تازه ترین اخبار حوادث ایران و جهان - صفحه 3
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > طنز ، تفریح و سرگرمی > مطالب جالب و خواندنی > خواندنی ها و رویدادها
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 07-12-2013  
نابودگر / مدیر تالار روانشناسی

Shina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض تازه ترین اخبار حوادث ایران و جهان

جنايت وحشيانه 4 دختر و پسر مسلح !

سه پسر جوان فلوريدايي براي تفريح و خوشگذراني وحشيانه‌اي با ربودن يك اسلحه، جوان 17 ساله‌اي را در ايستگاه اتوبوس كشتند و سپس با حمله به فردي ديگر او را با چاقو به قتل رساندند.

تازه ترین اخبار حوادث ایران و جهانبه‌گزارش پليس سه‌جوان كه به‌خاطر دختر همكلاسي‌شان رقابتي هولناك در پيش گرفته بودند با برداشتن تفنگ پدر يكي از پسرها به‌خيابان رفتند و قرار گذشتند هركس بتواند يك جوان منتظر در ايستگاه اتوبوس را بكشد جايزه‌اش ازدواج با تنها دختر گروه باشد.

ابتدا هيچ‌كدام حاضر به اين كار نبودند تا اين‌كه ديــويد داموس 20 ساله اسلحه را برداشت و با شليك 14 گلوله پياپي به اطراف سرانجام پيشاني اين پسر جوان را هدف قرار داد و با شليك آخرين گلوله او را به قتل رساند و پس از اين جنايت در حالي كه اعضاي اين‌گروه ديوانه همه ترسيده بودند پا به فرار گذاشتند.

تازه ترین اخبار حوادث ایران و جهانپليس با حضور در محل ضمن گفت‌وگو با شاهدان حادثه با به‌دست آوردن مشخصات كلي از سه جوان تحقيقات خود را براي پيدا كردن آن‌ها آغاز كرد اما اين سه جوان و دختر همدست‌شان شرط‌بندي‌هاي احمقانه خود را به همين جا ختم نكردند و يك هفته بعد از جنايت اول به خانه يكي از دوستان قديمي شان- كه جواني از يك خانواده مرفه و پولدار بود- رفتند و با ضربات چاقو ابتدا گلويش را بريدند و سپس با چند گلوله او را كشتند.

پس از اين جنايت ماموران جست‌وجوي گسترده‌تري را براي دستگيري اين سه جوان و دختر همراهشان آغاز كردند و سرانجام آن‌ها را هنگامي كه براي خريد مهمات به مغازه اسلحه‌فروشي در اورلاندو رفته بودند دستگير كردند.

تازه ترین اخبار حوادث ایران و جهانپس از دستگيري اين چهار جوان - سه پسر و يك دختر- مشخص شد اسلحه استفاده‌شده درهر دو جنايت متعلق به پدر يكي از اعضاي گروه است كه چند وقت پيش اين مرد براي محافظت از اعضاي خانواده‌اش در برابر خطرات احتمالي خريده و به خانه‌اش برده بود.در حال حاضر چهار متهم دستگير شده به خاطر ارتكاب به قتل از نوع درجه اول، سرقت و حمله به خانه‌اي در زندان فلوريدا به سر مي‌برند.

تازه ترین اخبار حوادث ایران و جهان

منبع: باشگاه خبرنگاران
Shina آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 07-17-2013   #31 (لینک نوشته)

Shina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : اخبار حوادث

جنایت خواستگار شرور در باغ متروکه

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 26 تیر 1392 09:56

خواستگار شرور که با ربودن زن مورد علاقه‌اش و دوست او آنها را به باغی در حومه شهریار منتقل و زن جوان را با همدستی یک ایرانی و سه تبعه افغان مورد آزار و اذیت قرار‌ دادند و از او فیلم غیر اخلاقی تهیه کرده بودند، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.
حوادث- چند روز پیش زن جوانی با حضور در پلیس آگاهی شهریار در غرب استان تهران از دو مرد ایرانی و سه تبعه افغان به اتهام آدم ربایی و آزار و اذیت شکایت کرد.

شاکی گفت: مدتی پیش با مردی آشنا شدم و تصمیم به ازدواج گرفتیم اما پس از چند ماه وقتی متوجه شدم او شرور سابقه دار است، از وی خواستم دیگر به سراغم نیاید.
وی اضافه کرد: مرد جوان بدون توجه به خواسته ام تلفنی و حضوری تهدید می کرد اگر با او ازدواج نکنم، به من و خانواده ام آسیب می رساند. حتی از ترس این که او به خانواده ام آسیب برساند از وی شکایت نکردم.

زن جوان با اشاره به ماجرای تلخی که برایش رقم خورده بود، گفت: روز حادثه من و یکی از دوستانم به رستورانی در شهریار رفته بودیم که یک زن افغان به من گفت خواستگارم مقابل رستوران منتظر من است و تهدیدم کرد اگر همراهش نروم، به زور مرا از رستوران بیرون می برد.

وی یادآور شد: همان موقع من و دوستم همراه زن افغان از رستوران خارج شدیم و مشاهده کردیم خواستگارم قمه به دست، کنار خودروی پژویی ایستاده و از من می خواهد سوار خودرو شوم. خواستم با دوستم از محل فرار کنم که زن افغان مانع شد و خواستگار شرور و راننده پژو به زور ما را درون خودرو انداختند و با خود بردند.

شاکی گفت: پس از طی مسافتی خودرو مقابل در باغی حومه شهریار توقف و مرد شرور مرا به زور از خودرو خارج کرد و راننده مقابل من دست و پای دختر جوان را بست و او را گروگان گرفت و مرا هم تهدید کرد اگر از باغ فرار کنم، دوستم را خواهد کشت.
وی خاطرنشان کرد: مرد شرور در حالی که قمه را زیر گلویم گذاشته بود، مرا به اتاقکی برد و در آنجا همراه سه مرد افغان و یک مرد ایرانی مورد آزار و اذیت قرار دادند و با گوشی تلفن همراه از من فیلم گرفتند.

شاکی یادآور شد: آنها سپس مرا درون خودروی پژو انداختند و با باز کردن دست و پای دوستم، هر دویمان را چند محله پایین تر از خودروی در حال حرکت به بیرون انداخته و متواری شدند.
وی اضافه کرد: روز بعد مرد شرور با من تماس گرفت و تهدید کرد اگر موضوع را به پلیس یا خانواده ام اطلاع دهم، فیلم تهیه شده را ابتدا در سطح شهر و سپس در اینترنت پخش می کند.
بنا بر این گزارش، با شکایت زن جوان و تشکیل پرونده ای در دادسرای شهریار و به دست آمدن تصاویر رایانه ای سه مرد افغان و دو مرد ایرانی، جستجو برای دستگیری آنها آغاز شده است./قانون

قديمي 07-18-2013   #32 (لینک نوشته)

Shina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

تجاوز پدر و معلمان مدرسه به دختر 12 ساله

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 26 تیر 1392 22:39 تازه ترین اخبار حوادث ایران و جهان
باردار شدن دختر 12 ساله در هاله‌‌اي از ابهام؛
تجاوز پدر و معلمان مدرسه به دختر 12 ساله+عکس

به گزارش منابع خبری چین نوزاد دختر نوجوان 12 ساله چینی سالم به دنیا آمد و مادر و کودک در سلامت کامل به سر می برند.
به نقل از شین موآ: یکی از شهروندان صاحب مقام دولتی در همسایگی روستای "کیوای یانگ" استان "هونان" چین در اعتراف خود گفت به دلیل داشتن رابطه جنسی با دختر 12 ساله ام او را باردار کردم.
پس از دستگیری وی در پی شکایت مادر این دختر 12 ساله نزد پلیس پدر مجرم شناخته و دستگیر شد.

به گزارش این خبرگزاری وکلای مدافع این مقام دولتی ادعا کرده اند که وی هیچ نقشی در این زمینه نداشته و اعترافهای وی بی پایه و بی اساس و پدر 74 ساله مجبور به اعتراف از سوی پلیس شده است.
پس از آزمایش DNA ثابت شد که او پدر نوزاد است اما دختر 12 ساله اش پدرش را مبرا از این عمل می داند.
وی در حضور پلیس گفت چندین بار از سوی سه تن از معلمین مدرسه مورد تجاوز قرار گرفته است و حتی مدیر مدرسه نیز با تهديد دختر را وادار به سکوت کرده است.

به گفته این دختر 12 ساله بعد از مورد سوء استفاده قرار گرفتن از جانب سه معلم و مدیر مدرسه نزد پلیس شکایت کردم اما مدیر مدرسه را در حال رشوه دادن به افسر پلیس حین تحقیقات بر روی این موضوع دیدم.

به گزارش این خبرگزاری: پدر 74 ساله در حالی که نزد پلیس اعتراف می کرد گفت: در آن زمان کنترل رفتارم به دلیل مصرف الکل قابل کنترل و پیش بینی نبود من مقصر این عمل هستم.
پرونده همچنان در دادگاه در حالي بررسي است.

باشگاه خبرنگاران

قديمي 07-18-2013   #33 (لینک نوشته)

Shina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

شکار دختران جوان در شيراز/ آزار و اذيت جنسي در کوچه‌هاي خلوت

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 26 تیر 1392 14:40 تازه ترین اخبار حوادث ایران و جهان

شکار دختران جوان در شيراز/ آزار و اذيت جنسي در کوچه‌هاي خلوت

رئیس پلیس آگاهی فارس از شناسایی و دستگیری سارقان به عنف که با پوشش مسافرکش، در شیراز اخاذی می‌کردند خبر داد.
حوادث - در پی وقوع چند سرقت با پوشش مسافرکش توسط باندی از سارقان در سطح شهرستان شیراز،‌ تحقیقات پلیس آگاهی برای شناسایی و دستگیری آنان آغاز شد.

در تحقیقات انجام شده، مشخص شد دو راننده و سرنشین یک پیکان سواری شخصی در سطح شهر، سوژه‌های خود که اغلب دختران جوان بوده را به عنوان مسافر، سوار و پس از طی مسافتی با تغییر مسیر در کوچه‌های خلوت با تهدید کارد ضمن آدم‌ربائی و در برخی موارد همراه با آزار و اذیت جنسی، اموال شامل پول، طلاجات و گوشی تلفن همراه آنان را به سرقت می‌برند.

با توجه به حساسیت موضوع شناسایی سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و انجام چهره‌نگاری، مشخصات سارقان در اختیار ماموران پلیس در سطح شهر قرار گرفت.

پس از آنکه فردی به ماموران مراجعه و اظهار کرد که خودرو پیکان وی توسط دو نفر در یکی از خیابان‌های مرکزی شهر توسط دو مسافرنما به سرقت رفته است، در تحقیقات به عمل آمده از وی با توجه تناقض گویی‌های این فرد ماموران به وی مظنون شدند.

با انجام تحقیقات لازم ماموران متوجه صوری و واهی بودن پرونده شده و در ادامه با تطابق چهره سارقان با این فرد و بازجویی‌های به عمل آمده مشخص شد این فرد یکی از آن دو سارق به عنف است.

در تحقیقات اولیه سه سرقت به عنف با همدستی فردی دیگری با پوشش مسافرکش‌نما از این سارق کشف شد.
با تلاش ماموران همدست این سارق نیز دستگیر و در بازرسی از منازل آنان چهار گوشی تلفن مسروقه متعلق به شکات کشف شد.

سرهنگ سیروس حیدری با تائيد اين خبر به باشگاه خبرنگاران؛ اظهار داشت:در ادامه تحقیقات آدم‌ربایی، سرقت‌های به عنف و توام با آزار و اذیت از هر دو نفر کشف و سارقان با قرار مناسب قانونی راهی زندان شدند./باشگاه خبرنگاران

قديمي 07-18-2013   #34 (لینک نوشته)

Shina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

شبیخون مار غول‌پیکر به روستا

خاکپور در تشریح جزئیات این خبر گفت: روز یکشنبه ساکنان روستای «کلات‌سنگ» در بخش رضویه از وجود ماری عظیم‌الجثه در روستایشان باخبر شده و آن را به عوامل آتش‌نشانی و امدادی محلی اطلاع دادند.
ایسنا: مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی مشهد از صید ماری عظیم‌الجثه در یکی از روستاهای حومه این شهر خبر داد.

خاکپور در تشریح جزئیات این خبر گفت: روز یکشنبه ساکنان روستای «کلات‌سنگ» در بخش رضویه از وجود ماری عظیم‌الجثه در روستایشان باخبر شده و آن را به عوامل آتش‌نشانی و امدادی محلی اطلاع دادند.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان محلی و عدم موفقیتشان در صید این مار عظیم‌الجثه، افزود: پس از آن از آتش‌نشانی مشهد درخواست کمک شد که اعضای یکی از گروه‌های نجات این سازمان به محل حادثه اعزام شدند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی مشهد با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل حادثه، به ایسنا گفت: نجاتگران پس از حضور در محل متوجه شدند که این مار غول‌پیکر به داخل چاهی رفته که اقدامات خود برای صید این مار از داخل چاه را آغاز کردند.

خاکپور ادامه داد: آتش‌نشانان با تجهیزات مخصوص وارد چاه شده و این مار دو متری که به گفته ساکنان روستا پیش از این تعدادی از گوسفندان را گزیده بود، صید کرده و به بیرون آوردند.

به گفته وی، پس از آن آتش‌نشانان به عملیات خود در این محل خاتمه داده و به ایستگاه خود بازگشتند.

قديمي 07-18-2013   #35 (لینک نوشته)

Shina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 تیر 1392 09:56 اعتراف دزدان مادربزرگها به جنایت

اعضای شبکه سرقت از زنان سالخورده در جریان تحقیقات پلیسی به قتل یکی از قربانیان خود اعتراف کردند.
به گزارش مهر، در پی وقوع سرقتهای به عنف سریالی از زنان سالخورده در شهرکرد تیمی از ماموران تحقیقات در این زمینه را آغاز کردند.

در بررسیهای پلیسی مشخص شد اعضای این باند با معرفی خود به عنوان مامور ادارات مختلف از جمله اداره آب، برق و کمیته امداد وارد خانه زنان سالمند شده و با اطمینان از اینکه طعمه های خود در خانه تنها هستند نقشه سرقت را اجرا می کردند.
اعضای این باند با تهدید چاقو دست و پای زنان سالخورده را بسته و سپس پول و طلاهای آنها را به سرقت می بردند.

اقدامات مجرمانه اعضای این باند باعث ایجاد جو روانی نامطلوب در منطقه شده بود به همین خاطر کارآگاهان پلیس تجسس های گسترده ای را برای دستگیری آنها آغاز کردند.

ماموران در نخستین گام با کمک بالباخته ها به چهره نگاری از اعضای این باند پرداخته و یکی از سارقان به نام حافظ را شناسایی کردند. حافظ از مجرمان سابقه داری است که پیش از این نیز به اتهام جرایم مختلف دستگیر و روانه زندان شده بود.
با شناسایی این عضو باند روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله تازه ای شد و کارآگاهان با ردیابی های پلیسی مخفیگاه اعضای این باند را شناسایی کردند.

پس از اطمینان از حضور 4 نفر از سارقان در مخفیگاه شان، ماموران وارد عمل شده و متهمان به نامهای عمار، میثم، سیروس و حافظ را دستگیر کردند.
سارقان در تحقیقات اولیه منکر هر گونه جرمی شده اما پس از روبرو شدن با شاکیان لب به اعتراف گشوده و به 18 مورد سرقت به عنف از زنان سالمند با همدستی دو نفر دیگر از اعضای باند اقرار کردند.

یکی از سارقان به نام میثم نیز در بازجویی ها گفت: سال نود در جریان سرقت از زن سالخورده ای به نام بخشنده او را به قتل رساندیم. در این سرقت نیز اعضای این باند دست و پای قربانی خود را بسته و او را خفه کرده بودند.
متهمان پس از بازسازی صحنه سرقتها و این جنایت با قرار قانونی روانه زندان شده و تحقیقات برای دستگیری دو عضو دیگر این باند ادامه دارد./مهر

قديمي 07-18-2013   #36 (لینک نوشته)

Shina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

عامل جنایت تابستان 88، 4 سال بعد رسوا شد

فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری شرور و قاتلی فراری که اقدام به قتل یکی از بستگانش در تابستان سال 88 کرده بود، خبر داد.

سردار حیدر عباس‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال اعلام وقوع قتل زنی به هویت معلوم در مردادماه سال 88 در یکی از مناطق شهرستان دشتستان، اقدامات پلیس برای دستگیری متهم به قتل آغاز شد.

وی با اشاره به طرح سناریوهای مختلف برای دستگیری این متهم به قتل فراری، افزود: سرانجام کارآگاهان، متهم به قتل فراری با هویت «م – ش» در حالی که چهار سال ارتکاب جنایت از سوی وی می‌گذشت، هنگام خروج از مخفی‌گاهش در عملیاتی شبانه، دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به اعترافات متهم دستگیرشده و انگیزه‌اش از قتل به ایسنا گفت: مقتول از بستگان متهم به قتل بوده و وی در اعترافاتش، هدف از این جنایت را اختلافات‌خانوادگی اعلام کرد.

عباس‌زاده اضافه‌کرد: ماموران در بازرسی از مخفی‌گاه این شرور و متهم به قتل فراری، یک قبضه اسلحه کلاش و 27 فشنگ جنگی را کشف و ضبط کردند.

وی با اشاره به سایر سوابق کیفری متهم، اظهارکرد: در پرونده وی شش فقره سابقه کیفری از جمله مباشرت در آدم‌ربایی، شرارت، سرقت، اخلال در نظم عمومی و ... دیده می‌شود.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه پرونده متهم پس از تشکیل برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد، خاطرنشان کرد: وی با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

قديمي 07-19-2013   #37 (لینک نوشته)

Shina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

ارتباط نامشروع دختر جوان با پدربزرگ، پدر و پسر!

«حسن- ش» در سال ۱۳۱۴ در مشهد مقدس متولد شده و در سنین جوانی وارد حوزه علمیه قم می‌شود. در دوران تحصیل در قم به مدت ۶ ماه به نجف رفته و پس از آن به قم باز می‌گردد.سپس به مشهد رفته و کانون بحث و انتقاد دینی را تأسیس می‌کند، اما چندی بعد این کانون به علت فعالیت‌های خلاف عرف و دین اسلام تعطیل می‌شود. متهم در بخشی از اعترافات خود هدف از تشکیل کانون بحث و انتقاد دینی را اینچنین بیان می‌کند:«هر کس دوست دارد دارای شخصیتی باشد و من در آن زمان نمی‌توانستم از راه عادی دارای یک جایگاه ویژه باشم.از همان دوران جوانی به وسیله دوستان و تشکیل کانون بحث و انتقاد دینی و مدرسه علوم دینی، سعی کردم شخصیت ویژه‌ای برای خود بسازم.» وی در جهت بزرگنمایی شخصیت خود تلاش نموده و همین موضوع منشأ انحرافات دیگر او است. خود او در این رابطه می‌گوید:«من از روزگار جوانی به دنبال فعالیت برای خدا بودم، اما لذت‌ها و خواسته‌های دنیوی من را وادار به شخصیت‌سازی کرد و می‌خواستم بدون زحمت برای خود شخصیت ویژه‌ای داشته باشم.به همین جهت در روزگار جوانی همواره خود را به علما و روحانیون نزدیک کرده و می‌خواستم که از طریق آنها برای خود دارای شخصیت شوم. من که نتوانسته بودم پا به پای علما حرکت کنم، کار برایم بسیار مشکل شده بود. اینجا بود که با خودم فکر کردم اگر بخواهم پیش مردم شخصیتی برای خودم باشم باید از راه توسل به معنویات وارد شوم چرا که علم معرفتی و دینی ندارم.»وی در ادامه اعترافات خود در رابطه با نحوه گرایش به مباحث انحرافی می‌افزاید:«در اولین اقدام کتاب «پ-‌ ر» را نوشتم که مورد استقبال قرارگرفت و به تدریج به عنوان استاد تذهیب نفس در بین مردم و به ویژه نسل جوان معرفی شدم.» براساس مستندات موجود، «حسن-‌ ش» به مرور زمان بعد از سه سال فعالیت در ۱۶ شهر ایران، در کشور‌های کویت، امارات، کانادا، بحرین، لبنان و قطر اقدام به ‌جذب ایرانیان مقیم این کشور‌ها کرده و در مدت یک سال توانسته تعداد ۷۰۰ نفر ایرانی مقیم خارج را که بیشتر دختران‌ جوان بوده‌اند جذب گروه انحرافی خود کند.* چند مورد از اتهامات حسن-شاز ادعاهای واهی متهم و رفتارهای خلاف شرع و اخلاق او به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:۱-‌ ادعای دیدارهای مکرر با امام زمان(عج)۲-‌ ادعای مرجعیت و دعوت از شاگردان برای پیروی از او۳-‌ ادعای ارتباط با پیامبران و ائمه و دیدارهای مکرر با فرشتگان۴-‌ ارتباط نامشروع با زنان و دختران جوان۵-‌ تلقین به زنان جوان درباره بدون اشکال بودن ارتباط با مردان نامحرم و کسب لذت۶-‌ تشکیل جلسات مجزا برای مردان جوان و زنان و دختران جوان۷-‌ تشکیل جلسات غیرقانونی تهذیب نفس۸-‌ چاپ و توزیع رساله عملی بدون مجوز۹-‌ اخذ وجوهات شرعیه و تصرف در آن۱۰-‌ ادعای داشتن دستخط از امام زمان(ع)۱۱-‌ مخالفت با حضور افراد به ویژه بانوان در شغل‌های دولتی*انحرافات اعتقادی حسن-شهمانطور که اشاره شد بیشتر مشکلات این جریان، انحرافات اعتقادی است که ریشه اصلی آن به جاه‌طلبی سردسته آن بر می‌گردد. به مرور زمان و پس از جذب تعداد زیادی از جوانان در قم و تهران، نامبرده توانست با طرح مباحثی در زمینه اخلاق، تذهیب نفس و مواردی همچون مشاهده امام زمان(عج) و شرکت ایشان در جلسات متهم، مریدانی را جذب کند و به آنها چنین القا نماید که مورد عنایت و توجه خاص حضرت بقیه‌الله قرار داد و او واسطه رسیدن آنها به امام زمان(عج) است.این متهم برای افزایش ارادت شاگردان و مریدانش به خود، با مطرح کردن مسائل خرافی زمینه انحراف آنها را فراهم و وادار به انجام کارهایی از جمله نوشتن خاطرات گذشته و گناهان مرتکب شده، خواب‌هایی که می‌بینند و دیگر مسائلی می‌کرد تا با خواندن آنها به دادن نسخه‌های سیر و سلوک به این به اصطلاح پویندگان راه طریقت بپردازد!وی همچنین در این مسیر سعی داشت مریدان خود را بیشتر از گذشته به خود وابسته کند و به همین علت طرح تأسیس مدرسه غیرانتقاعی را ارائه داده بود تا شاگردانش فرزندان خود را از تحصیل در مدارس دولتی باز داشته و وادار به تحصیل در این مدرسه کنند.«حسن-‌ ش» حتی زمینی را تحت عنوان احداث مسجد جمکران در مشهد تدارک می‌بیند تا مریدانش برای زیارت به مسجد جمکران در قم مراجعه نکرده و در همان جا با توجه به القائات او به عبادت بپردازند. با رجوع مردم به متهم، وی اقدام به برگزاری جلسات عرفان‌شناسی می‌کند و با راه‌اندازی مراحل ساختگی و جعلی عرفانی بیش از ۳ هزار نفر را به اغفال می‌کشاند.وی در اولین بازجویی خود در رابطه با کلاس‌های عرفان‌شناسی می‌گوید:«آنقدر برای من اجتماع شاگردانم لذت بخش بود که تصمیم گرفتم روز به روز شاگردان بیشتری را جذب کنم، البته در این بین خانم‌ها به کلاس‌های من علاقه بیشتری داشتند.»وی که خود را ولی فرقه و صاحب اختیار مریدان می‌دانست، در این رابطه می‌افزاید:«در جمع ما ولی به کسی می‌گفتند که صاحب اختیار دیگران باشد، من به شخصه از اطاعت و فرمانبرداری افراد ازخودم لذت می‌بردم.»«حسن-‌ ش» در مراحل بعدی با ارائه کارت عضویت به مریدان و برگزاری کلاس‌های روح‌شناسی، اعضا را یکی پس از دیگری از مرحله سیر و سلوک الهی خارج و به مرحله تازه‌ای از عرفان دروغین وارد می‌ساخت و حتی در مواردی تعدادی از مریدانش آنچنان به او وابسته بودند که به صورت نامه به او ابراز علاقه می‌کردند.برای نمونه، متن یکی از نامه‌ها که توسط یکی از دختران جوان برای او نوشته شده اینچنین است:«استاد عزیز و بزرگوارمن!شما عینک من هستید و من به وسیله شما امام زمان را می‌بینم. عزیز من!جانم، مالم و همه وجودم تو هستی و هرچه دارم فدای خاک پایت. اگر از امروز تا روز قیامت سر بر سجده بگذارم و خدا را به خاطر نعمت ولایت شما سپاس بگویم باز هم کم گفته‌ام.»در نامه‌ای دیگر یکی ازمریدان به او اینچنین نوشته است:«در امورات روزانه تسلیم شما هستم استاد عزیز.» با اینکه متهم سواد چندانی ندارد-‌ او در اعترافات خود بسیاری از کلمات را اشتباه نوشته است-‌ اما با کمک یکی از مریدان خود رساله‌ای به عنوان رساله عملی بین مریدان توزیع می‌کند.*انحرافات مالی متهمنامبرده بدون اجازه از مراجع تقلید، اقدام به اخذ وجوهات شرعی از مردم کرده و آنها را صرف منافع شخصی و باندی می‌کرده است. طبق اسناد موجود، این وجوهات صرف تهیه ویلا و وسایل نقلیه در شهر‌های تهران، قم و کلاردشت شده است.*انحرافات اخلاقی حسن – شدر باند «حسن-‌ ش» میزان انحرافات اخلاقی آنچنان اسفناک است که برای روشن شدن افکار عمومی تنها به بخش‌هایی از این انحرافات اشاره می‌کنیم. در چنین شبکه‌ها و فرقه‌هایی، دختران جوان و خانم‌ها با توجه به پررنگ بودن روحیات عاطفی و احساسی به سادگی فریب افراد را می‌خورند و متأسفانه این موضوع باعث شد که «حسن-‌ ش» و شاگردانش دچار لغزش شده و مشکلات مختلفی را برای تعدادی از خانم‌ها به وجود آوردند. آنها با صدور دستور طلاق گرفتن زنان، آنها را به صیغه خود در آورده و در مواردی هم با زنان شوهردار رابطه نامشروع برقرار کرده‌اند!براساس اسناد به دست آمده دختر جوان و متأهلی به نام فاطمه در زندگی متهم حضور داشته که وی در صحبت‌هایش ضمن اعتراف به رابطه نامشروع با این زن جوان می‌گوید:«با فاطمه ارتباطم را به صورت اس ام اسی آغاز کردم و....» در این متن به علت رعایت اصول اخلاقی از انتشار متن پیامک‌های متهم به زنان جوان شوهردار خودداری می‌شود اما یادآوری این مطلب ضروری است که یکی از دختران جوان و از مریدان متهم نه تنها با وی بلکه به صورت همزمان با پسرش و یکی از نوه‌هایش هم روابط غیراخلاقی داشته است.در میان مریدان متهم، بانوان به خاطر داشتن احساسات پررنگ، بیشتر از مردان به وی گرایش پیدا کرده بودند و اقدامات این مدعی دروغگو در موارد بسیاری منجر به جدایی زنان از همسران خود شده ‌، چرا که امر بر آنها چنان مشتبه شده بود که دستورات استادشان حجت است و هر چه که او بگوید بدون هیچ اعتراضی باید اجرا شود حتی اگر این کار منجر به فروپاشی خانواده‌شان گردد!*مرتبطین خاصدر این بخش تنها به معرفی چند نفر از مرتبطین ویژه متهم می‌پردازیم:۱-‌ محمد حسین-‌ ش: وی فرزند دوم متهم است که ارتباط نزدیکی با پدر داشته و از طرف او به مسافرت‌های خارج از کشور رفته و از این طریق با عناصر مشکوک ارتباطات گسترده‌ای برقرار می‌کند. محمد حسین، فردی بی‌سواد است که بدون داشتن تحصیلات حوزوی از طرف پدر به لباس روحانی ملبس شده!او ضمن ارتباط با مریدان پدر به ویژه دختران جوان، اعمال خلاف شرع فراوانی انجام داده است.۲-‌ علی-‌ ن: وی ضمن ارتباط با تعدادی از مجلات و فصلنامه‌های دینی و اسلامی به صورت مخفیانه و آشکار با زیرکی تمام به تبلیغ «حسن-‌ ش» پرداخته است. متأسفانه این شخص هم دارای ارتباطات نامشروع است.۳-‌ ابوالفضل-‌ ب: او متولد ۱۳۲۵ است که به جرم جعل سند دو سال از عمر خود را در زندان سپری کرده. بعد از آزادی از بند، با «حسن-‌ ش» ارتباط برقرار کرده و از طرف وی به لباس روحانیت ملبس شده است. پس از این آشنایی است که دختر خود را به عقد «حسن-‌ ش» در می‌آورد.حوادث دات نت

قديمي 07-19-2013   #38 (لینک نوشته)

Shina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۴/۲۸ - ۱۹:۳۸
استانها > جنوب > فارس دستگیری قاتلی که مجلس آشتی کنان را به صحنه قتل تبدیل کرد
شیراز – خبرگزاری مهر: قاتلی که مجلس آشتی کنان فامیلی را به صحنه قتل تبدیل کرد پس از دو ماه با تلاش شعبه ویژه مبارزه با قتل آگاهی استان دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، قاتل الف-ش که در جریان یک اختلاف خانوادگی که سابقه درگیری قبلی با مقتول پرونده ق-ح را داشت در جلسه ای که برای حل اختلافات ترتیب داده شده بود با اسلحه گرم شکاری مرتکب قتل شد.
این قاتل متواری که با تلاش شعبه پنچم ویژه مبارزه با قتل آگاهی استان پس از دو ماه در حوزه قضایی آباده دستگیر شد به بزه ارتکابی خود اعتراف کرده است.
پرونده فوق در مرجع قضایی مفتوح و تحقیقات در این زمینه همچنان ادامه دارد.
بازپرس رسیدگی به این پرونده تأکید کرد پس از تکمیل تحقیقات و مشخص شدن زوایای پنهان پرونده کیفرخواست مناسب مطابق با قانون صادر و پرونده به دادگاه جزایی شیراز ارسال خواهد شد.
رسیدگی به پرونده سارقان مسلح مسافرنما
پرونده سارقان مسلح پرايد در شيراز پس از دستگيري به شعبه ويژه بازپرسي در دادسراي امور جنايي و جرائم امنيتي شيراز تحويل شد.
پس از وقوع يك فقره سرقت مسلحانه خودرو پرايد در شيراز كه در روزهای پاياني سال گذشته به وقوع پيوست سارقان آن در روزهای پایانی تیرماه امسال دستگير و توسط قاضی اسدی بازپرس شعبه هفدهم با قرار بازداشت روانه زندان شدند.
اين دو سارق مسلح به نامهای م- ن و ح –ن كه در پوشش مسافر در ساعات پاياني شب قصد عزيمت به يكي از مناطق اطراف شهر را داشتند پس از سوار شدن به خودرو پرايد با تهديد، راننده خودرو را پياده و اتومبيل وي را به سرقت بردند.
اين پرونده همچنان در شعبه 17 بازپرسي شيراز در حال رسيدگي و تكميل تحقيقات است.

قديمي 07-19-2013   #39 (لینک نوشته)

Shina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

شلیک مرگبار پدر برازجانی به پسر بخاطر آزار مادر و خواهر!

جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۱۱

رییس پلیس آگاهی استان بوشهر از دستگیری مردی که اقدام به قتل پسرش کرده بود، خبر داد.

سرهنگ حسین بارونی در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: ماموران آگاهی بوشهر مردی را که اقدام به قتل فرزند پسر 18 ساله‌اش در شهرستان برازجان کرده بود، دستگیر کردند.
وی اضافه کرد: به دنبال اعلام وقوع این حادثه، ماموران در محل حاضر و متوجه شدند که مردی با یک قبضه اسلحه کلت اقدام به شلیک به فرزند 18 ساله خود کرده که فرد مجروح 24 ساعت پس از انتقال به بیمارستان، جان خود را از دست داد.
رییس پلیس آگاهی استان بوشهر با اشاره به دستگیری متهم و انتقال وی به مقر انتظامی، به ایسنا گفت: پدر این جوان در اعترافات خود مدعی شد که پسرش دارای اعتیاد شدید به موادمخدر بوده و مادر و خواهرش را آزار می‌داده که از همین رو تصمیم به قتل وی گرفته است.
بارونی اضافه‌کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

قديمي 07-20-2013   #40 (لینک نوشته)

Shina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

۰

انتقام هولناك يك مرد پس از طلاق همسرش

جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۳۰
کد مطلب: 186351

اين مرد براي گرفتن انتقام از همسر سابقش سه دختر خردسالش را كشت.

در بي‌رحم امريكايي كه براي انتقامجويي از همسر سابقش سه فرزند خود را به طرزي وحشيانه كشته بود پس از يك سال دادرسي به حبس ابد بدون عفو محكوم شد.

وي مدتي قبل از همسر سابقش جدا شده و حضانت فرزندانش را به او سپرده بود تنها در زمان‌هاي تعيين شده اجازه ملاقات با آن‌ها را داشت. آرون اسچافهاوزن ۳۵ ساله سال گذشته او با طرح نقشه‌اي مخوف در يك درخواست غيرمنتظره خارج از زمان تعيين شده اجازه ملاقات با فرزندانش را از همسر سابقش خواست تا سه دختر خردسالش را در خانه او در ويسكانسين ببيند.

از آنجا كه اختلاف اين زوج بسيار عميق بود و زن تحمل ديدن همسر سابقش را نداشت با خارج شدن از خانه، دختران ۱۱، ۸ و ۵ ساله خود را با پرستارش در خانه تنها گذاشت. با رسيدن مرد كينه‌جو پرستار بچه‌ها هم خداحافظي كرد و رفت.

ساعتي از رفتن پرستار نگذشته بود كه تلفن زن زنگ خورد و همسر سابقش با صداي سرد و بي‌روح از آن سوي خط خبر مرگ فرزندانش را به او داد.

زن سراسيمه به همراه ماموران پليس به خانه رفت و در كمال ناباوري جسد هر سه دخترش را در حالي كه با ضربات چاقو يا با پيچيدن ملحفه به دور گردن‌شان كشته شده بودند در رختخواب‌شان پيدا كرد.

پليس بلافاصله پدر ديوانه اين دختران را دستگير كرد و در جريان معاينات روانشناسي مشخص شد اين مرد مبتلا به بيماري روحي نادري است كه به دليل وابستگي عميق به همسر سابقش به آن دچار شده است.

به گفته كارشناسان مبتلايان به اين بيماري در اوج جنون يا خودكشي مي‌‌كنند يا ديگران را به قتل مي‌رسانند.به گفته مادر قربانيان، همسر سابق او روزانه بيش از ۳۰ بار با او تماس مي‌گرفت و تهديد مي‌كرد كه در صورت ملاقات با هر مردي او را خواهد كشت.

با توجه به حساسيت موضوع محاكمه، پرونده اين پدر يك سالي به طول انجاميد و در نهايت قاضي حكم به حبس ابد داد البته اين حكم ابتدا قرار بود پس از گذشت ۲۰ سال از محكوميت بازنگري شود كه اين بند نيز توسط قاضي دادگاه لغو شد.در حال حاضر وي با حكم حبس ابد بدون عفو به زندان ويسكانسين انتقال داده شده است.

باشگاه خبرنگاران

قديمي 07-20-2013   #41 (لینک نوشته)

Shina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

خیانت خونین زن روستایی

مردی که برای رسیدن به زن روستایی، شوهرش را به قتل رساند، پس از گذشت 3 ماه از جنایت لب به اعتراف گشود.
ساعت 7 صبح، یکم فروردین ماه امسال از طریق تماس هموطنان با پلیس 110 ، ماموران نیروی انتظامی در جریان کشف یک جسد در کنار جاده دندی در گردنه قلی کندی با خبر شدند.

به دنبال این گزارش کارگاهان پلیس آگاهی زنجان بلافاصله به محل مذکور اعزام شدند و پس از حضور در محل مشاهده کردند که جسد به علت تصادف، از ناحیه سینه و پهلو دچار آسیب دیدگی شدید شده بود و کماکان خونریزی جسد از ناحیه دهان و بینی ادامه داشت، لذا ماموران طی بررسی و عکسبرداری از جسد آن را تحویل عوامل اورژانس دادند.

پس از تحقیقات میدانی از اهالی روستای قلی کندی مشخص شد که مقتول به نام محمد 48 ساله در همان روستا زندگی می کرد و دارای 2 فرزند و همسر است.

در ادامه ماموران جهت تحقیقات همسر متوفی را به آگاهی استان زنجان دعوت کردند که وی از مرگ شوهرش اظهار بی اطلاعی کرد.

ماموران زبده که به مرگ محمد(مقتول) شک داشتند و نمی توانستند آن را حادثه تلقی کنند اقدامات گسترده اطلاعاتی خود را آغاز کردند تا اینکه از رابطه همسر مقتول با چندین مرد دیگر مطلع شدند.

همچنین ماموران متوجه شدند که فردی به نام ناصر بیشترین رابطه را با این خانواده دارد به طوری که در چند سال اخیر جهت رفع مشکلات این خانواده بسیار به آنان پول پرداخته است. لذا فرد نامبرده جهت بازجویی به آگاهی دعوت شد ولی در وهله اول هرگونه جنایتی را کتمان کرد و اظهار بی اطلاعاتی نمود. ولی در ادامه ماموران که از رابطه پنهانی این مرد با همسر متوفی آگاه شده بودند، تلاش خود را برای جمع آوری مدارک بیشتر افزایش دادند، تا جایی که توانستند با دلایل و مدارک کافی متهم اول پرونده را بازداشت و مجدد به آگاهی انتقال دهند.

در نهایت پس از گذشت 3 ماه از جنایت قاتل با رویارویی با مدارک مستند و معتبر لب به اعتراف گشود گفت: حدود 300 میلیون تومان از مقتول پول می خواستم ولی محمد(مقتول) هیچ پولی نداشت که به من بدهد و من نیز بسیار به زنش علاقه داشتم و همسر محمد نیز از زندگی کردن با او خسته شده بود و تنها راه رسیدن من به همسرش کشتن بود.

وی ادامه داد: به خاطر همین موضوع نقش قتل محمد را کشیدم به طوری که قبل از جنایت محمد را سوار خودرو ام کردم و به سمت روستای خودمان بردم. در بین راه موضوع پولم را وسط کشیدم تا جایی که جر و بحثمان شدت گرفت و سپس آن را از خودرو پیاده کردم تا خودش ادامه راه را برود ولی همان که از خودرو پیاده شد آن را زیر گرفتم و 3 مرتبه از روی سینه اش رد شدم و در آخرین مرتبه نیز روی سینه‌اش با خودرو ایستادم تا مطمئن شوم که فوت کرده، سپس آن را داخل صندوق عقب انداختم و در مکانی خلوت کنار جاده رهایش کردم تا اینکه اگر کسی آن را پیدا کرد فکر کند که خودرویی با آن تصادف کرده و متواری شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان سرهنگ طلوعی با اعلام این خبر به باشگاه خبرنگاران؛ اظهار داشت: در نهایت همسر متوفی نیز دستگیر و با در حالی که معشوقه اش به جنایت اعتراف کرده بود، او نیز موضوع را تائید کرد . لذا پرونده هردو متهم تشکیل و در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

منبع: باشگاه خبرنگاران

قديمي 07-20-2013   #42 (لینک نوشته)

Shina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بازداشت پسران بي‌ملاحظه و پدرشان به خاطره مرگ دلخراش مادر

جسد زن 73 ساله به همراه قفس‌هاي متعددي از سگ‌ها و گربه‌هاي آلوده در پشت يك خودرو ون پيدا شد.
به گزارش مجله شبانه باشگاه خبرنگاران، پليس فونيكس در آريزونا 2 برادر را به همراه پدرشان به خاطر سهل‌انگاري در نگهداري از مادر خود بازداشت كرد.

به گزارش پليس فونيكس،جسد زن 73 ساله به همراه قفس‌هاي متعددي از سگ‌ها و گربه‌هاي آلوده در پشت يك خودرو ون پيدا شد.ماموران پليس فونيكس مي‌گويند جسد زن روزها در چنين وضعيتي نگهداري مي‌شد و شوهر 79 ساله وي آلوا استوت نيز در كنار همسر مرده‌اش روي صندلي جلوي خودرو نشسته بود.

تازه ترین اخبار حوادث ایران و جهان تازه ترین اخبار حوادث ایران و جهان تازه ترین اخبار حوادث ایران و جهان

ماموران پليس پس از انجام تحقيقات 2 پسر اين خانواده را به جرم سهل‌انگاري در نگهداري از مادر خود بازداشت كرده‌اند. پليس مي‌گويد پسران هيچ توجهي به مادر مريض خود نكرده‌اند و به جاي بردن وي به بيمارستان او را در كنار حيوانات بيمار و مرده در خودرو رها كرده بودند تا اين‌كه زن بيچاره ذره ذره جان خود را از دست داده است.

پد ر اين دو پسر نيز به جرم چشم‌پوشي از رفتار پسرانش و 35 فقره سوءاستفاده از حيوانات و آسيب رساندن به آن‌ها تحت بازداشت قرار گرفته است.

ماموران پليس مي‌گويند اين پسران به همراه پدر خود با همراه بردن جسد مادرشان قصد سفر داشته‌اند كه پليس به آن‌ها ظنين شده و دستگيرشان كرده است.

قديمي 07-20-2013   #43 (لینک نوشته)

Shina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

تجازو 3 روزه به 4 دختر 12 ساله هندی

به گزارش پلیس پس از ربوده شدن 4 دختر دانش آموز هندی توسط افراد ناشناس که یک تیم 15 نفره گزارش شده اند، آنان را از مقابل مدرسه ای در " جارکند" در " بیهار" هندوستان به مدت 3 روز مورد تجاوز قرار دادند.

گروهی 15 نفره از افراد ناشناس 4 دختر دانش آموز هندی را از مقابل مدرسه در حضور عابرین، معلمین و مدیر مدرسه ربودند و در یک ساختمان متروکه در روستایی واقع در اتار پرادش منتقل کردند.

پس از حضور پلیس در پی تماس تلفنی شاهدان عینی تحقیقات گسترده ای برای دستگیری متجاوزین توسط پلیس ویژه صورت گرفت.

پلیس با استفاده از شماره پلاک یکی از سه خودروی آنان توانست محل اختفای آنان را کشف و در یک عملیات 8 تن از آنان را دستگیر کند و همچنین پس از اعتراف های آنان محل دختران نیز که در رده های سنی 12 تا 14 سال بودند پیدا و توسط پلیس آزاد شدند.

پس از انتشار این خبر در رسانه های جمعی و آزاد بودن 7 تن دیگر از جمله سرکرده این باند آدم ربا و متجاوز خواب بر والدین و دختران شهرستان جارکند ایالت بیهار حرام شده و بیش از پیش مراقب افراد ناشناس در نزدیکی محل سکونت و مدرسه فرزندانشان هستند.

یادآور می شود اواسط دسامبر سال 2012 یک دانشجوی هندی قربانی تجاوز جنسی شد و به دنبال آن در بسیاری از شهرهای هند تظاهرات گسترده ای برگزار شد و مردم خواستار اعدام مهاجمان و اتخاذ تدابیر امنیتی و مبارزه با افراد متجاوز به زنان شدند.

منبع: رویترز

قديمي 07-20-2013   #44 (لینک نوشته)

Shina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سوء استفاده جنسي پليس از دختر دبيرستاني فاش شد

در پی شکایت زني که مي‌خواست نامش فاش نشود، شوهرش که يک افسر پليس بود به جرم ارتباط نامشروع با يک دختر دبيرستاني بازداشت شد.

پس از مشکوک شدن همسر پیتر کیالو به حرکات، مکالمه های پنهانی، وی را به تعقیب وی وا داشت.

اما درست زمانی که همسر ریچارد که طبق خواسته اش نامش در خبرگزاری ها فاش نشده به قصد خرید به خارج از منزل می رود و هنگام پرداخت متوجه نبودن کیف پولش می شود پس از بازگشت به منزل با صحنه ای تأسف بار روبه رو می شود و از رابطه پنهانی همسرش با یک دختر دبیرستانی 16 ساله آگاه می شود.

پیتر کیالو 39 ساله افسر کهنه کار پلیس جزیره استالین در نیویورک به جرم رابطه غیرقانونی با نوجوان 16 ساله دستگیر شد.

به گفته وکیل وی که در اولین جلسه دادگاه برگزار شد این دختر 16 ساله خود را 17 ساله معرفی کرده بود و پیتر از سن واقعی وی آگاه نبوده است.

اما به گفته این دختر 16 ساله در دادگاه پیتر او را به بهانه فرار از مدرسه به منزلش‌ ‌آورده بود که پس از تحقیقات پلیس رابطه غیرقانونی آنان از 4 ماه پیش آغاز شده بود.

پیتر کیالو در دادگاه به اتهام تخطی از قانون، از جمله تجاوز و سوء استفاده جنسی محکوم شد و به پرداخت هزار و 500 دلار به عنوان جریمه و همچنین زندانی شدن به مدت یک هفته محکوم شد.

منبع: نیویورک تایمز

قديمي 07-20-2013   #45 (لینک نوشته)

Shina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

مرد روستایی قربانی خیانت همسرش شد/خارج شدن جوان اردبیلی پس از13ماه ازکما

دکتر شهیاد خسروانی، مدیر بیمارستان امام خمینی(ره) اردبیل در این باره به واحد مرکزی خبر گفت: این جوان 16 ساله، که به علت غرق شدگی در آب به حالت کما رفته بود، پس از انتقال به مرکز آموزشی-درمانی امام خمینی(ره) اردبیل در بخش مراقبت های ویژه (ICU جنرال) بستری و زیر نظر متخصص عفونی قرار گرفت.
این بیمار بعد از چهار ماه بستری در ICU به بخش مردان منتقل و با تلاش شبانه روزی پرسنل درمانی و پس از سپری شدن سیزده ماه به بهبودی قابل قبول دست یافت.
دکتر خسروانی ادامه داد: این جوان هم اکنون توانایی تکلم قابل فهم و شناسایی افراد را داشته و مشکلی در تغذیه ندارد. او که بطور معجزه آسایی از کما نجات یافت از بیمارستان مرخص و به آغوش گرم خانواده بازگشت.
شلیک مرگبار پدر به پسر
سرهنگ حسین بارونی، رییس پلیس آگاهی استان بوشهر از دستگیری مردی که اقدام به قتل پسرش کرده بود، خبر داد و در این باره به ایسنا گفت: ماموران آگاهی بوشهر مردی را که اقدام به قتل فرزند پسر 18 ساله‌اش در شهرستان برازجان کرده بود، دستگیر کردند.
به دنبال اعلام وقوع این حادثه، ماموران در محل حاضر و متوجه شدند که مردی با یک قبضه اسلحه کلت اقدام به شلیک به فرزند 18 ساله خود کرده که فرد مجروح 24 ساعت پس از انتقال به بیمارستان، جان خود را از دست داد.
رییس پلیس آگاهی استان بوشهر با اشاره به دستگیری متهم و انتقال وی به مقر انتظامی گفت: پدر این جوان در اعترافات خود مدعی شد که پسرش دارای اعتیاد شدید به موادمخدر بوده و مادر و خواهرش را آزار می‌داده که از همین رو تصمیم به قتل وی گرفته است. متهم پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

سرقت طلای دختربچه ها در شرق تهران/ اعتراف دزدان به 40 فقره سرقت
اعضایی باندی که به طرز وحشیانه ای طلای دختر بچه ها را سرقت می کردند در جریان آخرین سرقت خود و با تیزهوشی دختر خردسال شناسایی و دستگیر شدند.
به گزارش مهر، 22 تیرماه امسال زنی هراسان با مراجعه به ماموران گشت کلانتری 159 بی سیم با طرح شکایتی گفت: چند دقیقه قبل در خانه بودم که صدای داد و فریاد دخترم را از بیرون از خانه شنیدم. وقتی خودم را به کوچه رساندم دختر خردسالم در حالیکه گوشهایش دچار خونریزی شده بود، گریه می کرد. سارقان به طرز وحشیانه ای گوشواره های دخترم را سرقت کرده بودند.
ماموران سپس به تحقیق از دختربچه پرداختند که او مشخصات ظاهری سارقان را اعلام کرد و گفت دزدان بعد از آنکه گوشواره هایم را سرقت کردند با یک دستگاه موتورسیکلت از محل فرار کردند.
در ادامه با دستور سرکلانتر هفتم پلیس تهران شناسایی و دستگیری متهمان در دستور کار قرار گرفت و یک ساعت بعد یکی از سارقان به نام میثم شناسایی و دستگیر شد.
میثم در بازجویی های اولیه به ارتکاب این سرقت با همدستی یکی از اراذل و اوباش منطقه به نام ناصر معروف به ناصر سیاه اعتراف کرد. او در ادامه اعترافاتش گفت ناصر دختران را می ترساند و در فرصتی مناسب طلاهای آنها را به سرقت می برد.
در ادامه دستگیری ناصر در دستور کار ماموران قرار گرفت و مرد تبهکار هنگام ورود به خانه اش دستگیر شد.
در تحقیقات مقدماتی نیز مشخص شد همسر او به نام نرگس از دزدان سابقه دار می باشد در حالیکه ناصر منکر هر گونه جرمی می شد همسرش لب به اعتراف گشود و گفت: ناصر تاکنون طلای 40 دختربچه را در شرق تهران سرقت کرده و من وظیفه فروش طلاهای سرقتی را برعهده داشتم.
با این اعترافات متهمان برای تحقیقات بیشتر تحویل کارآگاهان پلیس آگاهی شدند.

دستگیری قاتل پدر به اتهام شکار زنان میانسال
پسر جوان که با معرفی خود به عنوان طلاساز اعتماد زنان میانسال را جلب می کرد، طلاهایشان را به سرقت می برد. متهم جوان 3 روز بعد از دومین شکایتش به دام پلیس افتاد.
اوایل تیر ماه امسال زن میانسالی به کلانتری رفت و از سرقت طلاهایش از سوی پسر جوانی خبر داد و گفت: چند روز قبل می خواستم برای انجام کاری به میدان شهرک غرب بروم و چون عجله داشتم سوار ماشین پژو پارسی شدم. راننده پسر جوانی بود و مرا به مقصد رساند. در میان راه صحبت را با من باز کرد و من هم غافل از دامی که قرار است در آن بیفتم از زندگی ام و مشکلات آن گفتم. پسر جوان گفت می تواند با گرفتن وامی مشکلم را حل کند. من او را به خانه ام دعوت کردم . پسر جوان با من وارد خانه ام شد و چون قبلاً در صحبت هایم از محل اخفای طلاهایم با او صحبت کرده بودم، به بهانه ای خودش را به محل نگهداری طلاهایم رساند و آنها را سرقت کرد.
با اعلام شکایت زن میانسال پرونده ای در پایگاه دوم پلیس آگاهی تشکیل شد و تحقیقات کارآگاهان برای شناسایی سارق طلاها آغاز شد.
با توجه به احتمال وقوع سرقت های دیگر ماموران تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده و متوجه شدند چندی پیش زن جوانی طی تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 از سرقت طلاهایش خبر داده و با طرح شکایت این زن جوان پرونده ای در این خصوص در پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت تشکیل شده بود.
در ادامه تحقیقات کارآگاهان پایگاه چهارم با شناسایی مخفیگاه کوروش30 ساله قصد دستگیری او را داشتند که متوجه شدند این متهم توسط کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت دستگیر شده است.
در بررسی سوابق متهم جوان مشخص شد کوروش حدود 10 سال قبل در درگیری با پدرش او را به قتل رسانده اما با رضایت خانواده و پس از تحمل حبس از زندان آزاد شده بود.
پسر جوان در بازجویی ها در رابطه با انگیزه خود از سرقت هایش گفت: نمی خواستم دست به سرقت بزنم، زمانی که چشمم به طلاهای زن جوان افتاد وسوسه شدم و تصمیم گرفتم تا طلاهای او را سرقت کنم. به همین دلیل به او گفتم که من در بازار آشنا دارم و بدون هیچ هزینه ای طلاها را برایت تعمیر می کند. زن جوان که به من اعتماد کرده بود طلاهایش را به من داد. من هم طلاها را به بازار بردم تا آنها را بفروشم اما از شانس بدم چون طلاها فاکتور نداشت کسی آنها را نخرید. من هم به ناچار سوار مترو شدم تا به خانه بروم اما طلاها را از من زدند. شاید هم طلاها را گم کردم و من حاضرم آن مقداری را که دزدیده ام را برگردانم.
من قبول دارم که طلاهای زن جوان را سرقت کرده ام،اما سرقت دوم را قبول ندارم. من با شاکی دوم ارتباط برقرار کردم اما او فرصت سرقت به من دست نداد.
سرهنگ کارآگاه جان پرور ، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر به مهر گفت : باتوجه به اینکه هر دو شیوه سرقت مشابه هستند، احتمال دارد که متهم پرونده سرقت های مشابه دیگری را مرتکب شده باشد. لذا با هماهنگی های انجام شده با شعبه 11 بازپرسی دادسرای ناحیه 4 تهران و با توجه به وجود پرونده مشابه در این پایگاه ، متهم پس از تکمیل تحقیقات در خصوص شکایت مطرح شده در این پایگاه دوم و جهت ادامه تحقیقات تکمیلی در خصوص شناسایی جرایم دیگر در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت . به همین خاطر از کسانی که بدین شیوه و شگرد مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند دعوت می شود تا برای شناسایی متهم و طرح شکایت خود به پایگاه چهارم پلیس آگاهی واقع در سیدخندان - خیابان ابوذر غفاری مراجعه کنند.

مرد روستایی قربانی خیانت همسرش شد
مرد جنایتکار که برای ازدواج با زن روستایی همسر او را به قتل رسانده بود، پس از چهار ماه سکوت لب به اعتراف گشود.
اوایل فروردین ماه امسال ماموران پلیس آگاهی شهرستان زنجان از کشف جسد مرد میانسالی در حوالی جاده دندی باخبر شدند.
تیم جنایی پس از حضور در محل در بررسی های اولیه احتمال مرگ مرد ناشناس بر اثر تصادف را مطرح کردند، اما در ادامه با بررسی دقیق صحنه و شدت جراحات وارد شده به مرد میانسال احتمال مرگ بر اثر تصادف کمرنگ شد.
ماموران در ادامه احتمال قتل و صحنه سازی برای تصادف را مطرح کرده و به تحقیق در این رابطه پرداختند. در شاخه دیگری از تحقیقات نیز هویت مقتول به نام محمد 48 ساله شناسایی شد. محمد در روستایی در نزدیکی محل کشف جسد زندگی می کرد و همسر و دو فرزند داشت.
کارآگاهان در نخستین گام همسر مقتول را به اداره آگاهی احضار کردند که او در بازجویی ها منکر هر گونه اطلاعی از مرگ همسرش شد. اظهارات متناقض این زن که نیلوفر نام دارد، باعث شد که ماموران به او مشکوک شده و تحقیقات را به روی او متمرکز کنند.
بررسی های پلیسی نشان داد نیلوفر با یکی از اهالی روستا به نام ناصر ارتباط پنهانی دارد، با کشف این سرنخ ناصر دستگیر و برای تحقیقات به اداره آگاهی منتقل شد.
او در بازجویی ها با انکار هر گونه دست داشتن در مرگ محمد اظهار داشت: محمد با مشکلات مالی در زندگی‌اش روبرو بود و من به او و خانواده اش کمک مالی می کردم.
ناصر در حالی منکر ارتباط با نیلوفر بود که ماموران با کشف سرنخ هایی در این زمینه او را دستگیر و دوباره تحت بازجویی قرار دادند.
مرد جوان که دیگر راهی برای فرار از حقیقت نداشت، لب به اعتراف گشود و گفت: من از مقتول پول طلب داشتم و او از پس دادن این پول امتناع می کرد، از سوی دیگر من و نیلوفر به یکدیگر علاقه داشتیم و محمد سد راه رسیدن ما بهم بود، به همین خاطر روز حادثه محمد را سوار ماشینم کردم و در میان راه دوباره موضوع طلبم را مطرح کرده و از او خواستم پولم را بدهد. بر سر این موضوع باهم درگیر شدیم و او از ماشین پیاده شد من هم برای انتقام چند بار با خودرو از روی او رد شده و وقتی از مرگش مطمئن شدم جسدش را داخل صندوق عقب گذاشته و در محلی خلوت رها کردم.
سرهنگ طلوعی، رئیس پلیس آگاهی زنجان با اعلام این خبر به مهر گفت: پس از اعترافات ناصر، ماموران نیلوفر را دستگیر کردند که او هم در بازجویی ها به ارتباط پنهانی با متهم ردیف اول و اطلاع از ماجرا اقرار کرد. پس از تکمیل بازجویی ها و بازسازی صحنه قتل متهمان با قرار قانونی روانه زندان شدند.

پاسخ

برچسب ها
؛کشتار؛جسد؛حوادث؛انسان؛اخ بار, اخبار, حوادث

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال