تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > سیاست و روابط بین الملل
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

سیاست و روابط بین الملل گفتگو پیرامون "علوم سیاسی" و "روابط بین الملل "

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 07-08-2013  
مدیریت مجموعه تالارهای موضوعی

ya-mohsen's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض بخش پیشنهادات و انتقادات تالار سیاست و روابط بین الملل

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام
در این بخش ، پیشنهادات و انتقادات کاربران برای بهبود تالار " سیاست و روابط بین الملل " مورد بررسی واقع می شود .

ويرايش توسط ya-mohsen : 07-10-2013 در ساعت 01:10 AM
ya-mohsen آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 07-16-2013   #16 (لینک نوشته)
کاربر فعال هم میهن

kavoush's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : بخش پیشنهادات و انتقادات تالار سیاست و روابط بین الملل

جناب یامحسن
من هم تصمیم داشتم درپستی که درهم اندیشی هست بطور غیر مستقیم این رفتار حذفی شما را مورد انتقاد قرار دهم والبته درهمین فروم هم یکی دوساعت پیش شاهد حذف یکی از پستهایم بودم که این اعتراض به جای بانو دیلک باعث شد تقی به توق زند براین خرمن آتش کهنه من جرقه زند که هرازچندگاهی شاهد حذف پستهایم بودم اما لب به اعتراض نگشودم وخود را اینگونه قانع نمودم که صلاح مملکت را شما خسروان بهترازمن میدانید
اما به نظرم درکشور فصل جدیدی شروع شده است وشما هنوز ازقافله عقب مانده اید وهنوز هم درقوانین کهنه وپوسیده خود درگیر هستید به نظرم وقت آن رسیده است تا قدری دایره این سانسوریتان را قدری گشادتر کنید وفضای لازم به گفتگوها بدهید وقدری در رفتارحذفی تعدیل کنید ...
جادارد شماهم کلیدی به دست بگیرید واعتدال به خرج دهید ... به نظر دوره هشت ساله بدبینی را باید پشت سرگذاشت ونگاه منطقی تر به اوضاع داشت ...
بهتراست ازهشت سال قبل بیرون بیائید اکنون افق جدیدی پیش روی ماست برای آغاز کردن فصل جدیدی از اعتماد ...
درضمن برای اینکه به کاربران هم ارزش قائل شوید درصورت حذف پست مغایرت آن را با قانون نانوشته خود برای وی بیان نمائید تا بتوانیم حد وحدود های قانونی را رعایت کنیم ...
ارزش نگارش یک پست کاربری را اینگونه لگد مال نکنید ...
kavoush آفلاين است   پاسخ با نقل قول
7 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 07-16-2013   #17 (لینک نوشته)
مدیر تالار هم اندیشی

realworld_but's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله kavoush نمايش نوشته ها
من هم تصمیم داشتم درپستی که درهم اندیشی هست بطور غیر مستقیم این رفتار حذفی شما را مورد انتقاد قرار دهم
اقای کاوش بنظر میرسد منظورتان از پست همان تاپیک باشد زیرا در مرحله نخست برایم این تصویر را بوجود اوردید که پستی از شما را حذف کردم .خواستم بگویم که نشانم دهید و یا اینکه چرا قبل از اینکه بگوش من برسانید در جای دیگر اعتراض میکنید ؟! . اما بعد متوجه شدم بنابراین خواهشمندم نسبت به تصحیح مورد فوق اقدام نماید .
با تشکر .

پروردگارا صلح را بر زمینمان حاکم کن
گزند و آزار را از میان انسانها دور دار
گشاده دستی و بخشش را در بین انسانها فراوان کن
خرد را رهنمای زندگیمان کن
و در دعاها همیشه با خلوص مهر و صلح و صفا را بر لبانمان جاری ساز .

realworld_but آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 07-16-2013   #18 (لینک نوشته)
Empiricist

libralism's Avatar

ارسال پیام خصوصی

وضع ِ جناب ِ یا محسن وخیم تر از این چیزهاست پیام خصوصی داده اند با کمال احترام(که این احترام از صد دشنام برای من بد تر بود) که شما نباید در بحث های درون دینی شرکت کنید. : ))
بی ذوق ِ "آزادی" کسی، با "عشق" هم خوشبخت نیست.
libralism آفلاين است   پاسخ با نقل قول
5 نفر نوشته را پسندیده اند
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 07-16-2013   #19 (لینک نوشته)
کاربر فعال هم میهن

kavoush's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله realworld_but نمايش نوشته ها
اقای کاوش بنظر میرسد منظورتان از پست همان تاپیک باشد زیرا در مرحله نخست برایم این تصویر را بوجود اوردید که پستی از شما را حذف کردم .خواستم بگویم که نشانم دهید و یا اینکه چرا قبل از اینکه بگوش من برسانید در جای دیگر اعتراض میکنید ؟! . اما بعد متوجه شدم بنابراین خواهشمندم نسبت به تصحیح مورد فوق اقدام نماید .
با تشکر .
جناب realworld_butعزیز
نه منظورم موضوعی که به تازگی استارت شده وجنابعالی اتفاقا لطف کردید ومهم اش کردید
تریبون آزاد نقد و بررسی عملکرد هم میهن
وقرار شده دراین جستار نسبت به اعتلای هم میهن با اتفاق هم گفتگو کنیم والبته بنده تصمیم داشتم نه موردی وبا نام بردن از شخص مشخصی بطورکلی رفتار بعضی از مدیران را نقد کنم واین نقد البته به کلیت هم میهن مربوط میشد ومحض اطلاع مقدمه را با این جمله آغاز نمودم که به جای ممانعت وحذف نظرات مخالف بهتراست آنها را مدیریت کنیم
به نظرمن نقش مدیران دراعتلای هم میهن حیاتی است وهمچنین بازهم تاکید میکنم دیگر دراین برهه سعی شود دیوارهای بی اعتمادی را قدری ترمیم کنیم وفاصله ها را نزدیک کنیم ولازمه آن تغییر نگرش مدیران ساید مخصوصا مدیرانی که درفرومهای حساس مدیریت میکنند
قديمي 07-16-2013   #20 (لینک نوشته)
فــــــــــانی

dilak's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله ya-mohsen نمايش نوشته ها
بسم الله الرحمن الرحیم

مسئله دو کلمه که نیست .
دو کلمه حاشیه ای می تواند پست های متعدد حاشیه ای دیگر ایجاد کند ...
موضوع تاپیک در مورد جمهوری اسلامی و اکثریت یا اقلیت موافقین یا مخالفین آن نبود . شما با طرح دو کلمه بحث را به این سمت می کشاندید . حذف آن دو کلمه هیچ تاثیری در محتوای تاپیک نداشت و ندارد ...
مدیریت این حق را دارد که بنا به تشخیص خود از انحراف تاپیک جلوگیری کند ...
ضمنا من انتقادات و طعن و کنایه ای که به مدیریت وارد می کنید را با احترام پاسخ می دهم .
من چه تهمتی به شما زدم ؟ من تشخیص دادم که یک پست باعث حاشیه سازی یا بیشتر شدن یک حاشیه می شود و حذفش کردم . همین .
تعجب می کنم که چرا اینطور استدلال می کنید و حساسیت به خرج می دهید .
.......................................
به هر حال من سعی می کنم به انتقادات و پیشنهادات شما توجه بیشتری داشته باشم .
یعنی می فرمایید قصاص قبل از جنایت کردید!!!دست مریزاد
ما باید چطور پست بدیم که شامل حال تمهیدات پیشگیرانه قصاص قبل از جنایت
شما نشود!!!؟
جناب یا محسن بنده از شما لطفی تقاضا نکردم که شامل حال بنده نوعی بکنید
یانکنید بلکه یک عنایت ویژه نسبت به عملکرد مدیریتی خودتون تقاضا کردم تا کمی
نسبت به عملکرد مدیریتی خودتون معطوف دارید!
چرا فکر می کنید ماها همگی از پشت کوه اومدیم و قانون و هنجار سرمان نمی شود!
واقعا این رفتار شما جز توهین به شعور کاربران هست؟شما خیلی محترمانه حرف را
توی دهان آدم خشک می کنید بعدهم خیلی محترمانه می فرمایید من بعد نسبت
به پست های بنده حساسیت بیشتری به خرج می دهید!!!بنده از شما توجه ویژه
طلب نکردم بلکه تقاضا کردم یک مقدار در قبال کاربران و ایضا بنده منصفانه تر به
قاضی بروید! من چطور بپذیرم که این دو تا کلمه بنده قرار بود طوفان به پا کند و شما
از روند ایجاد این طوفان جلوگیری کردید!!!عجب ....
من واقعا نمی فهمم توی این تالار به چه زبانی باید سخن گفت!به زبان طنز حرف می زنیم
پیام می دهید که اسپم ندهید!فارغ از اینکه طنز هم یکی از زبانهای گفتمان هست!
جدی صحبت می کنیم می گویند قانون اجازه نمی دهد (قبول) با ایهام سخن می گوییم
تذکر می دهید توی لفافه هم که می گوییم کلهم می زنید از ریشه ساقط می کنید!
میشه بفرمایید چه سبکی را پسند می کنید تا ما با همون سبک و شیوه وارد گفتگو
بشویم؟

نشریه هم میهن منتشر شد
قسمت چهلم
dilak آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 07-17-2013   #21 (لینک نوشته)

ya-mohsen's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بسم الله الرحمن الرحیم

نوشته اصلي بوسيله libralism نمايش نوشته ها
وضع ِ جناب ِ یا محسن وخیم تر از این چیزهاست پیام خصوصی داده اند با کمال احترام(که این احترام از صد دشنام برای من بد تر بود) که شما نباید در بحث های درون دینی شرکت کنید. : ))
خیر . من نگفتم شما نمی توانید در تالار درون دینی شرکت کنید بلکه گفتم با فرض اعتقاد به قرآن می توانید در این تالار شرکت کنید . چون این تالار مختص گفتگوهای درون دینی است و نه گفتگوهای برون دینی .
.................................................. ...............................
متن نامه من به شما که دو روز پیش در پست خصوصی برای شما فرستادم :

بخش پیشنهادات و انتقادات تالار سیاست و روابط بین الملل
نکته :
همیشه سعی کنید واقعیت را همانگونه که هست منتشر کنید تا گفتگو منطقی باشد و نظراتتان مورد سوء استفاده و برداشت های تبلیغاتی و منفی واقع نشود .
با تشکر
5 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 07-17-2013   #22 (لینک نوشته)
Empiricist

libralism's Avatar

ارسال پیام خصوصی

Post پاسخ : بخش پیشنهادات و انتقادات تالار سیاست و روابط بین الملل

بسم الله الرحمن الرحیم

خیر . من نگفتم شما نمی توانید در تالار درون دینی شرکت کنید بلکه گفتم با فرض اعتقاد به قرآن می توانید در این تالار شرکت کنید . چون این تالار مختص گفتگوهای درون دینی است و نه گفتگوهای برون دینی .
.................................................. ...............................
متن نامه من به شما که دو روز پیش در پست خصوصی برای شما فرستادم :

نکته :
همیشه سعی کنید واقعیت را همانگونه که هست منتشر کنید تا گفتگو منطقی باشد و نظراتتان مورد سوء استفاده و برداشت های تبلیغاتی و منفی واقع نشود .
با تشکر

متاسفم براتون ؛ جمله قرمز شده رو بخونند دوستان تا ببینند که با چه پیش فرض فکری خنده داری از خودتون درباره من ؛ من رو از فعالیت در این تالار منع کرده اید.

+قرار دادن پیام ِ خصوصی در فروم هم خلاف ِ قوانین هم میهن است آقای مدیر محترم اما حالا هم که گذاشتید چه بهتر .
قديمي 07-17-2013   #23 (لینک نوشته)

ya-mohsen's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بسم الله الرحمن الرحیم

نوشته اصلي بوسيله kavoush نمايش نوشته ها
جناب یامحسن
من هم تصمیم داشتم درپستی که درهم اندیشی هست بطور غیر مستقیم این رفتار حذفی شما را مورد انتقاد قرار دهم والبته درهمین فروم هم یکی دوساعت پیش شاهد حذف یکی از پستهایم بودم که این اعتراض به جای بانو دیلک باعث شد تقی به توق زند براین خرمن آتش کهنه من جرقه زند که هرازچندگاهی شاهد حذف پستهایم بودم اما لب به اعتراض نگشودم وخود را اینگونه قانع نمودم که صلاح مملکت را شما خسروان بهترازمن میدانید
اما به نظرم درکشور فصل جدیدی شروع شده است وشما هنوز ازقافله عقب مانده اید وهنوز هم درقوانین کهنه وپوسیده خود درگیر هستید به نظرم وقت آن رسیده است تا قدری دایره این سانسوریتان را قدری گشادتر کنید وفضای لازم به گفتگوها بدهید وقدری در رفتارحذفی تعدیل کنید ...
جادارد شماهم کلیدی به دست بگیرید واعتدال به خرج دهید ... به نظر دوره هشت ساله بدبینی را باید پشت سرگذاشت ونگاه منطقی تر به اوضاع داشت ...
بهتراست ازهشت سال قبل بیرون بیائید اکنون افق جدیدی پیش روی ماست برای آغاز کردن فصل جدیدی از اعتماد ...
درضمن برای اینکه به کاربران هم ارزش قائل شوید درصورت حذف پست مغایرت آن را با قانون نانوشته خود برای وی بیان نمائید تا بتوانیم حد وحدود های قانونی را رعایت کنیم ...
ارزش نگارش یک پست کاربری را اینگونه لگد مال نکنید ...
قوانین ما پوسیده نیست و ما هم رفتار خلاف قوانین نداشته ایم . اما شما مراقب باشید که اگر بخواهید دایره توهین هایتان را گسترش بدهید ناگزیر مجبور هستم در مورد شما به شیوه دیگری رفتار کنم ..
من یک پست از شما را ( به عنوان نمونه ) شخصا و قبلا ( در زمان انتخابات ) در بخش مدیران ارائه کردم که نقض قانون بودن آن مورد تائید واقع شد و به خاطر همان پست هم تذکر کتبی از سوی من دریافت کردید ( در حالی که می توانستم مستقیما اخطار و کارت صادر کنم )
چرا خرمن آتش کهنه شما باید جرقه بزند ؟
شما دقت داشته باشید :
هر وقت قوانین تغییر کردند بر طبق آن قوانین آزاد هستید که رفتار کنید اما نه قبل از آن .
بنابراین سعی نکنید اینجا فراقانونی سخن بگوئید و یا رفتار کنید ...
......................................
با تشکر .

ويرايش توسط ya-mohsen : 07-17-2013 در ساعت 02:52 PM دليل: افزودن کلمه جا افتاده در عبارت
6 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 07-17-2013   #24 (لینک نوشته)

ya-mohsen's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بسم الله الرحمن الرحیم

نوشته اصلي بوسيله libralism نمايش نوشته ها
متاسفم براتون ؛ جمله قرمز شده رو بخونند دوستان تا ببینند که با چه پیش فرض فکری خنده داری از خودتون درباره من ؛ من رو از فعالیت در این تالار منع کرده اید.

+قرار دادن پیام ِ خصوصی در فروم هم خلاف ِ قوانین هم میهن است آقای مدیر محترم اما حالا هم که گذاشتید چه بهتر .
منظورم از " فرض " اعتقاد به قرآن این است که شما برای حضور و استدلال قرآنی در تالار درون دینی فرض را بر این می گذارید که قرآن را قبول دارید و بر طبق آن استدلال می کنید ، در قالب یک فرد معتقد ( هرچند که اعتقاد درونی نداشته باشید ).
به هر حال اگر سوء تفاهمی شده است همینجا از شما می خواهم با فرض اعتقاد به قرآن در آن تاپیک خاص شرکت کنید .
اتفاقا من منتظر پست شما بودم .
اگر همین مطلب را در پست خصوصی به من اطلاع می دادید لازم نبود اینجا مطرح شود .
( ضمنا من که پیام خصوصی شما را در انجمن نگذاشتم که مدعی هستید خلاف قوانین است . پیام خودم را گذاشته ام )
.................................................. ..........
با تشکر
3 نفر نوشته را پسندیده اند
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 07-17-2013   #25 (لینک نوشته)

ya-mohsen's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بسم الله الرحمن الرحیم

این یک نمونه از پست حذف شده شما ( آقای کاوش ) در تاپیک "خائنین وطن به هم رسیدند؛ همگرایی فرقه رجوی و پان ترکیست ها" كه با یک کاربر دیگر شروع به حرف زدن کرده اید و به خاطر نامربوط بودن حذف شده است . ( البته به غیر از نامربوط بودن اشکالات دیگر هم دارد )

این پست شما ربطی به موضوع " همگرائی فرقه رجوی و پان ترکیست ها " ندارد و به همراه اشکالات دیگر حذف شده و این حذف شدن کاملا قانونی است .
................................................
ضمنا اگر فرصتی بود برای تک تک حذفیات از جمله پست های حذفی خانم دیلک هم توضیح خواهم داد .
............................................
با تشکر

نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 07-19-2013   #26 (لینک نوشته)

ya-mohsen's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بسم الله الرحمن الرحیم ........... کاربران فعال در تالار "سیاست "دقت کنند : اخبار ارسالی باید از سایت های مجاز و غیر مسدود ارسال شوند . ارسال اخبار از سایت های مسدود شده و یا ارسال محتوای آن سایت ها در "انجمن هم میهن " ممنوع و تخلف محسوب می شود . این پست های خبری و پست های گفتگو در این زمینه از انجمن حذف می شوند .
قديمي 07-19-2013   #27 (لینک نوشته)
Empiricist

libralism's Avatar

ارسال پیام خصوصی

دوست گرامی شما با چه اجازه ای پست مرا در این تاپیک انتقادات حذف می کنید ؟؟ این که دیگر تاپیک انتقادات و پیشنهادات نیست ؛ تاپیک سیاه بازیست که بگویید ما انتقاد پذیر هستیم . سانسور سانسور این جا هم سانسور ؟؟ آن زحمتی که برای نوشتن یک اثر معنوی کشیدم به من پس بدهید ، پنج خط نوشتم همه اش به خاطر شما حذف شد اگر اثری مانده حداقل چرک نویس را بدهید من برای چیزی که می نویسم ارزش قائل هستم

باز هم صد رحمت به دیکتاتور های مسقوط مصر .

دشمن ترین دشمنان تو نفسی هست که در بین دو پهلوی تو قرار دارد ؛ نه کاربری که روبروی تو قرار دارد.
قديمي 07-19-2013   #28 (لینک نوشته)

ya-mohsen's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بسم الله الرحمن الرحیم .......... آقای "لیبرالیسم " اینجا جوسازی نکنید . شما لینک مسدود شده در انجمن ارسال کردید که حذف شد و تذکر عمومی دادم . دوباره همان مطلب را اینجا گذاشتید . دوباره در پست خصوصی به شما اطلاع دادم که ارائه هر گونه محتوای لینک های مسدود شده چه در تاپیک های موضوعی و چه در تاپیک انتقادات و پیشنهادات قابل پذیرش نیست . الان هم دوباره اتهامات خود را شروع کرده اید ... از جو سازی و حاشیه پردازی و اتهامات بی اساس خودداری کنید .
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 07-24-2013   #29 (لینک نوشته)
کاربر فعال هم میهن

kavoush's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بسم الله الرحمن الرحیم

قوانین ما پوسیده نیست و ما هم رفتار خلاف قوانین نداشته ایم . اما شما مراقب باشید که اگر بخواهید دایره توهین هایتان را گسترش بدهید ناگزیر مجبور هستم در مورد شما به شیوه دیگری رفتار کنم ..
من یک پست از شما را ( به عنوان نمونه ) شخصا و قبلا ( در زمان انتخابات ) در بخش مدیران ارائه کردم که نقض قانون بودن آن مورد تائید واقع شد و به خاطر همان پست هم تذکر کتبی از سوی من دریافت کردید ( در حالی که می توانستم مستقیما اخطار و کارت صادر کنم )
چرا خرمن آتش کهنه شما باید جرقه بزند ؟
شما دقت داشته باشید :
هر وقت قوانین تغییر کردند بر طبق آن قوانین آزاد هستید که رفتار کنید اما نه قبل از آن .
بنابراین سعی نکنید اینجا فراقانونی سخن بگوئید و یا رفتار کنید ...
......................................
با تشکر .
متاسفانه به علت نامعلومی چند روزی بود که بنده امکان نگارش وارسال پست را نداشتم تا این گفتگوی نیمه تمام را به سرانجام برسانم بنابراین دراولین فرصت دوباره به این گفتگو خواهیم پرداخت ومنظور خویش را شفاف وعیان درمعرض قضاوت قرار خواهم داد
نوشته را پسندیده است :
قديمي 07-26-2013   #30 (لینک نوشته)
کاربر فعال هم میهن

kavoush's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بسم الله الرحمن الرحیم

این یک نمونه از پست حذف شده شما ( آقای کاوش ) در تاپیک "خائنین وطن به هم رسیدند؛ همگرایی فرقه رجوی و پان ترکیست ها" كه با یک کاربر دیگر شروع به حرف زدن کرده اید و به خاطر نامربوط بودن حذف شده است . ( البته به غیر از نامربوط بودن اشکالات دیگر هم دارد )

این پست شما ربطی به موضوع " همگرائی فرقه رجوی و پان ترکیست ها " ندارد و به همراه اشکالات دیگر حذف شده و این حذف شدن کاملا قانونی است .
................................................
ضمنا اگر فرصتی بود برای تک تک حذفیات از جمله پست های حذفی خانم دیلک هم توضیح خواهم داد .
............................................
با تشکر

همانطور که عرض کردم به علت مشکلان فنی ویا سایر دلایل بنده مدتی بود از امکان ارسال پست محروم بودم بنابراین درمورد این پست جناب مدیر بخاطر اینکه یک طرفه به قاضی نرویم بیان مسائلی ضروری به نظر میرسد ناگفته نماند بنده از آنهائی نیستم که زیاد مته به خشخاش بگذرم ودم به ساعت معترض حذف پستهام بشوم چرا که وجود افرادخاطی به مانند من دلیل بقای مدیران زحمتکش است ونبود من یعنی فنای آنها ...
اما ضمن جلب توجه شما ودیگر دوستان لازم است نگاهی به گفتگو های قبلی و روال گفتگوها درنهایت منجر به آخرین پست بنده شد وبا قبول بی ربطی به موضوع تایپیک اما درپاسخ به اهانت هائی که توسط کاربر دیگر بدون دقت دربیانات خود ومن یک دفعه با حذف پست خود مواجه شدم ...
این حرکت جانبدارانه آنقدر مشهود بود که اعتراض مرا درپی داشت واگر منطق شما برای حذف بنده بی ربط بودن مفهوم پست من است لطفا کمی هم به گفتگو واهانت های دوستی که بی مهابا وبدون هیچ سازمانی وبا سخنان پراکنده و بی ربطی را حواله هرکس میکرد را نیر مورد توجه قرار دهید وحتی تا به آن حد که دراین پست حذفی مشهود است مورد اعتراض ضمنی کاربر دیگری قرار گرفته است ودراینجا دریغ از یک تذکر ساده ازطرف مدیر به کاربر خاطی وزمانیکه این سکوت من ومراعات اوضاع ازطرف دیگران مورد تقبیح قرار گرفت ،بنده به ناچار غیر مستقیم بدان کاربر پاسخ دادم وبه نظرم این حق دفاع را داشتم این را به قضاوت دیگران محول میکنم ...
آیا جناب مدیر میدانستند که اطلاق صهیونیست از طرف آن کاربر که مفهوم آن را نیز به درستی نمیداند نیاز به یک گوشزد دارد وآیااگر برای بنده حق دفاع درقبال این اهانت قائل نبودند لااقل خود با یک تذکرمدیریتی هم که شده اعتدال در برخورد را به ما می آموختند تا بنده دلیلی برای دفاع شخصی نداشته باشم
واما بزرگترین اشتباهی که میتواند برای این سایت مشکل ساز باشد سطحی نگری به الفاظ وگفته هرتازه وارد است وتصور براین است که هرکسی نام فدائی برخود به نهد باید بدان شاخه گل هدیه نمود درحالیکه کسی با این پیش فرض وارد گود میشود واگر نتواند درست ابراز عقیده نماید ودر وسط گودبه لودگی سرانجامد هم خود را بدنام میکند وهم نامی که برخود نهاده وهم مدیری که سعی میکند ازاو جانبداری کند زیر سوال میبرد ...
وباین امر فکر کنم توانسته باشم قدری این موضوع را شفاف سازم هرچند که عرض کردم درقاموس من نیست زیاد مته به خشخاش بگذارم اما ...
نوشته را پسندیده است :
پاسخ

برچسب ها
معارضین, پیشنهادات, الملل, انتقادات, بخش, تالار, حکومت, روابط, سوریه, سیاست

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال