یافتن اسم فیلم - صفحه 85
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > هنر و سینما > سينما و تلويزيون
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

سينما و تلويزيون گفتگو و بحث در باب هنر و سینما و مباحث مربوط به این زمینه ها

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 07-28-2013  
شهروند هم میهن

sarnavesht's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نگاتیو یافتن اسم فیلم

یافتن اسم فیلم

این تاپیک برای دوستانی ایجاد شده است که دنیال نام یک فیلم میگردن

در این تاپیک هر اطلاعاتی که در مورد فیلم دارید را قرار بدین تا من و دوستانی که در مورد اون فیلم اطلاع دارن یا فیلم رو دیدن نام فیلم روبه شما بگویند

این اطلاعات میتونه شامل تعریف قسمتی هایی از یک فیلم یا خلاصه داستان آن باشه

از فیلم های قدیمی که در تلویزیون یا جای دیگه ای دیدید و الان اسمشو فراموش کردین گرفته تا فیلم های اخیر و جدیدتر

sarnavesht آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #1261 (لینک نوشته)
کاربر عضو

doctormehraboon's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : یافتن اسم فیلم

با سلام.
اسم فیلمی رو میخواستم که توی اون چندتا زندانی هنگام پخش مسابقه فوتبال از زندان فرارکردن و جلوی دوربینای مداربسته زندان به اندازه 90 دقیقه فیلم ضبط شده گذاشته بودن.
بعد از فرار به بانکی رفتن برای چاپ اسکناس.ولی جوهر رو اشتباه ریختن.
خلاصه موقع برگشتن دوباره به زندان مشکلی براشون پیش میاد و نمیتونن سر 90 دقیقه برگردن و فیلم ضبط شدشون تموم میشه.ولی تا نگهبانا میخوان حواسشون به دوربینا جلب بشه یکی از تیمهای فوتبال گل مساوی رو میزنه و بازی به وقت اضافه کشیده میشه و میتونن با موفقیت برگردن داخل زندان.
بعد از آزادیشون میرن سراغ پولها ولی رنگ پولها میرفت با تماس هوا و چون روز تعطیلی بود نمیتونستن پولا رو خرجم کنن....
ممنون میشم کمکم کنید. با تشکر
doctormehraboon آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #1262 (لینک نوشته)
شمع جمع

shayan65's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام
فیلمی که اسمشو نمی دونم داستانش از این قرار بود
فیلم ترسناکی بود که چند نفر وارد خونه ای شده بودند که این خونه پر از تله بود و یادمه که دقیقا تله یکی از اتاقاش یه چیزایی مثل چنگه قلاب ماهیگیری بود گه با نخ از سقف آویزون بود ووقتی یکی از این افراد وارد اتاق شد این چنگه ها به بدن اون فرو رفتن و باعث جراحتش شدن
خونه دوطبقه بود ووقتی که نفر بازماتده داشت از پله ها پایین می اومد وقتی دستگیره درب را چرخاند یک اسلحه که با نخی به ماشه اون بسته شده بود بصورت خودکار شلیک کرد و اونم به قتل رسید
این فیلم از مجموعه فیلم اره یا Saw نیست چون تو هیچ کدوم از فیلماش همچین صحنه هایی ندیدم
ممنون میشم کسی بگه
shayan65 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #1263 (لینک نوشته)
کاربر عضو

doctormehraboon's Avatar

ارسال پیام خصوصی

Angry پاسخ : یافتن اسم فیلم

با سلام.
اسم فیلمی رو میخواستم که توی اون چندتا زندانی هنگام پخش مسابقه فوتبال از زندان فرارکردن و جلوی دوربینای مداربسته زندان به اندازه 90 دقیقه فیلم ضبط شده گذاشته بودن.
خلاصه موقع برگشتن دوباره به زندان مشکلی براشون پیش میاد و نمیتونن سر 90 دقیقه برگردن و فیلم ضبط شدشون تموم میشه.ولی تا نگهبانا میخوان حواسشون به دوربینا جلب بشه یکی از تیمهای فوتبال گل مساوی رو میزنه و بازی به وقت اضافه کشیده میشه و میتونن با موفقیت برگردن داخل زندان.
بعد از آزادیشون میرن سراغ پولها ولی رنگ پولها میرفت با تماس هوا و چون روز تعطیلی بود نمیتونستن پولا رو خرجم کنن....

یعنی یه نفر نیست این فیلم رو یادش باشه؟

بابا مثلا کلی با کلاس و به روز هستین هاااااا.
ای بابا....
doctormehraboon آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #1264 (لینک نوشته)
کاربر عضو

ar.dd's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام من چند سال پیش یه فیلمی دیدم که هر چی فکر میکنم اسمشو یادم نمیاد.داستان که از فیلم یادمه اینه که دوتا جوونن که یکیشون سیاه پوسته کارشونم دزدیه اینه میارن یجا دزدی یه جعبه ای پیدا میکنن که توش یه شبحه اژدهاس و سر یه داستانی که یادم نیست چیه میوفتن تو قضیه ای که باید یه جواهر یا چشم اژدهاس پیدا کنن که یکی از اون جونا تو یه مسابقه اون شی و پیدا میکنه و میبره اخر فیلمم پسر سیاهه میمره.یکمم از جزیاتش یادمه که اول فیلم خون اژدها میریزه تو رود خونه اب رود خونه اتیش میگیره،بعد این که یه دختره اصرار به پیدا کردن اون شی داره
ar.dd آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #1265 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mostafa_1366's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله ar.dd نمايش نوشته ها
سلام من چند سال پیش یه فیلمی دیدم که هر چی فکر میکنم اسمشو یادم نمیاد.داستان که از فیلم یادمه اینه که دوتا جوونن که یکیشون سیاه پوسته کارشونم دزدیه اینه میارن یجا دزدی یه جعبه ای پیدا میکنن که توش یه شبحه اژدهاس و سر یه داستانی که یادم نیست چیه میوفتن تو قضیه ای که باید یه جواهر یا چشم اژدهاس پیدا کنن که یکی از اون جونا تو یه مسابقه اون شی و پیدا میکنه و میبره اخر فیلمم پسر سیاهه میمره.یکمم از جزیاتش یادمه که اول فیلم خون اژدها میریزه تو رود خونه اب رود خونه اتیش میگیره،بعد این که یه دختره اصرار به پیدا کردن اون شی داره
این نیست؟
Dungeons & Dragons (2000)

یافتن اسم فیلم
mostafa_1366 هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #1266 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

taj24's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله doctormehraboon نمايش نوشته ها
با سلام.

یعنی یه نفر نیست این فیلم رو یادش باشه؟

بابا مثلا کلی با کلاس و به روز هستین هاااااا.
ای بابا....
صبور باشید
نفر بالایی شما 39 بار در خواست یک فیلم رو داده و هنوز کسی جواب نداده
taj24 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #1267 (لینک نوشته)
کاربر عضو

hamedabasse's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام
یه فیلم رزمی بود فکر کنم تایلندی

نقش اولش یه دختر عقب افتاده بود
بخاطر مادرش مبارزه می کرد
دختره لال بود
آهای فیلم پدرش وارد شد
hamedabasse آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #1268 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mostafa_1366's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله hamedabasse نمايش نوشته ها
سلام
یه فیلم رزمی بود فکر کنم تایلندی

نقش اولش یه دختر عقب افتاده بود
بخاطر مادرش مبارزه می کرد
دختره لال بود
آهای فیلم پدرش وارد شد
این نیست؟

Chocolate (2008)

یافتن اسم فیلم
قديمي يك هفته پيش   #1269 (لینک نوشته)
کاربر عضو

sara6371's Avatar

ارسال پیام خصوصی

Icon17 پاسخ : یافتن اسم فیلم

سلام دوستان
من خیلی سال پیش وقتی بچه بودم یه فیلمی دیدم که نتونستم تا آخر ببینم و دوست دارم دوباره ببینمش
فیلمه درمورد پسر بچه ای بود که قدرت ماورایی داشت و با دستاش میتونست اشیا رو جابجا کنه یا له کنه.....
اگه کسی درمورد این فیلم و یا اسمش چیزی میدونه لدفن کمک کنه ممنوناز محبتتون
sara6371 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #1270 (لینک نوشته)
کاربر عضو

tinaar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام دوستان. من دنبال ی فیلم قدیمی میگردم، که درباره ی پسر بچه ای بود که کل زندگیش فیلم بود بدون اینکه خبر داشته باشه. وقتی بزرگ شده بود فهمید که همش فیلم بوده و فقط سکانس آخرشو یادمه که با قایق میخواست فرار کنه که حتی اون دریا هم صحنه های فیلم بود. ممنون میشم اسم فیلمو بگید.
tinaar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #1271 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

mostafa_1366's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله tinaar نمايش نوشته ها
سلام دوستان. من دنبال ی فیلم قدیمی میگردم، که درباره ی پسر بچه ای بود که کل زندگیش فیلم بود بدون اینکه خبر داشته باشه. وقتی بزرگ شده بود فهمید که همش فیلم بوده و فقط سکانس آخرشو یادمه که با قایق میخواست فرار کنه که حتی اون دریا هم صحنه های فیلم بود. ممنون میشم اسم فیلمو بگید.
فیلم نمایش ترومن

The Truman Show (1998)

یافتن اسم فیلم
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #1272 (لینک نوشته)
کاربر عضو

tinaar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله mostafa_1366 نمايش نوشته ها
فیلم نمایش ترومن

the truman show (1998)

یافتن اسم فیلم
ازتون ی دنیا ممنونم. این فیلمو وقتی بچه بودم دیدم، چند روز عجیب ذهنمو مشغول کرده بود. ازتون خیلی ممنونم.
tinaar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي يك هفته پيش   #1273 (لینک نوشته)
کاربر عضو

ashen's Avatar

ارسال پیام خصوصی

باسلام.من دنبال فیلمی میگردم که احتمالا مال دهه ۹۰ میلادی باشه.داستان در مورد یه دختره که بهترین دختر کالجه و با پسرا ضده و پسرارو ضایع میکنه.مثلا چندتا از پسرا سعی میکنن دخترارو دید بزنن یکی آینه ها رو تنظیم میکنه یکی خودشو جای دکتر درمانگاه دخترا جا میزنه واین دختره همشونو لو میده.خیلی وقته دنبالش میگردم.ممنون از همه دوستان
ashen آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #1274 (لینک نوشته)
کاربر عضو

avamiss's Avatar

ارسال پیام خصوصی

اشکال نداره درخواستم دوباره میگم😒😒
یه فیلم چینی یا ژاپنی فکر کنم مال چندسال پیش بوده دیدم .داستانش درمورد یه برده ک صاحبشو داره میبره رو یه قلعه دفنش کنه ک از بردگی ازاد شه .توی راه با چند تا شمشیر زن و کماندار برخورد میکنه با کمک اونا یه یه دختر نجات میدن .ک یه قبیله یه دختر میخوان با زور بدن به یه قبیله دیگه برای حفظ دوستی..فیلم خیلی قشنگی بود داستانشم تا این حد یادم میاد..خوشحال میشم هر کسی این فیلم دیده اسمشو بگه من دانلودش کنم ممنون میشم 😐
avamiss آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي يك هفته پيش   #1275 (لینک نوشته)
شمع جمع

chani's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله call_of_darkness نمايش نوشته ها
سلام من یه فیلمی رو قبلا ازماهواره دیده بودم دقیق نمیدونم فیلم بود یا سریال چون دو سه روز پشت سر هم فیلم هاشو نشون میداد ژانرش ترسناک بود در مورد یک سری افراد بومی منطقه ای بود که به خاطر کارخونه اونجا مورد تشعشع قرار کرفته بودن و قیافه هاشون داغون شده بود بچه دار هم نمیتونستن بشن بچه هاشونم داغون بودن هر چند مدت هم کسایی مه میومدن اونجا رو هم می کشتن ممنون میشم اگه میدونید اسمش رو هم به ما بگید

فیلم تپه ها چشم دارند رو چک کنید

برچسب ها
فیلم, یافتن, اسم

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال