قدیمی ها بیان تو - صفحه 2003
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > شبکه هم‌میهن > کاربران تازه وارد هم میهن
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

کاربران تازه وارد هم میهن به انجمن گفتگو هم میهن خوش آمدید. (معرفی خود به دیگر هم میهنان)

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 06-07-2007  
بانوی اردیبهشت

Sanaz's Avatar

ارسال پیام خصوصی

Wink قدیمی ها بیان تو

با سلام به همگی

میدونم الان بیشتر بچه های که از اون ور اب امدن ( به قول الهام) میدونن موضوع این تاپیک چیه و یه تاپیک مشابه است ولی اینجا انگاری جاش کم بود . شاید من این طوری احساس میکنم ولی در هر حال چون من هر وقت چند باری میام دلم باری همه قدیمهای که از روز اول باهاشون بودم دلم تنگ میشه همیشه هم نمیشه باهاشون هم پست شد پس این تاپیک رو زدم تنا بچه های قدیمی هم میهن چه اونهای که یه روزی خیلی میامدن چه اونهای که هنوز هستن بیان و باهم حرف بزنن مهم نیست در چه موضوعی ولی خوبیش اینه که حداقل روزی یا هفته ای یکبار همدیگر رو میبینن . در ضمن فکر نکنید جدیدها نمیتونن بیان اونها همیشه خوش امدن ولی میدونم بیشتر بچه های قدیمی میان اینجا.

برای همگی ارزوی موفقیت میکنم . خوش باشید همیشه

Lady of the sea

این جماعت اگر میدانستند چه میکشی

بجای سرزنش فندک زیر سیگارت میزدند
Sanaz آفلاين است   پاسخ با نقل قول
149 نفر نوشته را پسندیده اند
*boy red*, 313313h, Admin, afsaneh61, afsanehzangeneh, ainaz-69, ali111, alibibak, alice63, alishow45, alone_composer, amir02, amir284, amirabas, amirshakori, amirsport, amir_mehraboon, anahita11, aragon, armaneynollahi1, arnold, ashli, asma, Azad, badmash, bahar666, Baran22, baroon, behnamsolid, bita68, blueeagleone, ceshibel, danial0099, darya266, delavar111, desertrose60, diesel2, dokhtarooooooooo, donea, fadaee, fateme1995, FERESHTEJOON, fouliya, fox, gharibion, golbarg33, hacker, hadis_a, hamed222, HamidR3za, hamvatansalam, Hanna, hany13, hoda_1, hosseint, hrz57, h_abedi1374, Iranchap, iren, J.Constantine, jamshid, jigooli, jodyabod, jojo1900, k110, draz, kalaghshouresh, kbukb, keyvan20, khmohammadi60, kimiagar, kimiy_jojo, leon.k, life67, linda123, Mahbanoo60, mahta70, mahyar_vivi, mari18, MARY-KHOSH, maryam18, masomeh71, matisa, matruk, melodi125, mfaafm, MilMan, misagh, moha, Mohamad11, mohammad66, mohsenam, Mr-President, mroam777, Naashenaas, nasin1, nasr12, nastaran, Navid_N, Parand, parandemahi, parvane1998, pasargad2008, pejman68, psh_milad, racer_eti, rasool777, Reza, rezaatayi, s69ahar, saba_wind, sahar23, sajjad_73, salamati, samanehsoltani, samsam, sara_khanoomi, sarina80, saye26, saymaz, se7en, searcher, sedaghat, sedighe, sh-m-kh, shadab, shahramzadpur, sharam, Sheyda Vahedi, shikpo0sh, sogandabi, Soltan, stalker, sunco, sun_boy2, tarane h, team_sar_dadbin, tmma2020, yaghma, yalda-63, yazahra02, yohan, yousof, Zahra, zekri, Zemestan, zhin2012, zhowan, zibo
قديمي يك هفته پيش   #30031 (لینک نوشته)
بانوی اردیبهشت

Sanaz's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : قدیمی ها بیان تو

I just came to say Hi.

Hope everyone is okay. Have a nice day
Sanaz آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي يك هفته پيش   #30032 (لینک نوشته)
شمع جمع

fateme1995's Avatar