یافتن اسم فیلم - صفحه 55
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > هنر و سینما > سينما و تلويزيون
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

سينما و تلويزيون گفتگو و بحث در باب هنر و سینما و مباحث مربوط به این زمینه ها

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 07-28-2013  
شهروند هم میهن

sarnavesht's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نگاتیو یافتن اسم فیلم

یافتن اسم فیلم

این تاپیک برای دوستانی ایجاد شده است که دنیال نام یک فیلم میگردن

در این تاپیک هر اطلاعاتی که در مورد فیلم دارید را قرار بدین تا من و دوستانی که در مورد اون فیلم اطلاع دارن یا فیلم رو دیدن نام فیلم روبه شما بگویند

این اطلاعات میتونه شامل تعریف قسمتی هایی از یک فیلم یا خلاصه داستان آن باشه

از فیلم های قدیمی که در تلویزیون یا جای دیگه ای دیدید و الان اسمشو فراموش کردین گرفته تا فیلم های اخیر و جدیدتر

sarnavesht آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-18-2017   #811 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mostafa_1366's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : یافتن اسم فیلم

نوشته اصلي بوسيله inspector نمايش نوشته ها

Tuck Me In (2014)

با تقلب پیداش کردم
ویرایش: فیلم سنمایی نیست کوتاهه فکر کنم کلش همونی بود که دیدین!

ويرايش توسط mostafa_1366 : 04-18-2017 در ساعت 09:20 PM
mostafa_1366 هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 04-18-2017   #812 (لینک نوشته)
کاربر فعال

inspector's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله mostafa_1366 نمايش نوشته ها
Tuck Me In (2014)

با تقلب پیداش کردم
ویرایش: فیلم سنمایی نیست کوتاهه فکر کنم کلش همونی بود که دیدین!
ممنون اره کلش همین بود :| ولی خب خیلی خوشم اومد مثل اون قضیه بود که مامانت از تو اتاق صدات می کنه سرتو از تو گوشی در میاری بری ببینی چیکارت داره مامانتو می بینی از تو اشپزی خونه می گه منم صداشو شنیدم بیا اینجا
قديمي 04-19-2017   #813 (لینک نوشته)
کاربر عضو

ziya3's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله ziya3 نمايش نوشته ها
سلام.من چندتا فیلم بودش که راهنمایی کنید ممنون میشم.
1-یه مرده که تازه از زندان آزاده شده بود،میره بانک تا پول بگیره که یه آدم قد کوتاه و گیج به بانک دستبرد میزنه و موقع فرار کیف پول تو لوستر گیر میکنه و دزده از این مرد کمک میگره برا برداشتن پولا و بعد اون مرده رو گروگان میگیره و از بانک فرار میکنه.پلیسام فک میکنن که این مرد سابقه دار به بانک زده و ادامه ماجرا که یادم نیس(تقریبا ده سال پیش یا بیشتر)
2-یه پلیسه میره آزمایش میده وجواب آزمایشش با کسی عوض میشه و این پلیسه اشتباهی میفهمه که قراره از سرطان بمیره و دولت هیچ پولی بهش نمیده به بچه هاش،سعی میکنه تو عملیات ها بمیره تا دولت به خانوداش پول بده ولی هرکاری میکنه نمیمیره.(تقریبا ده سال پیش یا بیشتر)
3-یه مرده تو جنگل به یه گروهی حمله میکنه و تک تک اون آدما رو با تیر وکمان میکشه،ولی یه زنه بخاطر اینکه قلبش سمت راست بوده نمیمیره،اون مرده به بیمارستانی که زنه بستری بوده زنگ میزنه و بهش میگه دوباره میکشمت.زنه ام شروع میکنه با تیر و کمان تمرین کنه تا انتقام شوهرشو ازش بگیره.(اینم قدیمیه برا آخرای دهه نود)
4-یه فیلم ایتالیایی بودش که یه گروه ویژه بودش که مسئول انتقال و حفاظت از شخصی یا محموله ای(دقیقا یادم نیس)بعهده میگیرن و طی مسیر تک تک این افراد توسط آدمای دیگه کشته میشن و در آخر مشخص میشه که کل این کارا و مردن افراد گروه نقشه بوده و هیچکدوم از افراد نمورده بودن.بیشتر از این یادم نمیاد.این فیلمم برا قدیمی بوده وبرا دهه نود بودش(تو عیدم از تلویزیون نشونش داد)
ببخشید طولانی شدش.ممنون و سپاس فراوان
دوستان اطلاعاتی بابت این فیلم ها ندارید؟؟؟؟
ziya3 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 04-19-2017   #814 (لینک نوشته)
کاربر عضو

seyedh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام
دنبال یه فیلم ترسناک هستم که درمورد یه پسره که ویاهای قشنگی میبینه بعد رویاهاش دقیقا تبدیل به نماد ترس خودش میشه و یکی شبیه خودش میشه.
اگر کسی میدونه اسمش چیه بگه ممنون میشم
seyedh آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 04-21-2017   #815 (لینک نوشته)
کاربر

amoojani's Avatar

ارسال پیام خصوصی

با سلام من فیلمی که دیدم مطمئنن برا سال ۲۰۱۴ به قبل بوده است فیلم در مورد گروهی از دوستان بود که که در داخل خانه ای پارتی گرفته بودند که هنگامی که شب میشود در های ان خانه قفل میشود این چند نفر در زیرزمین خانه اجسادی رو پیدا میکنند که یکی از این اجساد دست دختری رو گاز میگیرند از ان به بعد دختره دیگه به یک موجود دیگر تبدیل میشود و به بقیه افراد حمله میکند در داخل ان خانه اتاقی وجود دارد که داخلش طلسم روی دیوارهایش نوشته شده است و جن ها نمیتوانند داخل اتاق شوند و... در اخر نیز صبح میشود و جن ها میروند و فقط یه دختر زنده میماند این تمام اطلاعات من در مورد فیلم بود لطفا راهنمایی کنید در ضما فیلم در ژانر ترسناک بود
amoojani آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 04-21-2017   #816 (لینک نوشته)
کاربر

amoojani's Avatar

ارسال پیام خصوصی

لطفا سریع تر بگید ممنون
amoojani آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-21-2017   #817 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mostafa_1366's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله amoojani نمايش نوشته ها
با سلام من فیلمی که دیدم مطمئنن برا سال ۲۰۱۴ به قبل بوده است فیلم در مورد گروهی از دوستان بود که که در داخل خانه ای پارتی گرفته بودند که هنگامی که شب میشود در های ان خانه قفل میشود این چند نفر در زیرزمین خانه اجسادی رو پیدا میکنند که یکی از این اجساد دست دختری رو گاز میگیرند از ان به بعد دختره دیگه به یک موجود دیگر تبدیل میشود و به بقیه افراد حمله میکند در داخل ان خانه اتاقی وجود دارد که داخلش طلسم روی دیوارهایش نوشته شده است و جن ها نمیتوانند داخل اتاق شوند و... در اخر نیز صبح میشود و جن ها میروند و فقط یه دختر زنده میماند این تمام اطلاعات من در مورد فیلم بود لطفا راهنمایی کنید در ضما فیلم در ژانر ترسناک بود
Night of the Demons 2009
نوشته را پسندیده است :
قديمي 04-22-2017   #818 (لینک نوشته)
کاربر

samane.jr's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله sarnavesht نمايش نوشته ها
یافتن اسم فیلم

در این تاپیک هر اطلاعاتی که در مورد فیلم دارید را قرار بدین تا من و دوستانی که در مورد اون فیلم اطلاع دارن یا فیلم رو دیدن نام فیلم روبه شما بگویند

از فیلم های قدیمی که در تلویزیون یا جای دیگه ای دیدید و الان اسمشو فراموش کردین گرفته تا فیلم های اخیر و جدیدتر

سلام.یه فیلم هست اسمشو یادم نیست.ولی درباره یه دختر هست که بلوند و خوشکله.بعد از آفریقا میاد فکر کنم آمریکا.اونجا با دو تای دیگه دوست میشه.بعد عاشق یه پسری میشه.با دوست دختر پسره دوست میشه.میفهمه اون یه دوس پسر دیگه هم داره.با اون دو تا دوست خودش سعی می کنن به پسره بفهمونن ک دختره بهش خیانت میکنه.اخر هم به عنوان دختر شایسته یا همچین چیزی تو مدرسه اول میشه.به پسره هم میرسه..
samane.jr آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-22-2017   #819 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mostafa_1366's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله samane.jr نمايش نوشته ها
سلام.یه فیلم هست اسمشو یادم نیست.ولی درباره یه دختر هست که بلوند و خوشکله.بعد از آفریقا میاد فکر کنم آمریکا.اونجا با دو تای دیگه دوست میشه.بعد عاشق یه پسری میشه.با دوست دختر پسره دوست میشه.میفهمه اون یه دوس پسر دیگه هم داره.با اون دو تا دوست خودش سعی می کنن به پسره بفهمونن ک دختره بهش خیانت میکنه.اخر هم به عنوان دختر شایسته یا همچین چیزی تو مدرسه اول میشه.به پسره هم میرسه..
Mean Girls 2004
نوشته را پسندیده است :
قديمي 04-23-2017   #820 (لینک نوشته)
کاربر

karafs's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام.میشه اگه اسم این فیلم رو میدونید بگید.داستان از روز کریسمس شروع میشه دختری بنام سارا با پسری اشنا میشه و تا اخر اون روز باهم بودن .پسره از دختره میخاد شماره وادرسش رو بهش بده ولی دختره از اونجایی که خیلی به سرنوشت معتقده میاد ادرسشو روی یه اسکناس مینویسه وبان از دکه یه چی میخره..وبه پسره میگه اگه ما تقدیر هم باشیم تو حتما ادرس منو پیدا میکنی...بعد از هم جدا میشن.اخرش هم پسره ک عاشقش شده بود به هر زحمتی دختر رو که اول فقط اسمش رومیدونست پیدا میکنه..فکنم تو پاریس..لطفا اگه دیدید اسمشو بگید ممنون میشم.
karafs آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-23-2017   #821 (لینک نوشته)
کاربر

karafs's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام.میشه اگه اسم این فیلم رو میدونید بگید.داستان از روز کریسمس شروع میشه دختری بنام سارا با پسری اشنا میشه و تا اخر اون روز باهم بودن .پسره از دختره میخاد شماره وادرسش رو بهش بده ولی دختره از اونجایی که خیلی به سرنوشت معتقده میاد ادرسشو روی یه اسکناس مینویسه وبان از دکه یه چی میخره..وبه پسره میگه اگه ما تقدیر هم باشیم تو حتما ادرس منو پیدا میکنی...بعد از هم جدا میشن.اخرش هم پسره ک عاشقش شده بود به هر زحمتی دختر رو که اول فقط اسمش رومیدونست پیدا میکنه..فکنم تو پاریس..لطفا اگه دیدید اسمشو بگید ممنون میشم.
karafs آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-23-2017   #822 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

rezahb's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله karafs نمايش نوشته ها
Serendipity نیست؟ فیلم رو ندیدم، ولی چیزهایی که نوشتین رو به انگلیسی سرچ کردم و به این فیلم رسید.
rezahb آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 04-23-2017   #823 (لینک نوشته)
کاربر

mussa's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض اقا سلام سینما 2 دقیقه پیشموضوعش تاریخی بود یه اقایی یه رایانه ساخته بود که باهاش توو

نوشته اصلي بوسيله sarnavesht نمايش نوشته ها
یافتن اسم فیلم

سینما 2 دقیقه پیشموضوعش تاریخی بود
یه اقایی یه رایانه ساخته بود که باهاش توو تاریخ سفر میکرد بعد یه بار توو تاریخ گم شده بوود و دختر و پسرش واسه پیدا کردنش توو تاریخ رو با همون رایانه جست و جو میکردن
دخترش جوون بوود و روی ویلچر بود ولی وقتی میرفت گذشته سالم بوود

mussa آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-23-2017   #824 (لینک نوشته)
کاربر

mussa's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض اقا سلام سینما 2 دقیقه پیشموضوعش تاریخی بود یه اقایی یه رایانه ساخته بود که باهاش توو

[quote=sarnavesht;4006967][center]یافتن اسم فیلم

یه سریال خارجی بود موضوعش تاریخی بود
یه اقایی یه رایانه ساخته بود که باهاش توو تاریخ سفر میکرد بعد یه بار توو تاریخ گم شده بوود و دختر و پسرش واسه پیدا کردنش توو تاریخ رو با همون رایانه جست و جو میکردن
دخترش جوون بوود و روی ویلچر بود ولی وقتی میرفت گذشته سالم بوود

اسمش یادم نمیاد کمک لازم دارم خیلی واسم مهمِ

mussa آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-23-2017   #825 (لینک نوشته)
کاربر عضو

timsarnapelon's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض یافتن نام فیلم....

سلام.چند سال پیش ی برنامه کودک دیدم که خیلی ازش خوشم اومد.ولی اسمش رو نگاه نکردم.شایدم الان یادم نیست.
ماجراش این بود که یک خانواده از هم جدا میشن.پدر می میره.مادر به ازدواج یه پادشاه ظالم در میاد.پسر و دختر خانواده هم گم میشن.پسره از خواهرش مواظبت میکنه.توی سکانسی از کارتون یادمه که پسره رفت آسمون.مادرشو میان ابرا دید.درحالی که داشت از پله ها به سمت نور میرفت(دنبال مادرش)یه دفه دید مادرش اسبه سفیده.اسب لای در گیر کرد.به نظر می رسید در بهشت باشه.بعدش از آسمون افتاد پیش خواهرش......آخرشم مادرشونو پیدا کردن و پادشاه ظالم کشته شد.
کسی این کارتونو دیده؟.

برچسب ها
فیلم, یافتن, اسم

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال