آثار موسیقی با اجرای محمد امیدوار تهرانی
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > هنر و سینما > ترانه و موسیقی
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

ترانه و موسیقی بحث و گفتگو و تبادل اطلاعات در زمینه موسیقی

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 04-19-2012   #1 (لینک نوشته)
تیم رادیو هم میهن

alone_composer's Avatar

ارسال پیام خصوصی

Icon17 آثار موسیقی با اجرای محمد امیدوار تهرانی

درود بر دوستان و هم میهنان عزیز و مهربانم. در این جا آثاری را قرار داده ام که حاصل نزدیک به بیست سال از زندگی من بوده اند و برای به ثمر رسیدن تک تک آن ها سال ها بی وقفه و شبانه روز، زحمت کشیده ام. این آهنگ ها اکنون و کاملا به طور رایگان در اختیار شما عزیزانم قرار می گیرد تا با بهترین کیفیت آن ها را داشته باشید و با شنیدنشان خاطرات خوب و زیبایی بسازید، هم چنین می توانید این آهنگ ها را به دوستان و عزیزانتان نیز هدیه کنید. برای من به عنوان خواننده و آهنگسازی که سالها به صورت علمی و کلاسیک به کار موسیقی مشغول هستم افتخار بزرگی است که با صدایم و آثارم به شما هم میهنان مهربانم خدمتی هرچند کوچک و ناقابل کرده باشم. در نظر داشته باشید که پیام های پر از مهر و محبت شما برای این هنرمند کوچکتان، گرانبهاترین و ارزنده ترین هدیه است. امیدوارم روزی فرا برسد که هنر موسیقی در کشور عزیز ما به جایگاهی که واقعا لیاقتش را دارد دست یابد.

با سپاس بی انتها؛
محمد امیدوار تهرانی

--------------------------------------------------------------------------------------
آلبوم ها به ترتیب، از آخرین (جدیدترین) به قدیمی ترین:

آلبوم شماره ی 8- (در امتدادِ راهِ شب...) (شروع پروژه سال 1388 اتمام پروژه سال 1394) آماده شده برای بهارِ سال 1395

لیبل و برچسب موقت برای آلبوم در امتدادِ راهِ شب...

آهنگ شماره ی 1: خونه

آهنگ شماره ی 2: مسافر

آهنگ شماره ی 3: پرنده

آهنگ شماره ی 4: راهِ شب

آهنگ شماره ی 5: یکی بود یکی نبود

آهنگ شماره ی 6: روزگار

آهنگ شماره ی 7: شهرِ من

آهنگ شماره ی 8: حسرت دیدار

آهنگ شماره ی 9: در امتدادِ پائیز (Along with the fall)

و پشت صحنه های ضبط آلبوم در امتدادِ راهِ شب...

--------------------------------------------------------------------------------------

آلبوم شماره ی 7- (با تو...) (شروع پروژه سال 1375 اتمام پروژه سال 1394)

لیبل و برچسب موقت برای آلبوم با تو...

آهنگ شماره ی 1: دُرنا (قطعه ی محلی)

آهنگ شماره ی 2: با تو

آهنگ شماره ی 3: زنده باد زندگی

آهنگ شماره ی 4: شرفِ من (میهن)

آهنگ شماره ی 5: زمستون

آهنگ شماره ی 6: شب سرد تنهایی

و پشت صحنه های ضبط آلبوم با تو...

آلبوم شماره ی 6- (اشتباهی...) (شروع پروژه سال 1392 اتمام پروژه سال 1394)

لیبل و برچسب آلبوم اشتباهی (طراحی از جناب آقای ملک ثابت عزیز)

آهنگ شماره ی 1: آکاپلای ترانه ی ایران (با همکاری گروه کُر قاصدک)

آهنگ شماره ی 2: گل تنها

آهنگ شماره ی 3: قصّه ی فردا

آهنگ شماره ی 4: اشتباهی

آهنگ شماره ی 5: سهم ما

آهنگ شماره ی 6: باغ آرزو

آهنگ شماره ی 7: خاطرات (موسیقی بدون کلام)

DEMO دموی آلبوم "اشتباهی..."

و پشت صحنه های ضبط آلبوم آشتباهی...

آلبوم شماره ی 5- (منو بشناس...) (شروع پروژه سال 1375 اتمام پروژه سال 1393)

لیبل و برچسب آلبوم منو بشناس (طراحی از آقای مسعود یزدی نژاد عزیز)

آهنگ شماره ی 1: ماهِ نقره ای

آهنگ شماره ی 2: برکه ی عشق

آهنگ شماره ی 3: سیب و آئینه

آهنگ شماره ی 4: دریا

آهنگ شماره ی 5: کلبه ی متروک

آهنگ شماره ی 6: منو بشناس

و پشت صحنه های ضبط آلبوم منو بشناس...

آلبوم شماره ی 4- (رازتنهایی...) (شروع پروژه سال 1376 اتمام پروژه سال 1392)

لیبل و برچسب آلبوم راز تنهایی

آهنگ شماره ی 1: زندگانی

آهنگ شماره ی 2: ویرونه

آهنگ شماره ی 3: عزیز دل شکسته

آهنگ شماره ی 4: فردا

آهنگ شماره ی 5: راز تنهایی

آهنگ شماره ی 6: کویر (با ترانه ی زیبا و بی نظیری از خاتون خوابگاه خدا)

آهنگ شماره ی 7: شعر فریاد

آهنگ شماره ی 8: بن بست

و پشت صحنه های ضبط آلبوم راز تنهایی...

آلبوم شماره ی 3- (پرستوی مهاجر...) (شروع پروژه سال 1375 اتمام پروژه 1391)

لیبل و برچسب آلبوم پرستوی مهاجر

آهنگ شماره ی 1 : پرستوی مهاجر

آهنگ شماره ی 2 : درخت احساس

آهنگ شماره ی 3 : فصل آغاز

آهنگ شماره ی 4 : دنیا اینجور نمی مونه

آهنگ شماره ی 5 : بیقرار

آهنگ شماره ی 6 : غنچه

آهنگ شماره ی 7 : ایران من

آهنگ شماره ی 8 : کاش...

و پشت صحنه های ضیط آلبوم پرستوی مهاجر...

------------------------------------------------------------------------------------

آلبوم شماره ی 2- (تمنا...) (شروع پروژه سال 1385 اتمام پروژه سال 1389)

لیبل و برچسب آلبوم تمنا

آهنگ شماره ی 1 : تمنا

آهنگ شماره ی 2 : چشمه ی آئینه

آهنگ شماره ی 3 : مادر

آهنگ شماره ی 4 : مهر سرنوشت

آهنگ شماره ی 5 : رهایم کن

آهنگ شماره ی 6 : رویای زیبا

و پشت صحنه های ضبط آلبوم تمنا...

دوستان گرامی تمامی فایل های فوق در سایت مدیافایر قرار گرفته اند؛ با این وجود، دوستان عزیزی که مشکل دانلود دارند می توانند از طریق وبسایت شخصی خود من نیز اقدام به دانلود با لینک مستقیم نمایند. (البته تمامی آثار فوق در سایت بنده نیستند و به امید خدا به مرور قرار خواهندگرفت) آدرس وبسایت من:

http://omidvartehrani.ir/

مجموعه ی "آلبوم اول" و همچنین تک آهنگ هایی که برای تیتراژ چند فیلم خوانده ام و مجموعه ی کارهای صدا و سیما و آثار دوصدایی با دوستان هنرمند دیگرم نیز موجود هست که در صورت گرفتن رضایت و جلب نظر این دوستان در اختیار هم میهنان عزیزم قرار خواهد گرفت.

بی صبرانه در انتظار دریافت پیام های سرشار از محبت شما بزرگواران خواهم بود.

محمد امیدوار تهرانی

ويرايش توسط Rayan : 03-09-2016 در ساعت 04:31 AM دليل: بروزرسانی
alone_composer آفلاين است   پاسخ با نقل قول
256 نفر نوشته را پسندیده اند
100percentsaeid, 30morgh-m-gh, 313313h, 3ied, 4bahar, abbasali1350, abjiz-1, Admin, adminirani, afrasiab, afsaneh61, AFSANTIN, Alamatesoal, Alberta, alishow45, alivw71, Amir-nasooz, amirshakori, annasophia, Antonio*, Ara, ariobetis, ariya13, Arkana, arman1939, Armin58, arnold, aryana621, asad110, asasan, ascent, Asemanabi, atlas_ha78, AtriN, avesta159, aviator, avini, ayatay_25, badbug, baharan358, Banoo, banoo1, beacon, bella, best_lover, biseda2, bita68, blackswan, blueeagleone, bollywood, boosal, Brandon, c.x.x, ceshibel, Death_Angel, Delane_banoo, demis, desert.girl, desertrose60, dilak, easternlady, Eclipse, erfan_77, Eybaba, far-k, farhad_h, Folaani, forogh99, fouliya, GALAXY, gharibion, ghparvaneh, gilda123, goldeagle, gom_jeshk, hadi67, hadiss, hadis_a, hadixy, haghnegar, hamed1988, hamed61, Hanna, hany13, hasan23, hashem1359, hasti21, hayla, heavenly, hengameh1, hengameh_24, hesam19, hese_mobham, heyfenan, history, Hoda, holo0o, hossein-a, hosseincheraghi, ice_girl, ich-liebe-dich, iman_ava, imp4ct, inspector, iren, irsa, jaleel2007, kambizmovahedi, kazem21, kharaghani, khastetarin, khatoon, kian-aria, kimiagar, kiumarsgamer, knight, l-lamidak, Leonardo, lidaaa, lost_love, lovelylove, m-----h, m64am53d, mahtab71, mahvash22, mamankhanum, marasiali, MARC, marde_barani, Marjaan, marjan1, marshal16, MARY-KHOSH, masoudyazdi, masti_tak, matisa, medrik, mehrdad_aria, meysam-c4, meysam.p, Meysam20emineNt, mhd1378, mhjhammihan, MilMan, Miss.SheydA, mmoein2013, moha, mohaddeseh, Mohamad11, mohamedreza, mohammadkkk, mohiy, mojtabaw000w, mokhzan, molana, momoosh, moshool, mph1, mr.cloudy, mr.malekian, mroam777, mstschp, m_abraham, nader1368, nameless, nami_köln, narsiss, Navid_N, Night, nightowl, niloo_tanha, noghte, nopq, nvvn, omid-composer, Opal, paeiz, Parand, parasto_s, parisaaa, parnia20, parsigu, pary66, paskal, pasta, pejman68, persian.ir, persian_girl, raahaa, rahgoozar, railroad, rana1375, rango, realworld_but, redclouds, respina60, reza81, reza_soldier, ROCK_2008, romiina, ronas.ara, rozana, ruya, saeedhashemee, safa22, saghikhamosh, sahar20, sajjadmolavi, salmaan, Sanam, saraunique, sarnavesht, saye26, sayeaftab, se7en, searcher, sepantman, setare1988, setareh11500, shadab, shadow.world, shahab, shahryar52, shikpo0sh, shimli, shirinb, snowqueen, soheila24, soleness, sonny, soostak, ss8248, stimeboard, sun_boy2, tahora, taj24, taksis, tanha1367, tarikhnevis, tayebe_abi, team_sar_dadbin, tern, tertullian, Toktam, tottoro, undead_knight, vesal5, wild-dance, yadearash, yare-emam, yazahra02, zahra1391, zare, zari7, zeynab., zibo
قديمي 04-21-2012   #2 (لینک نوشته)
تیم رادیو هم میهن

alone_composer's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : آثار موسیقی با اجرای محمد امیدوار تهرانی

مدیران عزیز و گرامی درود.

من همچنان در انتظار پاسخ و کسب اجازه از شما بزرگواران هستم.

با سپاس فراوان

محمد امیدوار تهرانی 2/2/1391
قديمي 04-21-2012   #3 (لینک نوشته)
مـدیر ارشـد هـم میـهن

Rayan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

درود،

مانعی نیست گرامی، میتونید قرار بدید.

البته کار تمنا رو تصور میکنم سالهای قبل در همین سایت از طرف خودتون دیدم.

.
.
.
Rayan آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-22-2012   #4 (لینک نوشته)
تیم رادیو هم میهن

alone_composer's Avatar

ارسال پیام خصوصی

درود بر رایان عزیز مدیر محترم. البته برای سپاسگزاری باید صرفا از کلید سپاسگزاری بهره می بردم ولی احساس کردم که نیاز است تا با این پست با تمام وجودم از شما و مدیران عزیز تشکر کنم که به بنده لطف کردید و این فرصت را در اختیارم قرار دادید تا بتوانم با هم میهنان عزیزم کارهایم را اشتراک بگذارم. کارهایی که سال ها برای تک تک آن ها وقت گذاشته ام و هر کلمه را در استودیو ده ها بار خوانده ام تا به بهترین و با کیفیت ترین نمونه ی ممکن برسم.

دوستان خوب هم وطن. حاصل این سالها از زندگی من اینک در اختیار شما بزرگواران قرار می گیرد. از موسیقی آهنگسازی و خوانندگی تمامی هدف من این است که بتوانم با صدایم و ترانه هایم کمکی هر چند کوچک باشم به هم وطنان عزیزم و پیشاپیش از اینکه لطف می کنید و آثار بنده را گوش می دهید با تمامی وجود سپاسگزار تک تک شما دوستان عزیز و مهمربانم هستم.

از شما تقاضا می کنم که دوست کوچکتان را از نظرات و پیشنهادات و انتقادات خوب خودتان محروم نفرمایید. اکنون با اجازه ی شما بزرگواران بعد از کار تمنا که در امضای بنده هم قابل دسترس است آخرین اثری را که ساخته ام تقدیم حضور شما مهربانان خواهم کرد.

با سپاس
محمد امیدوار تهرانی 3/2/1391
قديمي 04-22-2012   #5 (لینک نوشته)
تیم رادیو هم میهن

alone_composer's Avatar

ارسال پیام خصوصی

دوستان عزیزم اجازه بدهید برای اولین کار، اثری را تقدیم حضورتان کنم به نام "عزیز دل شکسته" این کار مربوط به سال 1390 است و مراحل تولید نهایی آن تقریبا در یک دوره ی شش ماهه صورت گرفته. در ترانه ی این اثر هدفم بیان کردن رنج و دری است که انسان های مظلوم متحمل می شوند و دعوت آن ها به سوی امیدواری و فرداهایی روشن. این اثر را با تمام وجود به خانم طاهره بهرامی عزیز و دختر کوچکشان پانیذ تقدیم می کنم که چند سال قبل متاسفانه در یک حادثه ی تلخ "اسید پاشی" در همدان به شدت آسیب دیدند. امیدوارم که ما انسان ها بتوانیم در لحظات سخت در کنار یکدیگر باشیم و به هم کمک کنیم. امیدوارم روزی برسد که دیگر شاهد این گونه حوادث تلخ در هیچ کجای این دنیا نباشیم. از همه ی شما عزیزان هم تقاضا می کنم قبل از شنیدن این آهنگ برای سلامتی هر چه بیشتر خانم بهرامی عزیز و دخترشان پانیذ نازنین دعا کنید.

شناسنامه ی اثر:

نام: دل شکسته - عزیز دل شکسته.
زمان: 6 دقیقه.
ترانه سرا، آهنگساز، تنظیم کننده و خواننده: محمد امیدوار تهرانی
ناظر ضبط: فرهاد هوشیار
با سپاس فراوان از استادان عزیزم جناب آقای جمال الدین جمالی و کیوان علایی

لینک دانلود: azize delshekaste (mp3-128k).mp3 - 4shared.com - online file sharing and storage - download

لینک اثر و مصاحبه از سایت همدان پرس: پایگاه خبری تحلیلی همدان پرس | Hamedanpress.com

با سپاس از دوستان خوب و مهربانم
محمد امیدوار تهرانی 3/2/1391
قديمي 04-23-2012   #6 (لینک نوشته)
تیم رادیو هم میهن

alone_composer's Avatar

ارسال پیام خصوصی

دوستان مهربان و عزیزم سلام دوباره بر شما.

اثری را تقدیم حضورتان می کنم به نام "رویای زیبا" که در سال 1389 به همراه دوست بسیار عزیزم آقای خسرو مشعوف گرامی آهنگسازی و نوشتن پارتی تور آن را انجام دادیم.

ترانه این اثر از دوست گرامی و عزیزم جناب آقای روح الله سایری هست. و گیتار این کار را یکی از بهترین دوستانم نواخته اند جناب آقای مهران کریمان خراسانی

لازم به توضیح است که برای ایجاد فضایی رویا گونه که متناسب با ترانه ی زیبای آقای سایری است از نوع خاصی از فلوت کمک گرفته شده که واقعا صدای آن ملکوتی و زیباست. دوست عزیز و هنرمندم جناب آقای حامد نهاوندی زحمت نواختن پارت فلوت را بر عهده داشتند که از ایشان سپاسگزارم.

امیدوارم از شنیدن "رویای زیبا" لذت ببرید و لحظات آرام و رویایی را در پیش رو داشته باشید.

لینک دانلود آهنگ: رویای زیبا با صدای: محمد امیدوار تهرانی

Royaaye Zibaa (1389) --- Mohammad Omidvar Tehrani --- MP3 Master 48k.mp3 - 4shared.com - online file sharing and storage - download - Kassandra

دوستدار همه ی شما عزیزان. برای دیدن نظرات پر مهر شما لحظه شماری می کنم...

محمد امیدوار تهرانی 4/2/1391
قديمي 04-25-2012   #7 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

MARC's Avatar

ارسال پیام خصوصی

آقای امیدوار تهرانی

سلام

من دو تا موزیکی که گذاشتید رو گوش دادم. زیبا هستن و امیدوارم همیشه توی کارتون موفق باشید.
اگر تمایل داشتید باز هم از موزیک هایی که ساخته یا اجرا کردید برامون بذارید

با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما

می بخور، منبر بسوزان، آتش اندر خرقه زن
ساکن میخانه باش و مردم آزاری مکن

MARC آفلاين است   پاسخ با نقل قول
9 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 04-25-2012   #8 (لینک نوشته)
تیم رادیو هم میهن

alone_composer's Avatar

ارسال پیام خصوصی

Marc عزیز و مهربانم سلام. ممنونم یک دنیا از اینکه لطف کردید و کارهای من را گوش دادید. نمی دانید از اینکه دیدم نظر دادید چقدر خوشحال شدم.

دوستان عزیزم مشغول خواندن کاری هستم برای بهار که در این کار نت بسیار بالای سی بمل را اجرا خواهم کرد. این نت فشاری بسیار زیاد به حنجره وارد می کند ولی در تست هایی که انجام دادم (از جمله در آهنگ عزیز دل شکسته) این نت برای من قابل خواندن است. لطفا برایم دعا کنید که بتوانم این کار را بدون آسیب انجام دهم.

وقتی این کار امید بخش آماده شد برای شما عزیزانم خواهم گذاشت.

دوستتان دارم و همیشه منتظر نظرات خوب شما هستم

محمد امیدوار تهرانی 6/2/1391
قديمي 04-25-2012   #9 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

MARC's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام
امیدوارم همیشه موفق باشید
منتظر شنیدن آثار قشنگ شما هستیم.
8 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 04-26-2012   #10 (لینک نوشته)
فعال هم میهن

Eybaba's Avatar

ارسال پیام خصوصی

چه زیبا گفتی ای عزیز
و تلنگري براي ما كه يادمان باشد. ديگر انسان‌ها را فراموش نكنيم.
کارهات خوبن. تن صدات در عزیز دل شکسته در ابتدا هماهنگ با موسیقی و شعر نبود ولی آخراش خوب و دلنشین شده بود.

توی مصاحبه ات گفته بودی:
اي كاش شرايط طوري بود كه مي‌شد براي اين آهنگ مراسم رونمايي برگزار كرد و يا در قالب يك آلبوم موسيقي آن را روانه بازار كرد، اما چه كنيم كه فعلا چاره اي جز قناعت به حداقل‌ها نداريم.
برای اینکه شکوفا بشی چه کمکی از دست من (بعنوان یک عضو از جامعه هم میهن) برمیاد؟ (شماره عابرت رو بده)

با خوندن این عبارت که فشار زیادی به حنجرت وارد میشه یاد کارتون هورتون افتادم. آخرش صدات به گوش همه میرسه و موفق میشی...
ضمن اینکه با کنترل احساساتت میتونی به خودت ضربه نزنی. اگر حنجره ات آسیب ببینه از نعمات خدادادی بی بهره میشی و...
قديمي 04-26-2012   #11 (لینک نوشته)
تیم رادیو هم میهن

alone_composer's Avatar

ارسال پیام خصوصی

Icon17 پاسخ : آثار موسیقی با اجرای محمد امیدوار تهرانی

نوشته اصلي بوسيله eybaba نمايش نوشته ها
توی مصاحبه ات گفته بودی:

برای اینکه شکوفا بشی چه کمکی از دست من (بعنوان یک عضو از جامعه هم میهن) برمیاد؟ (شماره عابرت رو بده)

دوست خوب و مهربانم سلام. ممنونم از بابت پاسختون. آرزوی من به عنوان یک هنرمند بسیار بسیار کوچک فقط این هست که بتوانم صدایم را به گوش شما هم وطنان عزیزم برسانم "بدون هیچ گونه چشم داشت مالی". اینکه فقط راهی برای پخش شدن اثراتم پیدا شود و بتوانم با صدایم به هم وطنانم کمک کنم این تنها خواسته و آرزوی من از دوران کودکی تا کنون بوده است. همین که احساس کنم شما دوست خوبم از شنیدن بخشی از کارم لحظاتی آرام و لذت بخش را تجربه کردید و یا کار من باعث شده که شخصی لحظه ای به تفکر فرو رود خود بهشت است برای من.

متاسفانه به نظر می رسد که شاید به دلیل اینکه سبک کار من ارکسترال است و تجاری نیست بستر مناسبی برای نشر آثارم وجود ندارد و تنها خط قرمز من در کارهایم همین است که هیچگاه و به هیچ قیمتی سبک کارم را عوض نمی کنم چون کار من اول باید احساس خوبی در خودم ایجاد کند و وقتی که من با کار خودم ارتباط خوبی برقرار کنم به بهترین شکل می توانم از پس آن بر بیایم. خوب طبیعتا چون به هیچ عنوان به دنبال منافع تجاری در این راه نیستم هرگز کارنامه ی کاری ام را با خواندن کارهای به اصطلاح تجاری (مشابه کارهایی که همه روزه می شنویم و خواننده هایی که معلوم نیست چگونه روزانه صدتا صدتا متولد می شوند!!) آلوده و خراب نخواهم کرد.

شاید بهترین حمایت شما دوست خوب و سایر عزیزان هم وطنم همین حضور خوب شما در این تاپیک باشد که با وجودتان با دوستی و صمیمیتتان و اینکه کارهایم را می شنوید و جمع آوری می کنید یا اگر دوستی خواست به او هم معرفی می کنید باشد.

باز هم از شما دوست مهربان و همه ی دوستان خوبم ممنونم
محمد امیدوار تهرانی 7/2/1391
15 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 04-26-2012   #12 (لینک نوشته)
فعال هم میهن

Eybaba's Avatar

ارسال پیام خصوصی

میدونی چیه؟ تو اثرت گفته بودی:
میدونم درد و غمت حقیقتِ
جرم تو تفاوت و صداقتِ
میدونم دنیای ما سراسرش
پر از آدمای بی محبتِ
خیلی تکون دهنده است. نمیتونم حسی که بهم میده بیانش کنم.
انگاری آئینه ای روبرومه و داره با حنجرش برا تماشاگرش میخونه و اون تماشاگر منم.
گاهی وقتا که میمونم میزنم به حافظ:
شنیده ام سخنی خوش که پیر کنعان گفت
فراق یار نه آن می کند که بتوان گفت
حدیث هول قیامت که واعظ شهر
کنایتی ست که از روزگار هجران گفت
من از دل تو بیخبرم و دوستانم از دل من...
به هرحال هر وقت برای پیشبرد هدفت کمک (الخصوص مالی) خواستی دریغ نمی کنم
Eybaba آفلاين است   پاسخ با نقل قول
11 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 04-26-2012   #13 (لینک نوشته)
تیم رادیو هم میهن

alone_composer's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله Eybaba نمايش نوشته ها
میدونی چیه؟ تو اثرت گفته بودی:

خیلی تکون دهنده است. نمیتونم حسی که بهم میده بیانش کنم.
انگاری آئینه ای روبرومه و داره با حنجرش برا تماشاگرش میخونه و اون تماشاگر منم.
گاهی وقتا که میمونم میزنم به حافظ:

من از دل تو بیخبرم و دوستانم از دل من...
به هرحال هر وقت برای پیشبرد هدفت کمک (الخصوص مالی) خواستی دریغ نمی کنم
دوست بسیار عزیزم درودی دوباره.

خوشحالم که کار بنده این احساس رو در شما برانگیخته و بسیار ممنون می شم اگه کارهای بعدی من رو هم که به زودی تقدیمتان می کنم گوش کنید. آنقدر من را راهنمایی کنید تا بشوم دقیقا همان صدایی که می خواهید.

دوست دار شما محمد امیدوار تهرانی 7/2/1391
قديمي 04-26-2012   #14 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

MARC's Avatar

ارسال پیام خصوصی

آقای امیدوار تهرانی اگر موزیک دیگه ای آماده دارید برامون بذارید.
جالبه که شما نظرات رو میخونین و از انتقاد ناراحت نمیشین.

موفق باشید و منتظر شنیدن آثار زیبای شما هستیم.
7 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 05-01-2012   #15 (لینک نوشته)
تیم رادیو هم میهن

alone_composer's Avatar

ارسال پیام خصوصی

دوستان خوبم درود.

کار "فردا" با کار و تلاشی حقیقتا شبانه روزی در همین لحظه متولد شد و به زودی (تا همین امشب) در اختیار شما دوستان مهربان و عزیزم قرار می دهم.
پاسخ

برچسب ها
موسیقی, محمد, آثار, امیدوار, اجرای, تهرانی

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال