همه چیز در مورد تعبیر خواب بارداری و حاملگی
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > طنز ، تفریح و سرگرمی > تفریح و سرگرمی > طالع بینی
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ
 
LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي يك روز پيش   #1 (لینک نوشته)
هم میهن دوست
 
alirezafard23's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض همه چیز در مورد تعبیر خواب بارداری و حاملگی

همه چیز در مورد تعبیر خواب بارداری و حاملگی
تعبیر خواب بارداری

همه چیز در مورد تعبیر خواب بارداری و حاملگی
امام صادق ع می فرماید که در خواب ها خداوند راست و دروغ را در هم آمیخته است.اگر همه دروغ باشند که بی فایده است و اگر همه راست باشند همه پیامبر می شوند.
به طور کلی دیدن زن حامله و باردار در خواب روبه رو شدن با غم و غصه است.دیدن بارداری در خواب می تواند نانه ای از تلاش فرد برای رسیدن به موفقیت است.
بارداری در خواب

منوچهر مطیعی معتقد است که دیدن زن حامله و باردار در خواب روبه رو شدن با گناه و غم و غصه است.اگر در خواب همسر خود را باردار ببینید یعنی اینکه مسئولیت بزرگی را بر گردن شما می گذارند که انجام دادن ان سخت است و نمی توانید این مسئولیت را قبول نکنید.
اگر زنی در خواب خود را باردار ببینید تعبیر این خواب این است که به شما غمی می رسد که حدودا ۹ ماه طول می کشد یعنی به اندازه مدت زمان بارداری.اگر زن بارداری از کوچه بگذرد خبر بدی به شما می رسد.
ابراهیم کرمانی می گوید که اگر در خواب زن پادشاه ببیند که باردار بوده و دختر به دنیا آورده است تعبیر این خواب برای پادشاه پیدا کردن گنج است.
ابراهیم کرمانی می گوید که اگر پسر نابالغی خود را در خواب باردار ببینید تعبیر این خواب این است که به پدرش مال و نعمت فراوانی می رسد و اگر دختر نابالغ چنین خوابی را ببیند تعبیر این خواب رسیدن مال و نعمت به مادرش است.
آنلی بیتون می گوید که اگر زن بارداری در خواب ببیند که باردار است تعبیر انی خواب این است که زایمانی آسوده و راحت خواهد داشت.
تام چت ویندرا معتقد است که بارداری در خواب زندگی پر بار خواهد بود.اگر کسی در خواب حیوان یا انسانی را باردار ببیند و یا زن خودش را باردار ببیند تعبیرش این است که به آرزوهای بزرگ خود خواهد رسید.
تعبیر خواب بارداری پسر

امام صادق ع می فرماید که اگر زنی در خواب باردار بود و پسر زایید و در لحظه تولد با ان پسر صحبت کرد اجلش نزدیک است.
تعبیر خواب بارداری مرد

حمد بن سیرین می گوید که اگر در خواب ببینی که شکم تو بزرگ شده است مانند زنان باردار ، تعبیر خواب شما مال و نعمت دنیا خواهد بود و هر چه شکم شما بزرگتر باشد این مال و نعمت بیشتر خواهد بود.
لیلا برایت می گوید که اگر در خواب مردی خود را باردار ببیند تعبیر این خواب پول و ثروت است.
تعبیر خواب بارداری دختر

محمد بن سیرین می گوید که اگر در خواب ببینی که باردا هستی و دختر به دنیا می آوری تعبیر این خواب این است که خدا به شما پسر می دهد.
امام صادق ع می فرمایند که اگر شما بارداری بودید و دختری را به دنیا آوردید تعبیر این خواب این است که از نسل فرزندان شما فرزندی به دنیا می آید که در آینده بزرگ خاندان خود خواهد شد.
ابراهیم کرمانی می گوید که اگر مردی در خواب ببیند که باردار است و بعد از آن دختر زایید ، یعی بر اثر رسدین رنجی به او غمگین و ناراحت می شود.
آنلی بیتون معتقد است که اگر زنی در خواب خود را باردار ببیند زندگی خوبی را با شوهرش نخواهد داشت و فرزندانش مطیع او نخواهند بود.
اگر دختری باکره خود را در باردار ببیند تعبیرش این است که به رسوایی و بدبختی کشیده می شود.
alirezafard23 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is فعال
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهاي HTML غير فعال است
Trackbacks are غير فعال
Pingbacks are فعال
Refbacks are فعال


ساعت جاري 01:03 PM با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.