بهترین تجربه در درمان ریزش مو - صفحه 1393
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > دانشگاه ، فناوری و علوم پزشکی > پزشکی و سلامت > زیبایی و سلامت پوست و مو
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

نمايش نتيجه هاي نظرسنجي ها: آیا اطلاعات موجود در این تاپیک موثر واقع شد؟
بله 345 82.73%
خیر 72 17.27%
رای دهنده: 417. شما نمي توانيد در اين نظرسنجي راي دهيد

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 09-02-2013  
مدیریت تالار پزشکی

hesam19's Avatar

ارسال پیام خصوصی

ستاره بهترین تجربه در درمان ریزش مو

بهترین تجربه در درمان ریزش مو

متاسفانه بعلت نبودن روش جامع در درمان قطعی ریزش مو اکثر کسانی که از ریزش مو رنج میبرند به درمان مناسب دست پیدا نمیکنند و با صرف وقت و هزینه های فراوان مورد سوءاستفاده شرکت ها وافراد مدعی درمان قرار میگیرند .و هر چند وقت یکبار محصولی وارد بازار میشود،سر و صدای زیادی بپا میکند. ادعاهایی در مورد کشفی جدید، اختراعی نو،درمان قطعی، این محصولات معمولا بعد از مدتی با برآورده نکردن انتظارات مصرف کنندگان بازار خود را از دست میده د و جا را برای محصولی جدیدتر با ادعاهایی عجیبتر خالی میکند.
در این تایپیک سعی شده تا بوسیله مقاله های علمی و تجارب مفید دوستان حرفه ای که سالها از محصولات تخصصی مربوط به ریزش مو استفاده نموده اند . انواع مکملها و لوسیون و تونیک های تقویتی ضد ریزش مو را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.در ضمن سعی کردیم در مورد روشهای کاشت مو و کلینیک های معتبر کاشت مو هم اطلاعات و نظرات مفیدی گرداوری کنیم .
در صفحات تایپیک مقالات علمی و نظرات مفیدی است که میتواند پاسخ بعضی از سئوالات شما باشد به همین منظور میتوانید تیتر مطالب مورد نیاز را در منوی بالای صفحه در گزینه سرچ درج کنند و انرا به اسانی بیابند بهترین تجربه در درمان ریزش موجستجو بهترین تجربه در درمان ریزش مو لذا دوستانی که سئوال دارند ویا در استفاده از محصولات و روشهای درمانی اثر گذارتجربه مفیدی دارند جهت ورود به این تایپیک ثبت نام کرده و سوال و نظر خودرا درج کنید.
درضمن شبکه اجتماعی هم میهن جزو یکی از بهترین سایتهایی است که با امکانات ابزاری فوق العاده دارای تالارهای مختلف تخصصی بوده که برای هر بازدیدکننده ای مورد مفید خواهد بود

دوستان بازدیدکننده با یک کلیک بروی ثبت نام وارد شوید
: بهترین تجربه در درمان ریزش مو ثبت نام

سایر تایپیکها مفید جهت اطلاع بازدیدکنندگان محترم: با یک کلیک بر روی موضوع وارد شوید
لطفا بر روی موضوعات زیر کلیک کنید تا مطالب و نظرات ارایه شده دسترسی داشته باشید
معرفی بهترین متخصص ارتودونسی وتبادل نظر
بهترین روش تقویت ابرو
افزایش قد
درمان جوش و لک صورت
درمان تیره گی و چروک دور چشم
درمان بیماریها با طب سوزنی و نظر پزشکان متخصص
دستور العملهای موثر در کاهش کاهش وزن
دوران بارداری و مسائل پیرامون ان
سندروم عوارض پس از مصرف فیناستراید و انتی اندرژونها
تحلیل تکنیکال پیش بینی قیمت طلاو نرخ ارز
بحث و تبادل نظر در مورد آینده بازار مسکن
داروهای روان‌ پریشی / علت مصرف و عوارض ان
آموزش مدیریت استرس
بهترین راه درمان موخوره
درمان اختلالهای جنسی در مردان و زنان
بهترین پیشگیری از سرطان معده
بهترین دستور العملهای موثر در کاهش وزن
سرطان و بیماریهای ناشی از روابط جنسی دهانی
عوارض دارویی کورتون
گرداوری شده توسط حسام ارین

ويرايش توسط hesam19 : 05-05-2016 در ساعت 06:04 PM
hesam19 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
276 نفر نوشته را پسندیده اند
-_-fereshte-_-, 09139103394m, 0reza666, 1q1q, 2darya_, 30vil, a.ali, a.sd, adamezad_16, adminirani, adminjakesh, afsaneh61, AFSANTIN, afshin-, ahmad_gh, aida1999, alborz37779500, ali.f2, ali1373123456, ali206, aliireza1997, alireeza3, alirezahy74, alisaberi0111, amd97, amin9172, amirhosein2321, amirhseifi, amirkhaaan, amirreza6790, amirshakori, anahita11, apple1234, ar3n4, arash16, arash9090, aref88, aria.ckop, ariya2154, arrnold, arshia1100, arti60, artimis77, arya67, aryana621, aspanser, ata007, av77, avesta159, avrin, aysa.gh, azar-atish, azarbanoo, babak.ba, babak_93, badtarkib, bahmantwo, baran-, bargriizan, behzad.m, beleion, boyclever, c.x.x, cavalera, ceshibel, charlatan, coral, danial0099, dastavard, david_gilmour, dilemma, divid6, dr.mohsen, e-lampard, ehsan0178, ehsax, elhamheydarpuuras, elia234, elyas44, fanoos1987, faranak70, farshad.a, farshide, farshid_m, fereshteh78, fouliya, funnymilad, ghanbari93, gildor, goldeagle, hair.loss, hamed1988, hamedsorena, hamid-p71, hamid_music, Hanna, hanyeh52, hasan111, hasan3212, hasti21, hayla, hengameh1, heyfenan, hornet, hosien021, hossein-a, hosseincheraghi, hozingsoo, ice_girl, iran1404, j-marshal, jak-apachi, javadmaster, javadps, jdt2395, kalpachino, kambiz67, kamran_000, kamyar75, kapitan101, kazem21, keyvan1234, keyvanm, khale-arezoo, khan8994, koldarani, kordlo, kratos_20_11, lara, lazartigue, leo_vahid, liverbarca, loiza, lovelylove, m-----h, m622, Mahbanoo60, mahbod23, mahdieh54, mahmood_mahmood, mahoor091, mahsa500, majid1365it, majidfse, majids66, MARY-KHOSH, matisa, mehr3, mehraaaz, mehrad1992, mehrdad539, mehrdadazizi111, mehrdadmani, mehrsa1, mhjhammihan, mhnghm, milad2012, mim.rb, mitra235, mmoein2013, mmpp99, moderator, mohamad1122, mohammad32111, mohammadreza69, mohammadrp2, mohammadshaa, mojtabaw000w, morad345, mortezatalkhabi, mrarabi7, mrch_ir, mrm88, mrna3r, naafaas, naderg685, nadian, nasah, nasim_k, nasr12, negar_khub, nikmaram, nima119, nima21375, nima23, nima_k2, nima_kh, omid_sw, Opal, ostoreh3000, owner, Parand, parasto_s, parham3, parham62, parissajooon, parsa2222, parsme, pash, patriotman, payama10, peyman66, pileye-tanhai, pouria-n2, prince_vip, raahaa, raha0406, rainboy, rasool-, rastegari1, redvoice, renjer, reza6364, rezafall, reza_60, roga, rozegaranii, rozeghar, rzzz, saber333, sabour, saeed5570, saeeeeed, saeidzareh1, sahand.sad, sahand1370, sahar20, saharoo, sahere, sahra1928, sajad011, sajad21n, sajadam, saman_m, sameh, samet96, samiin, sanigirls, sarir1, sasukeuchiha, sefirot2011, semsar, sepideh72, sevim, sh.j, shabahpasha, shadi256, shakib56, sharv, Sheyda Vahedi, shixon_store, shizogoni, siavash7442, sohrab12, sokoteshgh, sonia, sorooosh_17, sssooomiiiiii, sun_boy2, tahawwori, tahmen, taj24, taranomebahar, technologist, teo2r, tesa, vafaey321, vidreneh, wanted123, yedoost.70, yekdoost, yousof, zahak, zahra-ss, zahra_nikia, zhowan
قديمي 01-12-2018   #20881 (لینک نوشته)
شمع جمع

keyvan1234's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : بهترین تجربه در درمان ریزش مو

سلام

برای لایه برداری کردن پوست سر چه شامپو یا محلولی خوب هستش ، محلولی هست که دست ساز بدم داروخانه درست کنم ؟؟؟؟
keyvan1234 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 01-12-2018   #20882 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

hamedsorena's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام دوباره خدمت دوستان، متاسفانه حرفهایی که در مورد دوتاستراید میزدن درست بود و من الان دوباره ریزش گرفتم، میل جنسیم شدید کم شده، آزمایش دادم آنزیم های کبدم به هم ریخته، فعلا یه مدت هیچی نمیخام مصرف کنم تا بعدا دوباره با فینا 1 شروع کنم اگه مشکلی پیش نیومد، دوستان دوتاستراید نخورید اشتباه محضه :((
hamedsorena آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-12-2018   #20883 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

hosseinmed's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله keyvan1234 نمايش نوشته ها
سلام

برای لایه برداری کردن پوست سر چه شامپو یا محلولی خوب هستش ، محلولی هست که دست ساز بدم داروخانه درست کنم ؟؟؟؟
شامپو سالسیلیک اسید
hosseinmed آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-12-2018   #20884 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

hosseinmed's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله hossein4172 نمايش نوشته ها
درباره پروژسترون دوستان دیگه ای هم دید مثبتی دارند

ولی ایا وقتی نیم ساعت قبل ماینو استفاده میکنید‌‌‌...کاملا جذب وخشک میشه
نیمساعت که خیلی زیاده
دقیقا 5 دقیقه ای جذب و کاملا خشک میشه
پروژسترون یا استرادیول که هردو هورمون استروییدی زنانه هستن باعث میشن موهای کف سر یه پسر مثل موهای دختر یا موهای بدن تلقی بشن
5 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-12-2018   #20885 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

hosseinmed's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله hamedsorena نمايش نوشته ها
سلام دوباره خدمت دوستان، متاسفانه حرفهایی که در مورد دوتاستراید میزدن درست بود و من الان دوباره ریزش گرفتم، میل جنسیم شدید کم شده، آزمایش دادم آنزیم های کبدم به هم ریخته، فعلا یه مدت هیچی نمیخام مصرف کنم تا بعدا دوباره با فینا 1 شروع کنم اگه مشکلی پیش نیومد، دوستان دوتاستراید نخورید اشتباه محضه :((
اگر دوتاستراید صرفا میل جنسی رو کاهش شدید میداث بازه هم غذا و داروی آمریکا این دارو رو از مطالعه خارج نمیکرد ولی زمانی خارجش کرد ک دیدن رو کبد اثرات سو داره
آنتی آندروژن موضعی بزن کلا بیخیال آنتی آندروژ نباید بشی
قطع فیناستراید ریزش شدیدی بدنبال داره تا قطع ماینو بهترین کار اینه که داروساز تو محلول ماینوکسیدیل برات 1% کتوکونازول و 2%استرادیول ترکیب کنه جذب سیستمیک آنچنانی نداره نگران نباش
میل جنسی برمیگرده صبور باش
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-12-2018   #20886 (لینک نوشته)
شمع جمع

keyvan1234's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله hosseinmed نمايش نوشته ها
شامپو سالسیلیک اسید
سلام

متشکر از پاسخگویی شما

لوسون ترتینوین چی اون خوب نیست هر شب به پوست سرم بزنم

شامپو سالسیلیک اسید چه مدت و چند دقیقه روی سر بمونه پوست سر را خشک نمیکنه
keyvan1234 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 01-13-2018   #20887 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

hosseinmed's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله keyvan1234 نمايش نوشته ها
سلام

متشکر از پاسخگویی شما

لوسون ترتینوین چی اون خوب نیست هر شب به پوست سرم بزنم

شامپو سالسیلیک اسید چه مدت و چند دقیقه روی سر بمونه پوست سر را خشک نمیکنه
شامپو سالسیلیک اسید نهایتا 10 مین باشه کافیه که لایه بردار ضعیفیه ولی آلودگی ها و سلول های سطحی مرده رو که عامل پوسته ریزی مزمن هستن میشوره میبره
ترتینویین و آزلاییک اسید بصورت محلول هم لایه بردارن ولی چون قدرت لایه برداری بالایی دارن ممکنه باعث یه سری عوارض بشن
محلول 2cc, آزلاییک اسید در 100 میل ایزوپروپیل الکل لایه بردار خوبیه محلول آزلاییک اسید ضد DHT قدرتمندی هم هست و هردوتا تیپ آنزیم موثر در ریزش رو مهار میکنه مثل دوتاستراید ولی در موضع
آزلاییک اسید و ترتینویین سنتز سلولی رو هم تو نواحی اطراف فولیکول زیاد میکنن
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-14-2018   #20888 (لینک نوشته)
کاربر عضو

mezgin's Avatar

ارسال پیام خصوصی

من اخیرا درمان با آلفاترادیول رو شروع کردم. بعد از دو سه ماه میام میگم جواب داده یا نه
mezgin آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-14-2018   #20889 (لینک نوشته)
شمع جمع

mamad.sepahi's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله mezgin نمايش نوشته ها
من اخیرا درمان با آلفاترادیول رو شروع کردم. بعد از دو سه ماه میام میگم جواب داده یا نه

از کجا تهیه کردین دوست عزیز ؟قیمت چند بود ؟
mamad.sepahi آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-15-2018   #20890 (لینک نوشته)
کاربر عضو

amd97's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام.
دوستانی که از فینپشیای فرنوش دارو مصرف کردن مشکلی نداشتن؟
اینایی که گرفتم اصل هستن؟
http://s9.picofile.com/file/83167390...7a4d728b42.jpg
http://s8.picofile.com/file/83167389...93f46b4d14.jpg
http://s8.picofile.com/file/83167389...48cbf1ee6b.jpg
amd97 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 01-15-2018   #20891 (لینک نوشته)
شمع جمع

mamad.sepahi's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله amd97 نمايش نوشته ها
سلام.

من قبلا میخریدم تقلبی بود..اما ایمی که فرنوش دارو اورده جعبش فرق داره ولی داخلش مثه همونیه که خریدم و تقلبی بود..شما از کجا خریدین و کی خریدین؟
mamad.sepahi آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-15-2018   #20892 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

hossein4172's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام.
واردکننده انحصاری فین پشیا هندی است این شرکت

نوع اصلش اینه که تاریخ انقضا وتولید روی خشاب خود قرص پرس شده باشع نه بارنگهای مختلف هک شده
hossein4172 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-15-2018   #20893 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

hossein4172's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام.
اصله

چندماهی میشه واردات جدیدشون روپخش کردن
hossein4172 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-15-2018   #20894 (لینک نوشته)
شمع جمع

hasan111's Avatar

ارسال پیام خصوصی

چند تا مطلبو در مورد ریزش مو میگم

ماینوکسیدیل: محلول ماینوکسیدیل که به اصطلاح جزو درمان استاندارد ریزش مو هست، بسیار مزخرفه . من خودم تجربه استفادشو نداشتم ولی کسیو از نزدیک میشناختم که استفاده میکرد و کاملا نتیجشو از نزدیک میدیدم . یکی از دوستام که شروع کرد به استفاده ماینوکسیدیل موهاش خیلی کم شده بود بعد از چند ماه مصرف ماینوکسیدیل به طور عجیبی موهاش پر شد ولی نهایت بعد از دو سه سال دوباره ریزش موهاش شروع شد .
ماینوکسیدیل درمان اصولی ریزش مو نیست . همین که این محلول باعث رویش همه موهای بدن میشه باید به عملکردش شک کنید . حتی این دوست من پرز های گوشش بلند شده بود، پیشونیش مو دراورده بود. علت رویش مو توسط ماینوکسیدیل به خاطر افزایش جریان خون نیست به این حرفا گوش نکنید . در اصل با ورود به داخل فولیکول مو به طور ناشناخته ای باعث تحریک رشد مو میشه . مثلا مثل مواد مخدر که ابتدا شخص با مصرف اون حالت های سرخوشی و ... بدست میاره ولی از اونجایی که این ماده به طور کاذب و با تحریک غیر اصولی قسمت های مغز باعث این حالت های خوب میشه بنابراین بعد از یه مدتی دیگه اثر نمیکنه و شخص مجبوره دوز موادشو افزایش بده ولی بازم اثر اولیه رو نداره . ماینوکسیدیلم مشابه همینه موهای دراومده کاذبه و شخص بعد از مدتی مصرف میبینید دوزشو مجبوره افزایش بده. استفاده از ماینوکسیدیل بن بسته و طرف دیر یا زود باید تمام موهایی که تاحالا ماینوکسیدیل بهش قرض داده رو برگردونه . پس به نظر من خرید ماینوکسیدیل پول دور ریختنه

قرص ها و مکمل های تقویتی : هیچکدومشون برای ریزش موی ارثی کوچکترین اثری نداره . شما اگر هر روز فقط نون خالی بخورید ولی ریزش ارثی نداشته باشید، هرچقدرم ویتامینای بدنتون کم بشه باعث ریزش مو نمیشه . برای مثال حتما خیلیارو دیدید در فقر مطلقن طوری که برای یه لقمه دست و پا میزنن ولی موهای پرپشتی دارن. اما خیلیا که ریزش موی ارثی دارن چون از ریزش موشون ناراحتن به این چیزا توجه نمیکنن هر راهیو میرن بلکه نتیجه بگیرن درحالی که در نهایت بازم پولشون هدر میره.
کسانی که ریزش ارثی دارن باید اینطور تصور کنن که هورمون دی هیدرو تستوسترون و ژنتیک دشمن قسم خورده موهاشون هستن و تا دست دشمنو قطع نکنن هیچکدوم از اینا فایده ای نداره

استرس و فشار های روحی و کم خوابی و... : در صورتی که ریزش موی ارثی وجود نداشته باشه هیچکدوم از اینا باعث ریزش مو نمیشه ولی اگه طرف ریزش ارثی داشته باشه ممکنه با کم خوابی و استرس و ... تشدید بشه، علتش اینه که موها بیماره وگرنه اگه مو سالم باشه این چیزا خیلیییی به ندرت میتونه باعث ریزش مو در مردان بشه

محصولاتی مثل ریوایوژن و فیتولیوم و ... که تازه من اسمشو تو این سایت یاد گرفتم : هیچکدوم از اینا نمیتونه باعث جلوگیری از ریزش مو و رویش مو بشه اما همونطور که گفتم کسی که دچار ریزش مو هست به هر جایی چنگ میندازه بلکه اثر مثبتی ببینه و تجربه های دیگرانم گوش نمیکنه، همین موضوع باعث میشه این محصولات با اینکه هیچ اثری ندارن ولی منقرض هم نمیشن ! که بازم نتیجش میشه پول دور ریختن.
البته اینم بگم ممکنه بعضیا موقتا اثر مثبتی ببینن که بیشتر به خاطر تلقینه برای همین بعد از مدتی ریزششون دوباره شروع میشه

اشکالات تیروئید : کم کاری تیروئید معمولا باعث ریزش مو نمیشه مگر اینکه انقدر تیروئیدشون کم کار باشه که هیچ متابولیسم سلولیشون انجام نشه که در اونصورت فقط ریزش مو نیست بلکه علائم خطرناکی هم میبینن پس ریزش مو به خاطر کم کاری تیروئید عملا درست نیست درحالی که خیلیا اینو نمیدونن و میشن بازیچه دکترا
پر کاری تیروئید میتونه باعث ریزش مو بشه ولی اونم باید شدید باشه به طوری که این اشخاص لاغری شدید و علائم زیاد دیگه ای دارن که از چهرشون قشنگ معلومه سالم نیستن
ولی بازم عده ای فریب بعضی دکترارو میخورن...

کاشت مو : به نظر من کار بسیار ضایع و ناجوریه. ادمای زیادیو اطرافم دیدم که کاشتن . کاشت مو ایرادای زیادی داره مثلا اینکه خیلی اوقات معلومه طرف موکاشته و این خیلی افتضاحه . هیچوقت دکترا نمیتونن مثل طبیعت عمل کنن . یه ایراد دیگه اینه که خیلی وقتا موهای کاشته به مرور یه تعدادیش کم میشه و منظره خیلی ناجوری به وجود میاره که طرفو حتی پشیمون میکنه. موهای کاشته شده خیلی ضایع هست چون خیلیا اینطور تصور میکنن که بیچاره طرف انقدر حسرت مو داشت که رفته چهارتا شوید رو سرش کاشته که اصلا هم طبیعی نیست . واقعا هم همینجوریه برای همین خیلی کچل ها ترجیح میدن مو نکارن . درواقع مو کاشتن اسمش مو داشتن هست ولی در اصل هیچ جذابیتی به طرف نمیده مگر اینکه شخصی قرار باشه تا اخر عمرش نهایت 20 درصد از موهاش بریزه که میتونه با کاشت مو تکمیلش کنه

دارو های موضعی : چند سال پیش مد بود خوراکی هارو رو سر میمالیدن ولی فهمیدن نتیجه ای نداره حالا
به اصطلاع پیشرفته تر شده، انتی اندروژن ها و وووو ترکیب میکنن موضعی استفاده میکنن که این ها هم کاملا بی اثره . چون اولا قوی ترین انتی اندروژن ها و پروژسترون و... بخش زیادیشو پوست سر بی اثر میکنه اگرم اندکش به فولیکول مو برسه فقط برای چند لحظه هست درحالی که دشمن شبانه روزی داره به مو حمله میکنه

در کل تنها راه اصولی برای ریزش مو فعلا خوردن انتی اندروژن ها یی مثل فیناستراید و اسپیرونولاکتون و سیپروترون و ... هست که تازه اونم کلی عوارض داره!! و رو همه جواب نمیده، اگرم جواب بده همیشگی نیست
چون به هر حال هرچقدرم اندروژن های بدن کم بشه ولی به صفر نمیرسه و همون مقدار اندک به مرور زمان
موهارو میریزونه

تجربه خودم : قبل از مصرف فیناستراید موهام وحشتناک میریخت و خیلی کم شده بود منم اون موقع 20 سالم بود افسردگی شدید گرفته بودم به محض شروع فیناستراید معجزه شد در عرض یه ماه ریزش قطع شد موهام شروع شد به دراومدن اصلا انگار کل لذت های دنیارو بهم دادن! اگه فیناستراید رفیق نمیه راه و بی اثر نمیشد به جای خدا میپرستیدمش...

اگه انتی اندروژن ها جواب داد که داده، اگه جواب نداد همه راه حل ها بیهودس...

ويرايش توسط hasan111 : 01-15-2018 در ساعت 02:12 PM
hasan111 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-15-2018   #20895 (لینک نوشته)
کاربر عضو

amd97's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله mamad.sepahi نمايش نوشته ها
من قبلا میخریدم تقلبی بود..اما ایمی که فرنوش دارو اورده جعبش فرق داره ولی داخلش مثه همونیه که خریدم و تقلبی بود..شما از کجا خریدین و کی خریدین؟
سه چهار روز پیش خریدم از داروخانه مرکزی جمالزاده

نوشته اصلي بوسيله hossein4172 نمايش نوشته ها
واردکننده انحصاری فین پشیا هندی است این شرکت

نوع اصلش اینه که تاریخ انقضا وتولید روی خشاب خود قرص پرس شده باشع نه بارنگهای مختلف هک شده
عکسای اون مدل تقلبی که تاریخ روش چاپ شده رو دیدم مال خیلی وقت پیش بود اون مدل تقلبی. برادران صنعت‌گر در عرصه‌ی جعل و تقلب () انقدر پیشرفت کردن که بتونن عین مدل اصلی تاریخ رو پرس کنن.

یک مدت مصرف کنم نتیجشو اعلام میکنم
amd97 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسب ها
مو, بهترین, تجربه, درمان, ریزش, صادقانه

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال