نفرات برترکنکور اعلام شدند/ پسران 61 درصد برترین‌ها/ تهرانی‌ها دارای بیشترین رتبه برت
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > دانشگاه ، فناوری و علوم پزشکی > دانشگاه و دانشجویان
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

دانشگاه و دانشجویان بحث و گفتگوی دانشجویان عزیز و بررسی مسائل مربوط به دانشجویان و دانشگاه

پاسخ
 
LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 07-31-2013   #1 (لینک نوشته)
پرنسس کره
 
aaa71's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

ستاره نفرات برترکنکور اعلام شدند/ پسران 61 درصد برترین‌ها/ تهرانی‌ها دارای بیشترین رتبه برت

نفرات برترکنکور اعلام شدند/ پسران 61 درصد برترین‌ها/ تهرانی‌ها دارای بیشترین رتبه برت
نفرات برترکنکور اعلام شدند
پسران 61 درصد برترین‌ها
تهرانی‌ها دارای بیشترین رتبه برتری

اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال 92 به تفکیک گروه‌های آزمایشی اعلام شد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در کنکور امسال از میان 36 داوطلب حائز رتبه‌ برتر در گروه‌های آزمایشی مختلف استان تهران با 12 داوطلب، بیشترین تعداد را از لحاظ رتبه‌های برتر به خود اختصاص داد. پس از تهران، یزد با سه داوطلب، مشهد، ممسنی و کرج، شیراز، اهواز با دو داوطلب دیگر شهرهای موفق از نظر رتبه‌های برتر کنکور 92 بوده‌اند.

سایر حائزین رتبه‌های برتر کنکور امسال نیز از شهرهای قوچان، قم، مبارکه، ارومیه، رشت، سازی، تبریز، بروجرد، شیروان، اصفهان و قزوین هستند.

همچنین در کنکور امسال 22 تن از رتبه برتری‌ها را پسران و 14 تن را دختران تشکیل داده‌اند به عبارت دیگر 61 درصد برترین‌های کنکور امسال را پسران تشکیل داده‌اند.

به گزارش ایسنا، سجاد صادقی زاده از کرج، سید محمد حسین موسوی از قم و سید محمد جواد موسوی مبارکه از شهرستان مبارکه نفرات برتر گروه علوم ریاضی و فنی هستند. همچنین نفرات بعدی این گروه پویان مینایی از ممسنی، هومن واصلی از شیراز، سید سهراب مدنی از تهران، روژان ربانی از ارومیه، حسین طاهری ازاهواز، سهند سروری از رشت و سید سروش میرجلیلی از یزد هستند.

در گروه علوم تجربی نفرات برتر این گروه را پویا براهیم باستانی از تبریز، علی عجم ازاهواز، پوریا یاراحمدی از بروجرود، مریم مجرد ثانی اوغاز از شیروان، پردیس اولیا زاده، از مشهد، حامد طاولی نژاد از تهران، احسان علی پور از اصفهان، یسنا رستم آبادی از تهران، علیرضا محمدحسینی از ساری و مهدی زارعی از ممسنی تشکیل می‌دهند.

همچنین 10 نفر برتر گروه آزمایشی علوم انسانی به ترتیب زهرا مشایخی از تهران، زینب امیربکایی از تهران، یاسمن خادمی شورمستی از شمیرانات، مهشاد سادات رفیعی تکیه از تهران، امیر حسین ملک مدنی از تهران، سارا شفیع خانی از تهران، علیرضا هروی از یزد، نفیسه ملکی پارودباری از قزوین، فرهاد تراز از قوچان و غزاله قضاوتی از یزد هستند.

بر اساس این گزارش در گروه آزمایشی هنر به ترتیب فاطمه محمدی از تهران، پریناز جواهری از تهران و امیرمحمد عزیزی از کرج نفرات اول تا سوم این گروه آزمایشی هستند.

همچنین آذین زهرایی از تهران، علی شعارابوذری از مشهد و آرش غیاثی سیدکی از شیراز نفرات برتر گروه آزمایشی زبان‌های خارجی را تشکیل می‌دهند.

به گزارش ایسنا، آزمون سراسری سال 92، با رقابت یک میلیون و 83 هزار و 571 داوطلب به صورت همزمان در 358 شهرستان، 14 کشور خارجی از ششم تا هشتم تیرماه برگزار شد.نفرات برترکنکور اعلام شدند/ پسران 61 درصد برترین‌ها/ تهرانی‌ها دارای بیشترین رتبه برت

نفرات برترکنکور اعلام شدند/ پسران 61 درصد برترین‌ها/ تهرانی‌ها دارای بیشترین رتبه برت

نفرات برترکنکور اعلام شدند/ پسران 61 درصد برترین‌ها/ تهرانی‌ها دارای بیشترین رتبه برت

نفرات برترکنکور اعلام شدند/ پسران 61 درصد برترین‌ها/ تهرانی‌ها دارای بیشترین رتبه برت

نفرات برترکنکور اعلام شدند/ پسران 61 درصد برترین‌ها/ تهرانی‌ها دارای بیشترین رتبه برت
__________________
ســربآز عــآشقت رآ ، بآ خــشمـ رآنـدی از خــود
گـفتمـ : "چـرآ؟" و گـفتی : "ارتــش چــرآ نــدآرد!"...
امـضـآ : آروشــآ ( پــرنسـس کـُرهـ )
نفرات برترکنکور اعلام شدند/ پسران 61 درصد برترین‌ها/ تهرانی‌ها دارای بیشترین رتبه برت
aaa71 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 07-31-2013   #2 (لینک نوشته)
پرنسس کره
 
aaa71's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : نفرات برترکنکور اعلام شدند/ پسران 61 درصد برترین‌ها/ تهرانی‌ها دارای بیشترین ر

رییس سازمان سنجش:
نتایج اولیه کنکور فردا اعلام می‌شود
قبولی 77 درصد کنکوری‌ها


رییس سازمان سنجش آموزش کشور زمان انتشار نتایج اولیه کنکور سراسری سال 1392 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر ابراهیم خدایی امروز در یک نشست خبری در این باره، گفت: نتایج اولیه کنکور سراسری فردا پنجشنبه از ساعت 10 صبح از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می‌شود.

وی با اشاره به ثبت‌نام یک میلیون و 83 هزار داوطلب در کنکور 92، گفت: از این تعداد 924 هزار داوطلب در جلسه آزمون حاضر بودند.

خدایی با اشاره به مجاز شدن 100 درصدی داوطلبان حاضر در جلسه آزمون، اظهارکرد: ظرفیت پذیرش در این دوره از آزمون 712 هزار و 367 نفر است.


شانس قبولی داوطلبان به تفکیک گروه آزمایشی مختلف


خدایی با اشاره به شانس 77 درصدی قبولی داوطلبان حاضر در جلسه آزمون در خصوص میزان شانس قبولی داوطلبان به تفکیک گروه آزمایشی مختلف، گفت: در گروه علوم ریاضی و فنی 218 هزار و 404 داوطلب مجاز به انتخاب رشته شده است که با توجه به ظرفیت پذیرش 238 هزار و 109 نفری بیش از 100 درصد، داوطلبان شانس قبولی دارند.

وی افزود: همچنین در گروه آزمایشی علوم تجربی که بیشترین رقابت در این گروه بود، 437 هزار و 959 داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند که از این تعداد 168 هزار و 232 نفر پذیرفته خواهند شد به عبارتی شانس قبولی داوطلبان این گروه 38.41 درصد است.

وی با بیان اینکه 247 هزار و 304 داوطلب در گروه آزمایشی علوم انسانی مجاز به انتخاب رشته‌ شده‌اند، اظهارکرد: ظرفیت پذیرش در این گروه 245 هزار و 22 نفر می‌باشد، بنابراین شانس قبولی در این گروه 99.08 درصد است.

وی با اشاره به شانس قبولی 62 درصدی در گروه آزمایشی هنر،‌ گفت: شانس قبولی در گروه آزمایشی زبان 41 درصد است.


زمان انتشار پاسخنامه داوطلبان با رتبه کشوری کمتر از 75 هزار نفر


رییس سازمان سنجش با اشاره به اعلام نتایج اولیه کنکور 92 از ساعت 10 صبح فردا پنج شنبه 10 مردادماه، گفت: یک هفته بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون پاسخنامه داوطلبان با رتبه کشوری کمتر از 75 هزار در هر یک از گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی و همچنین رتبه کشوری کمتر از 10 هزار در گروه آزمایشی هنر و زبانهای خارجی منتشر می‌شود.


ظرفیت پذیرش دوره‌های مختلف


وی با اشاره به ظرفیت 712 هزار و 367 نفری پذیرش در کنکور 92، گفت: از این تعداد حدود 421 هزار نفر ظرفیت دانشگاه پیام نور، حدود 29 هزار نفر ظرفیت شبانه، حدود 136 هزار نفر ظرفیت غیرانتفاعی، حدود 17 هزار نفر ظرفیت فرهنگیان، حدود 102 هزار نفر ظرفیت دوره روزانه و حدود 7700 نفر ظرفیت سایرین است.


چگونگی پذیرش دانشجو در رشته‌های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد


وی با اشاره به چگونگی پذیرش دانشجو در رشته‌های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد، گفت: پس از اعلام نتایج اولیه انتخاب رشته و پذیرش دانشجوی متقاضیان رشته‌ محل‌های دانشگاه آزاد از طریق این دانشگاه انجام می‌شود.

رییس سازمان سنجش با بیان اینکه ظرفیت پذیرش در رشته محل‌های با آزمون و بدون آزمون این دوره از پذیرش در دانشگاه آزاد 300 هزار نفر است، اظهارکرد: ظرفیت پذیرش این دانشگاه در رشته‌ محلهای با آزمون 60 هزار و بدون آزمون 230 هزار نفر می‌باشد.


انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته تا سه‌شنبه


وی با اشاره به انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته تا 15 مردادماه، گفت: پیش از این قرار بود انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته فقط به صورت الکترونیکی انجام شود ولی به دلایلی سیاست سازمان سنجش تغییر کرد و انتشار دفترچه‌ها علاوه بر الکترونیکی به صورت چاپی نیز منتشر و در اختیار مراکز پستی قرار می‌گیرد.

وی افزود: با توجه به اینکه حدود 70 درصد از داوطبان از طریق کافی نت‌ها و دفاتر ict روستایی ثبت نام خود را انجام داده بودند، بنابراین قرار شد به دلیل ارائه تسهیلات بیشتر برای داوطلبانی که در منزل از اینترنت برخوردار نیستند، دفترچه راهنمای انتخاب رشته چاپ شود.

خدایی ادامه داد: البته دفترچه الکترونیکی انتخاب رشته قبل از 15 مردادماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌شود.


آغاز انتخاب رشته داوطلبان از پنجشنبه


وی با اشاره به آغاز انتخاب رشته الکترونیکی از 17 مردادماه، گفت: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش تا 22 مردادماه نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

رییس سازمان سنجش با اشاره به تهیه سه بسته راهنمای انتخاب رشته برای داوطلبان، گفت: برای راهنمای داوطلبان برای سهولت در انتخاب رشته ویژه نامه انتخاب رشته،‌کتاب انتخاب رشته انتخاب آینده و نرم افزار راهنمای انتخاب رشته تهیه شده است.


تعداد رشته‌های انتخابی رشته محل‌های با آزمون و بدون آزمون


وی با بیان اینکه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می‌توانند علاوه بر رشته محل‌های با آزمون رشته‌ محل‌های بدون آزمون را نیز انتخاب کنند، اظهار کرد: این دسته از داوطلبان امکان انتخاب 150 رشته محل دارند.

وی افزود: همچنین داوطلبانی که غایب جلسه آزمون بودند و یا اصلا در آزمون شرکت نکرده‌اند، می‌توانند از 17 مردادماه تا اواخر شهریور ماه با ثبت‌نام در رشته محل‌های بدون آزمون 100 رشته محل بدون آزمون را انتخاب کنند.


موافقت 91 درصد داوطلبان در رشته‌های مورد علاقه در استان خود


خدایی با اشاره به نظرسنجی از داوطلبان در جلسه آزمون گفت: با توجه به آمار نظرسنجی‌ها بیش از 91 درصد داوطلبان از اطلاع رسانی سازمان سنجش برای کنکور رضایت داشتند.

وی افزود: همچنین 91 درصد داوطلبان موافق قبولی در رشته محل مورد علاقه خود در محل استان اقامت خود بودند.

رییس سازمان سنجش ادامه داد: همچنین 79 درصد از داوطلبان با تمرکز آزمون‌های سراسری و آزاد موافق بودند.

وی با اشاره به تصویب کلیات طرح سنجش و پذیرش دانشجو، گفت: برای کنکور 93 سوابق تحصیلی 25 درصد تاثیر دارد، همچنین بر اساس این طرح پذیرش دانشجو بر اساس میزان تقاضا منعطف است.
aaa71 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 07-31-2013   #3 (لینک نوشته)
پرنسس کره
 
aaa71's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : نفرات برترکنکور اعلام شدند/ پسران 61 درصد برترین‌ها/ تهرانی‌ها دارای بیشترین ر

من استرس دارم.....
عجیبه من جزء 10 نفر نیستم!!!!!!
aaa71 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 07-31-2013   #4 (لینک نوشته)
شمع جمع
 
samane68's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : نفرات برترکنکور اعلام شدند/ پسران 61 درصد برترین‌ها/ تهرانی‌ها دارای بیشترین ر

نوشته اصلي بوسيله aaa71 نمايش نوشته ها
من استرس دارم.....
عجیبه من جزء 10 نفر نیستم!!!!!!


حتما اشتباهی شده!!!!!
خخخخخخ......
استرس نداشته باش آجی.قبولی....
samane68 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسب ها
نفرات, پسران, اعلام, بیشترین, برت, برترین‌ها or, برترکنکور, تهرانی‌ها, دارای, درصد, رتبه, شدند or

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is فعال
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهاي HTML غير فعال است
Trackbacks are غير فعال
Pingbacks are فعال
Refbacks are فعال


ساعت جاري 11:58 PM با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.