معرفي كتاب راز (Secret) - صفحه 2
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > کتاب و ادبیات > کتاب و کتابخوانی > معرفی و نقد کتاب
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 07-01-2013  
شهروند هم میهن

Night's Avatar

ارسال پیام خصوصی

کتاب معرفي كتاب راز (Secret)

معرفي كتاب راز (Secret)

خب این کتاب رمان نیس ولی کتابیه که زندگیه منو عوض کرد و گفتم خالی از لطفه که معرفیش نکنم این کتاب درمورد اینه که چطور به هرآنچکه میخواین برسین و افکارتونو کنترل کنین و کلا در مورد قانون جاذبه و کائنات و ...مستندش هم ساخته شده ولی کتابش بهتره
شاید نویسنده ی کتاب روندا بایرن ( Rhonda Byrne ) هم فکر این موفقیت بزرگ و تاثیر گذاری شگرف را در زمان نوشتن کتاب راز نمی کرد . کتاب راز تا کنون به ۴۶ زبان زنده ی دنیا ترجمه شده است و این یعنی موفقیتی جهانی . حالا هزاران فرد در جهان با این کتاب استثنایی به موفقیتهای باورنکردنی رسیده اند ، کتاب راز در کشور عزیزمان ایران هم طرفداران بی شماری دارد ، به دلیل همین محبوبیت جهانی بود که مستندی هم از این کتاب تولید شد.

قصدم اينه كه کاربران عزیزی که به محتویات کتاب راز آشنایی ندارند را کمی با آن آشنا کنم . راز ، به اهمیت قانون نیروی جاذبه برای کمک به انسان برای رسيدن به آرزوهایش می پردازد و به ما نشان می دهد که توانایی های داریم که اگر به آن ها باور داشته باشیم ، می توانیم موفقیت های بزرگی را به دست بیاوریم . قانون جاذبه به ما می گوید که چیزی به نام سرنوشت وجود ندارد و همه اتفاقات زندگی ما ، کاملا در کنترل ماست . درکتاب راز به سوالات فراوانی پاسخ داده می شودمشخصات کتاب راز

مشخصات كتاب:
نام کتاب : راز (Secret)
نویسنده: Rhonda Byrne
مترجم : مترجم هاي زيادي داره دوستان از جمله :مهدی قراچه داغی، الهام حاجي باقري/ حسنعلي ميرزابيگي،نفيسه معتكف

من خودم ترجمه و ويرايش الهام حاجي باقري و حسنعلي ميرزابيگي رو خوندم. خيلي روان به نگارش دراومده
اميدوارم براتون مفيد باشه و از خوندنش لذت ببريد
بـیـرون می زنـم،
روحـم هنــوز
به خانـه بر نـگشتـه !

معرفي كتاب راز (Secret)
Night آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 09-02-2013   #16 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mohaddeseh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : معرفي كتاب راز (Secret)

نوشته اصلي بوسيله night نمايش نوشته ها
خب بستگي به اون مشكل و اتفاقمون هم داره. مسلما نميشه به تصوراتمون تكيه كنيم فقط. عقل سليم اين رو نمي پذيره. من تلاشم رو مي كنم و خودم رو در درجات بالا تصور مي كنم همين تصور به من احساس لذت وصف نشدني ميده كه باعث ميشه انگيزه و همتم بيشتر بشه براي رسيدن به هدفم .(مثلا قبولي در دانشگاه و رشته ي موردنظرم)

درسته...ولي مطمئن باش تلاش تو در اين جهت نود درصد رسيدن به هدفت خواهد بود
بيشتر روي سخنم با كساني بود كه فكر ميكنند با تصور كردن تمام راه را رفته اند...
كساني كه مثلا معتقدن با قانون جذب به راحتي جاي پارك براي ماشين پيدا ميكنند ....
آن که هیچ نمی داند به چیزی عشق نمی ورزد آن که از عهده هیچ کاری بر نمی آید هیچ نمی فهمد آن که هیچ نمی فهمد بی ارزش است ولی آن که می فهمد بی گمان عشق می ورزد هر چه بیشتر دانش آدمی در چیزی ذاتی باشد عشق بدان بزرگتر است......هر که فکر می کند همه میوه ها همان وقت می رسند که توت فرنگی از انگور هیچ نمی داند.
mohaddeseh آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 09-02-2013   #17 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Night's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله mohaddeseh نمايش نوشته ها
درسته...ولي مطمئن باش تلاش تو در اين جهت نود درصد رسيدن به هدفت خواهد بود
بيشتر روي سخنم با كساني بود كه فكر ميكنند با تصور كردن تمام راه را رفته اند...
كساني كه مثلا معتقدن با قانون جذب به راحتي جاي پارك براي ماشين پيدا ميكنند ....
اين قانون در يه مورد براي من زياد كارساز بوده اين كه من هر وقت از يه دوستي به مدت طولاني بي خبر مي مونم به محض تصور كردن يه خبري از اون دوستم ميشه. نمي دونم از تله پاتي قويه يا قانون جذب و اين حرفا
قديمي 09-08-2013   #18 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

johar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بعد از پست شما يه لينكي قرار دادم كه جناب antonio خلاصه اش رو بيان كردن اگر مايل بودين بخونيد

من هم شنيدم هم توو همون كتاب خوندم. اگر ثابت شده كه تمام اين گفته ها حقيقت نداره يا منبع موثقي در اين زمينه هست ممنون ميشم منم در جريان بذاريد گرچه من چند باري در يه سري مسائل جزئي امتحان كردم جواب داده :)

کوانتوم هم شده مسخره ی ِ خرافات مدرن و قدیم !
بپرسی ثابت کن ؛ میگه هایزنبرگ گفته !

راز یک باور ِ .
باور هم یک چیزی است بی دلیل !
شما هم که امتحان کردی ؛ دلیل نمیشه که درست باشه ؛ چون یکبار اتفاق افتاده و ده بار اتفاق نیفتاده ؛
اگر این قانون درست بود دیگر کسی از بیماری نمیمرد ؛ و دکتر بجای دارو و عمل و شیمی درمانی ؛ کتاب و مستند راز تجویز می کرد ؛
برای آشنایی به فیزیک کوانتوم مراجعه کنید ؛
چون شما میگین علم کوانتوم معتقده جهان از اندیشه شکل گرفته ؛ معلومه که یک کتاب از کوانتوم نخوانده اید.
دلیل این خرافات هم قاطی شدن عده ای شبه دانشمند بین دانشمندان و جا زدن خودشان بجای دانشمند !

بخشی از نامه ی ِ ویتگنشتاین به راسل

johar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 09-08-2013   #19 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Night's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله johar نمايش نوشته ها

کوانتوم هم شده مسخره ی ِ خرافات مدرن و قدیم !
بپرسی ثابت کن ؛ میگه هایزنبرگ گفته !

راز یک باور ِ .
باور هم یک چیزی است بی دلیل !
شما هم که امتحان کردی ؛ دلیل نمیشه که درست باشه ؛ چون یکبار اتفاق افتاده و ده بار اتفاق نیفتاده ؛
اگر این قانون درست بود دیگر کسی از بیماری نمیمرد ؛ و دکتر بجای دارو و عمل و شیمی درمانی ؛ کتاب و مستند راز تجویز می کرد ؛
برای آشنایی به فیزیک کوانتوم مراجعه کنید ؛
چون شما میگین علم کوانتوم معتقده جهان از اندیشه شکل گرفته ؛ معلومه که یک کتاب از کوانتوم نخوانده اید.
دلیل این خرافات هم قاطی شدن عده ای شبه دانشمند بین دانشمندان و جا زدن خودشان بجای دانشمند !
دوست عزيز در اكثر بحث ها كه دقت كردم متوجه شدم شما هميشه خواستين حرف و باور خودتون رو به كرسي بنشونين. دليلي بر بحث در اين مورد نمي بينم. و دليلي هم نمي بينم در مورد باورهام به راحتي صحبت كنم. در هيچ پستي نگفتم كل كتاب واقعيته و كاملا درسته .من فقط از ديد شخصي خودم به ماجرا نگاه مي كنم...
در رابطه با علم كوانتوم هم اطلاعاتم به حد كافي هست چون كم و بيش مرتبط با رشته ام بوده.هيچ وقت تا از چيزي مطمئن نشديد قضاوت نكنيد. لطفا اين بحث رو ادامه نديد.ممنون
قديمي 09-08-2013   #20 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

johar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

چون ندیدند حقیقت ره افسانه زدند ....
johar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 11-20-2013   #21 (لینک نوشته)
شمع جمع

ali25's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بستگي به برداشت خواننده داره. مثلا من كه به خداوند اعتقاد دارم مي دونم كه منشا تمام كائنات خداست. تمام گفته هاي اين كتاب هم بر مي گرده به نيروي وصف نشدني خدا. اين كتاب داره ميگه اون نيرويي كه در وجود ماست نه خلق شده نه از بين ميره. خب گفته ي خدا هم همينه. حالا بعضيايي كه خودشون رو ميزنن به خواب رو ما نمي تونيم بيدار كنيم. خودشون بايد از خواب بيدارشن.

استاد فيزيكم ميي گفت اونا خدارو انرژي مي دونن ( يعني اسمش رو گذاشتن انرژي) ما هم بهش ميگيم الله.

اتفاقا روحانيون مملكتمون هم از اين كتاب استقبال كردن. قابل توجه بعضي ها!!!!!!!!!!!!!!
بنظر من انرژیها وجریان دهنده ها ومتعادل کننده ها وخیلی چیزای دیگه ای جهان رو تحت تاثیر دارن ولی خدا انرژی نیست.ولی انرژی ازخداست.
ali25 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 11-20-2013   #22 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

s666's Avatar

ارسال پیام خصوصی

من فیلم مستند راز رودیدم در واقع میخواد نگرش انسانها رو عوض کنه یا ب نوعی تلقین وتزریق افکار مثبت.

no quiero a nadie excepto a "ti
☆ SΞΤΛЯШ☆

معرفي كتاب راز (Secret)

s666 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 02-04-2014   #23 (لینک نوشته)
کاربر عضو

sabaaaajoon's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام
قانون راز واقعا صحت داره منکه ازش بارها نتیجه گرفتم
بچه ها حتما 1 سر به این انجمن بزنید
انجمن راز
sabaaaajoon آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #24 (لینک نوشته)
کاربر عضو

bahramnik's Avatar

ارسال پیام خصوصی

واقعا کتاب راز یکی از آثار برجسته در آموزش قانون جذب کائنات است

نسخه کامل pdf کتاب راز راندا برن ترجمه فارسی را می توانید از لینک زیر در سایت کلید ثروت تهیه و دانلود کنید :

http://kelideservat.com/downloads/the-secret-pdf/
bahramnik آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #25 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

viper22's Avatar

ارسال پیام خصوصی

ده سال پیش همراه با معرفی فیلمش از شبکه چهار خوندمش.چیز مزخرفی هست با کلمات شکیل و زیبا و کاربردی ندارن و به درد نمیخوره.

برچسب ها
secret, كتاب, معرفي, راز

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال