اخبار ويژه ارشد و دكتري
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > دانشگاه ، فناوری و علوم پزشکی > دانشگاه و دانشجویان
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

دانشگاه و دانشجویان بحث و گفتگوی دانشجویان عزیز و بررسی مسائل مربوط به دانشجویان و دانشگاه

پاسخ
 
LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 04-05-2012   #1 (لینک نوشته)
رهگذر
 
salman_s's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

Thumbs up اخبار ويژه ارشد و دكتري

اخبار ويژه ارشد و دكتري
کاربران محترم اخبار ویژه ارشد ودکتری
در این تاپیک ارسال شود
واز ارسال موضوع جدید خودداری شود
در غیر اینصورت انتقال داده میشود

+


آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) سال ۹۱ در روز جمعه ۲۵ فروردین ماه سال ۹۱ برگزار می شود و کلیه داوطلبان آزمون می توانند از روز دو‌شنبه ۲۱ فروردین ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش کشور کارت خود را به صورت اینترنتی دریافت کنند.

به گزارش مهر، کلیه داوطلبان آزمون می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی findbollywood.info کارت خود را دریافت کنند. داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالی باید از ساعت ۸ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۸ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۳ و ۲۴ فروردین به حوزه های‌ رفع نقص کارت مراجعه کنند.

توزیع کارت آزمون از روز دوشنبه ۲۱ فروردین

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون دکتری (Ph.D ) سال ۱۳۹۱ در دو نوبت صبح و بعد ازظهر روز جمعه ۲۵ فروردین برگزار می شود که فرآیند آزمون در نوبت صبح راس ساعت ۰۰/۸ صبح و فرایند برگزاری آزمون در نوبت بعداز ظهر راس ساعت ۳۰/۱۴روز جمعه در ۳۲ شهرستان کشور برگزار خواهد شد.

نام و آدرس حوزه امتحانی بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان مشخص شده است

نام و آدرس حوزه امتحانی بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان مشخص شده و سایر اطلاعات دیگر در برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته قابل پرینت و دریافت است.

کارتهای‌ شرکت در‌ آزمون‌ کلیه‌ داوطلبان‌ از روز دوشنبه ۲۱ فروردین برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. داوطلبان‌ باید برای پرینت کارت شرکت در آزمون در تاریخ تعیین شده به سایت اینترنتی سازمان مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات شخصی شامل نام خانوادگی و نام ، سریال شناسنامه و تاریخ تولد و یا نام خانوادگی، نام و کد رهگیری یک نسخه پرینت از کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.

ارائه دو کارت به منظور آزمون صبح و بعدازظهر در کنکور دکتری

بنابراین داوطلبان این آزمون برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون ، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

با توجه به برگزاری آزمون دکتری (Ph.D) سال ۱۳۹۱ در دو نوبت صبح و عصر، برای داوطلبان شرکت کننده در آزمون مذکور دو کارت شرکت در آزمون در نظر گرفته شده است که داوطلبان لازم است نسبت به پرینت هر دو کارت (نوبت صبح و نوبت عصر) اقدام و برای شرکت در آزمون هر نوبت از کارت مربوط استفاده کنند.

۱۷۸ هزار و ۴۲۷ داوطلب در آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۱ ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۷۰ هزار و ۴۹۸ نفر معادل ۳۹.۵۱ درصد داوطلبان زن و ۱۰۷ هزار و ۹۲۶ نفر معادل ۶۰.۴۹ داوطلبان مرد هستند.

ويرايش توسط Hanna : 04-25-2014 در ساعت 09:09 AM
salman_s آفلاين است   پاسخ با نقل قول
11 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 04-12-2012   #2 (لینک نوشته)
رهگذر
 
salman_s's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : اخبار ويژه ارشد و دكتري

سه تغيير عمده در كنكور دكتري


رئیس سازمان سنجش با تاکید بر تامین امنیت آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 91 گفت: این آزمون در بالاترین سطح از کیفیت آزمون های سراسری برگزار می شود و داوطلبان مطمئن باشند که امنیت آن به درستی از سوی سازمان سنجش تضمین شده است.


دکتر محمدحسین سرورالدین در گفتگو با مهر افزود: آزمون دکتری سال 91 دومین آزمون از نوع نیمه متمرکز است که از سوی سازمان سنجش برگزار می شود و مهمترین تفاوت آن نسبت به دوره اول این است که در اولین دوره بیشتر آزمون عمومی بود اما آزمون این دوره اختصاصی شده است.

تخصصی شدن دروس آزمون دکتری سال 91

وی افزود: در اولین دوره آزمون، به دلیل عمومی بودن نتیجه آزمون در پذیرش نهایی موثر نبود. اما امسال با توجه به نظر شورای عالی انقلاب فرهنگی آزمون تخصصی شد و برای هر یک از 285 کد رشته 5 درس و در مجموع برای حدود 1500 درس طراحی سئوال انجام شد.

طراحی بیش از 100 هزار سئوال از سوی بیش از 4 هزار استاد

سرورالدین با اشاره به وظیفه سنگین طراحی سئوال برای این تعداد از دروس در دومین آزمون دکتری گفت: بیش از 100 هزار سئوال از سوی بیش از 4 هزار استاد که به صورت شناور با آزمون سازی سازمان سنجش همکاری می کنند، طراحی شده است.

تاثیر آزمون کتبی در پذیرش نهایی در دوره دکتری

وی خاطرنشان کرد: از سوی دیگر با توجه به تخصصی شدن آزمون، وزیر علوم و مسئولان وزارت علوم تاکید کردند که نتیجه آزمون کتبی در گزینش نهایی موثر باشد. در واقع آزمون سراسری (آزمون کتبی به همراه معدل) با ضریب یک و مصاحبه دانشگاه با ضریب دو محاسبه شده و در نهایت این دو نمره با هم جمع می شود و تقسیم بر سه شده و نمره نهایی داوطلب را تشکیل می دهد.

انتخاب رشته کنکور دکتری پس از اعلام نتیجه اولیه و انتشار کارنامه

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور تغییر دیگر آزمون دکتری سال 91 را عدم انتخاب رشته در مرحله ثبت نام و پیش از برگزاری آزمون برشمرد و گفت: در دوره قبلی، داوطلبان در زمان ثبت نام رشته و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب می کردند اما در این دوره پس از اعلام نتیجه اولیه و انتشار کارنامه، داوطلبان مجاز به انتخاب رشته، می توانند کد رشته – دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنند.

وی افزایش 35 درصدی تعداد داوطلبان این دوره نسبت به سال گذشته را، نشان دهنده اقبال داوطلبان به این روش برشمرد و گفت: اگر این روش برای آزمون دکتری مورد پذیرش نبود تعداد داوطلبان به این حد افزایش نمی یافت.

امنیت آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 91 تضمین شده است

سرورالدین درباره امنیت آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 91 گفت: امنیت آزمون هایی که از سوی سازمان سنجش برگزار می شود همواره تضمین شده است و عوامل امنیتی و حراستی به خوبی با نکات مورد نظر آزمون ها آشنا هستند و داوطلبان از این نظر مطمئن باشند.

وی تاکید کرد: با توجه به تعداد کم داوطلبان و حوزه های امتحانی این آزمون نسبت به سایر آزمون های سراسری که از سوی سازمان سنجش برگزار می شود هیچ نگرانی وجود ندارد. از سوی دیگر کیفیت این آزمون در بالاترین سطح برگزار می شود.

به گزارش مهر، آزمون دکتری سال 91، در روز جمعه 25 فروردین در دو نوبت صبح و بعدازظهر در 9 گروه آموزشی و 285 کد رشته امتحانی و با رقابت 178 هزار و 427 داوطلب برگزار می شود.
salman_s آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 06-02-2012   #3 (لینک نوشته)
دلآرامــِ بهــــار..
 
aryana621's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض امشب آخرین مهلت انتخاب رشته کنکور دکتری

رشته محلهای جدید و اصلاحات دفترچه راهنمای کنکور دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۹۱ اعلام شد و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته تا ساعت ۲۴ امشب فرصت دارند نسبت به انتخاب رشته و یا ویرایش کدرشته های انتخابی خود اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبانی که بر اساس کارنامه نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۹۱ مجاز به انتخاب رشته شده اند تا ساعت ۲۴ امشب ۱۳ خرداد فرصت دارند نسبت به انتخاب رشته و یا ویرایش کدرشته های انتخابی اقدام کنند.

سازمان سنجش با توجه به مکاتبات دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و همچنین مصوبات جدید شورای گسترش آموزش عالی که پس از تدوین دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی آزمون مذکور به این سازمان واصل شده، رشته محل های جدید و یا اصلاحات رشته های مندرج در دفترچه راهنمای را اعلام کرده است.

داوطلبان می توانند در صورتی که تاکنون اقدام به انتخاب رشته نکرده اند و یا پس از انتخاب رشته نیاز به ویرایش کدرشته های انتخابی خود دارند، براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنما کدرشته محل های جدید را انتخاب کنند.

هر داوطلب منحصراً یکبار می تواند فرم انتخاب رشته خود را ویرایش و اصلاح کند و بر همین اساس داوطلبانی که قبلاً اقدام به ویرایش فرم انتخاب رشته خود کرده اند در صورتی که مجدداً وارد سیستم ویرایش شوند رشته های انتخابی ویرایش شده خود را مشاهده خواهند کرد و اگر این دسته از داوطلبان مجدداً نسبت به ویرایش انتخاب رشته اقدام کنند، ویرایش مرحله اول آنها در رشته های انتخابی باطل و انتخاب رشته جدید جایگزین خواهد شد.

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۹۱ دقت داشته باشند که کلیه پذیرفته شدگان نهایی این آزمون اعم از پذیرفته شدگان دوره های روزانه، شبانه، پیام نور، غیرانتفاعی و بین الملل در صورت انصراف، مجاز به شرکت در آزمون مذکور در سال ۹۲ نیستند.

بر اساس آخرین اصلاحاتی که در دفترچه راهنما اعمال شده است، عنوان دانشگاه تربیت معلم آذربایجان به "دانشگاه شهید مدنی آذربایجان"، عنوان مجتمع آموزش عالی بناب به "دانشگاه بناب" و عنوان پژوهشکده صنایع رنگ وابسته به وزارت علوم به "مؤسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ وابسته به وزارت علوم" تغییر یافته است.

همچنین ۱۳۶ کدرشته محل جدید به مجموعه کد رشته های دفترچه انتخاب رشته اضافه شده است که داوطلبان می توانند بر اساس علایق خود آنها را انتخاب و یا با ویرایش فرم انتخاب رشته خود، آنها را در فرم مربوطه درج کنند.

به گزارش مهر، آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۱ روز ۲۵ فروردین با شرکت ۱۷۸ هزار و ۴۲۷ در ۹ گروه آموزشی و ۲۸۵ کد رشته امتحانی برگزار شد و نتایج نهایی ۲۰ شهریور اعلام می شود.

خبرگزارى مهر (MehrNews.com - Iran, world, political, sport, economic news and headlines)
__________________


اخبار ويژه ارشد و دكتري

breathe
the universe is taking care of everything else
..
aryana621 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 06-02-2012   #4 (لینک نوشته)
....
 
Alberta's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : امشب آخرین مهلت انتخاب رشته کنکور دکتری

امشب آخرین مهلت برای انتخاب رشته بچه های ارشد هم هست
Alberta آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 06-02-2012   #5 (لینک نوشته)
... و خدا همین نزدیکی است
 
saleh_59's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : امشب آخرین مهلت انتخاب رشته کنکور دکتری

نوشته اصلي بوسيله aryana621 نمايش نوشته ها

همچنین ۱۳۶ کدرشته محل جدید به مجموعه کد رشته های دفترچه انتخاب رشته اضافه شده است که داوطلبان می توانند بر اساس علایق خود آنها را انتخاب و یا با ویرایش فرم انتخاب رشته خود، آنها را در فرم مربوطه درج کنند.

خبرگزارى مهر (mehrnews.com - iran, world, political, sport, economic news and headlines)

اين نکته اش خيلي مهم است که متاسفانه دانشجوها کمتر توجه مي کنند. سال قبل اين بلا سر خود من اومد. کد رشته هاي جديدي اضافه شد و در مقابل برخي از کد رشته ها حذف شد و من شانس انتخاب بيشتر را از دست دادم ولي خوب به خير گذشت.
__________________

اخبار ويژه ارشد و دكتري

حدیث روضه نگویم ، گل بهشت نبویم **** جمال حور نجويم، دوان به سوی تو باشم.
می بهشت ننوشم ز دست ساقی رضوان **** مرا به باده چه حاجت که مست روی تو باشم

saleh_59 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 07-10-2012   #6 (لینک نوشته)
همکار قدیمی
 
Hoda's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : اخبار ويژه ارشد و دكتري

زمان اعلام نتایج آزمون دکتری ..

اخبار ويژه ارشد و دكتري

به گزارش جهان حسين توكلی در گفت‌وگو باايسنا، با بيان اينكه آزمون سراسری سال ۹۱ از ۸ تا ۱۰ تير ماه برگزار شد،‌ گفت: نتايج اوليه آزمون سراسری ۹۱ در نيمه مرداد ماه اعلام می‌شود و طی آن داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می‌توانند از ۱۷ تا ۲۳ مردادماه نسبت به انجام انتخاب رشته به ترتيب الويت علاقه اقدام كنند ..

زمان اعلام نتايج نهايي كنكور و رشته‌های نيمه‌متمركز
وی از اعلام نتايج نهايی كنكور از ۱۵ تا ۱۷ شهريور ماه خبر داد و افزود: همچنين فهرست اسامی معرفی ‌شدگان رشته‌های نيمه متمركز در نيمه اول مهرماه به منظور شركت داوطلبان در مرحله دوم تا چند برابر ظرفيت اعلام می‌شود ..

پذيرش ۸۵هزار تن در آزمون ارشد و انتشار اسامی از ۱۱ شهريور
وي با اشاره به اعلام نتايج نهايی آزمون كارشناسي ارشد۹۱ در نيمه اول شهريور ماه در محدوده زمانی ۱۱ تا ۱۳ شهريور ماه، گفت: در اين دوره از آزمون ۸۵ هزار داوطلب پذيرفته می‌شوند ..

نتايج نهايی آزمون دكتري ۲۰ شهريور اعلام می‌شود
توكلی همچنين به اعلام نتايج نهايی آزمون دكتری در ۲۰ شهريور ماه اشاره كرد و گفت: حدود ۱۰ هزار داوطلب در اين دوره از آزمون پذيرفته می ‌شوند ..

برگزاري آزمون كارشناسی علمی كاربردی در ۳۰ تير
مشاور سازمان سنجش با اشاره به برگزاری آزمون كارشناسی دوره‌های ترمی دانشگاه جامع علمی كاربردی در ۳۰ تير ماه، اظهار كرد: در دوره كارشناسی اين آزمون ۲ هزار و ۴۵۶ داوطلب و در دوره كارشناسی ناپيوسته ۱۲۱ هزار و ۵۴۴ داوطلب ثبت‌نام كرده‌اند ..

زمان برگزاری آزمون تجميع شده كارشناسی ناپيوسته
وي در ادامه با اشاره به تجميع آزمون كارشناسی ناپيوسته ميان دانشگاه آزاد و دانشگاه‌های وزارت علوم در سال جاری برای اولين بار، تصريح كرد: اين آزمون دوم شهريور ماه برگزار می‌شود، در اين دوره از آزمون ۴۲۵ هزار و ۸۰ داوطلب ثبت‌نام كرده‌اند كه از اين تعداد ۵۰ درصد داوطلبان علاقه مندی خود را برای گزينش در دانشگاه آزاد اعلام كردند ..

آزمون آموزشكده‌های فنی و حرفه‌ای ۳ شهريور برگزار مي‌شود
مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به برگزاری آزمون آموزشكده‌های فنی و حرفه‌ای ۹۱ در سوم شهريور ماه، گفت: در اين آزمون ۳۷۴ هزار و و ۴۰۰ داوطلب با يكديگر رقابت می‌كنند ..

جزييات ثبت‌نام و برگزاری آزمون‌های فراگير پيام نور
وي با بيان اينكه ثبت‌نام دوره‌های فراگير مقاطع كارشناسی ناپيوسته و كارشناسي دانشگاه پيام نور نهم تا ۱۶ مهر ماه انجام می‌شود، اظهاركرد: همچنين ثبت‌نام فراگير دوره كارشناسی ارشد ۱۲ تا ۲۰ مهرماه انجام می‌شود ..

وي در خصوص زمان برگزاری دوره‌های مختلف فراگير دانشگاه پيام نور، گفت: آزمون امسال فراگير دانشگاه پيام نور ۲۴ آذر ماه برگزار می‌شود ..

توكلی در خاتمه با بيان اينكه ثبت‌نام آزمون سراسری سال ۹۲ در ۱۶ آذر و آزمون كارشناسی ارشد ۹۲ آبان ماه انجام می‌شود، اظهاركرد: آزمون كارشناسی ارشد ۹۲ در بهمن ۹۱ برگزار می‌شود ../.
__________________
این روزها چقدر دلم نشستن زیر ِ باران ِ مهربانی ات را می خواهد ..
من ،
تو ،
یک روز اُردی بهشتی ،
زیر باران ..
؛
راستی
در میان این همه اگر ،
تو چقدر بایدی !
/ قیصر امین پور /
Hoda آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 07-10-2012   #7 (لینک نوشته)
Dragon born
 
jabrail's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : اخبار ويژه ارشد و دكتري

پس از ارشد چه خبر؟
jabrail آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 07-10-2012   #8 (لینک نوشته)
....
 
Alberta's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : اخبار ويژه ارشد و دكتري

نوشته اصلي بوسيله jabrail نمايش نوشته ها
پس از ارشد چه خبر؟
معمولا هفته دوم شهریور نتایج نهایی اعلام میشه
Alberta آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 07-10-2012   #9 (لینک نوشته)
... و خدا همین نزدیکی است
 
saleh_59's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : اخبار ويژه ارشد و دكتري

نتايج ارشد و دكتري هر دو در شهريور اعلام ميشه .
الان كساني كه در آزمون كتبي دكتري قبول شدند و مجاز شدند هم دارند براي مصاحبه به دانشگاه ها مي رند.
saleh_59 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 09-11-2012   #10 (لینک نوشته)
رهگذر
 
salman_s's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض چرا نتايج دكتري اعلام نمي شود!!!

اخبار ويژه ارشد و دكتريیک آزمون پر سرو صدا؛چرا نتایج آزمون دکتری اعلام نشد؟ اخبار ويژه ارشد و دكتري

آموزش - چند ماه قبل حدود 200 داوطلب آزمون دکتری، به نتایج اولیه این آزمون در مقابل ساختمان سازمان سنجش اعتراض کردند و نهایتا مسوولان آموزش عالی کشور در اعلام نتایج اولیه این آزمون تجدید نظر کردند.


زهرا تالانی: این بار سازمان سنجش اعلام کرده است که برای بررسی بیشتر و جلوگیری از تضییع حقوق داوطلبان، نتیجه نهایی این آزمون با چند روز تاخیر در 26 شهریور امسال اعلام می شود.
دلایل سازمان سنجش برای به تعویق انداختن اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری بر ابهام مجدد این آزمون افزوده است چون گرچه سازمان سنجش می‌گوید برای دفاع از حقوق داوطلبان، نتایج نهایی آزمون دکتری را به تاخیر انداخته است، اما با وجود حاشیه‌های دامنه‌دار آزمون دکترای امسال، بسیاری از متقاضیان آزمون دکتری و فعالان آموزش عالی نگران هستند که پذیرش نهایی این آزمون عادلانه نباشد .

برای بررسی بیشتر این کار را کردیم

حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش درباره دلایل به تعویق افتادن نتایج نهایی آزمون دکتری به مهر می‌گوید: ما از دانشگاه‌ها خواسته بودیم که نمرات مصاحبه آزمون دکتری را به سازمان سنجش اعلام کنند، اما برخی دانشگاه‌ها نمرات مصاحبه را صفر یا نمره‌ای بسیار پایین اعلام کردند و حتی برخی دانشگاه‌ها نیز از غیبت داوطلبان در جریان مصاحبه خبر دادند، ما هم برای جلوگیری از تضییع احتمالی حقوق داوطلبان و برای این که هیچ داوطلبی بدون دلیل در مصاحبه رد نشده باشد، به بررسی نمره‌ها پرداختیم.
وی می‌افزاید: در بررسی کارشناسان سازمان سنجش به این نتیجه رسیدیم که باید قبل از اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری، از طریق مکاتبه با وزارت علوم به دانشگاه‌ها تذکر دهیم تا در گزارش نمرات مصاحبه به نحوی عمل شود که حق هیچ داوطلبی تضییع نشود.
توکلی با بیان این که این بررسی پیش از اعلام نتایج آزمون دکتری به معنای وجود تخلف در نتایج نهایی این آزمون نیست، ادامه می دهد: ما فقط به یکسری از دانشگاه‌ها که نمره مصاحبه را خیلی پایین اعلام کرده بودند، تذکر داده‌ایم که نمرات مصاحبه را طوری تعیین کنند که حقوق داوطلب در اعلام نتایج نهایی تضییع نشود.اما به داوطلبان اطمینان می‌دهیم که نتایج نهایی آزمون دکتری با صحت کامل منتشر می‌شود و در آن هیچ شک و شبهه‌ای وجود ندارد.

شک و شبه طبیعی است
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات با اشاره به اعتراضهایی که به نتایج آزمون شد می گوید: این اعتراشها نشان می دهد که مسئولان آموزش عالی نتوانسته‌اند این اطمینان خاطر را به متقاضیان بدهند و تاخیر در اعلام نتایج خود به خود شبهه و شک ایجاد می‌کند که مبادا دانشگاهی بخواهد در روند جذب دانشجوی دکتری، سلیقه‌ای و رابطه‌ای برخورد کند.
محمد مهدی زاهدی در گفت وگو با خبرآنلاین می گوید: هر داوطلب آزمون دکتری که پس از اعلام نتایج نهایی، به نتیجه آزمون اعتراض داشت می‌تواند به صورت حضوری یا غیرحضوری با مجلس در ارتباط باشد و ما به عنوان نمایندگان مجلس موظفیم که در راستای نظارت کامل بر روند اجرای این آزمون و جلوگیری از تضییع حقوق داوطلبان اقدام کنیم.


كد خبر آن لاين

45232
salman_s آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 09-17-2012   #11 (لینک نوشته)
... و خدا همین نزدیکی است
 
saleh_59's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : اخبار ويژه ارشد و دكتري

باسمه تعالي

بالاخره بعد از كش و قوس هاي فراوان نتايج دكتري ديشب اعلام شد

آن هايي كه قبول شدند شيريني فراموش نشه

http://srv2000.sanjesh.org/PHD/91/Final_REs/index.php
saleh_59 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 10-28-2012   #12 (لینک نوشته)
....
 
Alberta's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : اخبار ويژه ارشد و دكتري

آغاز خرید کارت ثبت‌نام کارشناسی ارشد 92

امکان خرید و دریافت کارت ثبت‌نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۲ از امروز در سایت سازمان سنجش آموزش کشور فعال شد.
به گزارش فارس، امکان خرید و دریافت کارت اعتباری کنکور کارشناسی ارشد ۹۲ از امروز در سایت سازمان سنجش آموزش کشور فعال شد، داوطلبان برای خرید کارت اعتباری ثبت‌نام باید ۱۷ هزار و ۸۰۰ تومان پرداخت کنند البته مبلغ خرید کارت اعتباری علاقمندی دانشگاه‌های پیام‌نور و غیرانتفاعی نیز مبلغ ۵ هزار و ۸۰۰ تومان است.براساس این گزارش، داوطلبان حداکثر می‌توانند ۳ عدد کارت با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور از طریق کارت‌های عضو شبکه شتاب خریداری کنند.

ثبت‌نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲ و هجدهمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور، از ۹ آبان ماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می‌شود و تا ۱۶ آبان‌ماه ادامه دارد.آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ صبح و عصر روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه، ۱۸، ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه ۱۳۹۱ برگزار خواهد شد.
Alberta آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 10-31-2012   #13 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
raha gh's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض ثبت نام اینترنتی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری آغاز شد .

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1392 مي‌رساند كه ثبت نام براي شركت در آزمون مذكور ازطريق سايت اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org از روز سه شنبه 9/8/91 آغاز و تا پايان روز سه شنبه 16/8/91 اتمام مي‌پذيرد.
raha gh آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 11-27-2012   #14 (لینک نوشته)
....
 
Alberta's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : اخبار ويژه ارشد و دكتري

ثبت‌نام آزمون دکترای ۹۲ از امروز سه‌شنبه ۷ آذرماه آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۴ روز ۱۲ آذرماه ادامه دارد.

دارندگان مدرک معادل کارشناسی ارشد (معادل فوق لیسانس)، به شرط اینکه دوره تحصیلی آنان با مجوز شورای گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شده باشد و مدرک آنان مورد تأیید وزارت علوم باشد، می‌توانند با همان مدرک معادل در این آزمون شرکت و در صورت پذیرفته شدن ادامه تحصیل دهند.

براساس این گزارش،‌ هیچ یک از پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکترای سال ۱۳۹۱ حتی در صورت انصراف قطعی از تحصیل، حق ثبت‌نام و شرکت در این آزمون را ندارند.

داوطلبان باید در زمان قبولی نهایی، معدل خود را با مدرک معتبر به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی محل قبولی ارائه دهد و لازم است مغایرتی بین معدل اعلام شده به این سازمان با معدل مدرک ارائه شده به محل قبولی وجود نداشته باشد. بدیهی است در صورت مغایرت معدل، قبولی فرد پذیرفته شده در هر مرحله از تحصیل که باشد لغو و به درخواست وی ترتیب اثر داده نخواهد شد و حق هرگونه اعتراضی از داوطلب سلب خواهد شد.

حضور داوطلب در هر دو جلسه آزمون صبح و بعدازظهر الزامی بوده و عدم حضور در یکی از جلسات آزمون، باعث حذف داوطلب از گزینش نهایی خواهد شد.

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به هیچ‌یک از دانشجویان مقطع دکتری، بورس تحصیلی اعطاء نمی‌کند و در صورت لزوم و بورسیه شدن پذیرفته شدگان نهایی پس از اعلام نتایج نهایی براساس نیاز دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور صورت خواهد گرفت.

به گزارش فارس،آزمون نیمه متمرکز دکترای سال ۹۲ در دو نوبت صبح و بعد از ظهر روز جمعه ۱۸ اسفندماه برگزار می‌شود و نتایج اولیه این آزمون در فروردین‌ماه سال ۹۲ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکترای ۹۲ از ۲۰ فروردین‌ماه آغاز می‌شود و تا ۲۴ فروردین‌ماه به طول می‌انجامد.
Alberta آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 01-07-2013   #15 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
ruya's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : اخبار ويژه ارشد و دكتري

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری در 20 دی ماه خبر داد.


به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ناصر اقبالی با اشاره به اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان 31 رشته تکمیل ظرفیت آزمون دکتری در روز چهارشنبه 20 دی، گفت: پذیرفته‌شدگان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.com کارنامه خود را مشاهده کنند.

به گفته اقبالی، پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای نیمسال دوم در واحدهای پذیرفته شده ثبت‌نام کنند و تحصیل خود را بهمن ماه آغاز کنند.

وی مدارک مورد نیاز جهت ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان را شامل شش قطعه عکس 4*3، کارت ملی، مدرک موقت یا اصل مدرک دوره کارشناسی ارشد و برگه وضعیت نظام وظیفه برای آقایان بیان کرد.

اقبالی با اشاره به اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد، گفت: پذیرفته‌شدگان در روزهای یکشنبه و دوشنبه (17 و 18 دی ماه) می‌توانند برای انجام ثبت‌نام به واحدهای پذیرفته شده مراجعه کنند.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با اشاره به ادامه مهلت ثبت‌نام دوره جدید نیمسال دوم مقطع کاردانی بدون آزمون تا اواسط اسفند از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org ، گفت: داوطلبان باید پس از ثبت‌نام در سایت طی مدت سه تا پنج روز به واحدهای مورد نظر مراجعه تا ثبت‌نام آنها به صورت قطعی انجام شود.

وی با بیان اینکه کلاس‌های متقاضیان از بهمن ماه آغاز می‌شود، گفت: داوطلبان اگر در مراحل ثبت‌نام در هر یک از مقاطع با ابهام یا سوالی مواجه شدند، می‌توانند از طریق سایت www.azmoon.org و www.pubr-azmoon.com سوال خود را مطرح یا به نشانی Porsesh@azmoon.net ایمیل کنند تا کارشناسان در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.
ruya آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسب ها
ويژه, اخبار, ارشد, دكتري

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is فعال
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهاي HTML غير فعال است
Trackbacks are غير فعال
Pingbacks are فعال
Refbacks are فعال


ساعت جاري 06:48 PM با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.