یافتن اسم فیلم - صفحه 123
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > هنر و سینما > سينما و تلويزيون
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

سينما و تلويزيون گفتگو و بحث در باب هنر و سینما و مباحث مربوط به این زمینه ها

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 07-28-2013  
شهروند هم میهن

sarnavesht's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نگاتیو یافتن اسم فیلم

یافتن اسم فیلم

این تاپیک برای دوستانی ایجاد شده است که دنیال نام یک فیلم میگردن

در این تاپیک هر اطلاعاتی که در مورد فیلم دارید را قرار بدین تا من و دوستانی که در مورد اون فیلم اطلاع دارن یا فیلم رو دیدن نام فیلم روبه شما بگویند

این اطلاعات میتونه شامل تعریف قسمتی هایی از یک فیلم یا خلاصه داستان آن باشه

از فیلم های قدیمی که در تلویزیون یا جای دیگه ای دیدید و الان اسمشو فراموش کردین گرفته تا فیلم های اخیر و جدیدتر

sarnavesht آفلاين است   پاسخ با نقل قول
81 نفر نوشته را پسندیده اند
66copid, a5b5c1d3e8f3g5h5i, abdolhadi71, adlay, alasm1234, alihy74, alirezatizro, alishnider, alishow45, aminghalkhani, amirqadamiiii, amirshakori, amoojani, arsalanenzo, ayrina, barbood, biseda2, black, bollywood, Bvafa, b_javaherian, call_of_darkness, dapasht, dash_yaser24, ebrahim2002, ehsan.k, elyas1212, far-k, farzamjr7, goldberg., goldeagle, hany13, hell_boy66, heyfenan, homayoo, hvaf, ice_girl, iren, jigooli, k-morteza, kachlol, khosroshahi, kimreza, loiza, lost_love, mahdi666jj, mahdielika, MARY-KHOSH, maryam_goli9, matisa, mehrdad--1370, mohammadabba30, mojtabaw000w, monasi, mostafa_1366, mp_mp, mustafa.77.ahmadi, negin-m, noohia, omega, omid_7mordad, orang1971, parhamshakibaei, parvaz12, peymankarimi, phantom13, poli, psychology-reza, reza..lone, rezii, samaritan1, sharafarzaneh, shayan65, sonia, soratssss, srad, sun_boy2, taj24, tyler_durden, yasiy, zarahigh
قديمي 04-01-2018   #1831 (لینک نوشته)
کاربر عضو

m.a.r.y.m's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : یافتن اسم فیلم

واقعاااا ممنونم
m.a.r.y.m آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-01-2018   #1832 (لینک نوشته)
شمع جمع

phantom13's Avatar

ارسال پیام خصوصی

یه فیلمی قبلا از تلویزیون شبکه سه سیما دیدم که فک کنم مربوط به 10تا 20 سال پیش میشه.
اول فیلم یه زن کنار دریا گریه میکرد و میگفت اون نمرده و میخاست بره تو دریا ولی چن نفر که لباس نظامی تنشون بود گرفته بودنش(از اون مدل فیلمایی که صحنه آخر فیلمو اول نشون میدن بعدش میرن به چند سال قبل)
فیلم درباره یه سرباز (تکاور) عضو یه سازمان دولتی بود.(همونی که این زنه بخاطرش گریه میکرد)
یه شب همه ی سران سازمانهای نظامی کشورهای مختلف(اگه اشتباه نکنم ) با هم جلسه داشتن و قرار بود بهترین سربازان اون سازمانها سعی کنن پرچم متعلق به سازمان حریف رو که روی یه ماشین وصل بود بدزدن.همین تکاوره با منفجر کردن یه ماشین دیگه تونست اونو بدزده(دقیقا یادمه که تو ساختمونی که جلسه بود یه دریاچه کوچیک بود و این یارو از زیر یه پل رد شد و بمب رو به ماشین وصل کرد)
ولی رئیسش عصبانی شد و اونو به یه گروه دیگه که فک کنم گروه نجات دریایی بود منتقل کرد.
یه زنه تو این گروه نجات بود که اسم رمزش خفاش بود و مرده اونو وسط همون دریاچه بست که نتونه پرچم رو بدزده.
معمولا هم با هلیکوپتر قرمز برای عملیات نجات میرفتن.
اخر فیلم هم رفتن که افراد یه کشتی که تو اقیانوس دچار اتیش گرفتگی بود رو نجات بدن که این یارو تو کشتی موند و بقیه شو نتونستم ببینم.
ممنون میشم جواب بدین.
خواهشا خواهشا پلیز پلیز
اگه اسمشو واسم پیدا کنید خیلی مرسیتون میشم
phantom13 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-04-2018   #1833 (لینک نوشته)
کاربر عضو

gerveh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام
فیلمی در زمان جنگ جهانی دوم (یا اول) هست که حدود 15-20 سال پیش تلویزیون نشون داد
فکر کنم فیلم فرانسویی بود چون درباره یه جوان فرانسویی هست
یه جوانی هست که با پدرش اختلاف داره و به جنگ میره و بر اثر اتفاقاتی دست به خودکشی میزنه ولی زنده میمونه و در بیمارستان پرستاره ازش میخواد که دیگه این کارو نکنه و دوباره به جنگ بر میگرده و فکر کنم در موقع نجات دادن سرباز آلمانی جونش از دست میده و مانند تقریبا قهرمان خاکش میکنن اما پدرش اون احمق خطاب میکنه
چیز زیادی یادم نمیاد همین چند صحنه هست
چندین بار imdb گشتم چیزی پیدا نکردم حتی چند تایی فیلم مشابه دانلود کردم اما اونی که دنبالشم نبود
ممنون میشم به جستجوم پایان بدین ! یافتن اسم فیلم
gerveh آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-17-2018   #1834 (لینک نوشته)
کاربر عضو

dotdotdot's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام دوستان من اسم این فیلم رو میخوام ,چیزی از داستان فیلم نمیدونم فقط قسمتی از فیلم رو دیدم که لینکشو براتون میزارم لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه اسم فیلم روم بگه ممنون InShot_20180416_183852419
dotdotdot آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-17-2018   #1835 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mostafa_1366's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله dotdotdot نمايش نوشته ها
سلام دوستان من اسم این فیلم رو میخوام ,چیزی از داستان فیلم نمیدونم فقط قسمتی از فیلم رو دیدم که لینکشو براتون میزارم لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه اسم فیلم روم بگه ممنون InShot_20180416_183852419
یه سریال ترکیه به اسم medcezir یا جزر و مد
mostafa_1366 هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 04-20-2018   #1836 (لینک نوشته)
کاربر عضو

filmuu2's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله filmuu2 نمايش نوشته ها
سلام سال نو مبارم

چند فیلم با ژانر زیر میخواستم، لطفا فیلم هایی معرفی کنید که واقعا ارزش دیدن رو داشته باشه.
پلیسی در ژانر جنایی، معمایی، اکشن (هر موضوع یک فیلم جداگانه باشد)
عاشقانه
علمی تخیلی
فضایی
تاریخی
جنگی
امید به زندگی
بلاهای طبیعت
وسترن

کیست مرا یاری کند ؟
filmuu2 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-20-2018   #1837 (لینک نوشته)
کاربر عضو

poonee's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام دوستان من 2.3 سال پیش یه فیلم دیدم که توی زندان زنان بین زن ها مسابقه میزارن و هم دیگه رو کتک میزنن ممنون میشم اگر اسمش رو میدونستین بهم معرفی کنید
poonee آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-23-2018   #1838 (لینک نوشته)
کاربر عضو

vahid_a's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام دوستان. یه فیلم قدیمی سامورایی میخوام دانلود کنم. تیکه ای که از فیلم یادمه : یه سامورایی پیر مرد بود که برای انتقام خیلی هارو کشته بود تقریبا ،نفر اخر کنار ساحل بود که یه مرد جوان بود که همونطور که پیرمرد بهش نزدیک میشد مرد جوان پیش خودش داشت فکر میکرد که اگه شمشیر رو از بالا عمود بزنه سر پیر مرد ( داشت بررسی میکرد که چطوری میتونه شکستش بده) که یک لحظه بعدش دوربین پیرمرد رو نشون میده که از کنار ساحل داره راه خودشو میره و بعد تصویر مرد جوون نشون میده که مرده ( قبل از اینکه مرد جوون بخواد کاری کنه کشته شد.) مشخصات پیرمرده هم چاق توو پر و قد کوتاه بود .

مرسی از دوستان

vahid_a آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-23-2018   #1839 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mostafa_1366's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله vahid_a نمايش نوشته ها
سلام دوستان. یه فیلم قدیمی سامورایی میخوام دانلود کنم. تیکه ای که از فیلم یادمه : یه سامورایی پیر مرد بود که برای انتقام خیلی هارو کشته بود تقریبا ،نفر اخر کنار ساحل بود که یه مرد جوان بود که همونطور که پیرمرد بهش نزدیک میشد مرد جوان پیش خودش داشت فکر میکرد که اگه شمشیر رو از بالا عمود بزنه سر پیر مرد ( داشت بررسی میکرد که چطوری میتونه شکستش بده) که یک لحظه بعدش دوربین پیرمرد رو نشون میده که از کنار ساحل داره راه خودشو میره و بعد تصویر مرد جوون نشون میده که مرده ( قبل از اینکه مرد جوون بخواد کاری کنه کشته شد.) مشخصات پیرمرده هم چاق توو پر و قد کوتاه بود .

مرسی از دوستان

شاید قسمت سوم مجموعه سامورایی باشه چون یادمه صحنه آخر تو یه جزیره داشتن میجنگیدن.
Samurai III Duel at Ganryu Island 1956
قديمي 04-24-2018   #1840 (لینک نوشته)
کاربر عضو

saman377's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سال یه فیلمی دیدم که اتفاقا از شبکه ۳ هم پخش شد ولی نه میدونم محصول چه کشوری هست و نه سال تولیدش رو میدونم.خلاصه فیلم:دو تا قبیله هستند که با هم دشمن هستند و دو نفر از این دو قبیله عاشق هم میشن.رییس یکی از قبیله ها یه پیر زن هستش و رییس قبیله دیگه هم یه مرد هستش.پسر و دختر به هم علاقه مند میشن اما یه روز رییس دو قبیله مبارزان خودشونو جمع میکنن و از بین اونا ۶ یا ۷ مبارز انتخاب انتخاب میکنن که با هم بجنگن.اول رییس دو قبیله در جایی در جنگل با هم دیگه قرار میزارن و با هم مبارزه میکنن و هر دو کشته میشن.و دو قبیله جنازه هر دو رییس شون رو با آب میسپارن.و برای نبرد آماده میشن.مثلا توانایی این مبارز ها این که مثلا یکیشون از دهنش سم بیرون میاد،یکی دیگه نمیمیره،و دختر نقش اصلی که عاشق پسره قبیله دشمن شده بود اون تواناییش اینکه با چشماش میتونه یک نفر رو بکشه یعنی استخوان های داخلی بدنش رو ببینه و بشکنه.خلاصه اون ۱۲ نفر با هم مبارزه میکنن و آخر دختر پسر میمونن و میخوان با هم بجنگن.دختره در حالی که عاشق پسر هست سعی میکنه با قدرت چشماش پسر رو بکشه ولی موفق نمیشه و یه خنجر در میاره و به سمت پسره میدوه و پسر هم هیچ دفاعی نمیکنه و میذاره دختر با چاقو اونو بکشه.آخر هم دختر برای جلو گیری از جنگ دو کشور که نمیدونم اسمشونو با انگشت توی چشمای خودش میکنه تا از جنگ جلوگیری کنه.
saman377 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-24-2018   #1841 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mostafa_1366's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله saman377 نمايش نوشته ها
سال یه فیلمی دیدم که اتفاقا از شبکه ۳ هم پخش شد ولی نه میدونم محصول چه کشوری هست و نه سال تولیدش رو میدونم.خلاصه فیلم:دو تا قبیله هستند که با هم دشمن هستند و دو نفر از این دو قبیله عاشق هم میشن.رییس یکی از قبیله ها یه پیر زن هستش و رییس قبیله دیگه هم یه مرد هستش.پسر و دختر به هم علاقه مند میشن اما یه روز رییس دو قبیله مبارزان خودشونو جمع میکنن و از بین اونا ۶ یا ۷ مبارز انتخاب انتخاب میکنن که با هم بجنگن.اول رییس دو قبیله در جایی در جنگل با هم دیگه قرار میزارن و با هم مبارزه میکنن و هر دو کشته میشن.و دو قبیله جنازه هر دو رییس شون رو با آب میسپارن.و برای نبرد آماده میشن.مثلا توانایی این مبارز ها این که مثلا یکیشون از دهنش سم بیرون میاد،یکی دیگه نمیمیره،و دختر نقش اصلی که عاشق پسره قبیله دشمن شده بود اون تواناییش اینکه با چشماش میتونه یک نفر رو بکشه یعنی استخوان های داخلی بدنش رو ببینه و بشکنه.خلاصه اون ۱۲ نفر با هم مبارزه میکنن و آخر دختر پسر میمونن و میخوان با هم بجنگن.دختره در حالی که عاشق پسر هست سعی میکنه با قدرت چشماش پسر رو بکشه ولی موفق نمیشه و یه خنجر در میاره و به سمت پسره میدوه و پسر هم هیچ دفاعی نمیکنه و میذاره دختر با چاقو اونو بکشه.آخر هم دختر برای جلو گیری از جنگ دو کشور که نمیدونم اسمشونو با انگشت توی چشمای خودش میکنه تا از جنگ جلوگیری کنه.
فکر کنم منظورتون فیلم شینوبی باشه.

shinobi: heart under blade (2005)
قديمي 04-24-2018   #1842 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

aarezoo18's Avatar

ارسال پیام خصوصی

چند سال پیش قسمتایی از یه فیلم دیدم که آرنولد توش بازی میکرد و شیطان هم توش نقش داشت ..... یه تیکه از فیلم اینطوری بود که سردر عمارتی ( فک کنم کلیسا بود ) که آرنولد رفت توش ، دوتا مجسمه شیطان بود و قرار بود که شیطان اون عمارت رو نابود کنه ..... فقط همینا رو یادمه .... خیلی دلم میخواد بدونم اسم فیلمش چیه که بتونم کاملشو ببینم
aarezoo18 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-24-2018   #1843 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

ri8ght's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله aarezoo18 نمايش نوشته ها
چند سال پیش قسمتایی از یه فیلم دیدم که آرنولد توش بازی میکرد و شیطان هم توش نقش داشت ..... یه تیکه از فیلم اینطوری بود که سردر عمارتی ( فک کنم کلیسا بود ) که آرنولد رفت توش ، دوتا مجسمه شیطان بود و قرار بود که شیطان اون عمارت رو نابود کنه ..... فقط همینا رو یادمه .... خیلی دلم میخواد بدونم اسم فیلمش چیه که بتونم کاملشو ببینم
شاید این فیلم بوده
یافتن اسم فیلم
ri8ght آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 04-24-2018   #1844 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

aarezoo18's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله ri8ght نمايش نوشته ها
شاید این فیلم بوده
یافتن اسم فیلم
وااااااااااااااااای خودشه مرسییییییییییییییییییی ......... مدتها بود از هرکی میپرسیدم نمیدونست چه فیلمیو میگم ........ فک میکنید دوبله فارسیشو میتونم پیدا کنم ؟
aarezoo18 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-24-2018   #1845 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

ri8ght's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله aarezoo18 نمايش نوشته ها
وااااااااااااااااای خودشه مرسییییییییییییییییییی ......... مدتها بود از هرکی میپرسیدم نمیدونست چه فیلمیو میگم ........ فک میکنید دوبله فارسیشو میتونم پیدا کنم ؟
خواهش میکنم
http://cdn2.mobdl.in/Films/tarsnak/3...20p_Ganool.mkv
http://cdn2.mobdl.in/Films/tarsnak/3...e.subtitle.srt
من دوبلشو براتون پیدا نکردم
زیرنویس و لینک دانلودشو گذاشتم
بازم بگردین خودتون
ri8ght آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
پاسخ

برچسب ها
فیلم, یافتن, اسم

ابزارهاي موضوع