تریبون آزاد هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > عمومی و اجتماعی > گفتگوي آزاد
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

گفتگوي آزاد بحث و گفتمان آزاد در مورد رویدادهای روز اجتماع و سایر مباحث عمومی

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي يك هفته پيش   #1 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mihanyar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض تریبون آزاد هم میهن

تریبون آزاد هم میهن
بنام خدا

هدفم از ایجاد تریبون آزاد هم میهن صرفا دعوت از مدیران و اعضای هم میهن است تا خود را توصیف کنند و البته همه جامعه ایران را بهتر بشناسیم.
از عقاید در مود مسائل مختلف سیاسی و تابوهای اجتماعی، زندگی ایده آل و سبک زندگی مورد پسند، احساسات خود بنویسید.
اگر بخواهید جامعه ایران را تجزیه و تحلیل کنید، نقاط ضعف و دلایل شکاف های طبقاتی جامعه خود را معرفی کنید .

شک نکنید که قضاوت خواهید شد و حق قضاوت کردن دیگران را خواهید داشت.
با به اشتراک گذاشتن داشته های ذهنتان، جهان و هستی را از دریچه چشمان یکدیگر ببینید.

پاسخ های شما برای من ارزشمند هستند
و نه آنگونه که گفتند و شنیدی
میهن یار
mihanyar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #2 (لینک نوشته)
شمع جمع

immortality's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : تریبون آزاد هم میهن

یکی از عوامل اصلی اوضاع اسفناک جامعه ما بختکی به نام د.ی.ن است
immortality آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را نپسندیده اند :
قديمي يك هفته پيش   #3 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mohammadkkk's Avatar

ارسال پیام خصوصی

از خودتون شروع كنيد!

شايد شيطان عاشق "حوا" بود كه بر "آدم" سجده نكرد...!
mohammadkkk آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي يك هفته پيش   #4 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

javadmoradi11's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله immortality نمايش نوشته ها
اشتباه نوشتید، مشکل اصلی جامعه ما بختکی به نام بی دینی است.
javadmoradi11 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #5 (لینک نوشته)
شمع جمع

immortality's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله javadmoradi11 نمايش نوشته ها
اشتباه نوشتید، مشکل اصلی جامعه ما بختکی به نام بی دینی است.
و یکی دیگر از عوامل بدبختی جامعه ما آدم هایی مانند تو اند که نمی تونن واقعیت رو درک کنن و به یه سری شعار و دروغ چسبیدن و ولکن نیستن

گوسفند هایی که گرگ ها را می پرستند و بهشون احترام میذارن
immortality آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #6 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

javadmoradi11's Avatar

ارسال پیام خصوصی

و یکی دیگر از عوامل بدبختی جامعه ما آدم هایی مانند تو اند که نمی تونن واقعیت رو درک کنن و به یه سری شعار و دروغ چسبیدن و ولکن نیستن

بگذار کمی توضیح بدهم. دین می گوید دزدی نکن، دروغ نگو، زنا نکن، ریا نکن، به فقرا کمک کن، با دیگران مهربان باش و ...
اگر من دزدی کردم، ریا کردم، توهین کردم عمل من غیر دینی است. دین بیش از آنکه مربوط به ظاهر باشد مربوط به باطن و البته عمل انسان است. بی دینی یعنی دور شدن از انسانیت.
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #7 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mihanyar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

خودت رو میتونی توصیف کنی؟
بیشتر از عقایدت بنویس و البته بدون سانسور
قديمي يك هفته پيش   #8 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mihanyar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

تو دلیل و باعث بدبختی های ایران نیستی؟ یعنی هیچ نفش و تاثییری روی مشکلات نداشتی و فقط دیگران هستن که ایراد دارن؟

immortality کیست؟ خودت باید بهتر خودتو بشناسی! میتونی درباره خودشت بنویسی؟

بگذار کمی توضیح بدهم. دین می گوید دزدی نکن، دروغ نگو، زنا نکن، ریا نکن، به فقرا کمک کن، با دیگران مهربان باش و ...
اگر من دزدی کردم، ریا کردم، توهین کردم عمل من غیر دینی است. دین بیش از آنکه مربوط به ظاهر باشد مربوط به باطن و البته عمل انسان است. بی دینی یعنی دور شدن از انسانیت.

خب از اسلام انتظار معجره دارن
مگه اگه خدا قادر و توانا باشد و بخواد حامی مومنین باشه نمیتونی به مملکت اسلامی کمک کنه؟ بنظرت چرا مجلس بعد از 40 سال هنوز مشکل بد دهنی نمایندگان رو حل نکرده و یا هر کسی از فیلتر رد یمشه در صورتی که صلاحیت نداره

درضمن میشه خودشت رو توصیف کنی و بگی javadmoradi11 کیست؟
قديمي يك هفته پيش   #9 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

malakut's Avatar

ارسال پیام خصوصی

امثال این حیوان را توضیح دادن خطاست . امثال این شیاطین نوکران قسم خورده ای هستند که تا دم مرگ باید در لجنزار فساد و شهوت و نوکری برای غرب و دشمنان این کشور تلاش کنند بلکه مورد عنایت قرار بگیرند
عاقبت هم چون به تنگنا میرسند گله از معنویت جامعه میکنند

بحمد الله و کوری چشم این افراد خواسته یا ناخواسته دین جزئی از مسئله اصلی این ملت شده است که کافر و مومن در موردش حرف میزنند و باهاش سرکار دارند حتی اکثر کافران اینجا هم صبح تا شب بیشتر از یک اخوند در مورد مباحث دینی صحبت میکنند و همین موفقیت ماست
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي يك هفته پيش   #10 (لینک نوشته)
شمع جمع

jackrack's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله mihanyar نمايش نوشته ها
بنام خدا

هدفم از ایجاد تریبون آزاد هم میهن صرفا دعوت از مدیران و اعضای هم میهن است تا خود را توصیف کنند و البته همه جامعه ایران را بهتر بشناسیم.
از عقاید در مود مسائل مختلف سیاسی و تابوهای اجتماعی، زندگی ایده آل و سبک زندگی مورد پسند، احساسات خود بنویسید.
اگر بخواهید جامعه ایران را تجزیه و تحلیل کنید، نقاط ضعف و دلایل شکاف های طبقاتی جامعه خود را معرفی کنید .

شک نکنید که قضاوت خواهید شد و حق قضاوت کردن دیگران را خواهید داشت.
با به اشتراک گذاشتن داشته های ذهنتان، جهان و هستی را از دریچه چشمان یکدیگر ببینید.

پاسخ های شما برای من ارزشمند هستند

تریبون آزاد هم میهن

خودت هم از دلایل "کنجکاوی" و چگونگی آموختن زبان فارسی بگو!
قديمي يك هفته پيش   #11 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mihanyar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بنظرم برخود و پاسخ هر شما رادیکال است و خودتون رو راحت کردین و یک پاسخ کلیشه ای دادین که دین دلیل مشکلاته ولی افرادی که متدین نیستن و هیچ اعتقادی به خدا ندارن هم بارها نشان دادن داعشی های غیر مذهبی هستن که اگه قدرت داشته باشن سرکوب گر دگراندیشان میوشند

نقطه مقابل دین چیست؟ ایا ان چیز بر مشکلات اضاف نکرده؟ یا نمیتواند بار اضافی بر دوش باشد>؟
جبهه آتئیستها و سکولارها میتوانند شعار های زیایشان را انجام بدهند؟
چرا کشورهایی که دین هیچ نفوذ و تاثییری نداره هم باز مشکل دارن؟
زمینی تر و مادی گرا تر از کمونیسم ندیدم چرا ملل با حکومت غیر دینی بازم مشکل دارن ولی خیلی از کشورهای اروپایی مثله انگلیس دین جایگاه پررنگی داره و حتی لابی مسحیت خیلی هم قدرتمنده

پس نمیشه گفت دین باعث همه مشکلاته

جوک های قومیتی که ریشه در دین ندارن این کار نادرست جامعه مورد تایید علمای اسلام نیست ولی خیلی ها جوگ قومیتی میسازن
اختلاس و زدی در اسلام ممنوع است و این مردمی که باعث شکاق طبقاتی و قومیتی میشن حتی با یک حکومت سکولار هم همین ایرادات رو دارن
قديمي يك هفته پيش   #12 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

javadmoradi11's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله mihanyar نمايش نوشته ها
تو دلیل و باعث بدبختی های ایران نیستی؟ یعنی هیچ نفش و تاثییری روی مشکلات نداشتی و فقط دیگران هستن که ایراد دارن؟
immortality کیست؟ خودت باید بهتر خودتو بشناسی! میتونی درباره خودشت بنویسی؟
خب از اسلام انتظار معجره دارن
مگه اگه خدا قادر و توانا باشد و بخواد حامی مومنین باشه نمیتونی به مملکت اسلامی کمک کنه؟ بنظرت چرا مجلس بعد از 40 سال هنوز مشکل بد دهنی نمایندگان رو حل نکرده و یا هر کسی از فیلتر رد یمشه در صورتی که صلاحیت نداره
درضمن میشه خودشت رو توصیف کنی و بگی javadmoradi11 کیست؟
حکومت ما جمهوری اسلامی است، نه "حکومت اسلامی تنها". یعنی همزمان هم خداوند از طریق قوانین شرع حکومت می کند و هم مردم از طریق جمهوریت. البته اولویت با خداست و شورای نگهبان قوانینی که با شرع در تضاد باشد رد می کند. اگر می بینید که یک نماینده بد دهنی می کند دلیلش آن است که نماینده را مردم انتخاب کرده اند و البته نماینده هم یکی از مردم است. در جامعه مشکل بددهانی مردم کاملا مشهود است، طبیعی است که از جمله همانها یکی نماینده شود!
احتمالا منظورت از توصیف، بیان اعتقادات من هست. من خودم را بنده خدا می دانم. بنده یعنی نوکر، یعنی برده. خداوند نیازی به بندگی یا نوکری من یا هر کسی ندارد، بلکه به دنبال بهانه است تا از اقیانوس بی انتهای مهربانیش به بندگانش بچشاند و چه بهانه ای بهتر از بندگی ما.
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #13 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mihanyar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله jackrack نمايش نوشته ها

خودت هم از دلایل "کنجکاوی" و چگونگی آموختن زبان فارسی بگو!

در یک مسیر خود به خودی یاد گرفتم

مامان و بابام فارسی حرف زدن توی جامعه هم اینجوری بود در طول زمان فارسی یاد گرفتم دیگه

حالا شما بگو خودتو میشناسی و یا هیچ شناختی از خودت نداری!
jackrack کیست؟ میتونی خودتو توصیف کنی و بگی کی هستی اعتقاداتت چیه

جواب قابول قوبل دادی به سوالات بعدی شما هم جواب میدم
قديمي يك هفته پيش   #14 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mihanyar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

حکومت ما جمهوری اسلامی است، نه "حکومت اسلامی تنها". یعنی همزمان هم خداوند از طریق قوانین شرع حکومت می کند و هم مردم از طریق جمهوریت. البته اولویت با خداست و شورای نگهبان قوانینی که با شرع در تضاد باشد رد می کند. اگر می بینید که یک نماینده بد دهنی می کند دلیلش آن است که نماینده را مردم انتخاب کرده اند و البته نماینده هم یکی از مردم است. در جامعه مشکل بددهانی مردم کاملا مشهود است، طبیعی است که از جمله همانها یکی نماینده شود!

خب رهبر مقصر نیستن؟ با اینکه ایشون رو دوست دارن شخصیت قوی دارن و خیلی مطلع هستن ولی در امور مجلس شورای نگهبان حق قانونی مداخله هم دارن و میتونن یک مجموعه قوانین برای پیشگیری از تخلف در مجلس تصویب کنن بدون نیاز به رای نمایندگان
این قوانین مجازات های سنگین نقدی و یا ممنوع شدن از شعل های کشوری خواهند بود ولی الان نمایندگان مجلس هیچوقت نظارت رو خودشون رو تصویب نمیکنن مگر اینکه یک قدرت بالاتر بیاد و سر و سامان بده
شورای نگهبان هم که داره ضعیف عمل میکنه و شاید به دلیل خیلی مسن و بروز نبودنشان باشه اگه بکل دگرگون بشن هر ناکسی به پست و مقام حساس راه پیدا نمیکنه
بعضی ها یا تجزیه طلب هستن و یا صلاحیت یک ذهن هوشیار رو ندارن و اسیان به آب تجزیه طلبان میریزن و هیئت نظارت شورای نگهبان خیلی دقت نمیکنه
جلال محمودزاده و نادر قاضی پور و چندتای دیگه در مجلس نظرات ضد منافع ملی و ضد نظام زدن و دشمنان ایران رو شاد کردن
حتی مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: در جمهوری اسلامی فقط فارس ها پست و مقام دارن و کسی از اقلیت قومی باشد کار بو او نمیدهند!
در حالی که خودشون ترک هستن و چند دهه همه پست های مهم رو کسب کردن با حقوق های انچنانی

من خودم را بنده خدا می دانم. بنده یعنی نوکر، یعنی برده. خداوند نیازی به بندگی یا نوکری من یا هر کسی ندارد، بلکه به دنبال بهانه است تا از اقیانوس بی انتهای مهربانیش به بندگانش بچشاند و چه بهانه ای بهتر از بندگی ما.

میشه نظرتون رو درباره اقوام ایران بنویسید
مثل این مورد که میگن الان قوم فارس وجود داره و این قوم همه پستهای رو کسب کردن و کسی اگه از اقوام اقلیت باشن نمیتونن پست و مقام بگیرن و یک اپارتاید قوم نژادی وجود داره
مشکلات اقوام درون ایران چجوری حل بشه؟
آیا اسلام راهکاری برای اتحاد و آشتی اقوام داره؟

بدون اینکه ایران به چند کشور یا مناطق خودمختار تقسیم بشه
قران قایده ای داره یعنی فکر میکنید مشکلات تبعیض و نژادپرستی عمیق ایرانی ها قابل حل هست؟
قديمي يك هفته پيش   #15 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mihanyar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

حکومت ما جمهوری اسلامی است، نه "حکومت اسلامی تنها".

جمهوریت ریشه اسلامی نداره و این نوع حکومت یعنی جمهوری ریشه در اندیشه غیر اسلامی و یونان باسنان است

و اسلامیت بصورت خود به خودی میتواند یک خلافت اسلامی شورایی باشد.
چرا باید جمهوریت و اسلامیت را به زور به هم پیوند زد وقتی ناسازگار هستن!!
در یک حکومت اسلامی که خلافت نام داره شورا هم وجود داره که از نخبه ها و متمایزها برگزیده شدن
مگر امام علی خلافت نکردن؟ امام علی هم جزی از خلافت اسلامی بودن

جمهوری اسلامی خودش یک پارادکس بزرگ است که اگه جمهوریت کنار گذاشته باشه اسلامیت برجسته میشه و دیگه لازم نیست ولایت فقیه را شرح داد و توجیح کرد که چرا جایگاهش واجله
ولی فقی باید باشه چون جمهوذیت به تنهایی کافی نیست
ولی با حذف جمهوری و بازگشت خلافت اسلامی و شوراها، خطر مافیای دموکراسی در فالب جمهوریت از بین میره
جمهوریت یک پوپولیسم مخفی است که میگن اکثریت مردم میفهمند!! به رای مردم احترام بزاریم ولی هیتلر نیز برگزده عموم مردم بود
جمهوری بیشتر باند بازی هست و حکومت احزاب و جرایات بر مردم است البته توهمی ایجاد میشه که مردم تاثییر گزار هستن
ولی خلافت اسلامی همه چیزش آشکار است خلیفه و شورا و دیوان حدود اختیاراتشون مشخصه و عموم مردم لازم نیست در هر مسئله ای ورود کنن

شما چی فکی میکنید؟ میشه همین الان انرژی هسته ای داشتن یا نداشتنف نیرو های مسلح داشتن یا نداشتن، و خیلی موضوعات حساس رو به رای رفراندوم گذاشت؟ و بگیم عموم مردم فهیم هستن !!
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال