بهترین تجربه در درمان ریزش مو - صفحه 291
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > دانشگاه ، فناوری و علوم پزشکی > پزشکی و سلامت > زیبایی و سلامت پوست و مو
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

نمايش نتيجه هاي نظرسنجي ها: آیا اطلاعات موجود در این تاپیک موثر واقع شد؟
بله 331 82.75%
خیر 69 17.25%
رای دهنده: 400. شما نمي توانيد در اين نظرسنجي راي دهيد

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 09-02-2013  
مدیریت تالار پزشکی

hesam19's Avatar

ارسال پیام خصوصی

ستاره بهترین تجربه در درمان ریزش مو

بهترین تجربه در درمان ریزش مو

متاسفانه بعلت نبودن روش جامع در درمان قطعی ریزش مو اکثر کسانی که از ریزش مو رنج میبرند به درمان مناسب دست پیدا نمیکنند و با صرف وقت و هزینه های فراوان مورد سوءاستفاده شرکت ها وافراد مدعی درمان قرار میگیرند .و هر چند وقت یکبار محصولی وارد بازار میشود،سر و صدای زیادی بپا میکند. ادعاهایی در مورد کشفی جدید، اختراعی نو،درمان قطعی، این محصولات معمولا بعد از مدتی با برآورده نکردن انتظارات مصرف کنندگان بازار خود را از دست میده د و جا را برای محصولی جدیدتر با ادعاهایی عجیبتر خالی میکند.
در این تایپیک سعی شده تا بوسیله مقاله های علمی و تجارب مفید دوستان حرفه ای که سالها از محصولات تخصصی مربوط به ریزش مو استفاده نموده اند . انواع مکملها و لوسیون و تونیک های تقویتی ضد ریزش مو را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.در ضمن سعی کردیم در مورد روشهای کاشت مو و کلینیک های معتبر کاشت مو هم اطلاعات و نظرات مفیدی گرداوری کنیم .
در صفحات تایپیک مقالات علمی و نظرات مفیدی است که میتواند پاسخ بعضی از سئوالات شما باشد به همین منظور میتوانید تیتر مطالب مورد نیاز را در منوی بالای صفحه در گزینه سرچ درج کنند و انرا به اسانی بیابند بهترین تجربه در درمان ریزش موجستجو بهترین تجربه در درمان ریزش مو لذا دوستانی که سئوال دارند ویا در استفاده از محصولات و روشهای درمانی اثر گذارتجربه مفیدی دارند جهت ورود به این تایپیک ثبت نام کرده و سوال و نظر خودرا درج کنید.
درضمن شبکه اجتماعی هم میهن جزو یکی از بهترین سایتهایی است که با امکانات ابزاری فوق العاده دارای تالارهای مختلف تخصصی بوده که برای هر بازدیدکننده ای مورد مفید خواهد بود

دوستان بازدیدکننده با یک کلیک بروی ثبت نام وارد شوید
: بهترین تجربه در درمان ریزش مو ثبت نام

سایر تایپیکها مفید جهت اطلاع بازدیدکنندگان محترم: با یک کلیک بر روی موضوع وارد شوید
لطفا بر روی موضوعات زیر کلیک کنید تا مطالب و نظرات ارایه شده دسترسی داشته باشید
معرفی بهترین متخصص ارتودونسی وتبادل نظر
بهترین روش تقویت ابرو
افزایش قد
درمان جوش و لک صورت
درمان تیره گی و چروک دور چشم
درمان بیماریها با طب سوزنی و نظر پزشکان متخصص
دستور العملهای موثر در کاهش کاهش وزن
دوران بارداری و مسائل پیرامون ان
سندروم عوارض پس از مصرف فیناستراید و انتی اندرژونها
تحلیل تکنیکال پیش بینی قیمت طلاو نرخ ارز
بحث و تبادل نظر در مورد آینده بازار مسکن
داروهای روان‌ پریشی / علت مصرف و عوارض ان
آموزش مدیریت استرس
بهترین راه درمان موخوره
درمان اختلالهای جنسی در مردان و زنان
بهترین پیشگیری از سرطان معده
بهترین دستور العملهای موثر در کاهش وزن
سرطان و بیماریهای ناشی از روابط جنسی دهانی
عوارض دارویی کورتون
گرداوری شده توسط حسام ارین

ويرايش توسط hesam19 : 05-05-2016 در ساعت 06:04 PM
hesam19 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
265 نفر نوشته را پسندیده اند
-_-fereshte-_-, 09139103394m, 0reza666, 1q1q, 2darya_, 30vil, a.ali, a.sd, adamezad_16, adminirani, afsaneh61, AFSANTIN, afshin-, ahmad_gh, aida1999, alborz37779500, ali.f2, ali1373123456, ali206, ALII, aliireza1997, alireeza3, alirezahy74, alisaberi0111, amd97, amin9172, amirhosein2321, amirreza6790, amirshakori, anahita11, apple1234, ar3n4, arash16, aref88, aria.ckop, ariya2154, arrnold, arshia1100, arti60, artimis77, arya67, aryana621, aspanser, ata007, av77, avesta159, avrin, aysa.gh, azar-atish, azarbanoo, babak.ba, babak_93, badtarkib, bahmantwo, baran-, behzad.m, beleion, boyclever, c.x.x, cavalera, ceshibel, coral, danial0099, dastavard, david_gilmour, dilemma, divid6, dr.mohsen, e-lampard, ehsan0178, ehsax, elhamheydarpuuras, elia234, elyas44, fanoos1987, faranak70, farshad.a, farshide, farshid_m, fereshteh78, fouliya, funnymilad, ghanbari93, gildor, goldeagle, hair.loss, hamed1988, hamedsorena, hamid-p71, hamid_music, Hanna, hanyeh52, hasan111, hasan3212, hasti21, hayla, hengameh1, heyfenan, hornet, hosien021, hossein-a, hosseincheraghi, hozingsoo, ice_girl, iran1404, j-marshal, jak-apachi, javadmaster, javadps, jdt2395, kalpachino, kambiz67, kamyar75, kapitan101, kazem21, keyvanm, khale-arezoo, khan8994, koldarani, kordlo, kratos_20_11, lara, lazartigue, leo_vahid, liverbarca, loiza, lovelylove, m-----h, m622, Mahbanoo60, mahbod23, mahdieh54, mahmood_mahmood, mahoor091, mahsa500, majid1365it, majidfse, majids66, MARY-KHOSH, matisa, mehr3, mehraaaz, mehrad1992, mehrdad539, mehrdadazizi111, mehrdadmani, mehrsa1, mhjhammihan, mhnghm, milad2012, mim.rb, mitra235, mmoein2013, mmpp99, moderator, mohamad1122, mohammad32111, mohammadrp2, mohammadshaa, mojtabaw000w, morad345, mortezatalkhabi, mrarabi7, mrch_ir, mrm88, mrna3r, naafaas, naderg685, nadian, nasim_k, nasr12, negar_khub, nikmaram, nima119, nima21375, nima23, nima_k2, nima_kh, omid_sw, Opal, ostoreh3000, owner, Parand, parasto_s, parham3, parham62, parissajooon, parsa2222, parsme, pash, payama10, peyman66, pileye-tanhai, pouria-n2, prince_vip, raahaa, raha0406, rainboy, rasool-, rastegari1, redvoice, renjer, reza6364, reza_60, roga, rozegaranii, rozeghar, rzzz, saber333, sabour, saeed5570, saeeeeed, saeidzareh1, sahand.sad, sahand1370, sahar20, saharoo, sahere, sahra1928, sajad011, sajad21n, sajadam, saman_m, sameh, samet96, samiin, sanigirls, sarir1, sasukeuchiha, sefirot2011, semsar, sepideh72, sevim, sh.j, shabahpasha, shadi256, shakib56, sharv, Sheyda Vahedi, shixon_store, shizogoni, siavash7442, sohrab12, sokoteshgh, sonia, sorooosh_17, sssooomiiiiii, sun_boy2, tahawwori, tahmen, taj24, taranomebahar, technologist, teo2r, tesa, vafaey321, vidreneh, wanted123, yedoost.70, yekdoost, yousof, zahak, zahra-ss, zahra_nikia, zhowan
قديمي 06-04-2014   #4351 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

peyman66's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : بهترین تجربه در درمان ریزش مو بیا صادقانه بگو

نوشته اصلي بوسيله asusss نمايش نوشته ها
سعی کن محصولات آمریکایی در ایران رو نخری چون به احتمال خیلی زیاد تقلبی هست
دوستم داروخانه داره الان باهاش تماس گرفتم گفت من خودم دارم تازه وارد شده اصله
حالا خدا میدونه دوست صمیمی هست
peyman66 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 06-04-2014   #4352 (لینک نوشته)
کاربر عضو

alifantastic's Avatar

ارسال پیام خصوصی

ممنون asusss از راهنماییت .با این حساب نرم پیشش
alifantastic آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 06-04-2014   #4353 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

cena's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله oxin50 نمايش نوشته ها
این شانه همش الکیه پیش یه دکتر ی رفتم خودش برای تست این شانه گرفته بود ببینه می گه 1 سال هی شونه می کونه هیچ اثری نشون نمی ده شما کجا دیدی شانه باهش درمان میشه اگر میشد الان کلا بی موها می ریختن اون می خریدند

این شانه مث ماینوکسیدیل و فیناستراید تایید fda رو گرفته . تو یوتیوب نگاه کنی متوجه میشی که هستن کسایی که نتیجه گرفتن ازش . در ضمن کارخونش مال من نیس که بخوام تبلیغشو بکنم . . . . . . . . .
cena آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 06-04-2014   #4354 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

oxin50's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله cena نمايش نوشته ها
این شانه مث ماینوکسیدیل و فیناستراید تایید fda رو گرفته . تو یوتیوب نگاه کنی متوجه میشی که هستن کسایی که نتیجه گرفتن ازش . در ضمن کارخونش مال من نیس که بخوام تبلیغشو بکنم . . . . . . . . .
برادر من شما خوب نگرفتی بنده نگفتم شما داری تبیلغ می کنی بهت گفتم خریدش فقط یک تبلغ هست شرکت سازنده فقط تبلغ می کنه توی ایران اگه کسی دید از این شونه جواب گرفته من برای شما یک مفتی می گیرم بزار 500 دلار باشه وقتی یک شونه نمی تونه جلوی هورمون و ژنتینک نمی گیره چه طوری مو هات رشد می کنه fda همه چی تایید می کنه وقتی پول باشه همه چی تایید می شه ما توی دور زمون پول هستیم عزیز پول جای زبون و هوش گرفته پول حرف اول می زنه
oxin50 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 06-04-2014   #4355 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

ali_m's Avatar

ارسال پیام خصوصی

الان قیمت کردم ....145000 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!

یا خدا....محصول ایرانی!

یه سری گیاه مثل گزنه و حنا و سدر و سنبل و رزماری لیمو و بابونه و شاه تره!!! و مورد و ارنیکا و روغن درخت چای . آویشن و اسطخودوس و سیر!!!! و هسته انگور!!! ...رو قاطی کردن با کافئین!!

با فرمولاسیونی منحصر به فرد

دفتر شرکتشون توی محل ماست

این نهایت کاری که بکنه اینه که موها رو تقویت کنه! همین.تازه 145 تومن که اصلا نمی ارزه..نهایت 40 تومن

ويرايش توسط ali_m : 06-04-2014 در ساعت 11:15 PM
ali_m آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 06-04-2014   #4356 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

peyman66's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله ali_m نمايش نوشته ها

یا خدا....محصول ایرانی!

تبلیغاته
peyman66 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 06-04-2014   #4357 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

oxin50's Avatar

ارسال پیام خصوصی

یا خدا....محصول ایرانی!

یه سری گیاه مثل گزنه و حنا و سدر و سنبل و رزماری لیمو و بابونه و شاه تره!!! و مورد و ارنیکا و روغن درخت چای . آویشن و اسطخودوس و سیر!!!! و هسته انگور!!! ...رو قاطی کردن با کافئین!!

با فرمولاسیونی منحصر به فرد

دفتر شرکتشون توی محل ماست

این نهایت کاری که بکنه اینه که موها رو تقویت کنه! همین.تازه 145 تومن که اصلا نمی ارزه..نهایت 40 تومن
به نظرم هیمن ترکیبات خودت بگیری اروزنتر می شه محصولات وطنی جواب خود دادند اگه 100 تا محصول وطنی برای ریزش مو درست بشه 99 درصد تبلیغات عجب درامدی شده این کم مویی شدن فرد برای شرکت های سازنده این محلول های اسم قشنگ عجب اسمی داره

حنای بدون رنگ و سدر و روزمای عالی میشه من 5 روز پیش حنای بدون رنگ با سدر و رزومای قاطی کردی موهام کمی از حالت خشکی اومد بیرون نرم شدند
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 06-04-2014   #4358 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

ali_m's Avatar

ارسال پیام خصوصی

به نظرم هیمن ترکیبات خودت بگیری اروزنتر می شه محصولات وطنی جواب خود دادند اگه 100 تا محصول وطنی برای ریزش مو درست بشه 99 درصد تبلیغات عجب درامدی شده این کم مویی شدن فرد برای شرکت های سازنده این محلول های اسم قشنگ عجب اسمی داره

حنای بدون رنگ و سدر و روزمای عالی میشه من 5 روز پیش حنای بدون رنگ با سدر و رزومای قاطی کردی موهام کمی از حالت خشکی اومد بیرون نرم شدند

مشکل همون نرمی مو هست!
ali_m آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 06-05-2014   #4359 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

oxin50's Avatar

ارسال پیام خصوصی

مشکل همون نرمی مو هست!
مگر شما نرمی مو نمی خواید اره نرمی برای ما که موهامون ظعیف شده کمی بد هست مو نرمتر بشه کم حجمی مو معلوم میشه

دوستان من هر هفته آمپول های بيوتين و بپانتن شروع به ترزیق کردم این امپول هال عوارض دار اگر کسی بیشتر ترزیق کنه با دکتر مشورت کردم گقت از قرص های وبتامیتن اثرش زودتر هست این امپول خوب هر هقته بزنم

ويرايش توسط oxin50 : 06-05-2014 در ساعت 12:04 AM
نوشته را پسندیده است :
قديمي 06-05-2014   #4360 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

javadps's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله hesam19 نمايش نوشته ها
کلوبتازول

ترکیبات محلول شماره یک:این ترکیب را میتونی یاداشت کنی برات داروخانه بسازه فقط یکچیز در نظر بگیر
کلوبتازول کورتون است و نمیشود همیشه بمانند ماینو مصرف کرد بمانند بتامتازون باعث نازکی پوست سر میشود
هرچند دکتر عالی نژاد مصرف انرا بهمراه ماینوکسیدل بصورت دایمی یا پروسه 2ساله تجویز میکند
اما بنظرم نباید بیش از دوره 3ماهه مصرف کرد برای کسانی که موی کرکی دارند جهت فعال کردن ان با کمک
ماینوکسیدل بهتر است مضافا که پوست سر ضدعفونی میکند و قارچها را از بین میبردو چربی دور فولیکول را حل
میکند این دارو بیشتر در ریزش های سکه ای برای اکتیو کردن فولیکولها جهت رویش دوبار مصرف میشود
که کاربر خانم نارون هم هم اکنون تحت تجویز پزشک معالج خود از کلوبتازول استفاده میکنند و رویش مجدد را
برایشان اتفاق افتاده.
بهرحال جناب دکتر عالی نژاد اصرار به مصرف محلول شماره یک (کلوبتازول) 20 دقیقه قبل از محلول شماره2
ماینوکسیدل دستساز(داروخانه البرز با پودر اسپانیایی ) دارند تا ریزش توقف پیدا کند و با اکتیو کردن فولیکولهای
در حال خواب رویش مجدد اتفاق بیافتد و موها پرپشت گردد که در این تجویز از فین پشیا و مکملهایی
ساپلیمنت
بمانند :
اکوفان- سیتن ب6-تی ان تی فرمولا(ویتامین گروه ب) -بیوتین-
supplus meds.... استفاده میکنند

نمونه نسخه های دکتر در صفحه هات تایپیک موجود است

توضیحات نسخه :

ماینوکسیدل ۶درصد ساختنی داروخانه البرز اصفهان با پودر
ماینوکسیدل اسپانیایی
محلول شماره یک کلابتازول
فین پشیا
و قرص بیوتین

ماینوکسیدل دست ساز داروخانه البرز من استفاده کردم که پودرش اسپانیایی بود خیلی خوب بود

ترکیبات محلول شماره یک:
Clobettasol
isopropanole
aa50cc

ممنونم از پاسخگویت حسام عزیز من میخوام بدون نسخه برم از داروخانه البرز بگیرم بنظرت بهم میدن؟>
چی بهشون بگم (مثلا بگم محلول های دکتر عالی نژاد رو میخوام یا....؟)
ممنونم
javadps آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 06-05-2014   #4361 (لینک نوشته)
شمع جمع

redlight_persia's Avatar

ارسال پیام خصوصی

مگر شما نرمی مو نمی خواید اره نرمی برای ما که موهامون ظعیف شده کمی بد هست مو نرمتر بشه کم حجمی مو معلوم میشه

دوستان من هر هفته آمپول های بيوتين و بپانتن شروع به ترزیق کردم این امپول هال عوارض دار اگر کسی بیشتر ترزیق کنه با دکتر مشورت کردم گقت از قرص های وبتامیتن اثرش زودتر هست این امپول خوب هر هقته بزنم
چطوره راضیی؟
من از امپول میترسم مخصوصا امپول های ب خیلی درد داره
اررش داره باس نت و سوراخ سوراخ کنی بنظرت؟

redlight_persia آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 06-05-2014   #4362 (لینک نوشته)
شمع جمع

redlight_persia's Avatar

ارسال پیام خصوصی

خلاصه کنم مفتش گرونه
ترکیبات خوبی داره ولیخیلی گرونه
موندم این چیزایی که توشه که دیگه چیزای وارداتی نیست که ربطی به دلارو و گمرکی و.. داشته باشه رو چه حسابی این قیمتو روش گذاشتن؟
قديمي 06-05-2014   #4363 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

oxin50's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله redlight_persia نمايش نوشته ها
چطوره راضیی؟
من از امپول میترسم مخصوصا امپول های ب خیلی درد داره
اررش داره باس نت و سوراخ سوراخ کنی بنظرت؟
این هفته شروع کردم دیروز زدم این امپول اثری زیادی نشون نمی ده فقط ویتامین بدن کنترل می شه فعلا ازمایش داد ببینم چی به چیه ببینم وضعیت هورمون ها چه طوریه بد کم تراکمی حس می کنم 6 ماه پیش که موهای پرتر و اتو تفریحی بعضی مو قها می کشیدم کجا الان توی حسرت هستم هر وبتامنی بگی خوردم توی این 3 ماه مشکل شده برام و تغدیهم قوی کردم و حتی ورزش نیم کردم روی 1 ساعت وقت گذاشتم انگار مشکل ویتامین نیست با ژنتیتک نیمشه جنگید زوری هر داروی بزنی انگار بدتر میشه من ریزش ندارم روزی فکر کنم 10-15 تا مو می ریزه مشکل محوشدن موهام شب می خوابی صبح بلند می شی اون قسمت کم مو شده و روز بعدش محو میشه دیگه می خوام پی ار پی امتحان کنم ببینم چی هست واقعا بعضیا که راضین حقیت داره با یک دکتر برای 5 تیر نوبت گرفتم
نوشته را پسندیده است :
قديمي 06-05-2014   #4364 (لینک نوشته)
شمع جمع

redlight_persia's Avatar

ارسال پیام خصوصی

این هفته شروع کردم دیروز زدم این امپول اثری زیادی نشون نمی ده فقط ویتامین بدن کنترل می شه فعلا ازمایش داد ببینم چی به چیه ببینم وضعیت هورمون ها چه طوریه بد کم تراکمی حس می کنم 6 ماه پیش که موهای پرتر و اتو تفریحی بعضی مو قها می کشیدم کجا الان توی حسرت هستم هر وبتامنی بگی خوردم توی این 3 ماه مشکل شده برام و تغدیهم قوی کردم و حتی ورزش نیم کردم روی 1 ساعت وقت گذاشتم انگار مشکل ویتامین نیست با ژنتیتک نیمشه جنگید زوری هر داروی بزنی انگار بدتر میشه من ریزش ندارم روزی فکر کنم 10-15 تا مو می ریزه مشکل محوشدن موهام شب می خوابی صبح بلند می شی اون قسمت کم مو شده و روز بعدش محو میشه دیگه می خوام پی ار پی امتحان کنم ببینم چی هست واقعا بعضیا که راضین حقیت داره با یک دکتر برای 5 تیر نوبت گرفتم
ایشاالا که درست بشه و نتیجه بگیری داداش
من 2هفته ای هست ریجین دایت میخورم اویل که میخوردم بدنم خارش میداد ولی بعدش بهتر شد و خارشم قط شد ولی حس میکنم این مدت که میخورم ریزش موم بیشتر شده
یادمه زینک پلاس میخوردم ناخنام این قدر کلفتو و سفت شده بودمیخواستم جوراب بپوشم پامو میخراشید و زخمی میکرد موهامم ریزشش کمتر شده بود ولی این هیچ تغییری ندیدم
قديمي 06-05-2014   #4365 (لینک نوشته)
مدیریت تالار پزشکی

hesam19's Avatar

ارسال پیام خصوصی

قلب پاسخ : بهترین تجربه در درمان ریزش مو بیا صادقانه بگو

نوشته اصلي بوسيله javadps نمايش نوشته ها
ممنونم از پاسخگویت حسام عزیز من میخوام بدون نسخه برم از داروخانه البرز بگیرم بنظرت بهم میدن؟>
چی بهشون بگم (مثلا بگم محلول های دکتر عالی نژاد رو میخوام یا....؟)
ممنونم
جوادجان لطف داری عزیزمی

ادرس و شماره داروخانه را در تایپیک گذاشته ام
در گزینه سرچ یتوانی پیدا کنی در منوی بالای صفحه

اقای شیخ الاسلامی مسول داروخانه است بهش بگو
محلول شماره یک و دو دکتر عالی نژاد را میخوام
و ازش بپرس الان چ پودری استفاده میکنید
برات بصورت محموله پستی ارسال میکنند
راستی ازش بپرس به یکی از دوستان گفتید یک قرص دارم
بخوری موهات در میاد اون چیه...
من یادم رفت بپرسم

نوشته را پسندیده است :