناراحت نمی‌شوند و می‌گویند یک تماشاچی ما نظر داده است. چون آن‌ها فیلم‌های ما را نقد می‌کنند ما هم در مورد آن‌ها نظر می‌دهیم. اگر پروین و قلعه نویی بودند به بازیکنان می‌گفتند ببرید ولی طوری که دل آن‌ها نشکند و بقیه هم خوشحال نشوند.
بعضی ها فقط بلدن حرف بزنند اونم زیادی بابا حرف نزنید نمیگن لالی ایشون هم مفسر ورزش هستند تا کارگردان مجری نمیخوان صدا و سیما البته برای خالی بندی
mahmonir11 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 01-10-2019   #10 (لینک نوشته)
همیار تالار بانوان

asemoni's Avatar

ارسال پیام خصوصی

چه ربطی داره !!
اولا قضیه کشتی که یه بازی انفرادیه با فوتبال متفاوته

+ عراق که ۴ سال پیش سر ضربات پنالتی ما حذف کرد یعنی کار درستی کرد؟
مگه مدافعین حرم اونجا نمیجنگیدن:|
اخه این چه استدلالیه
تا جایِ تو باشد...♥️
سعدی
asemoni آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-10-2019   #11 (لینک نوشته)
آنـــــارشـی

Anarchy's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله mohammadkkk نمايش نوشته ها
نمکی جان... اول که تیم فعلی یمن، مورد حمایت عربستان هست و اصلا اردو و تمریناتش تو عربستان بوده چون چهار ساله اصلا لیگ فوتبال نداره پس این یمنی ها از اونایی نبودن که مورد حمایت ایران بودن، دوم کشوری که چند ساله درگیر جنگه و قحطی زده هست اصلا غلط میکنه تیم فوتبال داره و پول و وقت صرف این کارا میکنه... جای توقع از ایران که کم گل بزنه، باید بگی اینا پولی که قرار بود خرج فوتبال بشه رو خرج خود مردم بدبخت یمن میکردن!!!
Anarchy آفلاين است   پاسخ با نقل قول
6 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-10-2019   #12 (لینک نوشته)
آنـــــارشـی

Anarchy's Avatar

ارسال پیام خصوصی

غیرت کجا بود... فوتبال امروز شده علم و امکانات!!! وقتی اینا رو نداشتی باختی... چندین ساله که عرب ها سرمایه گذاری خوبی رو فوتبال کردن و دارن نتیجه اشو میبینن!!
Anarchy آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-10-2019   #13 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت

Leonardo's Avatar

ارسال پیام خصوصی

این طرز فکر عموم مسئولان در 40 سال گذشته بوده که به مملکت‌داری یک نگاه کوچه بازاری داشته‌اند و دارند.

مثل وزیر دفاع که وقتی روس‌ها قضیه پایگاه همدان را علنی کردند گفت روس‌ها «بی‌معرفتی» کردند. :)))
انگار مثلا یک هندونه رو تنها تنها خوردند که میگه بی‌معرفتی کردند. :))
Leonardo آفلاين است   پاسخ با نقل قول
8 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-10-2019   #14 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

ramin23's Avatar

ارسال پیام خصوصی

حالا اگه هف هشت تا میزد یه چیزی...آلمان تو جام جهانی هفت تا زد و برزیلیا گرچه داشتن بخورن ولی میدونم دلشون خیلی بیشتر از یمنیا شکست...
از طرفی بقول نیچه منو بزن ولی بر من ترحم نکن...آدم وقتی با ترحم و دلسوزی باهاش رفتار میکنن بیشتر دلش میشکنه-حالا یکمش اشکالی نداره مثه سر مربی آلمان که گفت ما مراعاتشون کردیم-
ramin23 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 01-10-2019   #15 (لینک نوشته)
آبی ترین

hamed222's Avatar

ارسال پیام خصوصی

طرز تفکرش اشتباهه
حالا بچه های فوتبال ناراحت میشنو دیگ واس دیدن فیلماش نمیان:دی

ما الان حدود 8 ،9 ساله با عربستان بازی نکردیم اصلا
به طور کل هم 15 بار بازی کردیم که 5 برد برای ایران بوده و 4 برد برای عربستان . تو این 15 بازی ایران 22 گل زده و عربستان فقط 13 گل

درباره عراق هم ما بیشتر از سه برابرِ اونها پیروزی شدیم. فلسطینم که شوخیشم خوب نیست

+
درباره حرف این آقا هم هیچی نگم بهتره

ويرايش توسط hamed222 : 01-10-2019 در ساعت 01:52 PM
hamed222 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
9 نفر نوشته را پسندیده اند
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال