بخش پیشنهادات و انتقادات تالار سیاست و روابط بین الملل - صفحه 123
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > سیاست و روابط بین الملل
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

سیاست و روابط بین الملل گفتگو پیرامون "علوم سیاسی" و "روابط بین الملل "

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 07-08-2013  
مدیریت مجموعه تالارهای موضوعی

ya-mohsen's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض بخش پیشنهادات و انتقادات تالار سیاست و روابط بین الملل

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام
در این بخش ، پیشنهادات و انتقادات کاربران برای بهبود تالار " سیاست و روابط بین الملل " مورد بررسی واقع می شود .

ويرايش توسط ya-mohsen : 06-22-2017 در ساعت 02:08 PM
ya-mohsen آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 12-13-2018   #1831 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

iran84's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : بخش پیشنهادات و انتقادات تالار سیاست و روابط بین الملل

سلام
خسته نباشید
متاسفانه کاربری اخیرا مدام یک کاربر را به دو یوزر بودن متهم میکند
و این بار در کمال شگفتی نام یک یوزر را هم به ایشون منصوب کردند

اینکه ایشون بر چه اساسی به یقین در این باره رسیده بماند

ولیکن از مدیریت محترم درخواست رسیدگی فوری دارم

یا حق با این کاربر است که قطعا فردی که دو یوزر دارد طبق قوانین تخلف کرده

یا این کاربر تهمت زده که طبق قوانین باید عواقب آن را نیز بپذیرد

از مدیریت میخوام قاطع عمل شود تا دیگر فردی این چنین به خود اجازه ندهد بر اساس حدس و گمان به کاربری اتهام انجام تخلف و تهمت بزند فقط به این دلیل که با عقیده او همراه نیست

با تشکر

درباره فرزند دکتر الهام /وقتی کینه جویی و شخم زنی فایده ندارد!

.
.
پست دهم

این کاربر اسپمر درجه یک است. از این اسپمرتر نداریم. .........من کلّی با همین شخص زمانی که با آیدی دانیلو می اومد، بحث داشتم و می فهمم چکاره است. تازه با آیدی darkmatter ایشون هم به میزان کافی بحث کرده ایم؛ شما خبر نداری. نزدیک دوسال فعالیت این را دیده ام. ................

حتما در اخلاق اسلامی ای که شما فراگرفته اید، آمده که در جدل بین یک مسلمان و کافر معلوم الحال، طرف کافر را بگیر تا ژست روشنفکری ات حفظ شود.......

#10 (لینک نوشته)
iran84 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 12-13-2018   #1832 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت

ammar.95's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله ya-mohsen نمايش نوشته ها
بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام
در این بخش ، پیشنهادات و انتقادات کاربران برای بهبود تالار " سیاست و روابط بین الملل " مورد بررسی واقع می شود .

با سلام و احترام، جناب یامحسن اگر مورد بالا، قابل پیگرد است، به مهر با آیدی vandeta که من را آیدی کارآنلاین و آیدی canary که من را ترگل نامیده اند، (در همان تاپیک محذوف شب گذشته) برخورد فرمایید.

ضمناً به مهر، از آیدی تهمت شنیده، بپرسید چگونه خودش بارها با نامی اشتباه خطاب شده، و هیچ اعتراضی نکرده است و به بحث جواب هم داده است و نگفته است که حطاب سؤال به من نیست؛ تا بالاخره شخص دیگری بیاید و در این زمینه شکایت کند و ایشان پای پستش تنکس بزند.
ammar.95 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 12-13-2018   #1833 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

darkmatter's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله ammar.95 نمايش نوشته ها
ضمناً به مهر، از آیدی تهمت شنیده، بپرسید چگونه خودش بارها با نامی اشتباه خطاب شده، و هیچ اعتراضی نکرده است و به بحث جواب هم داده است و نگفته است که حطاب سؤال به من نیست؛ تا بالاخره شخص دیگری بیاید و در این زمینه شکایت کند و ایشان پای پستش تنکس بزند.
انسان دانا می داند که هر عملی , عکس العمل ندارد !
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 12-13-2018   #1834 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت

ammar.95's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله darkmatter نمايش نوشته ها
انسان دانا می داند که هر عملی , عکس العمل ندارد !
جهل مرکب این است که ندانی، و گمان کنی دانایی. ما به ندانسته های خود معترفیم، شما که ندانسته های بیشمارت را نمی بینی، اسیر جهل مرکب هستی.

جهل تا کجا؟ تا آنجا نمی فهمی که این بخش، محل کلکل نیست.

جناب یامحسن گرامی، با سلام مجدد، اگر فقط 100 پست اخیر این کاربر بررسی شود، مشخص خواهد شد که تا چه حد در انحراف مباحث و تاپیکها و متلکپرانی های بی مورد، یدِ طولایی دارند. لطفاً به وضعیت این کاربر نیز رسیدگی فرمایید، زیرا تمام نقل قولهایش از بنده که اسپم بوده، از بقیه را نظری نمی دهم.
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 12-13-2018   #1835 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت

ammar.95's Avatar

ارسال پیام خصوصی

با سلام دوباره:

+ آیدی iran84 سخنان من را با تقطیع در اینجا نقل کرده است، و بدین وسیله منظور سخن من را به شکل وارونه جلوه داده است. من از این جهت از ایشان شکایت دارم.
قديمي 12-14-2018   #1836 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

iran84's Avatar

ارسال پیام خصوصی

با سلام و احترام، جناب یامحسن اگر مورد بالا، قابل پیگرد است، به مهر با آیدی vandeta که من را آیدی کارآنلاین و آیدی canary که من را ترگل نامیده اند، (در همان تاپیک محذوف شب گذشته) برخورد فرمایید.

از آنجا که فضای توهین و تهمت فضای بسیار کثیفی است

حتما این درخواست نیز پیگیری گردد
این جور پیش رود انگار اینجا سه کاربر هستند با هزاران یوزر!!!!!
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 12-14-2018   #1837 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

iran84's Avatar

ارسال پیام خصوصی

با سلام دوباره:

+ آیدی iran84 سخنان من را با تقطیع در اینجا نقل کرده است، و بدین وسیله منظور سخن من را به شکل وارونه جلوه داده است. من از این جهت از ایشان شکایت دارم.
قبل اینکه شما شکایت بفرمایی از خودم میپرسیدی علتشو میگفتم!
بدین دلیل بود که تهمتی که به بنده زدی اهمیتی نداشت برام و شکایتی در این باره نداشتم
ولیکن به عنوان مدیر تاپیک که نظم تاپیک برای بنده بسیار مهم است و از طرفی بر هم زدن جو انجمن بر اساس خیال اون مورد رو مطرح کرده و تا آخر پیگیری میکنم تا دیگر بر اساس حدث و گمان کسی را متهم به یوزر داشتن دیگر نکنید
که البته هدف اصلی خاموش کردن تفکر است

ضمن اینکه الآن بنده اون پست رو نمیبینم که یا شما حذف کردی یا خود مدیریت که اگر شماحذف هم کرده باشی مدیریت با اختیاراتی که دارند کامل میبینند
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 12-20-2018   #1838 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت

ammar.95's Avatar

ارسال پیام خصوصی

لطفاً با کاربر وندتا برخورد کنید که از آیدی دیگری نقل قول می گیرد و بعد اسم من را می آورد:

نوشته اصلي بوسيله vandeta نمايش نوشته ها
نوشته اصلي بوسيله karoline نمايش نوشته ها
بشر همیشه فکر کرده که ابزارهاش اونو از خدا بی نیاز می کنه؛ مگر اقلیتی که عاقل هستند.

آفرین بر تو ammar95 حقیقت رو گفتی .
قديمي 12-27-2018   #1839 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

iran84's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله iran84 نمايش نوشته ها
سلام
خسته نباشید
متاسفانه کاربری اخیرا مدام یک کاربر را به دو یوزر بودن متهم میکند
و این بار در کمال شگفتی نام یک یوزر را هم به ایشون منصوب کردند

اینکه ایشون بر چه اساسی به یقین در این باره رسیده بماند

ولیکن از مدیریت محترم درخواست رسیدگی فوری دارم

یا حق با این کاربر است که قطعا فردی که دو یوزر دارد طبق قوانین تخلف کرده

یا این کاربر تهمت زده که طبق قوانین باید عواقب آن را نیز بپذیرد

از مدیریت میخوام قاطع عمل شود تا دیگر فردی این چنین به خود اجازه ندهد بر اساس حدس و گمان به کاربری اتهام انجام تخلف و تهمت بزند فقط به این دلیل که با عقیده او همراه نیست

با تشکر

درباره فرزند دکتر الهام /وقتی کینه جویی و شخم زنی فایده ندارد!

.
.
پست دهم

#10 (لینک نوشته)

لطفاً با کاربر وندتا برخورد کنید که از آیدی دیگری نقل قول می گیرد و بعد اسم من را می آورد:
ضمن عرض سلام و خسته نباشید

مدیریت محترم

چند روزی گذشته است و به این موارد پاسخ روشن نداده اید

بحث آبروی افراد است و اگر مسلمان هستیم نبایستی بی تفاوت بگذاریم

متاسفانه میبینم یکی از کاربران که موضوع مورد اشاره هم بود از فعالیت محروم شده اند

در حالیکه بارها دیده شد کاربری که ظاهر مذهبی(آواتار)دارند بارها بی ادبی و بی حرمتی نسبت به کاربری کرده اند و حتی اتهام چند یوزر بودن زده اند

انتظار آن است این موضوعات را شفاف مطرح کنید

آیا اخراج کاربر مورد اشاره ارتباط به این بررسی داشت و یوزر فیک بوده است؟
آیا کاربر دوم دخیل در موضوع حق این را دارد که آزادانه هر کجا دلش خواست کاربران را بی سند به چند یوزر بودن محکوم کند؟

لطفا بررسی رسیدگی و بطور شفاف اعلام شود تا اقدامی بازدارند محسوب گردد

رو نوشت به ya-mohsen
قديمي 12-27-2018   #1840 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت

ammar.95's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

با سلام. جناب یامحسن گرامی،

متأسفانه تأخیر در پیگیری توسط مدیریت، که قاعدتاً به دلیل مشغله های موجود بوده است، آیدی iran84 را، که گویا وکیل Darkmatter می دانند، دچار این وهم کرده است که قرار است برخوردی در حدّ اخراج با من صورت بگیرد. خواهشمندم قدری روال پیگیری را تسریع دهید تا ایشان سریعتر شرّشان را از سر بنده کم کنند.

ایشان می گویند: «در حالیکه بارها دیده شد کاربری که ظاهر مذهبی(آواتار)دارند بارها بی ادبی و بی حرمتی نسبت به کاربری کرده اند و حتی اتهام چند یوزر بودن زده اند»

لابد خود ایشان مذهبی واقعی هستند و ما فقط ظاهرمان مذهبی است؛ حال آنکه تمام کاری که این کاربر انجام می دهد، کپی پیست کردن مطلب از اینسو و آنسو است، و لینکدهی به لینکهای داخلی و خارجی که بعضاً تا فیلتر هم هستند، پیش می رود، می باشد. ایشان در چند بحث مذهبی شرکت کرده است، که ما را «کاربری که ظاهر مذهبی (آواتار) دارند» می دانند. این آقا اگر مذهبی تر از من است، به جای کوبیدن بر تبل میان تهی سیاسی، بیایند و در بحثهای مذهبی، اظهار نظر کنند تا ببینیم چقدر مذهبی هستند و چقدر مذهب را می شناسند. به راستی مایلیم بدانیم ببینیم که ایشان خود را از چه حیثی مذهبی تر از من می داند.

حرفی که ما به کاربری زده ایم، "بی ادب و بی شخصیت نامیدن" بوده است، خود این آقا در اشاره به فعل، بنده را بارها بی ادب نامیده است! یعنی به چیزی معترض است خودش به آن عمل می کند.

من از شما می پرسم جناب یا محسن، اگر کاربری بارها از شما نقل قول بگیرد در حالی که شما با او هیچ بحثی ندارید، این اقدام ایجاد مزاحمت نیست و پیگرد ندارد؟ آیا وقتی کسی دائم مزاحمت ایجاد کند، نباید بی ادب و بی شخصیت خطاب شود؟ نکند جدیداً افراد مؤدب و باشخصیت به طور دائمی مزاحم دیگران می شوند؟

این کاربر در کمال فهم و درک، می فرمایند: «بحث آبروی افراد است و اگر مسلمان هستیم نبایستی بی تفاوت بگذاریم»

در حالی که از روزی که این کاربر شکایت کرده است، همواره تهاجم آیدی Darkmatter و آیدیهای مشابه آن، را شاهد بوده ایم و من دائماً به آنها می گویم با آنها بحثی ندارم و آنها باز نقل قول می گیرند و حتی وقتی من می گویم «آنقدر نقل بگیرید تا جانتان در بیاید» باز هم با کمال وقاحت به رفتار زشت خود یعنی نقلگیریهای پیاپی (سوای بحث توهینات متلکهایشان) به مزاحمت خود ادامه می دهند. آیا ایجاد مزاحمت، عملی اخلاقی و قانونی است؟ وقتی امثال Darkmatter این کار را بر سطح سایت انجام می دهند، آیا جرم دیگری به نام اسپمکاری مرتکب نشده اند؟

این کاربر که ادعای عدالتخواهی(!!) دارد، آیا نمی داند که آزار و اذیت نیز جرم است؟ ایشان نگران بی آبرویی کاربری هستند که 90% فعالیتش در سایت، ترول، مسخرگی و بی حرمتی به کاربران، مسئولین و حتی در مواردی مقدسات است؛ ولی آزار و اذیت همین کاربر بی آبروشده، برای جناب عدالتخواه اهمیتی ندارد؟ اگر کاربری را به نام دیگر خطاب کردن آبروریزی است، این کاربر «عدالتخواه» چرا فقط مواردی را می بیند که من، Darkmatter را با نام دیگری خطاب کرده ام؟ آیا لازمه ی عدالتخواهی این نیست که ایشان به کاربرانی که بنده را کارولین و ترگل و غیره می نامند، اعتراضی بکنند و خواهان برخورد با آنها باشند؟ عدالتی اینها می خواهند به سرمان بیاورند، آیا به راستی عدالت است؟!

عدالت، لقلقه ی زبان این افراد است، وگرنه این کاربر معترض، دلیلی جز لجبازیهای سیاسی، برای ارائه شکایت علیه بنده ندارند؛ و به چیزی که اهمیت نمی دهند، همان عدالتی است که ادعایش را دارند.

ایشان ناراحت شده اند که «یکی از کاربران که موضوع مورد اشاره هم بود از فعالیت محروم شده اند»
جای سؤال است که آیا وقتی ایشان از طرف کاربری، از کاربر دیگری شکایت می کنند، کاربری که نقش موکّل ایشان را دارد، مصونیت پیدا می کند و باید تا آخر پیگیریهای مدیریت، بابت هر کاری که بکند، بخشیده شود؟ جناب یامحسن، شما به عنوان یک مدیر ارشد، حتماً در جریان رفتارهای Darkmatter و «آیدیهای دیگری که مثل ایشان سخن می گویند ولی با ایشان یکی نیستند»(!!) قرار دارید. آیا با این همه تخلفی که Darkmatter و سایر آیدیهای مشابه(!) به صورت روزانه و پیاپی انجام می دهد، باعث حیرت نیست که چرا تا به امروز اخراج یکی از اینها طول کشیده است و سایرین نیز آزاد و رها هستند؟ این کاربر به اصطلاح عدالتخواه، بابت اخراح یکی دو روزه ی Darkmatter ناراحت هستند ولی بابت عدم برخورد و اغماض مدیریت در برابر رفتار آنها سکوت می کنند؟! حالا دیگر اتهام چند یوزر بودن برای ایشان پیراهن عثمان شده و بابت این رفتار بسیار رنجیده هستند(!!) هر چند بابت چند یوزر نامیده شدن من، توسط Darkmatter و دوستانش(!) هیچ اعتراضی ندارند! این هم لابد ناشی از عدالتخواهی ایشان است!!

ایشان به خاطر نگرانی از اجرای عدالت ادعایی خودشان، نوشته اند: «آیا کاربر دوم دخیل در موضوع حق این را دارد که آزادانه هر کجا دلش خواست کاربران را بی سند به چند یوزر بودن محکوم کند؟»
ایشان حتی به خود زحمت نمی دهند که ببینند در روزهای اخیر، من کدام کاربر را به چند یوزر بودن محکوم کرده ام! این شخص مدّعی عدالتخواهی، آیا نمی بیند که این من هستم که از سوی کاربرانی که لابد Darkmatter نیستند، به چند یوزر بودن محکوم می شوم و ایشان صدایش در نمی آید و با این وجود، خود را عدالتخواه می داند؟

این کاربر حتی در اتهام زنی علیه مسئولین که افراد حقیقی هستند هم، ید طولانی دارند، ولی خودشان دلواپس آبروی کاربران مجازی هستند که حتی نام و مشخصاتش معلوم نیست؟!

جناب یا محسن، خواهشمندم در اسرع وقت رسیدگی بفرمایید، زیرا بنده حوصله ی مزاحمتهای این مدعی عدالتخواهی و دار و دسته ای که از آنها حمایت می کنند را، ندارم. ضمن اینکه برخورد با کسانی که از پشت خنجر می زنند، اولویت بیشتری از کسانی دارد که مثل مرد جلوی ما ایستاده اند و های و هوی می کنند.

لا يتخذ المؤمنون الكافرين أولياء من دون المؤمنين ومن يفعل ذلك فليس من الله في شيء إلا أن تتقوا منهم تقاة ويحذركم الله نفسه وإلى الله المصير
قديمي 12-27-2018   #1841 (لینک نوشته)
مدیریت مجموعه تالارهای موضوعی

ya-mohsen's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بسم الله الرحمن الرحیم

۱. کاربر darkmatter به علت تکرار تخلف مربوط به بند یک ( توهین به اصل نظام+ مقامات به طور کلی ...) اخطار دریافت کرده و به علت توجه نکردن به تذکرات محرومیت داده شده ...
۲. اقدام در مورد مولتی یوزر بودن این یا آن کاربر در حیطه بررسی و تشخیص ادمین یا مدیران ارشد است.
ya-mohsen آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 12-28-2018   #1842 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

iran84's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بسم الله الرحمن الرحیم

۱. کاربر darkmatter به علت تکرار تخلف مربوط به بند یک ( توهین به اصل نظام+ مقامات به طور کلی ...) اخطار دریافت کرده و به علت توجه نکردن به تذکرات محرومیت داده شده ...
۲. اقدام در مورد مولتی یوزر بودن این یا آن کاربر در حیطه بررسی و تشخیص ادمین یا مدیران ارشد است.
سلام علیکم
ضمن تشکر از شما بابت پاسخگویی

نمیدانم بند یک نیاز به عمومی کردن بود یا خیر ولیکن حقیقتا بابت بیان بند دوم متشکرم

و ان شالله این هایی که مدام تهمت میزنند اگر مسلمانند توبه کنند
البته یکی از این افراد که عمومی مطرح کرد جای بسی خوشحالی است که انگار از تهمتش عقب نشسته
جناب ammar.95 در پست قبل شما مواردی رو مطرح کرده و طبق روال همیشگی تهمت هایی دوباره به بنده زدند که از شما درخواست عاجزانه دارم! حتما رسیدگی بفرمائید
ولی نیاز میبینم این یادداشت برای شما قرار دهم

جناب مدیر
آیا کاربری حق دارد در فضای عمومی در تاپیک شما پست بزند ولو نقل قول نگیرد و بعد بگوید از من فلانی نقل قول نگیر؟!
آیا اگر کاربری نقل قول بگیرد مرتکب تخلف بر اساس قوانین شده است؟!
مدیریت محترم

اگر به کاربری تهمتی زده شده باشد آیا آن کاربر حق دارد همین رفتار را در قبال دیگران انجام دهد
به عنوان مثال میبینید ایشون مدعی ست بنده کجا بودم وقتی به ایشون تهمت چند یوزری زده شده(که البته بنده این مواردی که میگه رو ندیدم و در همین تاپیک وقتی مطرح کرده زیر پستش نشکر زده ام که فکر میکنم به خوبی موضع بنده رو نشان می دهد)

و بدین واسطه ایشان آمده به کاربران دیگر همین تهمت را زده!!!!!!

از شما می پرسم آیا این اخلاق اسلامی است؟

جناب مدیر

در حالیکه بارها دیده شد کاربری که ظاهر مذهبی(آواتار)دارند بارها بی ادبی و بی حرمتی نسبت به کاربری کرده اند و حتی اتهام چند یوزر بودن زده اند

انتظار آن است این موضوعات را شفاف مطرح کنید

در پست شکایت ایشون این حرف بنده را این چنین تعبیر کرده اند که بنده گفته ام ایشون غیر مذهبی هستند!!!!!!!!
اولا خیال ایشون رو راحت کنم
بنده خودم را مذهبی نمیدانم
این در جواب طوماری که در این باره نوشتند!!!!!
بعد هم اصلا بنده و شما تا کنون بحث دینی داشتیم که بخوایم توصیف کنیم کی مذهبی است و چقدر؟!
وقتی بنده میگم ظاهرا مذهبی بر اساس آواتار بدین معناست
طبق آواتار باید فرد مذهبی باشید
در باطن شما چه خبر است بنده نمیدانم
تنها یک بحث کوچک بین بنده و ایشون شکل گرفت و آن این بود شما که نوشتی عمار عمار کی هستی آیا این عمار است یا امار!
که ما چند فرد رو بهشون گفتیم گفتند نه نیستم!
و من در باره این آواتار و نام و رفتاری که انجام می دهند توصیه ای به ایشان کردم!
حالا بر چه اساس فهمیده اند بنده خودم را مذهبی میدانم الله و اعلم!!!!!!!

ادعای دیگر ایشان که بسیار عجیب است ایشون مدعی است کاربری که مخالف دیدگاه ایشون نظر و عقیده دارد و اصلا به قول ایشان کافر است در بحثی که حق هم با کافر! باشد(البته من عذر میخوام که کلمه کافررو به نقل ایشون به کار میبرم) بنده نباید جانب حق رو بگیرم و باید از فردی که شیعه است حتما حتما حمایت کنم!!!!!!
جناب مدیر آیا شما هم در برخورد با کاربران با عقاید مختلف میزان را قانون در نظر میگیرد یا دین و عقیده افراد!!!!!؟
ضمن اینکه برخورد با کسانی که از پشت خنجر می زنند، اولویت بیشتری از کسانی دارد که مثل مرد جلوی ما ایستاده اند و های و هوی می کنند.
مورد بعد که سعی کردند نه بنده بلکه جمیع عدالتخواهان را ضد نظام معرفی کنند!!!!!
جالب است چند وقت پیش کاربری هم که فکر میکنم از نظر عقیده بسیار با بنده منفاوت است درباره عدالتخواهان پرسید و وقتی گفتم ما عدالتخواهان سردار عدالتخواهی را رهبری میدانیم تعجب کرد و گفت من فکر میکردم طبق گفته برخی شما ضد نظام هستید !
آیا ایشون یک بار به عمرشان کلام امام و رهبری را خوانده اند که این چنین تهمت میزنند و در شرایطی که رهبری و امام خود را معصوم نمیدانند سعی در القا چنین مواردی آیا دارند؟!
آیا با این شیوه حذفی چیزی از امر به معروف و نهی از منکر میماند؟!

جناب مدیر در جدیدترین مورد کاربر دیگری آمده فردی را که بنده با ایشون صحبت کرده ام متهم به یوزر فیک کرده که این مورد را گزارش تخلف داده ام و شما خود واقفید
#20 (لینک نوشته)
بله ایشون ترول و یوزر چندم henry888 هستن .
متاسفانه در شرایطی که رهبری بارها بر ایجاد کرسی های آزاد اندیشی تاکید دارند ظاهرا برخی حامیان ولایت این جا را با پادگان اشتباه گرفته اند!

ويرايش توسط iran84 : 12-28-2018 در ساعت 08:20 PM
قديمي 12-31-2018   #1843 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت

ammar.95's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام. جناب یامحسن، این بدبخت خودش را کشت برای تنبیه من، میشه به صورت داوطلبانه دو روز اخراجی به من بدهید تا شاید این بیچاره ی مفلوک قدری دل سیاهش خوش بشود و هر روز و هر روز، نیاید اینجا برای شکایت؟ باور کنید دلم به حالش می سوزد. از او نفرتی ندارم، تفکرش، اگر بتواند تفکر نامیده شود، تفکر باطلی است. بنده ی خدا نمی داند که فعالیتش برای کاربران، جنبه تفریحی دارد، و خیلیها ممکن است برای تمسخر پای پستهای سخیفش تنکس بزنن و این بیچاره را فریب دهند که بی فکری اش در اینجا طرفداری دارد. اصلاً من شکایتم رو از این بدبخت پس می گیرم و درخواست می کنم بنده را متهم تلقی کنید و دو روز اخراجی برایم بزنید. شاید عقده های ایشان تمام شود و هر روز جهت چوقلی، مزاحم شما نشود، آب هم به آسیاب دشمنان نریزد.

بنده اینجا قویاً بر اینکه darkmatter یک مولتی است و یکی از دو آیدی اصلی دانیلو در سایت می باشد، پافشاری می کنم، و کسی که این حقیقت را رد کند، خودش را فریفته است. ما از موضع خود عقب ننشسته ایم، ولی به علت بی ادب بودنِ darkmatter، بالکل به او اعتنا نمی کنیم. کلام ما حرمت دارد نباید برای انسانهای کوچکی مثل darkmatter و iran84 صرف شود. اگر جواب اباطیلشان را نمی دهیم، اینگونه نیست که جوابی نداشته باشیم، وقت ما اهم و شأن ما اجلّ از این است که هر سخن باطلی را مطالعه کنیم، چه رسد که جوابی هم بدهیم. شما محتویات پستهای سخیف iran84 را ببینید، و خودتان قضاوت کنید، که حرفهای این فرد چقدر می ارزد. حالا ما که به محتوای فوق العاده نازل پستهای او کاری نداریم، خودش مدام پاپی ما می شود. بنده تنها راه نجات از شر مزاحمتهای این کاربر را این می دانم که من را مقصر بدانید و تنبیه کنید تا شاید دست از سر ما برداشت و مزاحم شما هم نشد.
قديمي 12-31-2018   #1844 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

iran84's Avatar

ارسال پیام خصوصی

با سلام. جناب یامحسن، این بدبخت خودش را کشت برای تنبیه من، میشه به صورت داوطلبانه دو روز اخراجی به من بدهید تا شاید این بیچاره ی مفلوک قدری دل سیاهش خوش بشود و هر روز و هر روز، نیاید اینجا برای شکایت؟ باور کنید دلم به حالش می سوزد. از او نفرتی ندارم، تفکرش، اگر بتواند تفکر نامیده شود، تفکر باطلی است. بنده ی خدا نمی داند که فعالیتش برای کاربران، جنبه تفریحی دارد، و خیلیها ممکن است برای تمسخر پای پستهای سخیفش تنکس بزنن و این بیچاره را فریب دهند که بی فکری اش در اینجا طرفداری دارد. اصلاً من شکایتم رو از این بدبخت پس می گیرم و درخواست می کنم بنده را متهم تلقی کنید و دو روز اخراجی برایم بزنید. شاید عقده های ایشان تمام شود و هر روز جهت چوقلی، مزاحم شما نشود، آب هم به آسیاب دشمنان نریزد.

بنده اینجا قویاً بر اینکه darkmatter یک مولتی است و یکی از دو آیدی اصلی دانیلو در سایت می باشد، پافشاری می کنم، و کسی که این حقیقت را رد کند، خودش را فریفته است. ما از موضع خود عقب ننشسته ایم، ولی به علت بی ادب بودنِ darkmatter، بالکل به او اعتنا نمی کنیم. کلام ما حرمت دارد نباید برای انسانهای کوچکی مثل darkmatter و iran84 صرف شود. اگر جواب اباطیلشان را نمی دهیم، اینگونه نیست که جوابی نداشته باشیم، وقت ما اهم و شأن ما اجلّ از این است که هر سخن باطلی را مطالعه کنیم، چه رسد که جوابی هم بدهیم. شما محتویات پستهای سخیف iran84 را ببینید، و خودتان قضاوت کنید، که حرفهای این فرد چقدر می ارزد. حالا ما که به محتوای فوق العاده نازل پستهای او کاری نداریم، خودش مدام پاپی ما می شود. بنده تنها راه نجات از شر مزاحمتهای این کاربر را این می دانم که من را مقصر بدانید و تنبیه کنید تا شاید دست از سر ما برداشت و مزاحم شما هم نشد.
رو نوشت به جناب یامحسن
امیر شکوری
و شاید در آینده آقای رایان

ويرايش توسط iran84 : 12-31-2018 در ساعت 01:55 AM
قديمي 01-01-2019   #1845 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

iran84's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام علیکم
لطفا این تاپیک حذف یا قفل شود و اگر لازم است استارتر نیز اگر قانون می گوید مجازات شود
گرچه دارای منبع است ولیکن منبع اصلی که ادعا میشد نقل از آن است یافت نشد
با تشکر
مجله تایمز : رهبر ۷۸ساله ایران، ۲۸سال کشوری را در پر تلاطم ترین طوفان ها ...

نسخه چاپی - اللهم احفظ امام خامنه‌ای - ناحیه مقاومت بسیج جماران - قسم

.
چهار شاخصه منحصربه فرد ولایت از زبان رییس جمهور روسیه

.
رهبر ۷۸ ساله ایران | پایگاه خبری تحلیلی ارس تبار اصلاندوز

.
چهاربهاران - مقام معظم رهبری در همه امور کشور دانا و هوشیار است

.
مجله تایمز : رهبر ۷۸ساله ایران، ۲۸سال کشوری را در پر تلاطم ترین طوفان ها ...

.
هیأتگرام-فدائیان حضرت زهرا (س)-اصفهان

.
اینکه برخی سایت های خبری این چنین مطلب نشر می دهند و منبع هم نمی گذارند جای تاسف عمیق دارد
و یقینا بنده نمیخواهم مثل این حضرات که خودشان منتقد برخی جملات و نقل قول های جعلی درباره کوروش کبیر و دکتر شریعتی بزرگوار هستند در قبال یکی از شخصیت های وارسته عدالتخواهی یعنی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای دچار چنین لغزشی بشم و خداوند همه ما را به راه راست هدایت کند
پاسخ

برچسب ها
معارضین, پیشنهادات, الملل, انتقادات, بخش, تالار, حکومت, روابط, سوریه, سیاست

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال