یافتن اسم فیلم - صفحه 121
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > هنر و سینما > سينما و تلويزيون
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

سينما و تلويزيون گفتگو و بحث در باب هنر و سینما و مباحث مربوط به این زمینه ها

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 07-28-2013  
شهروند هم میهن

sarnavesht's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نگاتیو یافتن اسم فیلم

یافتن اسم فیلم

این تاپیک برای دوستانی ایجاد شده است که دنیال نام یک فیلم میگردن

در این تاپیک هر اطلاعاتی که در مورد فیلم دارید را قرار بدین تا من و دوستانی که در مورد اون فیلم اطلاع دارن یا فیلم رو دیدن نام فیلم روبه شما بگویند

این اطلاعات میتونه شامل تعریف قسمتی هایی از یک فیلم یا خلاصه داستان آن باشه

از فیلم های قدیمی که در تلویزیون یا جای دیگه ای دیدید و الان اسمشو فراموش کردین گرفته تا فیلم های اخیر و جدیدتر

sarnavesht آفلاين است   پاسخ با نقل قول
81 نفر نوشته را پسندیده اند
66copid, a5b5c1d3e8f3g5h5i, abdolhadi71, adlay, alasm1234, alihy74, alirezatizro, alishnider, alishow45, aminghalkhani, amirqadamiiii, amirshakori, amoojani, arsalanenzo, ayrina, barbood, biseda2, black, bollywood, Bvafa, b_javaherian, call_of_darkness, dapasht, dash_yaser24, ebrahim2002, ehsan.k, elyas1212, far-k, farzamjr7, goldberg., goldeagle, hany13, hell_boy66, heyfenan, homayoo, hvaf, ice_girl, iren, jigooli, k-morteza, kachlol, khosroshahi, kimreza, loiza, lost_love, mahdi666jj, mahdielika, MARY-KHOSH, maryam_goli9, matisa, mehrdad--1370, mohammadabba30, mojtabaw000w, monasi, mostafa_1366, mp_mp, mustafa.77.ahmadi, negin-m, noohia, omega, omid_7mordad, orang1971, parhamshakibaei, parvaz12, peymankarimi, phantom13, poli, psychology-reza, reza..lone, rezii, samaritan1, sharafarzaneh, shayan65, sonia, soratssss, srad, sun_boy2, taj24, tyler_durden, yasiy, zarahigh
قديمي 03-02-2018   #1801 (لینک نوشته)
کاربر عضو

orang1971's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : یافتن اسم فیلم

سلام
تاپیک سودمندی است.

به دنبال اسم یک فیلم هستم که از تلوزیون پخش شده.من فقط چند دقیقه اول فیلم را دیدم.
فکر میکنم فیلم آمریکایی بود.
فیلم با این جمله معروف انیشتن شروع شد که میگه《 روزی که زنبور عسل منقرض شود بشر فقط ۵ سال بعد منقرض خواهد شد 》
سپس عده ای را نشان میدهد که در حال خودکشی دست جمعی هستند.(کارگران ساختمان که خودشان را به پایین پرت میکنن) و عده ای که در پارک خودکشی میکنند.
سپس جریان فیلم عادی شده و صحنه به یک دانشگاه میرود و ...
متاسفانه دیگه بقیه فیلم را ندیدم.
با سپاس پیشاپیش
orang1971 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 03-03-2018   #1802 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

midas's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله orang1971 نمايش نوشته ها
سلام
تاپیک سودمندی است.

به دنبال اسم یک فیلم هستم که از تلوزیون پخش شده.من فقط چند دقیقه اول فیلم را دیدم.
فکر میکنم فیلم آمریکایی بود.
فیلم با این جمله معروف انیشتن شروع شد که میگه《 روزی که زنبور عسل منقرض شود بشر فقط ۵ سال بعد منقرض خواهد شد 》
سپس عده ای را نشان میدهد که در حال خودکشی دست جمعی هستند.(کارگران ساختمان که خودشان را به پایین پرت میکنن) و عده ای که در پارک خودکشی میکنند.
سپس جریان فیلم عادی شده و صحنه به یک دانشگاه میرود و ...
متاسفانه دیگه بقیه فیلم را ندیدم.
با سپاس پیشاپیش

The Happening 2008

فکر کنم این باشه ..
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 03-03-2018   #1803 (لینک نوشته)
کاربر عضو

mamud7's Avatar

ارسال پیام خصوصی

ممنون.از لطفتون...ازتصویر شخصیتهای فیلم که باید خودش باشه ...بازم تشکر میکنم جناب آقای mostsfa 1366
mamud7 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 03-03-2018   #1804 (لینک نوشته)
کاربر عضو

zeinab57's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام دوستان,, لطفا بهم کمک کنید خیلی دوست دارم یه بار دیگه این فیلمو ببینم, اسم فیلمو نمیدونم
داستان فیلم خارجی تا اونجاییکه یادمه: یه خانواده میرن به کوهستانی پسر خانواده با پدرش بحثش میشه و فرار یا فهر میکنه پدر خانواده میره دنبالش, مادر خانواده که حامله هم بوده نزدیک زایمانش میشه منتظر همسرو فرزندش میمونه که ماهها طول میکشه اتفاقاتی براش میفته از جمله اینکه با دست شکسته نزدیک بود که از پرتگاه بیفته ولی خودشو نجات میده, تو کلبه بچه شو خودش به دنیا میره تا اینکه بالاخره همسر و فرزندش میان. لطفا کمک کنید اسم فیلمو.
zeinab57 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 03-03-2018   #1805 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

taj24's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله zeinab57 نمايش نوشته ها
سلام دوستان,, لطفا بهم کمک کنید خیلی دوست دارم یه بار دیگه این فیلمو ببینم, اسم فیلمو نمیدونم
داستان فیلم خارجی تا اونجاییکه یادمه: یه خانواده میرن به کوهستانی پسر خانواده با پدرش بحثش میشه و فرار یا فهر میکنه پدر خانواده میره دنبالش, مادر خانواده که حامله هم بوده نزدیک زایمانش میشه منتظر همسرو فرزندش میمونه که ماهها طول میکشه اتفاقاتی براش میفته از جمله اینکه با دست شکسته نزدیک بود که از پرتگاه بیفته ولی خودشو نجات میده, تو کلبه بچه شو خودش به دنیا میره تا اینکه بالاخره همسر و فرزندش میان. لطفا کمک کنید اسم فیلمو.
طلای ناهموار
rugged d

یافتن اسم فیلم
taj24 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 03-03-2018   #1806 (لینک نوشته)
کاربر عضو

orang1971's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله midas نمايش نوشته ها
the happening 2008

فکر کنم این باشه ..

باید خودش باشه.
عالی بود و سپاس فراوان
orang1971 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 03-03-2018   #1807 (لینک نوشته)
کاربر عضو

zeinab57's Avatar

ارسال پیام خصوصی

خانمه خیلی شبیهه, هنوز موفق نشدم دانلودش کنم, نیست تو سایتا,
خیلی خیلی کار بزرگی کردین, واقعا یه دنیا ممنونم ازتون, انشاالله همیشه سلامتو سربلند باشید
zeinab57 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 03-10-2018   #1808 (لینک نوشته)
کاربر عضو

vahid_a's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام دوستان. یه فیلم بود خیلی قدیم تلویزیون پخش شده بود.شاید بیشتر از 10 سال پیش. ماجرا از این قرار بود ک یک پلیس برای یک سری ازمایشات میره ازمایشگاه خون میده. توی ازمایشگاه یه غریبه ک ظاهرا یک بیماری لاعلاج داشته نمونه های خون رو جا به جا میکنه از شانس با این پلیسه جابه جا میشه. بعدا پلیسه ک نتیجه ازمایش میگیره و میبینه ک داره میمیره اولش ناراحت میشه ولی بعدا متوجه میشه ک توی ماموریت بمیره مزایای بیشتری برا خانوادش ب ارث میمونه. برا همین توو ماموریتاش میزنه ب سیم آخر تا بمیره. ولی هر کار میکرد مجرمین میگرفت و کشته نمیشد. ب طریقی شانس میاورد. آخرشم یادم نیست. اگه کسی یادشه ممنون میشم بگه
vahid_a آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 03-10-2018   #1809 (لینک نوشته)
کاربر عضو

vahid_a's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله vahid_a نمايش نوشته ها
سلام دوستان. یه فیلم بود خیلی قدیم تلویزیون پخش شده بود.شاید بیشتر از 10 سال پیش. ماجرا از این قرار بود ک یک پلیس برای یک سری ازمایشات میره ازمایشگاه خون میده. توی ازمایشگاه یه غریبه ک ظاهرا یک بیماری لاعلاج داشته نمونه های خون رو جا به جا میکنه از شانس با این پلیسه جابه جا میشه. بعدا پلیسه ک نتیجه ازمایش میگیره و میبینه ک داره میمیره اولش ناراحت میشه ولی بعدا متوجه میشه ک توی ماموریت بمیره مزایای بیشتری برا خانوادش ب ارث میمونه. برا همین توو ماموریتاش میزنه ب سیم آخر تا بمیره. ولی هر کار میکرد مجرمین میگرفت و کشته نمیشد. ب طریقی شانس میاورد. آخرشم یادم نیست. اگه کسی یادشه ممنون میشم بگه

کلا مشابه این سبک فیلم هم پیشنهاد بدین ممنون میشم. مثل فیلم Falcon Rising 2014 که فقط 10 دیقه اولش قشنگه.
قديمي 03-11-2018   #1810 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mostafa_1366's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله vahid_a نمايش نوشته ها
احتمال زیاد این باشه.

Short Time (1990)

یافتن اسم فیلم
mostafa_1366 هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 03-11-2018   #1811 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

m0in's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله mostafa_1366 نمايش نوشته ها
احتمال زیاد این باشه.

short time (1990)

یافتن اسم فیلم
نه این نیست. آخه منم دیدم این فیلم رو ،اینقدرها قدیمی نیست

شخصیت اصلی ریش و سبیل نداره و موهاش جوگندمیه و فکر کنم بهرام زند به جاش حرف میزد
یه همکار جوونتر هم داشت که ظاهرا از 16 یا 18 سالگی تو ارتش بوده و اونجا زبده شده .تا جایی که یادم باشه یه صحنه تعقیب و گریز خوب با ماشین تو خیابون هم داره
تو یه سکانسی شخصیت اصلی که به یک آمپول نیاز داره تو ماشین خودش سرنگ رو فرو میکنه تو پاش (جلو رانش)
این دو شخصیت اصلی (مرد میانسال و پسر جون همکارش) آدم های دوستداشتنی برای تماشاگر بودن و مخاطب نسبت بهشون سمپاتی پیدا میکنه
اون پسر جوونه هم مثل اینکه اوایل فیلم موهاش بلند بود ولی بعدا برای ماموریت تراشید موهاشو
m0in آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 03-11-2018   #1812 (لینک نوشته)
کاربر عضو

vahid_a's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله m0in نمايش نوشته ها
نه این نیست. آخه منم دیدم این فیلم رو ،اینقدرها قدیمی نیست

شخصیت اصلی ریش و سبیل نداره و موهاش جوگندمیه و فکر کنم بهرام زند به جاش حرف میزد
یه همکار جوونتر هم داشت که ظاهرا از 16 یا 18 سالگی تو ارتش بوده و اونجا زبده شده .تا جایی که یادم باشه یه صحنه تعقیب و گریز خوب با ماشین تو خیابون هم داره
تو یه سکانسی شخصیت اصلی که به یک آمپول نیاز داره تو ماشین خودش سرنگ رو فرو میکنه تو پاش (جلو رانش)
این دو شخصیت اصلی (مرد میانسال و پسر جون همکارش) آدم های دوستداشتنی برای تماشاگر بودن و مخاطب نسبت بهشون سمپاتی پیدا میکنه
اون پسر جوونه هم مثل اینکه اوایل فیلم موهاش بلند بود ولی بعدا برای ماموریت تراشید موهاشو

اره فک کنم یه همکار جون داشت. صحنه تعقیب و گریز هم درسته. فک کنم از رو یه پل کامل نشده پریده بود با ماشین. ک اونی ک داشت فرار میکرد فکر کنم سیاه پوست بود بعد اینکه گیر افتاد تعجب کرده بود گفته بود تو دیگه کی هستی.
قديمي 03-11-2018   #1813 (لینک نوشته)
کاربر عضو

vahid_a's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله mostafa_1366 نمايش نوشته ها
احتمال زیاد این باشه.

short time (1990)

یافتن اسم فیلم

نمیدونم ولی دانلود میکنم میبینم.
قديمي 03-15-2018   #1814 (لینک نوشته)
کاربر عضو

carus's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام. فیلم در مورد مردی هست که در کودکی قرص اعصاب پدرش میخوره و روی بچه تاثیر منفی میزار و وقتی بچه بزرگ میشه میتونه با فشار عصبی به خودش اشیا جابجا کنه یا ذهن افراد منحرف کنه یا تصمیماتشونو عوض کنه
اسم فیلم شک دارم
اسکاینر یا اسکنر هست ولی من با این اسم فیلم دانلود کردم اما اون فیلمی که دنبالش هستم نبود
carus آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 03-21-2018   #1815 (لینک نوشته)
کاربر عضو

sorush12's Avatar

ارسال پیام خصوصی

با سلام قبلا ی فیلمی دیدم هر چه قدر فکر میکنم اسمش یادم نمیاید موضوع درباره ی زن بود که ظاهرا نابینا بود و شوهرش مقدار زیادی الماس را در خانه جاسازی میکند و دو نفر وارد این برج میشوند تا الماس ها را خارج کنند که یکی از این مرد ها گربه را پایین میندازد و در اخر فیلم نشان میدهد که خود مرد هم پایین میفتد و گربه هیچ چیزیش نمیشود ممنون میشم اسمش را بگویید
sorush12 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسب ها
فیلم, یافتن, اسم

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال