تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > سیاست و روابط بین الملل
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

سیاست و روابط بین الملل گفتگو پیرامون "علوم سیاسی" و "روابط بین الملل "

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 07-08-2013  
مدیریت مجموعه تالارهای موضوعی

ya-mohsen's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض بخش پیشنهادات و انتقادات تالار سیاست و روابط بین الملل

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام
در این بخش ، پیشنهادات و انتقادات کاربران برای بهبود تالار " سیاست و روابط بین الملل " مورد بررسی واقع می شود .

ويرايش توسط ya-mohsen : 07-10-2013 در ساعت 01:10 AM
ya-mohsen آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 07-26-2013   #31 (لینک نوشته)
کاربر فعال هم میهن

kavoush's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : بخش پیشنهادات و انتقادات تالار سیاست و روابط بین الملل

نوشته اصلي بوسيله ya-mohsen نمايش نوشته ها
بسم الله الرحمن الرحیم

قوانین ما پوسیده نیست و ما هم رفتار خلاف قوانین نداشته ایم . اما شما مراقب باشید که اگر بخواهید دایره توهین هایتان را گسترش بدهید ناگزیر مجبور هستم در مورد شما به شیوه دیگری رفتار کنم ..
من یک پست از شما را ( به عنوان نمونه ) شخصا و قبلا ( در زمان انتخابات ) در بخش مدیران ارائه کردم که نقض قانون بودن آن مورد تائید واقع شد و به خاطر همان پست هم تذکر کتبی از سوی من دریافت کردید ( در حالی که می توانستم مستقیما اخطار و کارت صادر کنم )
چرا خرمن آتش کهنه شما باید جرقه بزند ؟
شما دقت داشته باشید :
هر وقت قوانین تغییر کردند بر طبق آن قوانین آزاد هستید که رفتار کنید اما نه قبل از آن .
بنابراین سعی نکنید اینجا فراقانونی سخن بگوئید و یا رفتار کنید ...
......................................
با تشکر .
جناب مدیر
حیفم آمد از این پست آلوده به تهدید نامه شما بگذرم وزیرنویس در مدح آن ننویسم
درابتدا به نظرم من وشما توانسته باشیم به یک شناخت نسبی از هم دیگر برسیم وزمانیکه به خود جسارت انتقاد از مدیر سخت کوشی چون شمارا به خود میدهم وبا این پیش زمینه قبلی واینکه بارها وتنها از طرف شما طعم حذف پستها هایم را چشیدم ... بنابراین نیازی به معرفی خود ندارید که اینگونه تهدید آمیز بنده را مورد خطاب قرار دهید ...
به هرحال ظرفیت انتقاد پذیری وانعطاف ویزگی منحصر به فرد ی است که حتی بنده هم از این موهبت بی نصیبم ولی درمقام مدیریت انتظار داشتیم با صبوری بیشتر به سخنان ما گوش فرا دهید نه اینکه با نشان دادن تهدید ما رامجبور به سکوت کنید ما که هنوز سخن خاصی برزبان نیاوردیم واگر حضور بنده ویا احتمالا نوشته های بنده باب میل شما نیست میتوانید با یک اشاره فنی ومحروم کردن از دست من زیاده گو خلاص شوید ...
بنده دریکی از پستها اشاره ای داشتم به اینکه چگونه میتوانیم با مدیریت صحیح مخالف را به موافق تبدیل کنیم وبه جای استفاده از ابزار حذف وممانعت از بیان سخن طوری وی را درمسیر دلخواه هدایت کنیم که هردو از این شرایط موجود بهره مند شوید وباید قبول کرد به جای تلطیف فضای گفتمان با تهدید این موقعیت را مکدر نموده وچاره ای جز استفاده از ابزار حذف باری شما باقی نمیگذارد ...
بنابراین پیش بینی میکنم بدون درنگ میتوانید برای اثبات سخنان بنده از منکانیسم محرومیت استفاده نموده تا بدین گونه دایره دوستان یکرنگ .هم دل خود را تنگ تر کنید ودرکنار هم به گرمی از تمجید وتلطیف سودمند شوید ولذت ببرید
ودرضمن درمورد تغیر فضای گفتگو درهم اندیشی مطلبی را ارسال نمودم وضرورتی نیست دراینجا بازگو نمایم اینکه لازم است گاهی با نگاه به واقعیتهای جامعه قدری درنگا ه های خود تجدید نظر کنیم
برایتان درهمه حال آرزوی موفقیت دارم
بدرود دوست عزیز
kavoush آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 07-30-2013   #32 (لینک نوشته)

ya-mohsen's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بسم الله الرحمن الرحیم

نوشته اصلي بوسيله kavoush نمايش نوشته ها
همانطور که عرض کردم به علت مشکلان فنی ویا سایر دلایل بنده مدتی بود از امکان ارسال پست محروم بودم ...
مشکلات فنی در برقراری ارتباط با انجمن برای من هم بود که در این پست و این پست مشهود است . ( اتصال به انجمن یا ارسال پست ممکن نبود یا پست ها با متن چسبیده و با اشکال ممکن بود ) . با پاکسازی و حذف مرورگر و نصب مجدد آن مشکلم برطرف شد .
در مورد مشکل شما اطلاعی ندارم .
... اما درپاسخ به اهانت هائی که توسط کاربر دیگر بدون دقت دربیانات خود ومن یک دفعه با حذف پست خود مواجه شدم ...
این حرکت جانبدارانه آنقدر مشهود بود که اعتراض مرا درپی داشت واگر منطق شما برای حذف بنده بی ربط بودن مفهوم پست من است لطفا کمی هم به گفتگو واهانت های دوستی که بی مهابا وبدون هیچ سازمانی وبا سخنان پراکنده و بی ربطی را حواله هرکس میکرد را نیر مورد توجه قرار دهید وحتی تا به آن حد که دراین پست حذفی مشهود است مورد اعتراض ضمنی کاربر دیگری قرار گرفته است ودراینجا دریغ از یک تذکر ساده ازطرف مدیر به کاربر خاطی وزمانیکه این سکوت من ومراعات اوضاع ازطرف دیگران مورد تقبیح قرار گرفت ،بنده به ناچار غیر مستقیم بدان کاربر پاسخ دادم وبه نظرم این حق دفاع را داشتم این را به قضاوت دیگران محول میکنم ...
آیا جناب مدیر میدانستند که اطلاق صهیونیست از طرف آن کاربر که مفهوم آن را نیز به درستی نمیداند نیاز به یک گوشزد دارد وآیااگر برای بنده حق دفاع درقبال این اهانت قائل نبودند لااقل خود با یک تذکرمدیریتی هم که شده اعتدال در برخورد را به ما می آموختند تا بنده دلیلی برای دفاع شخصی نداشته باشم
واما بزرگترین اشتباهی که میتواند برای این سایت مشکل ساز باشد سطحی نگری به الفاظ وگفته هرتازه وارد است وتصور براین است که هرکسی نام فدائی برخود به نهد باید بدان شاخه گل هدیه نمود درحالیکه کسی با این پیش فرض وارد گود میشود واگر نتواند درست ابراز عقیده نماید ودر وسط گودبه لودگی سرانجامد هم خود را بدنام میکند وهم نامی که برخود نهاده وهم مدیری که سعی میکند ازاو جانبداری کند زیر سوال میبرد ...
وباین امر فکر کنم توانسته باشم قدری این موضوع را شفاف سازم هرچند که عرض کردم درقاموس من نیست زیاد مته به خشخاش بگذارم اما ...
کاربر مخاطبتان شما را به " مخالفت با نظام اسلامی " و " افکار صهیونیستی " متهم کرده بود که شما در این پست به مخاطبتان پاسخ داده اید و این پست هم حذف نشده است . آنچه حذف شده و در این قسمت به عنوان نمونه یادآور شدم مربوط به گفتگوی شما با فرد سومی خارج از موضوع است .
بنابراین عدالت رعایت شده است .
البته من با کاربر مخاطبتان در اینکه " شما مخالف نظام اسلامی ( و اسلام ) هستید " هم نظر هستم اما در اینکه " افکارتان صهیونیستی است " خیر . هر گروهی از شما افکار و روش و منش خاص خود را دارد و این صحیح نیست افکار و استراتژی گروهی دیگر را به گروهی دیگر منسوب کرد .
شما هم می توانستید یک جمله بگوئید " خیر افکار من صهیونیستی نیست " و تمام .
.........................
در مورد شفافیت و شفاف کردن موضوع بله بسیار خوب است که موضوعات شفاف مطرح شوند اما به شرطی که توام با صداقت باشد .
جناب مدیر
حیفم آمد از این پست آلوده به تهدید نامه شما بگذرم وزیرنویس در مدح آن ننویسم
درابتدا به نظرم من وشما توانسته باشیم به یک شناخت نسبی از هم دیگر برسیم وزمانیکه به خود جسارت انتقاد از مدیر سخت کوشی چون شمارا به خود میدهم وبا این پیش زمینه قبلی واینکه بارها وتنها از طرف شما طعم حذف پستها هایم را چشیدم ... بنابراین نیازی به معرفی خود ندارید که اینگونه تهدید آمیز بنده را مورد خطاب قرار دهید ...
ارسال تذکر کتبی در مورد پست های تخلف جزء وظایف مدیران است .
مشخص کنید از حذف کدام پست سخن گفته اید .
من با فعالیت قانونی شما مخالفت نکرده ام .
نه تنها مخالفت نکرده ام بلکه به عنوان " کاربر فعال " به آن دقت داشته ام .
به عنوان مثال شما موضوع " خبرهای جدید در دنیای اقتصاد " را افتتاح کرده اید و من هم آن موضوع را " مهم " کرده ام با وجودی که مخالف سیاست شما هستم ( و با توجه به این موضوع که تمام خبرهای اقتصادی شما از نظر من منفی و حساب شده است ).
به هرحال ظرفیت انتقاد پذیری وانعطاف ویزگی منحصر به فردی است که حتی بنده هم از این موهبت بی نصیبم ولی درمقام مدیریت انتظار داشتیم با صبوری بیشتر به سخنان ما گوش فرا دهید نه اینکه با نشان دادن تهدید ما رامجبور به سکوت کنید ما که هنوز سخن خاصی برزبان نیاوردیم واگر حضور بنده ویا احتمالا نوشته های بنده باب میل شما نیست میتوانید با یک اشاره فنی ومحروم کردن از دست من زیاده گو خلاص شوید ...
بنده دریکی از پستها اشاره ای داشتم به اینکه چگونه میتوانیم با مدیریت صحیح مخالف را به موافق تبدیل کنیم وبه جای استفاده از ابزار حذف وممانعت از بیان سخن طوری وی را درمسیر دلخواه هدایت کنیم که هردو از این شرایط موجود بهره مند شوید وباید قبول کرد به جای تلطیف فضای گفتمان با تهدید این موقعیت را مکدر نموده وچاره ای جز استفاده از ابزار حذف باری شما باقی نمیگذارد ...
بنابراین پیش بینی میکنم بدون درنگ میتوانید برای اثبات سخنان بنده از منکانیسم محرومیت استفاده نموده تا بدین گونه دایره دوستان یکرنگ .هم دل خود را تنگ تر کنید ودرکنار هم به گرمی از تمجید وتلطیف سودمند شوید ولذت ببرید
...
"محرومیت " اساسا جزء اختیارات من نیست .
من حداکثر در شرائط بحرانی و خیلی ضروری ( مثل کاربری که ناگهان وارد سایت شود و شروع به ناسزاگوئی یا ارسال اسپم و نظایر آن کند ) فقط می توانم به مدت دو روز آن فرد را محروم کنم . بعد به مدیران ارشد گزارش می دهم .
روند بررسی قانونی هم به این شکل است که ابتدا در پست های خصوصی " نکته " ، " توجه " و " تذکر " می دهم . در صورت عدم توجه ، اخطار با کارت زرد خواهد بود که نمره منفی ندارد . در مرحله بعد اخطار با کارت قرمز است که نمره منفی دارد و در صورتی که نمره منفی به عدد خاصی برسد سیستم به طور خودکار برای فرد محرومیت ایجاد می کند .
البته مدیران و مشاوران ارشد می توانند در صورت تشخیص فورا فردی را محروم کنند که در این زمینه لازم است با آن ها در تماس باشید .
......................
من هم امیدوارم فضای گفتمان در انجمن همیشه آرام ، منطقی و پربار باشد .
5 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 08-08-2013   #33 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Mr-President's Avatar

ارسال پیام خصوصی

تبریک عید فطر از طرف فرماندهی مرکزی ایالات متحده - سیاست و روابط بین الملل - هم میهن

آقای ِ محسن لطفا به این کاربر ِ همیشه متخلّف آموزش دهید اینجا خانه ی ِ خاله اش نیست که هی بخواهد مزه بپراند .

رفتار ها و گستاخی های ِ ایشان را تا حدی تحمل می کنم ، بعد از آن مطمئنا به اندازه ی ِ لیاقت و استحقاقشان " بار"شان خواهم کرد ..

بخش پیشنهادات و انتقادات تالار سیاست و روابط بین الملل
Mr-President آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 08-09-2013   #34 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Mr-President's Avatar

ارسال پیام خصوصی

جواب ِ توهین های ِ بی اتمام ِ آقای ِ بی 313 ، فقط حذف ِ پست هستش ؟
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 08-09-2013   #35 (لینک نوشته)
و عشـق صـدای فـاصلـه هـاسـت ..

b313's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله Mr-President نمايش نوشته ها
سلام به به جنا صابونی الاصل فرد اعلا حال احوال ... بنده کجا توهین کردم میشه نشون بدید ؟! اگه نشون دادید لطفا حتما نقل قول اون کاربری هم که قبلش حرف زده بیارید تشکر
قديمي 08-09-2013   #36 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Mr-President's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله b313 نمايش نوشته ها
سلام به به جنا صابونی الاصل فرد اعلا حال احوال ... بنده کجا توهین کردم میشه نشون بدید ؟! اگه نشون دادید لطفا حتما نقل قول اون کاربری هم که قبلش حرف زده بیارید تشکر
تبریک عید فطر از طرف فرماندهی مرکزی ایالات متحده - سیاست و روابط بین الملل - هم میهن

درود .
ادبتان ته کشیده دوباره جناب ؟
پست ِ توهین آمیز ِ شما بود که جناب ِ یا محسن پاک کردند !
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 08-09-2013   #37 (لینک نوشته)

b313's Avatar

ارسال پیام خصوصی

درود .
سلام بنده اصلا در اون پست با شما هم کلام نشدم (: فقط یه اه اه گفتم نکنه اون رو توهین می دونید ؟!
b313 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
2 نفر نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 08-09-2013   #38 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Mr-President's Avatar

ارسال پیام خصوصی

آقای ِ یا محسن ؛
این هم توهینی دیگر :

قديمي 08-09-2013   #39 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

johar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

البته ایشان از خانواده ی ِ ما هم نگذشتند !

بخشی از نامه ی ِ ویتگنشتاین به راسل

johar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 08-09-2013   #40 (لینک نوشته)
شمع جمع

Eric's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله mr-president نمايش نوشته ها

آقای ِ محسن لطفا به این کاربر ِ همیشه متخلّف آموزش دهید اینجا خانه ی ِ خاله اش نیست که هی بخواهد مزه بپراند .

رفتار ها و گستاخی های ِ ایشان را تا حدی تحمل می کنم ، بعد از آن مطمئنا به اندازه ی ِ لیاقت و استحقاقشان " بار"شان خواهم کرد ..

درود .
نوشته اصلي بوسيله johar نمايش نوشته ها

یکی از تفریحات و سرگرمی هام ، خوندن پست های بی 313 است ، این شادی را از من نگیرید :))

| خداحافظ هم میهن |

ويرايش توسط Eric : 08-09-2013 در ساعت 04:08 PM
Eric آفلاين است   پاسخ با نقل قول
7 نفر نوشته را پسندیده اند
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 08-09-2013   #41 (لینک نوشته)

ya-mohsen's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض اطلاعیه در مورد کاربر johar

بسم الله الرحمن الرحیم

کاربر "johar " به دلیل فحاشی در پست خصوصی ( به من ) به مدت دو روز محروم شد .
این قضیه در مورد تمام کسانی که فحش های رکیک در پست خصوصی یا عمومی ارسال کنند از طرف من اعمال می شود به علاوه اینکه تخلف این فرد جهت محرومیت کامل به ADMIN گزارش شده است .
(ضمنا اگر محروم هم نشود تا وقتی که من اینجا باشم این فرد را در انجمن به رسمیت نمی شناسم مگر اینکه رسما و علنا عذرخواهی کند و تعهد بدهد ) .

9 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 08-09-2013   #42 (لینک نوشته)

b313's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام صابونی جان توهین کجا بود (: حساس شدیا
نوشته را پسندیده است :
قديمي 08-09-2013   #43 (لینک نوشته)

b313's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله Eric نمايش نوشته ها
یکی از تفریحات و سرگرمی هام ، خوندن پست های بی 313 است ، این شادی را از من نگیرید :))
سلام به جناب اریک ! چه سعادتی نصیب ما شد دوباره با شما همکلام شدیم این رو نمی گفتی تعجب میکردم به جان همین آقای صابونی
2 نفر نوشته را پسندیده اند
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 08-09-2013   #44 (لینک نوشته)

b313's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : اطلاعیه در مورد کاربر johar

نوشته اصلي بوسيله ya-mohsen نمايش نوشته ها
بسم الله الرحمن الرحیم

کاربر "johar " به دلیل فحاشی در پست خصوصی ( به من ) به مدت دو روز محروم شد .
این قضیه در مورد تمام کسانی که فحش های رکیک در پست خصوصی یا عمومی ارسال کنند از طرف من اعمال می شود به علاوه اینکه تخلف این فرد جهت محرومیت کامل به admin گزارش شده است .
(ضمنا اگر محروم هم نشود تا وقتی که من اینجا باشم این فرد را در انجمن به رسمیت نمی شناسم مگر اینکه رسما و علنا عذرخواهی کند و تعهد بدهد ) .

سلام جناب 2 روز ؟! اگه بخوایم همین توهین های این فرد رو با هم حساب کنید باید 80 تا شلاق هم بزنید (: به نظرم محرومیت کامل شایسته ایشون هست
3 نفر نوشته را پسندیده اند
4 نفر نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 08-09-2013   #45 (لینک نوشته)

ya-mohsen's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بسم الله الرحمن الرحيم

در پست خصوصی از من پرسیده شده که چرا کاربر johar كه به شما توهين كرده محرومش کرده اید ولی موارد دیگری فقط با حذف پست همراه بوده است .
لازم به توضیح است که فحاشی ( رکیک ) با توهین ( شوخی گونه ) متفاوت است .
آقای b313 يك شكلك خاص توی يك پست گذاشته بود و چون آقای MR-PRESIDENT معترض شدند حذفش کردم .
این همه افراد با شکلک های گوناگون مواجه هستند چه باید کرد ؟
به همه کارت و اخطار بدهیم یا محروم کنیم ؟!
البته همینجا به آقای B313 تذکر می دهم که به هیچ وجه خارج از موضوع تالار با مخاطبان گفتگو نکنند و پست های حاشیه ساز هم نفرستند .
آقای MR-PRESIDENT هم بهتر بود کمی به تخلفات کاربر "JOHAR " رسيدگی می کردند نه اینکه این فرد را همراهی کنند و تشکر ویژه از او داشته باشند ( در پست هایشان ) ...

4 نفر نوشته را پسندیده اند
پاسخ

برچسب ها
معارضین, پیشنهادات, الملل, انتقادات, بخش, تالار, حکومت, روابط, سوریه, سیاست

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال