بهترین متخصص ارتودونسی وتخصصي ترين درمان فک ودندان +تبادل نظر
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > دانشگاه ، فناوری و علوم پزشکی > پزشکی و سلامت > کلینیک تخصصی هم میهن
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 09-03-2013   #1 (لینک نوشته)
مدیریت تالار پزشکی

hesam19's Avatar

ارسال پیام خصوصی

لامپ روشن بهترین متخصص ارتودونسی وتخصصي ترين درمان فک ودندان +تبادل نظر

بهترین متخصص ارتودونسی وتخصصي ترين درمان فک ودندان +تبادل نظر
معرفی بهترین متخصص ارتودونسی در تهران و ایران بهمراه جدیدترین روشهاو تکنیک های موثر در ارتدوندنسی و درمان ناهنجاریهای فکی و تبادل نظر

بهترین متخصص ارتودونسی وتخصصي ترين درمان فک ودندان  +تبادل نظر
یکی از دغدغه های بیماران ارتودنسی در تهران و ایران یافتن بهترین متخصص ارتدونسی است که ضمن انجام تخصصی و با کیفیت درمان آنها هزینه کمتری هم داشته باشد.
تعداد کل متخصصین ارتودنسی ایران در آغاز سال ۹۳ نزدیک به ۴۰۰ نفر می باشد. بالغ بر نیمی از این تعداد به صورت پاره وقت یا تمام وقت در تهران فعالیت می کنند.
یکی از معضلات بیماران حین جستجوی دندان پزشک جهت انجام ارتودنسی یافتن کسی است که بتواند این درمان را برای او با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهد مهترین موارد گیج کننده بیماران حین مراجعه به متخصصین مختلف برای انتخاب درمانگر ایده آل خود روبرو شدن با دیدگاه های متفاوت و گاهی متضاد آنها می باشد. در واقع این اختلاف نظرات برخاسته از اختلاف سلیقه و نگرش ارتودنتیست ها نسبت به یکدیگر می باشد. پیشنهاد ما به بیماران برای کاهش سردرگمی و انتخاب بهترین روش ارتودنسی این است که با متخصصین مورد مراجعه به طور فعال وارد گفتمان و تعامل شده و خواسته های خود را از درمان به خوبی شفاف سازی کنند و نهایتا" از جمع بندی دیدگاههای گوناگون، راهکاری را که با خواسته هایشان بیشتر نزدیک بوده و اجماع بیشتری بر سر آن از سوی درمانگر ها وجود داشته است انتخاب نمایند.

ما سعی داریم در این جستار بهترین متخصصان ارتودونسی و ناهنجاریهای فک و بهترین روشهای درمانی با متد رایج و بروز در ایران و جهان را جهت دوستان و بازدید کنند گان محترم معرفی کنیم باشد که این اطلاعات دوستان را در انتخاب و مشاوره راهنمایی کند در همین راستا از جناب دکتر صابر گوگانی drgogani که عضو فروم هم میهن هستند دعوت کردم به سئوالات دوستان پاسخگو باشند ایشان یکی از متخصصان ارتدونسی خوب کشورمان است که در ارتدونسی فان کشنال ودیمون جزوء اولین بودند که این تکنیک و روش را بر روی بیماران خود انجام دادند پروفایل صابر سیدگوگانی

http://www.drgogani.com/

بدینوسیله دوستانی که روشهای درمانی ارتودونسی و ناهنجاریهای فک را تجربه کردند یا سوالی پیرامون ان دارند لطفا تجربیات مفید و نظرات خود را در جهت بهره مندی سایر دوستان و بازدیدکنندگان محترم قرار دهند

رسیدن به یک درمان خوب و نتیجه درست عملی نخواهد بود
جز با آگاهی و توانایی درمانگر + همکاری بیمار

بازدید کنندگان محترم از این صفحه میتوانند فقط با یک ثبت نام خیلی ساده وارد شده و نظر و سئوال خودرا مطرح کنند توصیه اخر من به دوستانی است که شما فرصت 2بار ارتدونسی را ندارید پس باید در انتخاب پزشک متخصص دقت لازم را انجام دهید و مهمترین توصیه من به دوستانی است که خود یا فرزندانشان مشکل ناهنجاری فکی داشته و در سنین نزدیک به بلوغ و بعد بلوغ قراردارند(یکسال قبل و 6ماه بعدبلوغ) هرگز این فرصت درمانی را از دست ندهید با استفاده از روش نوین فان کشنال در این سنین قبل از رشد فک ها کامل شود انها را تا مقدار قابل ملاحضه ای تغییر داد و بیمار دیگر نیازی به جراحی فک در اینده نداشته و در انجام ارتدونسی هم بهترین نتیجه ممکن را بگیرد
همانطور که اطلاع دارید اکثر دوستانی که نیاز به ارتدونسی دارند بطو متغییر دچار ناهنجاری فکهای بالا و پایین هستند که ارتدونسی بیشتر توانایی ردیف کردن دندانها را دارد اما اگر فکها عقب و جلو باشد این ارتدونسی ان زیبایی که ما انتظار داریم را نخواهد داشت !
لطفا دوره درمانی ناهنجاری فکها را در نوجوان از دست ندهید.

دوستان بازدیدکننده با یک کلیک بروی ثبت نام وارد شوید : بهترین متخصص ارتودونسی وتخصصي ترين درمان فک ودندان  +تبادل نظر ثبت نام

با تشکرحسام

ويرايش توسط hesam19 : 01-28-2017 در ساعت 03:49 PM
hesam19 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
75 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 12-26-2013   #2 (لینک نوشته)
مدیریت تالار پزشکی

hesam19's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض

هفته ی پیش یکی از دوستان رفت نزد اقای دکتر گوگانی
با توجه به اینکه دختر 12ساله بود و کمی اختلاف در جلو بودن فک بالا نسبت به فک پایین داشتند اقای دکتر تشخیص دادن هنوز ایشان برای انجام روش ارتدونسی متحرک فانکشنال مناسب هستند که این روش باعث بهتر شدن وضعیت قرار گرفتن فکها بر روی هم شده ودر اخر اینکه نتیجه ارتدونسی ثابت را بهتر خواهد کرد
د

ويرايش توسط hesam19 : 07-22-2016 در ساعت 04:18 PM
hesam19 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-24-2014   #3 (لینک نوشته)

navid2212's Avatar

ارسال پیام خصوصی

Question معرفی بهترین متخصص ارتودونسی وتبادل نظر

سلام دوستان.من نیاز به ارتودنسی دارم و میخواستم خواهش کنم که کمکم کنید و بهم متخصص ارتودنسی خیلی خوب در تهران معرفی کنید .ممنونتون میشم.درضمن من دیروز رفتم پیش دکتر محمود کارکیا و گفت 9 میلیون و زیر 20 ماه دندونام درست میشه.البته اینم بگم من فک بالام کاملا درست هستش و به نظرم خیلی کار کمی داشته باشه..درمورد قیمت اطلاعاتی دارید دوستان؟؟منتظرتون هستم یه خورده عجله دارم.مرسی
navid2212 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
14 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 11-14-2014   #4 (لینک نوشته)
آرزو ...

KHALIJFARS's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : بهترین روش درمان ارتودونسی و ناهنجاریهای فک

ضمن تشکر از آقا حسام بابت این تاپیک بسیار خوب
در رابطه با سن ارتودنسی باید عرض کنم
دختر من کمی فک بالا و پایینش با هم نامتقارنن
و دندانها هم احتیاج به ارتودنسی دارن
به چندین و چند دکتر مراجعه کردیم
توصیه اونا این بود
که برای برطرف کردن مشکلات فکی
حتما باید در سنین پایین که کودک در سن رشد قرار داره
و استخوان ها در حال شکل گیری هستن
باید درمان رو آغاز کرد
چون در این مرحله فقط با گذاشتن یک دستگاه
کنار گوش و در واقع یه جور نصب کردن اون دستگاه روی صورت
آرام آرام فک رو به جای اصلی و استاندارد خودش بر میگردونن
و چون هنوز استخوانها این پتانسیل فرم گرفتن رو دارن
مشکل با همین روش ساده و البته ارزان قابل حله
اما اگر بعد از سن رشد ( بعد از بلوغ ) برای درمان اقدام بشه
هم درمان سخت تر و خطرناک خواهد بود ( جراحی فک )
و هزینه بسیار بالایی در بر خواهد داشت
اما ارتودنسی بعد از رشد کامل همه دندانهای اصلی
که به نوعی تکلیف دندان ها و دهان مشخص شده باشه
انجام میشه که دیگه در رشد احتمالی دندانها
یا تغییر فک مشکلی پیش نیاد

ابرهاي همه عالم
شب و روز
در دلم مي گريند

KHALIJFARS آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 11-14-2014   #5 (لینک نوشته)
شمع جمع

alirezarazavi's Avatar

ارسال پیام خصوصی

من خودم الان 1 ساله ارتودنسی کردم کاملا صاف شده دندونام . قبلش خیلی ناجور بود دندان نیش فک بالا زده بود بیرون دندونای فک پایین هم کلا یکی درمیون جلو عقب بود . 4 تا دندون کشیدم . دندون های شماره ی 4 (که همه دارن . دندونای 4و5 مثل همن ) . الان خیلی خوب و راحتم راضی ام .هزینش هم 3 ملیون شد .
alirezarazavi آفلاين است   پاسخ با نقل قول
14 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-20-2015   #6 (لینک نوشته)
شمع جمع

drgogani's Avatar

ارسال پیام خصوصی

Thumbs up پاسخ : مشاوره در مورد متخصص ارتودنسی خیلی خوب ؟؟ فوری

اگر به ارتودنسی فکر می کنید؛
قبل از هرگونه تصمیمی توصیه می کنم به تارنمای رسمی من مراجعه کنید:
DrGogani.com
و مطالب اونجا رو بخونید و به گالری تصاویر مراجعه کنید.
مطالب:
آرشیو اخبار - *تارنمای دکتر گوگانی-متخصص ارتودنسی*
خصوصا مطلب زیر در مورد عبارت "بهترین" و عبارت های مشابه:
بهترين و تخصصي ترين ارتودنسي؟! - *تارنمای دکتر گوگانی-متخصص ارتودنسی*
گالری:
گالری تصاویر - *تارنمای دکتر گوگانی-متخصص ارتودنسی*
اگر تمایل دارید نمونه درمان های بیشتری ببینید:
http://goo.gl/sEDtI5

دراینصورت بهتر خواهید توانست تشخیص دهید انتخاب بهتر کدام است. به یاد بسپارید که: شنیدن کی بود مانند دیدن!
drgogani آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 01-26-2015   #7 (لینک نوشته)
شمع جمع

drgogani's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض فرق متخصص و غیر متخصص در ارتودنسی

برای پاسخ به این سوال بهتر است ابتدا تعریفی از دندانپزشک ارایه دهیم:
دندانپزشک عنوانی است که به فرد بعد از گذراندن موفقیت آمیز دوره دندانپزشکی اعطاء می شود.
دندانپزشکی یک دوره دکتری پیوسته است که پنج سال و نیم الی شش یال به طول می انجامد و طی آن یک دندانپزشک با اصول اولیه و پیشرفته خدمات دندانپزشکی آشنا می شود. برخی دندانپزشکان به علت علاقه شخصی یا تجربه خاص در حیطه هایی از دندانپزشکی بیشتر فعالیت می کنند و لذا ترجیح می دهند نام آن بخش را هم در تابلو خود ذکر کنند. به عنوان مثال : اطفال-ترمیمی-زیبایی یا عصب کشی-پروتز-ساخت دست دندان و یا عنوان های دیگر.
نباید فراموش کرد که دندانپزشکی حاصل ترکیب علم است با هنر که در مراکز علمی و دانشگاهی با تمرین زیر نظر متخصصین این رشته آموزش داده می شود. بنابراین اگر فردی بتواند زیربنای دندانپزشکی را در دوران عمومی خوب بیاموزد، با اندکی مطالعه و تحقیق بیشتر می تواند در حیطه های ظریفتر دندانپزشکی هم فعالیت کند.
در این بین بخش هایی از علم دندانپزشکی از آنجا که از اهمیت کمتری از نظر تاثیر در حفظ سلامت جمعی دارند و نیاز به زمان طولانی تری برای آموزش دارند، در دوران دکتری عمومی دندانپزشکی آموزش داده نمی شوند.
دندانپزشکان بعد از دانش آموختگی در حد دکتری می توانند در آزمون های ورودی به دستیاری شرکت نمایند و به این ترتیب در رشته های تخصصی دندانپزشکی به عنوان دستیار دوباره وارد دانشگاه می شوند. اینبار در یک تخصص و زیر نظر متخصصین همان رشته اقدام به تکمیل اطلاعات خود می نمایند. دوره تخصص برای ارتودنسی حداقل 3 سال است و البته بهتر این است که دوره 4 ساله باشد تا متخصص بتواند هم از نظر علمی پایه ها را بیشتر بیاموزد و هم به شکل عملی درمان ها و نتایج آن را دنبال کند.
طی این دوره 3-4 ساله دستیار تخصص ارتودنسی زیر نظر متخصصین آکادمیک این رشته اقدام به پذیرش چندین بیمار در انواع مشکلات مرتبط با ارتودنسی می نماید و تلاش می شود که انواع کلی مشکلات ارتودنسی را درمان نماید. در این بین زیر نظر متخصصین درمان ها انجام می شود و مهمتر اینکه مشکلاتی که در حین کار پیش می آید، زیر نظر یک متخصص و گاه حتی بیشتر رفع و رجوع و حل می شود!
بنابراین یک دندانپزشک بعد از گذراندن دوره تخصصی با اصول پیشرفته تر آن حیطه تخصصی آشنا می شود و در نهایت با شرکت در امتحان بورد تخصصی این آموخته ها به شکل نظری و عملی ارزیابی می شوند و اگر از این امتحان سربلند بیرون آید به وی لقب "متخصص دارای بورد تخصصی کشوری (ملی)" داده می شود.
داشتن بورد هر رشته ای در هر کشوری به این معنی است که توان علمی و عملی فرد به شکل رسمی از سوی بزرگان دانشگاهی آن رشته در آن کشور مورد تایید و پذیرش قرار گرفته است و به فرد اجازه داده می شود که در محدوده تعریف شده به طبابت در آن زمینه بپردازد. این بورد ممکن است بورد عمومی دندانپزشکی آمریکا باشد یا بورد تخصصی اروپا یا ایران.
اما در ایران وقتی صحبت از بورد می شود منظور بورد تخصصی است.
اما برگردیم به سوال اصلی: ارتودنتیست کیست؟
ارتودنسی اولین تخصصی است که در دندانپزشکی ایجاد شده است و عبارت ارتودنتیست (Orthodontist) از همان ابتدا به متخصصین در این رشته اطلاق می شده است.
اما اخیرا تعداد زیادی از دندانپزشکانی که دارای مدرک تخصص نیستند در این زمینه فعالیت کرده اند و لذا وقتی عبارت ارتودنتیست استفاده می شود از اصل خود فاصله گرفته و دیگر ممکن است بیانگر مدرک تخصصی فرد نباشد.
فراموش نشود که دندانپزشکی ترکیبی از علم و هنر است و بنابراین اگر دندانپزشک حتی مدرک تخصصی هم نداشته باشد ممکن است توان آن را داشته باشد که موارد ساده تر و حتی گاه متوسط را به شکا مناسب درمان کند.
اما شانس رسیدن به درمان مناسب به خصوص در موارد با سختی متوسط یا زیاد اگر درمان توسط متخصص ارتودنسی انجام شود بیشتر است.
اما چگونه ارتودنتیست را از متخصص ارتودنسی افتراق دهیم؟
حق استفاده از عبارت "متخصص ارتودنسی" یا "ارتودنتیست" مخصوص متخصصین است در حالیکه دندانپزشک ارتودنتیست حق دارد و می تواند در تابلو یا سرنسخه یا کارت عبارت "ارتودنسی" را استفاده کرده باشد!
آیا در ارتودنسی "فوق تخصص" معنی دارد؟
عملا در دندانپزشکی "فوق تخصص" معنی ندارد. گرچه اخیرا در تعدادی از دانشگاه ها دوره های "فلوشیپ" برای دندانپزشکان متخصص ارایه می شود که دوره های میان مدتی هستند برای کسب اطلاعات بیشتر در آن زمینه و با فوق تخصص تفاوت دارند. در مورد ارتودنسی هم فلوشیپ "جراحی فک و صورت" قابل ارایه است. اما در واقع تعداد کسانی که نیاز به جراحی + ارتودنسی دارند کسر کوچکی از بیماران نیاز مند ارتودنسی است و برای این افراد هم خدمات ارایه شده از نظر ارتودنسی آنقدر پیچیده نیستند که نیاز به فلوشیپ در این زمینه حیاتی باشد. بنابراین کسب فلوشیپ بیشتر سلیقه و علاقه متخصص است تا نیاز بیمار!
اما سوال اصلی:پیش چه کسی ارتودنسی بکنیم؟ متخصص ارتودنسی؟ یا ارتودنتیست غیر متخصص؟
پاسخ به این سوال بستگی دارد به چند عامل اصلی:
شدت مشکل شما، اعتماد شما به ارتودنتیست، صداقت و توانایی ارتودنیست
اگر مشکل شما پیچیدگی کمی دارد و ارتودنتیست شما توانایی بالایی دارد، خود وی می توان درمان مناسب برای شما انجام دهد.
اما اگر شدت مشکل شما زیاد باشد و ارتودنیست شما صادق و آگاه باشد، احتمالا خود وی شما را به متخصص ارجاع می دهد! اگر اینگونه باشد باید از وی متشکر باشید زیرا با صرف نظر از سودجویی به شما خدمت بزرگی انجام داده است!
اگر می خواهید حداکثر خدمات ممکن را دریافت کنید و ریسک نکرده باشید می توانید خود به متخصص ارتودنسی مراجعه کنید.
و اما متخصص ارتودنسی خوب کیست؟
برای پاسخ به این سوال یا سوالات بیشتر به مقالات زیر مراجعه کنید:
سوال بعدی این که عضویت در انجمن های تخصصی چه معنی دارد؟
دندانپزشکان و ارتودنتیست های متخصص یا غیر متخصص و حتی دستیاران آن ها می توانند با احراض شرایط (ارایه مدرک مبتنی بر فعالیت در زمینه ارتودنسی و البته پرداخت حق عضویت!) می توانند از انجمن های مختلف مانند :
انجمن ارتودنتیست های ایران (شرایط عضویت)
انجمن ارتودنتیست های آمریکا یا اروپا
فدراسیون جهانی ارتودنسی
...
اقدام به عضویت نمایند. این عضویت نشانگر هیچ گونه توان بیشتر فرد نیست و تنها مزیت این عضویت ها بحث تلبیغاتی آن و تخفیف هایی هست که در اشتراک مجله ها یا شرکت در کنگره ها به فرد داده می شود!
از این نظر دکتر گوگانی عضویت در هیج کدام از انجمن ها را ندارد زیرا تبلیغ را با کسب علم و تجربه از روش های درست و ارایه درمان های مطلوب درست می داند و نه تبلیغات با عضویت های غیر ضروری.
آیا دوره های تکمیلی برای افزایش علم و توانایی کمک کننده هستند؟
درواقع دوره های کوتاه مدت یا بلند مدت مختلفی وجود دارند که همانند فلوشیپ ها به افزایش توانایی کمک می کنند. فراموش نکنید که این دوره ها ارتودنسی را آموزش نمی دهند! بلکه نکات تکمیلی را در مورد ارتودنسی آموزش می دهند و بیشتر جنبه صنعتی دارند. با گذراندن این دوره ها فرد شانس رسیدن به آگاهی و توانایی بیشتر را به خود می دهد. به عنوان مثال: دوره سیستم دیمون گذرانده شده توسط دکتر گوگانی. گذراندن دوره های مشابه نمی تواند به تنهایی توانایی خاصی را ایجاد کنند و ذکر آن ها بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد. مهم این است که فرد بتواند در عمل به درستی علم موجود را به کار گیرد!

برای مطالعه بیشتر به سایت کلینیک ارتودنسی دکتر گوگانی - *تارنمای دکتر گوگانی-متخصص ارتودنسی*
مراجعه کنید
قديمي 01-28-2015   #8 (لینک نوشته)
شمع جمع

drgogani's Avatar

ارسال پیام خصوصی

این سوال شما سوالی کلی است.
پاسخ به آن کاملا وابسته به نظر شخصی خواهد داشت.
روش عموم این است که شما وقتی سوال می پرسید بر اساس تجربه شخصی به شما جواب می دهند و ممکن است راهنمایی برای شما مناسب نباشد.
شما اگر از بیماران من سوال کنید ؛ به احتمال قوی من را توصیه خواهد کرد.
اگر بیمار دکتر دیگری باشد وی را توصیه خواهد کرد!
و این پاسخ مناسبی برای شما نیست تا بر اساس آن مهارت را ارزیابی کنید.
مهارت را برخی بر اساس سابقه تفسیر می کنند و برخی بر اساس کیفیت .
منصف هم کاملا نسبی است. برای برخی منصف بودن یعنی هزینه کم گرفتن!
اما به نظر من منصف یعنی کسی که به ازای هزینه ای که می گیرد کار مناسب ارایه دهد و بهتر از آن کسی است که کاری ارایه دهد که از هزینه ای که گرفته ارزش بیشتری داشته باشد!
در این حال چیزی فراتر از منصف خواهد بود!
توصیه من به شما مطالعه مطلب زیر است:
متخصص ارتودنسی چه کسی است؟ ارتودنتیست کیست؟ - *تارنمای دکتر گوگانی-متخصص ارتودنسی*

و به خصوص مطلب زیر:

سخنی صادقانه در مورد ارتودنسی - *تارنمای دکتر گوگانی-متخصص ارتودنسی*

ويرايش توسط drgogani : 01-28-2015 در ساعت 03:05 PM
قديمي 03-10-2015   #9 (لینک نوشته)
شمع جمع

drgogani's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مشاوره در مورد متخصص ارتودنسی خیلی خوب ؟؟ فوری

نمونه ای از یک ارتودنسی خیلی خوب

درمان نهفتگی و کراس بایت - *سایت دکترگوگانی-متخصص ارتودنسی*

درمان نهفتگی و کراس بایت - *سایت دکترگوگانی-متخصص ارتودنسی*
قديمي 04-26-2015   #10 (لینک نوشته)
شمع جمع

drgogani's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : معرفی بهترین متخصص ارتودونسی وتبادل نظر

بهترين متخصص ارتودنسي در تهران يا ... را ازكجا بشناسيم؟
بد نيست ابتدا اين مقاله را مطالعه كنيد:
بهترين و تخصصي ترين ارتودنسي؟! - *سایت دکترگوگانی-متخصص ارتودنسی*

بعد بد نيست به اين فيلم هم نظري داشته باشيد:
https://youtu.be/SM6Qo61hUeA
قديمي 06-03-2015   #11 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

sarir1's Avatar

ارسال پیام خصوصی

دکتر صابر گوگانی یکی از بهترین متخصصان ارتدونسی کشور است
ایشون یک مطب در ابادان دارد و یکی هم در سعادت اباد تهران
خیلی هم دکتر با تجربه و منصفی هستند
یکی از دوستان ابادانی ایشان را به من معرفی کرد برای ارتدونسی خواهرم
بین ایشان و دکتر داودیان مردد بودم اما به لحاظ تجربه ایشون در درمان ناهنجاریهای فک
و مهارت در روشهای مختلف ارتدونسی به ایشان اعتماد کردیم و هم اکنون هم راضی هستیم
بقول یکی از دوستان هنوز کسی از روش فان کنشال در درمان ناهنجاری های فکی در نوجوانان قبل از بلوغ استفاده نمیکرد ایشان با همین روش بیماران خودرا درمان میکرد و بیمار را از انجام جراحی فک در اینده نزدیک
نجات میداد
البته الان بین بقیه دکترهای ارتدونسی روشهای درمان ناهنجاری مانند فان کنشنال دارد رایج میشه
اما اگر دنبال یک فرد حرفه ای و با وجدان هستید که بیشتر از پول به بیمار بها میده
بنده قویا اقای دکتر صابر گوگانی را توصیه میکنم
دوستان هم اگر دنبال یک متخصص ارتدونسی خوب هستند توصیه میکنم از بیمار بپرسند مخصوصا عکس قبل و بعد ارتدونسی انرا ببینید خلاصه کلام من اهل تبلیغ نیستم چون این تایپیک معرفی متخصص است منهم خواستم تجربه خود را بگویم همیشه از یک تحقیق منطقی میشه بهترین نتیجه دلخواه را بدست اورد.
خصوصا که ارتدونسی یک روشی است که پروسه درمانی دراز مدتی دارد که اگر فردی که تجربه کافی را نداشته باشه و یا خدای نکرده تخصص انرا نداشته باشه چه بسا بیمار دچار ناراحتیهای روحی هم خواهد شد
و بازگشت به درمان هم کار سختی است .
امیدوارم کمک کوچکی بعنوان یک عضو هم میهنی به دوستان کرده باشم
sarir1 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 06-03-2015   #12 (لینک نوشته)
شمع جمع

aspanser's Avatar

ارسال پیام خصوصی

دکتر صابر گوگانی متخصص ارتودنس جراحی فک هم انجام میدهد؟
aspanser آفلاين است   پاسخ با نقل قول
10 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 06-03-2015   #13 (لینک نوشته)
شمع جمع

aspanser's Avatar

ارسال پیام خصوصی

خیلی جالب بود به سایت دکتر داود مسعودیان مراجعه کردم
دیدم مقاله ای از دکتر صابر گوگانی گذاشته بودند
در واقع یکجورایی خود دکتر مسعود داودیان از ایشان تبلیغ کرده !!!

به این لینک مراجعه کنید
مشاهده نظرات-مرکز تخصصی ارتودنسی دکتر مسعود داودیان
بهترین متخصص ارتودونسی وتخصصي ترين درمان فک ودندان  +تبادل نظر
  1. ویدیو های ارتودنسی تخصصی با دکتر گوگانی - آپارات

دکتر صابر سید گوگانی | دندانه

این جور مواقع باید ارتودنسی کنید | دکتر سلام

کلینیک ارتودنسی دکتر گوگانی - *سایت دکترگوگانی ...
aspanser آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 06-05-2015   #14 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

mahsa500's Avatar

ارسال پیام خصوصی

من بین دکتر داودیان و گوگانی مردد شدم
اینطور که دوستان میگن دکتر صابر گوگانی تجربه بیشتری داره و منصفتره
یک وقت از مطب شون میگیرم بعدا نظرم را میدم
قديمي 06-05-2015   #15 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

mahsa500's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله KHALIJFARS نمايش نوشته ها
ضمن تشکر از آقا حسام بابت این تاپیک بسیار خوب
در رابطه با سن ارتودنسی باید عرض کنم
دختر من کمی فک بالا و پایینش با هم نامتقارنن
و دندانها هم احتیاج به ارتودنسی دارن
به چندین و چند دکتر مراجعه کردیم
توصیه اونا این بود
که برای برطرف کردن مشکلات فکی
حتما باید در سنین پایین که کودک در سن رشد قرار داره
و استخوان ها در حال شکل گیری هستن
باید درمان رو آغاز کرد
چون در این مرحله فقط با گذاشتن یک دستگاه
کنار گوش و در واقع یه جور نصب کردن اون دستگاه روی صورت
آرام آرام فک رو به جای اصلی و استاندارد خودش بر میگردونن
و چون هنوز استخوانها این پتانسیل فرم گرفتن رو دارن
مشکل با همین روش ساده و البته ارزان قابل حله
اما اگر بعد از سن رشد ( بعد از بلوغ ) برای درمان اقدام بشه
هم درمان سخت تر و خطرناک خواهد بود ( جراحی فک )
و هزینه بسیار بالایی در بر خواهد داشت
اما ارتودنسی بعد از رشد کامل همه دندانهای اصلی
که به نوعی تکلیف دندان ها و دهان مشخص شده باشه
انجام میشه که دیگه در رشد احتمالی دندانها
یا تغییر فک مشکلی پیش نیاد
سلام
من شنیدم نوجوانان یکسال قبل از بلوغ فرصت دارند که از طریق روش ارتودنسی متحرک فان کشنال ناهنجاری فک خود را درمان کنند
تا موقعی که بچه به بلوغ نرسیده فرصت هست تا مشکل فک را با دستگاهها ی کششی فان کشنال رفع کرد
بعداز آن فقط باید در سنین بالاتر بوسیله جراحی آنرا انجام داد که این هم سخت است هم دردسر زیادی دارد
من خواهر زاده ام را بردم پیش دکتر هومن زرنگار و مسعودداودیان
زرنگار میگفت کاری نمیشه کرد و شما بهتراست ارتودنسی را شروع کنید
دکتر مسعود داودیان هم برای فان کشنال یک قیمت بالایی داد و گفت چون تازه به بلوغ رسیده50درصد احتمال داره درست بشه

حالا یکبار هم برم پیش دکتر صابر گوگانی ببینیم چطور میشه دوستان که خیلی تعریف میکنند
راستی شما پیش کدام دکتر رفتید و الان چیکار کردید برای این میپرسم که هرچقدر زمان بگذره درمان ناهنجاری فک سخت میشه
mahsa500 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسب ها
فک, ناهنجاریهای, ارتودونسی, بهترین, درمان

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال