بهترین تجربه در درمان ریزش مو - صفحه 421
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > دانشگاه ، فناوری و علوم پزشکی > پزشکی و سلامت > زیبایی و سلامت پوست و مو
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

نمايش نتيجه هاي نظرسنجي ها: آیا اطلاعات موجود در این تاپیک موثر واقع شد؟
بله 335 82.92%
خیر 69 17.08%
رای دهنده: 404. شما نمي توانيد در اين نظرسنجي راي دهيد

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 09-02-2013  
مدیریت تالار پزشکی

hesam19's Avatar

ارسال پیام خصوصی

ستاره بهترین تجربه در درمان ریزش مو

بهترین تجربه در درمان ریزش مو

متاسفانه بعلت نبودن روش جامع در درمان قطعی ریزش مو اکثر کسانی که از ریزش مو رنج میبرند به درمان مناسب دست پیدا نمیکنند و با صرف وقت و هزینه های فراوان مورد سوءاستفاده شرکت ها وافراد مدعی درمان قرار میگیرند .و هر چند وقت یکبار محصولی وارد بازار میشود،سر و صدای زیادی بپا میکند. ادعاهایی در مورد کشفی جدید، اختراعی نو،درمان قطعی، این محصولات معمولا بعد از مدتی با برآورده نکردن انتظارات مصرف کنندگان بازار خود را از دست میده د و جا را برای محصولی جدیدتر با ادعاهایی عجیبتر خالی میکند.
در این تایپیک سعی شده تا بوسیله مقاله های علمی و تجارب مفید دوستان حرفه ای که سالها از محصولات تخصصی مربوط به ریزش مو استفاده نموده اند . انواع مکملها و لوسیون و تونیک های تقویتی ضد ریزش مو را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.در ضمن سعی کردیم در مورد روشهای کاشت مو و کلینیک های معتبر کاشت مو هم اطلاعات و نظرات مفیدی گرداوری کنیم .
در صفحات تایپیک مقالات علمی و نظرات مفیدی است که میتواند پاسخ بعضی از سئوالات شما باشد به همین منظور میتوانید تیتر مطالب مورد نیاز را در منوی بالای صفحه در گزینه سرچ درج کنند و انرا به اسانی بیابند بهترین تجربه در درمان ریزش موجستجو بهترین تجربه در درمان ریزش مو لذا دوستانی که سئوال دارند ویا در استفاده از محصولات و روشهای درمانی اثر گذارتجربه مفیدی دارند جهت ورود به این تایپیک ثبت نام کرده و سوال و نظر خودرا درج کنید.
درضمن شبکه اجتماعی هم میهن جزو یکی از بهترین سایتهایی است که با امکانات ابزاری فوق العاده دارای تالارهای مختلف تخصصی بوده که برای هر بازدیدکننده ای مورد مفید خواهد بود

دوستان بازدیدکننده با یک کلیک بروی ثبت نام وارد شوید
: بهترین تجربه در درمان ریزش مو ثبت نام

سایر تایپیکها مفید جهت اطلاع بازدیدکنندگان محترم: با یک کلیک بر روی موضوع وارد شوید
لطفا بر روی موضوعات زیر کلیک کنید تا مطالب و نظرات ارایه شده دسترسی داشته باشید
معرفی بهترین متخصص ارتودونسی وتبادل نظر
بهترین روش تقویت ابرو
افزایش قد
درمان جوش و لک صورت
درمان تیره گی و چروک دور چشم
درمان بیماریها با طب سوزنی و نظر پزشکان متخصص
دستور العملهای موثر در کاهش کاهش وزن
دوران بارداری و مسائل پیرامون ان
سندروم عوارض پس از مصرف فیناستراید و انتی اندرژونها
تحلیل تکنیکال پیش بینی قیمت طلاو نرخ ارز
بحث و تبادل نظر در مورد آینده بازار مسکن
داروهای روان‌ پریشی / علت مصرف و عوارض ان
آموزش مدیریت استرس
بهترین راه درمان موخوره
درمان اختلالهای جنسی در مردان و زنان
بهترین پیشگیری از سرطان معده
بهترین دستور العملهای موثر در کاهش وزن
سرطان و بیماریهای ناشی از روابط جنسی دهانی
عوارض دارویی کورتون
گرداوری شده توسط حسام ارین

ويرايش توسط hesam19 : 05-05-2016 در ساعت 06:04 PM
hesam19 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
268 نفر نوشته را پسندیده اند
-_-fereshte-_-, 09139103394m, 0reza666, 1q1q, 2darya_, 30vil, a.ali, a.sd, adamezad_16, adminirani, afsaneh61, AFSANTIN, afshin-, ahmad_gh, aida1999, alborz37779500, ali.f2, ali1373123456, ali206, aliireza1997, alireeza3, alirezahy74, alisaberi0111, amd97, amin9172, amirhosein2321, amirkhaaan, amirreza6790, amirshakori, anahita11, apple1234, ar3n4, arash16, arash9090, aref88, aria.ckop, ariya2154, arrnold, arshia1100, arti60, artimis77, arya67, aryana621, aspanser, ata007, av77, avesta159, avrin, aysa.gh, azar-atish, azarbanoo, babak.ba, babak_93, badtarkib, bahmantwo, baran-, behzad.m, beleion, boyclever, c.x.x, cavalera, ceshibel, coral, danial0099, dastavard, david_gilmour, dilemma, divid6, dr.mohsen, e-lampard, ehsan0178, ehsax, elhamheydarpuuras, elia234, elyas44, fanoos1987, faranak70, farshad.a, farshide, farshid_m, fereshteh78, fouliya, funnymilad, ghanbari93, gildor, goldeagle, hair.loss, hamed1988, hamedsorena, hamid-p71, hamid_music, Hanna, hanyeh52, hasan111, hasan3212, hasti21, hayla, hengameh1, heyfenan, hornet, hosien021, hossein-a, hosseincheraghi, hozingsoo, ice_girl, iran1404, j-marshal, jak-apachi, javadmaster, javadps, jdt2395, kalpachino, kambiz67, kamyar75, kapitan101, kazem21, keyvanm, khale-arezoo, khan8994, koldarani, kordlo, kratos_20_11, lara, lazartigue, leo_vahid, liverbarca, loiza, lovelylove, m-----h, m622, Mahbanoo60, mahbod23, mahdieh54, mahmood_mahmood, mahoor091, mahsa500, majid1365it, majidfse, majids66, MARY-KHOSH, matisa, mehr3, mehraaaz, mehrad1992, mehrdad539, mehrdadazizi111, mehrdadmani, mehrsa1, mhjhammihan, mhnghm, milad2012, mim.rb, mitra235, mmoein2013, mmpp99, moderator, mohamad1122, mohammad32111, mohammadrp2, mohammadshaa, mojtabaw000w, morad345, mortezatalkhabi, mrarabi7, mrch_ir, mrm88, mrna3r, naafaas, naderg685, nadian, nasim_k, nasr12, negar_khub, nikmaram, nima119, nima21375, nima23, nima_k2, nima_kh, omid_sw, Opal, ostoreh3000, owner, Parand, parasto_s, parham3, parham62, parissajooon, parsa2222, parsme, pash, patriotman, payama10, peyman66, pileye-tanhai, pouria-n2, prince_vip, raahaa, raha0406, rainboy, rasool-, rastegari1, redvoice, renjer, reza6364, rezafall, reza_60, roga, rozegaranii, rozeghar, rzzz, saber333, sabour, saeed5570, saeeeeed, saeidzareh1, sahand.sad, sahand1370, sahar20, saharoo, sahere, sahra1928, sajad011, sajad21n, sajadam, saman_m, sameh, samet96, samiin, sanigirls, sarir1, sasukeuchiha, sefirot2011, semsar, sepideh72, sevim, sh.j, shabahpasha, shadi256, shakib56, sharv, Sheyda Vahedi, shixon_store, shizogoni, siavash7442, sohrab12, sokoteshgh, sonia, sorooosh_17, sssooomiiiiii, sun_boy2, tahawwori, tahmen, taj24, taranomebahar, technologist, teo2r, tesa, vafaey321, vidreneh, wanted123, yedoost.70, yekdoost, yousof, zahak, zahra-ss, zahra_nikia, zhowan
قديمي 08-27-2014   #6301 (لینک نوشته)
مدیریت تالار پزشکی

hesam19's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : بهترین تجربه در درمان ریزش مو

دوستان کلا من با اسپیرونولاکتون و دوتاستراید مشکل دارم

حالا هرکی هرچی دوست داره بگه گفتنی ها را گفتیم

یا حق

AvodartPublic Domain

ويرايش توسط hesam19 : 08-27-2014 در ساعت 01:27 AM
3 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 08-27-2014   #6302 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

oxin50's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله peyman-eng نمايش نوشته ها
داش حسام. برو بچه ها همت کنین یه بار واسه همیشه پرونده این فین پشیای اصل یا تقلبی رو ببندیم.
علی آقا قول عکس داده بودی برادر.
از کاربر jokar بابت عکس سپاسگزاریم. این عکسی که شما گذاشتی هیچکدومش لیبل آبی رنگ پشتش نداره.
در صورتیکه دوستانی که تو این تاپیک استفاده کردن و میگفتن اصله با لیبل آبی بوده.
گیج شدیم والله!!!
سلام خدمت دوستان

ببین عزیز فین پیشیا روی من خیلی ساخت مخصوصا روی نازکی مو همین مدل فین پیش قهوه ای و لیبل ابی داره و الان تو ماه ششم مصرف داره می گذره نازکی مو 60-65 درصد رفع کرد ضخیم کرد
و الان رفتم از جایی دیگه تهیه کردم با همین مدل فقط تاریخ ها فرق داره فقط مشکلی که اینجاست این دفعه قرص ها طعم شرین نمی دند من با حدود چندماه قرص فین پیشیا که طعم شیرین دارند راضی بودم و یک مشکل اگر فقط 4- 5 روز قرص مصرف نکنی چنان نازک میشه موها و برمی گرد انگار بدن و مو ها عادت کرد به قرص به حالت قبل نازکی و کرکی و لی رشدی باهش نداشتم
ودر مورد ماینو هم بعضی 1.5 ماه دوندگی یک اشنا برام اورد 1 پیکیج روگین فعلا 3 هفته می زنم هنوز تغییری باهش نکردم

نحوه درمان این طوری بود
روگین شب و روز
بعدظهر های یک تقویتی لامینین گرفتم
مولتی ویتامین زینک پلاس و مولتی زنیک نیچریمد یک در روز در میان از هرکدوم یه قرص
فین پیشیا 1 عدد

وتغدیه ام سالم کردم

و هفته ای بک بار برای لخت شدن موهام از حنای بدون رنگ باسدر استفاده می کنم برای لختی و نرم خوبه اما موقتی تا 3-4 روز تاثیر داره
ولی خبری از رشد موهای شقیقه رفته بود نبود برام
-----------------------------------------------------------------
در مورد عوارض فن پیشیا که روی من بود
یه خورد سستی و افسردگی بود که مشغول کردن خودمون رفع میشه و زیاد به موهات فکر نمی کنی من استرس کم کرد خیلی تاثیر داشت روی موهام قبلا که استرس داشتم نازکی وسوزش فرق سر زیاد میشد

عوارض دوم کمی سینه هام بزرگ شدند و این با بدنسازی مجبور شدم چند جلسه روی بدنم کارکنم

روی میل جنسی فعلا تاثیری نداشته نرمال بوده

وسلام

ويرايش توسط oxin50 : 08-27-2014 در ساعت 01:34 AM
oxin50 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 08-27-2014   #6303 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

ali_m's Avatar

ارسال پیام خصوصی

عزیز من امروز عکس رو میذارم ولی اینو بگم که این فین پشیایی که جدیدا این شرکت نمیدونم چی بود هجران پخش میکنه و اصالت دارو داره و من چک کردم اصالتش رو ...و برگه ای 5 تومنه....اصلا چاپ آبی نداره ولی صورتی هم نیست ! حالا عکس میذارم
ali_m آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 08-27-2014   #6304 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

peyman66's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله hesam19 نمايش نوشته ها

یا حق

avodartpublic domain

منم چند سال پیش رفتم پیش متخصص گفتم دوتستراید رو واسم بنویس گفت اونوقت باید شوهرت بدیم گفت دوتستراید روی اعمال اولیه و ثانیویه جنسی تاثیر داره فین پشیا روی اعمال ثانویه
peyman66 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 08-27-2014   #6305 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

soroosh17's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله ali_m نمايش نوشته ها
شما منبع غیر اینترنتیت چیه عزیز؟ شما پزشکی؟ اگه پزشک نیستید لطفا مقاله علمی معتبر یا یک خبر معتبر از عوارض کبدی این دارو بیارید.
هه..مقاله ی معتبر که دست من نمیدن..من راجبه این دارو کامل از پزشکم پرسیدم...منبعم واسه شما بخوام معرفی کنم,مراجعه کنید به کتاب داروهای ژنریک 2014 و کتاب مرجع بیماری های پوست هبیف 2014...بوسس!
soroosh17 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 08-27-2014   #6306 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

soroosh17's Avatar

ارسال پیام خصوصی

دوتاستراید و فیناستراید

باعث
کاهش سطحPSA یا مارکر تشخیص سرطان پروستات میشه
که دوتاستراید در این قضیه نقش بیشتری اعمال میکند
حال اگر فردی که به جهت ریزش مو از دارو مصرف میکند
و از وضعیت پروستات خود خبر ندارد ویا در حین مصرف دچار بدخیمی
شود این دارو مانع تشخیص بدخیمی میشود حالا افتاد جناب سروش

یعنی بخاطر ریزش مو با داروی درمان بزرگی خوخشخیم پروستات
به استقبال سرطان بدخیم پروستات میرویم با مصرف دوتاستراید

البته بنده هم اشتباه تایپی تا کنون داشته ام حتی بعضا از اول تایپیک تا کنون
نظراتم عوض شده بجهت راهنمایی دوستان و منکر این قضیه نیستم

اما هرگز نگفتم بین ماینو ایرانی و خارجی فرقی نیست
چرب بودن ماینو به پروپلین گلیکول ربطی نداره
یا یکی را مسخره کنم اقا چرا قرص را جویدی

به اندازه کافی در مورد اندرژون و انتی و استروژن .....
هم مقاله درج کردیم هم مطلب گفتیم
فقط جهت اطلاع دوستان:

داروهای آنتی آندروژن

تریپتورلین -یپروترون -لوتامید-فیناستراید

رده:داروهای آنتی آندروژن - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

این مطلب زیر از یک دکتر کاربلد و خوب تهرانی که تو جردن مطب داره و من هم قبولش دارم میگذارم
اقا سروش فکر نکنی مردم بیکارند و تو اینترنت همه اش مطالب چرت و پرت میگذارند
الان دیگه عهد دقیانوس که نیست بهترین پزشکان دنیا سایت دارند

دکتر عباس خیر خواه
متخصص پوست ،مو و زیبایی
بورد تخصصی پوست

فیناسراید

دوتاستراید ( Dutasteride ) یا Avodart

به عنوان دارویی که در حال حاضرتوسط سازمان غذا و داروی امریکا تحت بررسی می باشد فعالیت هر دو فرم ایزو آنزیم یعنی تیپ I و تیپ II آنزیم ۵ آلفا رودوکتاز را مهار می نماید . داروی دوتاستراید به تازگی توسط FDA به منظور درمان طبی بزرگی خوش خیم پروستات (BPH) و تحت نام تجاری (Avodart) مورد تأیید قرار گرفته است .
مهار هر دو تیپ I,II آنزیم فوق توسط دوتاستراید سبب افزایش تأثیر این دارو در درمان ریزش مو با الگوی مردانه می گردد . مؤثرترین دوز این دارو در درمان ریزش مو با الگوی مردانه چندین برابر بیشتر از دوز لازم از آن برای درمانBPHکه در داروی Avodart وجود دارد گزارش شده است .
تیپ II آنزیم در پوست فرم غالب آن است که در فولیکول های مو یافت می شود . در حالی که تیپ I آن فرم پیش غالب (Predominant) آنزیم می باشد که در غدد چربی و عرق وجود دارد . نقش تیپ I در ایجاد ریزش مو با الگوی مردانه هنوز به طور واضحی مشخص نیست در حالیکه نقش تیپ II در ریزش مو با الگوی مردانه مشخص گردیده است

موارد عدم استفاده:

بارداری و شیردهی
و حساسیت شدید به فیناستراید و دوتاستراید مثل انژیوادم و واکنش پوستی

عوارض:

اختلالات جنسی ناشی از این دارو بسیار بیشتر از فیناستراید بوده و شامل اختلالات نعوظ-کاهش میل جنسی و.. که در مواردی حتی پس از قطع دارو برگشت ناپذیر بوده است لذا تا کنون توسط A FD برای درمان ریزش مو تایید نشده است

اولا من هیشکیو مسخره نکردم غیر کسی که هیچی نبود وخیلی ادعا داشت که خودش از فروم رفت..و اگرم حرفی زدم فقط از سر شوخی بود...دوم اینکه بیش از 80 درصد اطلاعاتی که تو اینترنت هس اشتباهه پس خواهش میکنم با آوردن اطلاعات از این سایت ها بقیه رو به اشتباه نندازین,من به تمااام حرفایی که میزنم ایمان دارم چون از هرجایی مث اینترنت گیر نیاوردم و واسه حرفام اگه کسی هم مشکل داره کامل توضیح میدم و یا یه منبع معتبر میارم...دربارهی دوتاستراید و عوارضشم نوشتم و اینکه عوارض جنسی دوتاستراید و فیناستراید یه چیز خیلی بدیهیه و روشنه چون آنتی اندروژن ان پس کسی از هر مدل انتی اندروژنی بخواد استفاده کنه,اثر داشته باشه اما عوارض نداشته باشه یه منطق خیلی مسخرس..درمان ریزش موی هورمونی یا آندروژنیک بصورت قطعی فققققققط با مصرف آنتی آندروژن ممکنه چون ذات خود بیماری از عامل اندروژن نشات میگیره...عوارض جنسی دوتاسترایدم مص فیناستراید بعد از قطع اون عموما قابل برگشته و تنها مشکلی که واسه مصرف کننده ایجاد میکنه مشکل کبدی هس که ممکنه پایدار باشه وبخاطر همین واسه ریزش مو تایید نشده,و مصرف اون واسه مشکلات پروستات از سر ناچاری و کاملا تحت نظر درحال حاضر مصرف میشه مث فلوتاماید....منبعم رو هم واستون معرفی کردم...پس ترجیحا از اینترنت تحقیق نکنید و تا وقتی که واسه حرف خودتون یه دلیل محکم و یا یه منبع معتبر(نه اینترنت و حرف چندتا مصرف کننده ساده و..)گیر نیاوردین و از حرفتون مطمین نشدین اونو به بقیه نگین تا بقیه رو هم به اشتباه نندازین....موفق باشی عزیزم!
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 08-27-2014   #6307 (لینک نوشته)
مدیریت تالار پزشکی

hesam19's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله peyman66 نمايش نوشته ها
منم چند سال پیش رفتم پیش متخصص گفتم دوتستراید رو واسم بنویس گفت اونوقت باید شوهرت بدیم گفت دوتستراید روی اعمال اولیه و ثانیویه جنسی تاثیر داره فین پشیا روی اعمال ثانویه
زمانی هم من دنبال درمان بودم حاظرم بودم هرچی باشه مصرف کنم

شنیدم دارویی واردشده که خیلی قویتر از فیناستراید بنام دوتاستراید

یک شرکت شیرازی وارد کرده بود و تبلیغ میکرد

از دکتر پرسیدم گفت 3: برابر دوزش بالاتره (نسبت به یک میل فیناستراید)

حتی بعدش هم گفت دوتاستراید دوزش بالاتر از 5میل (پروسکار)است
دیگه ادم چقدر چیز باشه نفهمه دوز دوتاستراید بالاست
دوتاستراید مال پیرمردهایی که مسایل جنسی براشون مهم نیست
و لازم که برای درمان استفاده کنند چون بیماری بزرگی خوشیم پروستات دارند
واین دارو روی کبد عوارض جدی داره
درضمن بشوخی گفت میتونه یک عمو را به خاله تبدیل کنه
قديمي 08-27-2014   #6308 (لینک نوشته)
مدیریت تالار پزشکی

hesam19's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله soroosh17 نمايش نوشته ها
عه!!!!!یعنی چی بجوییم؟؟؟؟.....داداش صبحا(طبق چیزی که رو خودش نوشته)با مقدار زیادی آب بخور دیگه......تا حالا چندتاشو جوییدی بنده خداهارو؟؟

این پیست مسخره کردن نیست
پس به چی مسخره کردن میگن !!!
با شکلکی هم که گذاشتی مهرش کردی

بنده خدا یک سئوال ساده کرده بود :

بهترین تجربه در درمان ریزش مو نوشته اصلي بوسيله mehrdadh بهترین تجربه در درمان ریزش مو
من یه سوال ساده دارم یادمم رفت از دکتر بپرسم :

قرص آناکپس دوکوری رو باید چجوری خورد ؟ باید قورت داد یا جوید ؟ با آّب زیاد ؟ ( چون یه جا خوندم باید با آب فراوان خورده بشه ) یا میزان آب بستگی نداره ؟

قديمي 08-27-2014   #6309 (لینک نوشته)
مدیریت تالار پزشکی

hesam19's Avatar

ارسال پیام خصوصی

لامپ روشن پاسخ : بهترین تجربه در درمان ریزش مو

بیش از 80 درصد اطلاعاتی که تو اینترنت هس اشتباهه پس خواهش میکنم با آوردن اطلاعات از این سایت ها بقیه رو به اشتباه نندازین,من به تمااام حرفایی که میزنم ایمان دارم چون از هرجایی مث اینترنت گیر نیاوردم و واسه حرفام اگه کسی هم مشکل داره کامل توضیح میدم و یا یه منبع معتبر میارم...!

مطالبی که بنده ارایه کردم یکسری مقالات علمیه و یکسری نظر یه پزشکان
هم مخالف و موافق در مورد عوارض و یا اثبات یک نظریه علمی از منبع مشخص
با ارایه لینک سایت اختصاصی
مربوط به مقاله و پزشک مورد نظر .
اگر اینطور شما گفتید 20درصد مطالب درست باشد که من نظرم روی 10 درصد است شما بیشتر از من خوشبین هستید
بنده از سعی کردم از منیع معتبر استفاده کنم .
درضمن نمیشود خیلی هم به فضای سایبری بدبین شد هرچند بنده نسبت به ان از شما سختگیرترم اما مطالبی ارایه میکنم که از اساتید فن ارایه شده وگاهی بر روی موضوعی
اگر نظر خاصی داشته باشم به لحاظ تجارب 20 ساله من است.
درضمن من هیچوقت سعی نکردم مطالب شما تحلیل کنم
میدونم که در این زمینه مطالعات داشتید و اکثر ان هم موافقم و پاره ای مسایل اختتلاف نظر هم طبیعه
و وجود شما را در این تایپیک مفید میدانم
اما قدری شما در رویه مباحث با دیگران به خواننده القا میکند که بقیه بیسوادن یا توانایی تشخیص ندارن ...
اکثر دوستانی که در این تایپیک حظور دارند بسته به شرایط سنی تا کنون چندین پزشک متخصص دیدن
کلی مطلب شنیدن کلی دارو مصرف کردن و مقاله خواندن ......
باید با دیگران دوستانه تر برخورد کنیم تا رفاقت ایجاد شود
من خودم فیناستراید سها مصرف میکنم اما بجهت عوارض احتمالی به کسی توصیه نمیکنم
و به دوستانی هم که نگران بودن بجهت مباحثی که وارد شده ....
نظریات مستند از سایت های مرجع اصلی نظر که مختص به پزشک مربوط و عوارض دارویی مربوطه
بوده از سایتهای علمی که چندین پزشک در ان فعالیت دارند مطلب ارایه کردم !!! هم موافق هم مخالف...

و هدف که داشتم این بود که مصرف کننده در هنگام استفاده دارو همانگونه که از مزایای
دارو اگاه شده از عوارض انهم اگاه بشه ...اختلال جنسی و کیدی دچار نشه
و حین مصرف حداقل 6ماه یکبار ازمایش کبد را انجام بده

خوب منکه پزشک صاحب نظر نیستم مثل شما نظر قطعی و کارشناسی بدم
تجربه خودم را میگم و برای اثباتش یک مقاله و نظری از چند پزشک معتبر وارد میکنم
تمامی دوستان هم به اینگونه رفتار میکند اصل مباحث منطقی هم بر این منوال است
هم نظر مخالف و هم موافق وجود دارد که سعی میکنیم به یک نتیجه منطقی برسیم

حالا شما بگو مرغ یک پا داره
من چیکار به ایمان شما دارم
الان هم میگم طبق برشور عوارض در همه داروهای شیمیایی ذکر شده....
اگر کسی عوارضی از دارویی برایش مشکل ایجاد کرد نباید مصرف دارو را ادامه بده
کجای این به اشتباه انداختن است !!! در برشور داروها هم همینه گفته !
کدام دارویی شیمیایی سراغ داری که هشدار عوارض در ان نباشه ؟
خوب که شما عوارض کبدی دارو قبول دارید وگرنه دوتاستراید را بجای اسمارتیز مصرف میکردیم

وقتی صحبت از مزایای یک دارو میشود باید از عوارضش هم بگیم وگرنه یکی به مشکل خورد
و بخاطر بی اطلاعی روند مصرف را ادامه نده.
...

کلا پایه اساس این تایپیک بر نقد و بررسی داروها و محصوالات ریزش مو است که عوارض ان هم جزو این بررسی قرار دارد

ويرايش توسط hesam19 : 08-27-2014 در ساعت 11:47 AM
قديمي 08-27-2014   #6310 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

khastetarazmarg's Avatar

ارسال پیام خصوصی

یا حق

avodartpublic domain

داداش حسام خوشم میاد کوبنده حرفتو می زنی .

خدایی آدم دلش می خواد از دست بعضی ها سرشو بکوبه به دیوار ...

بابا ، برادر من ، دوست من ، همینجوری بر سر خود فیناستراید بحث هست . موافق و مخالف داره . وای به حال دوتاستراید !!!! وای بیشتر به حال اسپیرونولاکتون !!! که اصلاً واسه آقایون تجویز نمیشه . طفلک این بدن های ما . چی می کشن از بی عقلمون . من خودمم می گم ها . به کسی بر نخوره . اون موقع که دکترم گفت : آقا مردی به مو نیست . به مردانگی ی . نفهمیدم چی می گه . حالا می فهمم . حالا که سرم به سنگ خورده و دیره . نه اینکه مشکل داشته باشم ، خیلی بهتر شدم ولی خب عوارض هنوز با من هست . شایدم تا آخر عمر . مو ارزش هیچ چی رو نداره . 6000 کیلو از موهات فدای سلامتیت . فدای میزان بودن متابولیسمت ، میزان بودن چربی خون و کلسترولت ، میزان بودن میل و خواسته های جنسیت ، میزان بودن سلامت روانت . هی ... کو گوش شنوا ؟
khastetarazmarg آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 08-27-2014   #6311 (لینک نوشته)
شمع جمع

peyman-eng's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله ali_m نمايش نوشته ها
عزیز من امروز عکس رو میذارم ولی اینو بگم که این فین پشیایی که جدیدا این شرکت نمیدونم چی بود هجران پخش میکنه و اصالت دارو داره و من چک کردم اصالتش رو ...و برگه ای 5 تومنه....اصلا چاپ آبی نداره ولی صورتی هم نیست ! حالا عکس میذارم
شرمنده میکنی برادر. ممنونم
peyman-eng آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 08-27-2014   #6312 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

soroosh17's Avatar

ارسال پیام خصوصی

این پیست مسخره کردن نیست
پس به چی مسخره کردن میگن !!!
با شکلکی هم که گذاشتی مهرش کردی

بنده خدا یک سئوال ساده کرده بود :

بهترین تجربه در درمان ریزش مو نوشته اصلي بوسيله mehrdadh بهترین تجربه در درمان ریزش مو
من یه سوال ساده دارم یادمم رفت از دکتر بپرسم :

قرص آناکپس دوکوری رو باید چجوری خورد ؟ باید قورت داد یا جوید ؟ با آّب زیاد ؟ ( چون یه جا خوندم باید با آب فراوان خورده بشه ) یا میزان آب بستگی نداره ؟

شما شوخی میکنی,گریه میکنی؟؟؟خب شکلک خنده گذاشتم که چی حالا؟؟؟...من قصد مسخره کردن نداشتم ومیدونم طرفم انقد ظرفیت و جنبه داره که برداشت بد نکنه..پس مطمین باش اگه حرفم انقد ثقیل بود خود داداش مهرداد یه چیزی میگف اما میدونم انقد جنبه داره که یه شوخی ساده رو تمسخر ندونه
قديمي 08-27-2014   #6313 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

soroosh17's Avatar

ارسال پیام خصوصی

مطالبی که بنده ارایه کردم یکسری مقالات علمیه و یکسری نظر یه پزشکان
هم مخالف و موافق در مورد عوارض و یا اثبات یک نظریه علمی از منبع مشخص
با ارایه لینک سایت اختصاصی
مربوط به مقاله و پزشک مورد نظر .
اگر اینطور شما گفتید 20درصد مطالب درست باشد که من نظرم روی 10 درصد است شما بیشتر از من خوشبین هستید
بنده از سعی کردم از منیع معتبر استفاده کنم .
درضمن نمیشود خیلی هم به فضای سایبری بدبین شد هرچند بنده نسبت به ان از شما سختگیرترم اما مطالبی ارایه میکنم که از اساتید فن ارایه شده وگاهی بر روی موضوعی
اگر نظر خاصی داشته باشم به لحاظ تجارب 20 ساله من است.
درضمن من هیچوقت سعی نکردم مطالب شما تحلیل کنم
میدونم که در این زمینه مطالعات داشتید و اکثر ان هم موافقم و پاره ای مسایل اختتلاف نظر هم طبیعه
و وجود شما را در این تایپیک مفید میدانم
اما قدری شما در رویه مباحث با دیگران به خواننده القا میکند که بقیه بیسوادن یا توانایی تشخیص ندارن ...
اکثر دوستانی که در این تایپیک حظور دارند بسته به شرایط سنی تا کنون چندین پزشک متخصص دیدن
کلی مطلب شنیدن کلی دارو مصرف کردن و مقاله خواندن ......
باید با دیگران دوستانه تر برخورد کنیم تا رفاقت ایجاد شود
من خودم فیناستراید سها مصرف میکنم اما بجهت عوارض احتمالی به کسی توصیه نمیکنم
و به دوستانی هم که نگران بودن بجهت مباحثی که وارد شده ....
نظریات مستند از سایت های مرجع اصلی نظر که مختص به پزشک مربوط و عوارض دارویی مربوطه
بوده از سایتهای علمی که چندین پزشک در ان فعالیت دارند مطلب ارایه کردم !!! هم موافق هم مخالف...

و هدف که داشتم این بود که مصرف کننده در هنگام استفاده دارو همانگونه که از مزایای
دارو اگاه شده از عوارض انهم اگاه بشه ...اختلال جنسی و کیدی دچار نشه
و حین مصرف حداقل 6ماه یکبار ازمایش کبد را انجام بده

خوب منکه پزشک صاحب نظر نیستم مثل شما نظر قطعی و کارشناسی بدم
تجربه خودم را میگم و برای اثباتش یک مقاله و نظری از چند پزشک معتبر وارد میکنم
تمامی دوستان هم به اینگونه رفتار میکند اصل مباحث منطقی هم بر این منوال است
هم نظر مخالف و هم موافق وجود دارد که سعی میکنیم به یک نتیجه منطقی برسیم

حالا شما بگو مرغ یک پا داره
من چیکار به ایمان شما دارم
الان هم میگم طبق برشور عوارض در همه داروهای شیمیایی ذکر شده....
اگر کسی عوارضی از دارویی برایش مشکل ایجاد کرد نباید مصرف دارو را ادامه بده
کجای این به اشتباه انداختن است !!! در برشور داروها هم همینه گفته !
کدام دارویی شیمیایی سراغ داری که هشدار عوارض در ان نباشه ؟
خوب که شما عوارض کبدی دارو قبول دارید وگرنه دوتاستراید را بجای اسمارتیز مصرف میکردیم

وقتی صحبت از مزایای یک دارو میشود باید از عوارضش هم بگیم وگرنه یکی به مشکل خورد
و بخاطر بی اطلاعی روند مصرف را ادامه نده.
...

کلا پایه اساس این تایپیک بر نقد و بررسی داروها و محصوالات ریزش مو است که عوارض ان هم جزو این بررسی قرار دارد

داداش حسام میدونی که عشق منی..اما باور کن اگرم بحثی میکنم بخاطر خود داداشامه..باور کن من وقتی طرف مینویسه خودمو تو خونه حبس کردم بخاطر کچلیم,درصورتی که میتونس با خیال راحت فیناستراید مصرف کنه,خیلی ناراحت میشم...وقتی میبینم طرفو از مصرف تنها داروی موضعی تایید شده منع میکنن به خاطر یه سری دلایل مسخره و بجاش میگن برو محلول 300 تومنی بگیر که هیچ فایده ای نداره,عذاب میکشم....اگرم احیانا تندی و جسارت کردم شما بذار به پای بچگیم,شما بزرگ مایی اما باور کن منم سو نیت ندارم..اما نمیدونم چرا کلا آدمای این تاپیک باهام لج شدن!داداش اینم که میگم تو اینترنت دنبال مدرک نباش بخاطر همینه...مگه اسم مقاله گذاشتن روی نوشته سخته؟؟..اما مطالبی که توی کتاب ها و مراجع معتبر میذارن چکیده ی مقالات معتبر و تایید شده ی ISI هس ,و میشه بهشون استناد کرد

ويرايش توسط soroosh17 : 08-27-2014 در ساعت 12:11 PM
قديمي 08-27-2014   #6314 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

soroosh17's Avatar

ارسال پیام خصوصی

در ضمن این تاپیک واسه ریزش مو هس و دلیلی نداره بخواهیم راجبه داروهایی که اصن واسه مو نیستن و تایید نشدن بحث کنیم...من یه اشتباهی کردم اسم اسپیرو و اینارو آوردم اما خواهشن دیگه حتی اسمشم نیارین تا به حاشیه نره صحبتامون,که هیچ فایده ای نداره واسه هیچ عزیزی
نوشته را پسندیده است :
قديمي 08-27-2014   #6315 (لینک نوشته)
مدیریت تالار پزشکی

hesam19's Avatar

ارسال پیام خصوصی

داداش حسام میدونی که عشق منی..اما باور کن اگرم بحثی میکنم بخاطر خود داداشامه..باور کن من وقتی طرف مینویسه خودمو تو خونه حبس کردم بخاطر کچلیم,درصورتی که میتونس با خیال راحت فیناستراید مصرف کنه,خیلی ناراحت میشم...وقتی میبینم طرفو از مصرف تنها داروی موضعی تایید شده منع میکنن به خاطر یه سری دلایل مسخره و بجاش میگن برو محلول 300 تومنی بگیر که هیچ فایده ای نداره,عذاب میکشم....اگرم احیانا تندی و جسارت کردم شما بذار به پای بچگیم,شما بزرگ مایی اما باور کن منم سو نیت ندارم..اما نمیدونم چرا کلا آدمای این تاپیک باهام لج شدن!داداش اینم که میگم تو اینترنت دنبال مدرک نباش بخاطر همینه...مگه اسم مقاله گذاشتن روی نوشته سخته؟؟..اما مطالبی که توی کتاب ها و مراجع معتبر میذارن چکیده ی مقالات معتبر و تایید شده ی ISI هس ,و میشه بهشون استناد کرد
حظورشما برای این تاپیک مفیده و هیچ جسارتی در میون نیست
فقط کمی مراعات هم را بکنیم کافیه
من خود قبلا اطلاعات خیلی کمی داشتم
و فریب این محلولهای گیاهی 300 تومنی بقول شما را میخوردم
نمونه اش تونیک گیاهی طلسم 3ماه مصرف کردم و ماینوکسیدل 2درصد را
که 10 سال مصرف میکردم کنار گذاشتم
300هزار تومان پولم دوریختم و بعدش 10 درصد موهامو بخاطر ترک ماینوکسیدل
از دست دادم
و برای شروع مجدد مجبور شدم ماینوکسیدل 6 درصد استفاده کنم
یک درصد از حد مجاز بالاتر.....
اکثر موهای تاج (ورتکس) برگشت ولی جلوی سر (پیشانی) نه و هنوز ناراحتم