ارزش زن در غرب از زبان مدونا !
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > طنز ، تفریح و سرگرمی > مطالب جالب و خواندنی
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي يك هفته پيش   #1 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

vandeta's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض ارزش زن در غرب از زبان مدونا !

بیچاره داره از سرما میلرزه ولی جرات نمیکنه خودش رو بپوشونه , احتمالا اگر جذابیت های جنسیش رو پنهان کنه میره توی بایکوت رسانه های صهیونیسمی و دیگه بهش نقشی نمیدن

سخنرانی مدونا Idol موسیقی آمریکا و غربی در مراسم بیلبورد 2016 :

اوایل کارم، جنسیت برایم مهم نبود. فقط می‌خواستم خواننده باشم.... فکر می‌کردم قاعده و محدودیتی مرتبط با جنسیت وجود ندارد. اما اشتباه می‌کردم.

این خواننده آمریکایی گفت یک بار خودش را با پرینس، خواننده مرد مقایسه کرده و به این فکر کرده که چرا پرینس مجبور نیست «لباس توری و کفش پاشنه‌بلند بپوشد،‌ رژ لب بزند و پشت خود را تکان دهد؟!». و به خود پاسخ داده «او یک مرد است. آنجا بود که برای اولین بار یه این حقیقت پی بردم که زنان به اندازه مردان آزادی ندارند. احساس می‌کردم فلج شده‌ام. مدتی طول کشید تا بتوانم خودم را جمع کنم و با این زندگی بسازم.»

ادای باهوش‌ها را در نیاورید. از خودتان نظر نداشته باشید، یا دست کم نظری نداشته باشید که خلاف وضعیت موجود باشد. یعنی به شما اجازه می‌دهند که مثل فاحشه‌ها لباس بپوشید و مردان مثل یک شیء با شما برخورد کنند اما اختیار این فاحشگی مردانه‌پسند را ندارید و به هیچ وجه نباید تخیلات جنسی زنانه را ترویج کنید. باید همان چیزی باشید که مردها از شما می‌خواهند.»

مدونا که 58 سال از عمرش می‌گذرد گفت قاعده دیگری هم برای زنان وجود دارد «نباید سن تو بالا برود!» درواقع خوانندگان زن در آمریکا از میان‌سالی با چالش‌های بیشتری نیز مواجه می‌شوند «اینکه سن شما بالا برود، یک گناه محسوب می‌شود. دائماً به شما انتقاد می‌کنند، تهمت می‌زنند و به هیچ وجه اجازه نمی‌دهند در رادیو بخوانید.» او خود را به دلیل اینکه با وجود این شرایط و خلاف بسیاری از خوانندگان دوام آورده است، یک انسان خوشبخت دانست.

این حرف های مدوناییه که نصف شهرتش رو به خاطر پرداخت به مسائل جنسی بدست آورده و اینهم اعتراف تلخش

+

https://www.aparat.com/v/LNxVp/%D8%B...%B1%D8%AF_2016

vandeta هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي يك هفته پيش   #2 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mahmood976's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : ارزش زن در غرب از زبان مدونا !

البته این تبعیض و نگاه های خاص نسبت به زن چیزی نیست که منحصر به غرب و شرق باشه و زمان خاصی داشته باشه. تا بوده همین بوده. حتی در همین ایرانش هم همین بوده و هست.

Bruce Lee

هرچه ما از نظر درونی فقیرتر باشیم بیشتر تلاش میکنیم تا از نظر برونی خود را غنی کنیم

بروس لی

mahmood976 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي يك هفته پيش   #3 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

athen's Avatar

ارسال پیام خصوصی

یک فرهنگ بیمار و بیمارتر جاندفدایانش که در اجتماع ایران چون موریانه هایی حقیر در حال قوت دادن به این مرض هستند
یک مانکن جنسی در غرب جایگاه بالاتری نسبت به زن داره
قديمي يك هفته پيش   #4 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

asasan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله athen نمايش نوشته ها
یک فرهنگ بیمار و بیمارتر جاندفدایانش که در اجتماع ایران چون موریانه هایی حقیر در حال قوت دادن به این مرض هستند
یک مانکن جنسی در غرب جایگاه بالاتری نسبت به زن داره
این اراجیف پایگاهی رو توی همون پایگاه نگه دار
ارزش زن در ایران یعنی نماینده مجلس به یک دختر تجاوز کنه و بعدشم بخاطر شکایت این دختر سرشو تو گونی کنن و به اسم خودکشی روانه قبرستونش کنند...
ارزش زن در اسلامتون رو هم داریم میبینیم
مردها اجازه دارن با یک دعای عربی با زنهای زیادی بخوابن اما زن حتی در پوشش خودش هم حق انتخاب نداره...
برو اراجیفت رو توی همون پایگاه بگو که خریدار داشته باشه پشمالو
asasan هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
9 نفر نوشته را پسندیده اند
2 نفر نوشته را نپسندیده اند :
قديمي يك هفته پيش   #5 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

darkmatter's Avatar

ارسال پیام خصوصی

16 پاسخ : ارزش زن در غرب از زبان مدونا !

نوشته اصلي بوسيله asasan نمايش نوشته ها
ارزش زن در ایران یعنی نماینده مجلس به یک دختر تجاوز کنه و بعدشم بخاطر شکایت این دختر سرشو تو گونی کنن و به اسم خودکشی روانه قبرستونش کنند...
مردها اجازه دارن با یک دعای عربی با زنهای زیادی بخوابن اما زن حتی در پوشش خودش هم حق انتخاب نداره...
صدتا لایک هم برای این نوشته کمه ,
قديمي يك هفته پيش   #6 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

usapower's Avatar

ارسال پیام خصوصی

عاره بابا

باید چادر سرش میکرد تا حزب اللهی ها به اونجاشون فشار نیاد
usapower آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #7 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

athen's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله asasan نمايش نوشته ها
من واقعا دلیل این همه خشونت کلامی رو درک نمی کنم و اینکه چه ارتباطی با موضوع نماینده
مجلس داره ، ما اینجا داریم از ارزش زن در فرهنگ غرب حرف میزنیم و شما اگر نقدی به نظرات ما
دارید باید محدود به این موضوع باشه اگر نمی توانید دفاعی از فرهنگ بربریت غرب داشته باشید
سکوت می تواند فرصت مطالعه نظرات را برای شما محیا کند
athen آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي يك هفته پيش   #8 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

athen's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله usapower نمايش نوشته ها
عاره بابا

می تونست اون تیکه پارچه هم نباشه و با امیزش گروهی تصویر روشن تری از فرهنگ غنی غرب نمایش بده ..لاقل از چیزهای بهتری دفاع کنید تا کمتر مضحکه باشید آخه دفاع از لختی
athen آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي يك هفته پيش   #9 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

unitediran's Avatar

ارسال پیام خصوصی

من مدونا رو از نزدیک دیدم. زن خوبی است.
unitediran آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #10 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

morning-star's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله vandeta نمايش نوشته ها

بیچاره داره از سرما میلرزه ولی جرات نمیکنه خودش رو بپوشونه , احتمالا اگر جذابیت های جنسیش رو پنهان کنه میره توی بایکوت رسانه های صهیونیسمی و دیگه بهش نقشی نمیدن

سخنرانی مدونا idol موسیقی آمریکا و غربی در مراسم بیلبورد 2016 :

اوایل کارم، جنسیت برایم مهم نبود. فقط می‌خواستم خواننده باشم.... فکر می‌کردم قاعده و محدودیتی مرتبط با جنسیت وجود ندارد. اما اشتباه می‌کردم.

این خواننده آمریکایی گفت یک بار خودش را با پرینس، خواننده مرد مقایسه کرده و به این فکر کرده که چرا پرینس مجبور نیست «لباس توری و کفش پاشنه‌بلند بپوشد،‌ رژ لب بزند و پشت خود را تکان دهد؟!». و به خود پاسخ داده «او یک مرد است. آنجا بود که برای اولین بار یه این حقیقت پی بردم که زنان به اندازه مردان آزادی ندارند. احساس می‌کردم فلج شده‌ام. مدتی طول کشید تا بتوانم خودم را جمع کنم و با این زندگی بسازم.»

ادای باهوش‌ها را در نیاورید. از خودتان نظر نداشته باشید، یا دست کم نظری نداشته باشید که خلاف وضعیت موجود باشد. یعنی به شما اجازه می‌دهند که مثل فاحشه‌ها لباس بپوشید و مردان مثل یک شیء با شما برخورد کنند اما اختیار این فاحشگی مردانه‌پسند را ندارید و به هیچ وجه نباید تخیلات جنسی زنانه را ترویج کنید. باید همان چیزی باشید که مردها از شما می‌خواهند.»

مدونا که 58 سال از عمرش می‌گذرد گفت قاعده دیگری هم برای زنان وجود دارد «نباید سن تو بالا برود!» درواقع خوانندگان زن در آمریکا از میان‌سالی با چالش‌های بیشتری نیز مواجه می‌شوند «اینکه سن شما بالا برود، یک گناه محسوب می‌شود. دائماً به شما انتقاد می‌کنند، تهمت می‌زنند و به هیچ وجه اجازه نمی‌دهند در رادیو بخوانید.» او خود را به دلیل اینکه با وجود این شرایط و خلاف بسیاری از خوانندگان دوام آورده است، یک انسان خوشبخت دانست.

این حرف های مدوناییه که نصف شهرتش رو به خاطر پرداخت به مسائل جنسی بدست آورده و اینهم اعتراف تلخش

+

https://www.aparat.com/v/lnxvp/%d8%b...%b1%d8%af_2016

نوشته اصلي بوسيله mahmood976 نمايش نوشته ها
البته این تبعیض و نگاه های خاص نسبت به زن چیزی نیست که منحصر به غرب و شرق باشه و زمان خاصی داشته باشه. تا بوده همین بوده. حتی در همین ایرانش هم همین بوده و هست.

بنظر میرسه اولین معترضین خود فیمنیستها هستن که به این نگاه سکسیستی اعتراض دارن که را زن در سرمای زمستان باید نیمه برهنه بپوشه؟ هدف صرفا جلب توجه و دیده شدن زن است وگرنه مردها پست سینه هاشون رو بریزن بیرون خیلی دیدنی نمیشن
نگاه جنسیت زده و تحقیر امیز به زن در غرب هم منتقدانی داره و این منتقدین خودشون یه زمانی نقشی در کودتای جنسی دهه 60 داشتن که الان ممالک رو به جایی رساندن که زن مشهور اگه سکسی بپوشه تیتر مشه اگه هرچی پوشیده تر باشه دوربین ها کمتر نشانش میدن

در ایران فرق میکنه فاحشه های لیبرال و گلوبالیست که مچذوب غرب هستن ولی خود را مسلمان میدانن که نیستن
اینها میدان به سلبرتی ها میدن تا هرزگی کنن و پوشاک نامساب رو بپوشن و مد کنن
ولی هنوز همه تابوها شکسته نشده وگرنه این فواحش چهره شده اگه آزادی بیشتری داشته باشن همین لباس های نیمه عریان رو هم میپوشن تا بیشتر جلب توجه کنن

حقیقت تلخه ولی اینها در غرب و شرغ که خود نمایی و خود فروشی میکنن فاحشه هستن
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ قَاتِلُواْ الَّذِينَ يَلُونَكُم مِّنَ الْكُفَّارِ وَلِيَجِدُواْ فِيكُمْ غِلْظَةً وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ مَعَ الْمُتَّقِينَ. فَإِذا لَقِيتُمُ الَّذِينَ كَفَرُوا فَضَرْبَ الرِّقَابِ.
morning-star آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #11 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

morning-star's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله usapower نمايش نوشته ها
عاره بابا

مادرت چادری هست؟
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #12 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

history's Avatar

ارسال پیام خصوصی

جالب است خودشان هم می گویند که در غرب زن هیچ ارزشی ندارد اما شماری غرب زده تکذیب می کنند و بهانه می آورند
قديمي يك هفته پيش   #13 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

morning-star's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله vandeta نمايش نوشته ها

سخنرانی مدونا idol موسیقی آمریکا و غربی در مراسم بیلبورد 2016 :

+

https://www.aparat.com/v/lnxvp/%d8%b...%b1%d8%af_2016

نوشته اصلي بوسيله mahmood976 نمايش نوشته ها

درضمن این مدونا نیست این جنیفر لارنس هست که مثله مدونا سکسی میپوشه و اینبار سوژه رسانه ها شده چون در سرمای شدید نیمه برهنه پوشیده و فیمنیستها معترض شدن ولی یک مسیحی وبلاگ نویس که منتقد وضعیت موجود هست ادعا کرده بعید نیست که این یک شو تبلیغاتی باشه صرفا برای تیتر شدن این بازیگر
در غرب بازیگران زن حتی حاظر هستن فیلم خصوصی از سکس خودشون رو پخش کنن و بگن هک شدن تا تیتر اول نشریات بشن بعید نیست مافیای رسانه این بازیگر رو در اخبار برجسته کرده باشن
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #14 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

vandeta's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله morning-star نمايش نوشته ها
درضمن این مدونا نیست این جنیفر لارنس هست که مثله مدونا سکسی میپوشه و اینبار سوژه رسانه ها شده چون در سرمای شدید نیمه برهنه پوشیده و فیمنیستها معترض شدن ولی یک مسیحی وبلاگ نویس که منتقد وضعیت موجود هست ادعا کرده بعید نیست که این یک شو تبلیغاتی باشه صرفا برای تیتر شدن این بازیگر
در غرب بازیگران زن حتی حاظر هستن فیلم خصوصی از سکس خودشون رو پخش کنن و بگن هک شدن تا تیتر اول نشریات بشن بعید نیست مافیای رسانه این بازیگر رو در اخبار برجسته کرده باشن

بله میدونم . عکس در مورد جنیفر لارنسه . متن مربوط به مدونا رو خودم اضافه کردم .
vandeta هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #15 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

morning-star's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله history نمايش نوشته ها
جالب است خودشان هم می گویند که در غرب زن هیچ ارزشی ندارد اما شماری غرب زده تکذیب می کنند و بهانه می آورند
یه عذه شرق زده هستن و اینم خوب نیست برای مثال یک اقلیت پانعرب مجذوب امارات و عربستان شدن یا یک عده مجذوب روسیه هستن و فکر میکنن اتحاد ایران و روسیه سعنی باید عاشق روس ها بود

غرب زدگی هم که شدیدی تر دنبال میشه
این زن در عکس که دیدین جز یک سیستم هست سیستم ازش میخواد اینجوری باشه تا به خواسته هاش برسه
سلبرتی چی میخواد شهرت و دیده شدن و دوست داشته شدن
سیستم در غرب چنین عمل میکنه ابرسرمایه داران که منابعشون حفظ میشه سیاستمداران هم همین طور

مشاهیر مثله این خانوم بازیچه هستن بهشون بگن لخت شو لخت میشن بگن فعال حقوق بشر و سفیر صلح بشن خب میشن
در ایران هم همینه خیلی از این بدکاره ها که خودشون رو به پول و شهرت فروختن یه زمانی چقدر حامی روحای نبودن و میگفتن مردم برین رای بدین
سلبرتی ها همینن خود فروش هایی که اعتیاد به پول و شهرت دارند
نوشته را پسندیده است :
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال